تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 57 از 1184 اولاول ... 747535455565758596061671071575571057 ... آخرآخر
نمايش نتايج 561 به 570 از 11840

نام تاپيک: انواع خوشبو کننده های بدن مثل عطر و ادکلن

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2011

پيش فرض

بنظر من عطر ماندگاریش بیشتر و جذابتره اسانس های زنونه و مردونه که باسرنگ داخل ظرف مخصوص عطر مریزندو میفروشند هم به صرفه تر ه هم خوشبوتر البته اگه تقلبی نباشه .

آخر فروم باز Amin.M.1986's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2008
    محل سكونت
    طهرون

پيش فرض

[QUOTE=hossein6599;6082635]
    نه فارنهایت نیست.. والا فارنهایت رو داشتم قبلا .. شما قبلا هم که من از دیور 30 میل پرسیدم گفتی فارنهایت... اینی که میگم رو چون نمیخواستم بخرم فقط تست کردم و کاغذ رو گذاشتم تو جیبم وسط راه داشتم دیوونه میشدم از بوی خوبش .. فکر کردم دوستم که تو راه سوارش کردم ادکلن جدیدی زده و هی بیچاره گفت من همون ck قبلیه رو زدم تا اینکه دم خونه فهمیدم از اون کاغذه هست که کذاشتم تو جیبم.. 50 میلش حدود 80 تومن بود ولی میارزه[COLOR="Silver"]
    خوب دوست عزیز اسمش رو دقیقا میتونی بگی؟ چون کرستین دیور اسم برندشه
    میدونم دیور اسم برندش هست .. اسم مدلش رو نمیدونم.. عرض کردم که اصلا نمیخواستم خرید کنم و فقط از تو قفسه برداشتم تست کردم و وقتی رسیدم خونه فهمیدم چه بوی محشری داره.. حالا خریدم میام اینجا عکسش رو میذارم

---------- Post added at 02:05 PM ---------- Previous post was at 02:03 PM ----------

بنظر من عطر ماندگاریش بیشتر و جذابتره اسانس های زنونه و مردونه که باسرنگ داخل ظرف مخصوص عطر مریزندو میفروشند هم به صرفه تر ه هم خوشبوتر البته اگه تقلبی نباشه .
    من به نظرم این اسانس ها کیفیتشون پایینه .. سردرد میارن بعضی هاشون .. کلا که به نظرم هرچی پول بدی آش میخوری

3. 2 کاربر از Amin.M.1986 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه hossein6599's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    قم

پيش فرض

بچه ها کسی از والاسان یا عطر افشان خرید کرده؟عطراشون اصله؟آخه من قم هستم و اینجا عطرفروشی مطمئن نداره
    راستی نگفتید در مورد Smith & Wesson چیزی نمیدونید ؟کسی نداشتدش؟

آخر فروم باز hike's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2011

پيش فرض

بچه ها کسی از والاسان یا عطر افشان خرید کرده؟عطراشون اصله؟آخه من قم هستم و اینجا عطرفروشی مطمئن نداره
    راستی نگفتید در مورد Smith & Wesson چیزی نمیدونید ؟کسی نداشتدش؟
    تفنگهاش که خوب بنظر میان!

اگه نباشه جاش خالی می مونه aminjigar's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2011

پيش فرض

شوخی می کنید ؟ چون اونا از بوی بدشون سر آدمو گیج می کنن ...
    میدونم دیور اسم برندش هست .. اسم مدلش رو نمیدونم.. عرض کردم که اصلا نمیخواستم خرید کنم و فقط از تو قفسه برداشتم تست کردم و وقتی رسیدم خونه فهمیدم چه بوی محشری داره.. حالا خریدم میام اینجا عکسش رو میذارم
    نه دوست منن، برند دیور مدل دیور هوم یا مدل دیور هوم اسپرت
    من اولیه رو داشتم که خیلی خوشبو بود ....

7. 3 کاربر از aminjigar بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه hossein6599's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    قم

پيش فرض

راستی بچه ها کسی الان جیو نداره ببینه کد زیر شیشه برچسبه یا حک شده برا من که برچسبه دوسال پیش 100 میلش رو خریدم چهلو خورده ای اصلا موندگاری و پخش شوندگی و همچین بوی خوبی هم نداره خیلی احتمال میدم تقلبی باشه نظر شما چیه؟
    در ضمن شاید یکی دو روز دیگه بیام تهران از کجا بخرم که صد در صد اصل باشه وخیالم راحت باشه لطف کنید چون بچه تهران نیستم آدرس دقیقش رو بگید یا همینجا یا پیغام خصوصی
    ممنون
    البته حتما جایی باشه که اجازه تست هم بدن وتستر داشته باشن این خیلی برام مهمه چون میخوام آگاهانه انتخاب کنم
    راستی به نظر شما ادکلنهایی که جدید میان در اوائلش احتمال تقلبی بودن خیلی کم نیست؟مثلا blu de chanel نسبت به آلور هوم اسپرت مثلا
    Last edited by hossein6599; 10-05-2011 at 19:17.

آخر فروم باز cyber861's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    Arak

پيش فرض

راستی بچه ها کسی الان جیو نداره ببینه کد زیر شیشه برچسبه یا حک شده برا من که برچسبه دوسال پیش 100 میلش رو خریدم چهلو خورده ای اصلا موندگاری و پخش شوندگی و همچین بوی خوبی هم نداره خیلی احتمال میدم تقلبی باشه نظر شما چیه؟
    در ضمن شاید یکی دو روز دیگه بیام تهران از کجا بخرم که صد در صد اصل باشه وخیالم راحت باشه لطف کنید چون بچه تهران نیستم آدرس دقیقش رو بگید یا همینجا یا پیغام خصوصی
    ممنون
    البته حتما جایی باشه که اجازه تست هم بدن وتستر داشته باشن این خیلی برام مهمه چون میخوام آگاهانه انتخاب کنم
    راستی به نظر شما ادکلنهایی که جدید میان در اوائلش احتمال تقلبی بودن خیلی کم نیست؟مثلا blu de chanel نسبت به آلور هوم اسپرت مثلا
    جیو اصلی 50 میلش حدود 40 تومنه و 100 میلش 70 تومنه.

بوش خیلی خوبه.تا حالا ندیدم کسی رو که بگه خوشبو نیست.

من ندارمش.

رو جدید بودن نمیشه حساب کرد.یک برندی که رو بورس باشه و شناخته شده باشه محصولاتش ممکنه تقلبیش زودتر بیاد تو بازار.(خودم دیدم که میگم)

10. 3 کاربر از cyber861 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Oct 2008
    محل سكونت
    tehran

پيش فرض

كريستين ديور، هميشه وراي مد

كريستين ديور (كه معمولا به نام ديور شناخته مي شود) شركتي فرانسوي است كه علاوه بر در اختيار داشتن برترين توليدكنندگان مد دنيا و بهترين خياطان زنانه دوز، 42 درصد سهام لويي ويتان (LVMH) را كه بزرگ ترين توليدكننده كالاهاي لوكس است در دست دارد. هر دو شركت ديور و LVMH توسط تاجري به نام برنارد آرنالت كنترل و مديريت مي شود.

نام ديور از نام طراح معروف كريستين ديور گرفته شده است كه امپراتوري طراحي لباس بانوان را در سال 1946 پايه ريزي كرد. خياطي زنانه دوزي كريستين ديور تنها بخشي از خانه بزرگ ديور است كه لوازم مختلفي شامل لباس زنانه، وسايل لوكس، لباس هاي مردانه و جواهرات را توليد مي نمايد. امروزه ديور 160 بوتيك در سراسر دنيا را اداره مي نمايد و يكي از اهدافش افزايش اين تعداد است.
    رقباي زيادي براي اين شركت وجود دارند شامل: شانل، لويي ويتان، گوچي، ورساچه و افراد معروف زيادي در لباس هاي با طراحي ديور ديده شده اند.
    خانه ديور در 16 دسامبر 1946 در يك خانه شخصي در پاريس تاسيس شد. اگرچه، سال 1947 كه سال گشايش آن بوده است به عنوان تاريخ تاسيس به حساب مي آيد. ديور توسط تاجر ثروتمندي به نام مارسل بوساك حمايت مالي مي شد. خياطي جديد بخشي از فعاليت تجاري يكپارچه منسوجات شد كه توسط بوساك اداره مي شد. سرمايه اوليه آن مبلغ 6 ميليون فرانك فرانسه بود و 80 نفر كارمند داشت. اين شركت براي بوساك تنها جنبه سرگرمي داشت و همين مساله به آقاي ديور اين امكان را داد تا بتواند از توانايي خود در طراحي استفاده نمايد و حقوق دريافتي خود را افزايش دهد.
    اولين شوي لباس با نام نگاه جديد (new look) ديور در سال 1947 براي فصول بهار و تابستان با 90 مدل و 6 مانكن در سالن دفتر مركزي برگزار شد. براي رد محدوديت استفاده از پارچه، ديور 20 يارد پارچه را به صورت افراطي در نوآوري هاي خود به كار برد. اين طراحي شامل شانه هاي گرد، كمربندي كه محكم بسته مي شد و دامن هاي حجيم و پف دار بود. با گذشت زمان «نگاه جديد» جدا به محبوبيت رسيد و به اندازه سال ها از مد و از ديگر رقبا جلو افتاد. اشخاص معروف هاليوود و اروپايي هاي ثروتمند مشتري هاي دائمي اين لباس ها شدند و پاريسي كه بعد از جنگ جهاني دوم جايگاه خود را در مد و طراحي از دست داده بود با «نگاه جديد» ديور توانست به جايگاه خود بازگردد.
    به گفته سازمان ديور، سال 1947 سالي بود كه كريستين ديور اولين عطر خود را با نام Miss Dior ارائه نمود. ديور صنعت عطرسازي را با عطر Miss Dior كه به ياد خواهرش كاترين ديور نام گذاري شده بود با يك حركت انقلابي روبه رو كرد. شركت با مسووليت محدود كريستين ديور داراي 25 درصد از سهام، عطريات كاتي 35 درصد از سهام و بوساك 40 درصد از سهام تجارت عطر را در دست داشتند. از سال 1947 تا سال 1950 پير كاردين مديريت اين شركت را به عهده داشت.
    توسعه به خارج از فرانسه از سال 1949 با افتتاح بوتيك عطر كريستين ديور در نيويورك آغاز شد. ديور 75درصد از صادرات مد از فرانسه را به همراه 5 درصد از درآمد صادراتي كشور در دست داشت. در سال 1950 يكي از مديران، تحت ليسانس قراردادن كالاهاي لوكس را با حك كردن نام كريستين ديور روي آنها به صورت قابل مشاهده طراحي نمود. اين طرح اولين بار روي كراوات ها اجرا شد و به سرعت روي جوراب ، كلاه ، دستكش، كيف دستي، جواهرات و روسري انجام گرفت و از اينجا بود كه تحت ليسانس قراردادن محصولات پوشاك مورد توجه قرار گرفت و سپس توسط ساير خياطان پيروي شد.
    در سال 1957 ديور پس از سومين حمله قلبي در گذشت و شركت از خلاقيت هاي بي نظير او بي نصيب ماند. با مرگ او بخش طراحي دچار بي نظمي شد و «جيكوس روئيت» كه مديرعامل بود تصميم گرفت كه فعاليت در سراسر دنيا را متوقف نمايد. اما اين مساله از طرف هيچكس قابل قبول نبود و وجود «ميسون ديور» كه يكي از دلايل ثبات مالي شركت بود اجازه اين كار را نداد. براي اينكه روئيت بتواند نام ديور را به جايگاه خود بازگرداند، در همان سال جوان 21 ساله اي به نام «سنت لورن» را براي مديريت هنري پيشنهاد كرد. او توانست با استفاده از پارچه و با توجه به چيزهايي كه ديور طراحي كرده بود لباس هاي جديدي كه پوشيدن آنها ساده تر بود و جنس آنها لطيف تر بود را طراحي نمايد و با اين كار او به يك قهرمان براي ديور تبديل شد.
    ديور اولين دفتر خود را در ميلان در سال 2002 افتتاح كرد و 130 جايگاه با فعاليت كامل را اداره كرد. دومين دفتر ديور، آن سوي آب ها در توكيو گشايش يافت.
    در پايان سال مالي 2008 ديور 38/42 درصد از سهام LVMH و 32/59 درصد آراي آن را دارا بود. در پايان سال مالي 2009 درآمد شركت 75/17 ميليارد يورو، درآمد عملياتي 164/3 ميليارد يورو، سود 695 ميليون يورو، دارايي كل 25/36 ميليارد يورو، حقوق صاحبان سهام 12/16 ميليارد يورو بوده است و تعداد 73150 كارمند در اين سازمان مشغول به كار بوده اند.

12. 4 کاربر از reza_khoshtip بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز Amin.M.1986's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2008
    محل سكونت
    طهرون

پيش فرض

راستی بچه ها کسی الان جیو نداره ببینه کد زیر شیشه برچسبه یا حک شده برا من که برچسبه دوسال پیش 100 میلش رو خریدم چهلو خورده ای
    امشب میبینم بهت خبر میدم... من یه مدل جیو دارم که بوش خیلی خوبه ولی تا جایی که یادم هست کلا هیچ برچسبی هیچ جای شیشه و جعبش استفاده نشده بود.. حالا چاپ بود یا حک شده روش نمیدونم اما برچسب نداره

14. 2 کاربر از Amin.M.1986 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه arsenal_mmm's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2011

پيش فرض

يه سوال؟شما اگه يه ادلكن از Rio يا Ajmal ببينيد و خوشتون بياد ميخريد يا ترجيح ميدهيد كه دو برابر اون پولو براي يه ادكلن معروف بديد؟ من ميخوام ادكلن بخرم 2 تا از كاراي Ajmal رو به نامهاي Chemystery و Vision خوشم اومده اما در عين حال از Ferrary Yellow هم خوشم مياد.به نظر شما من چي كار كنم؟كاراي Ajmal رو بگيرم كه ساخت امارات هستند يا همون Ferary yellow رو؟ ميدونيد قضيه اينه كه من با 50 تومن 2 تا ادكلن امارتي بخرم بهتره يا اون پولو بدم يه ادكلن معروف بخرم؟؟
    لطفا راهنمايي كنيد.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 3 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 3 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •