تبلیغات :
راهنمای خرید دستگاه جوجه کشی
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 568 از 574 اولاول ... 68468518558564565566567568569570571572 ... آخرآخر
نمايش نتايج 5,671 به 5,680 از 5738

نام تاپيک: Euro Truck Simulator 2

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2007

پيش فرض

سلام من بازی Euro.Truck.Simulator.2.v.1.14.0.4 رو از این سایت دانلود کردم و تو فولدر به نام Redist که فایلهاشو نصب کردم dxwebsetup و vcredist_x64 اما با این وجود زمان نصب این خطا رو میده
    در ضمن فایل setup رو آنتی ویروس سریع قرنطینه میکنه و مجبور شدم آنتی ویروس رو غیر فعال کنم و مجدد اکسترک کنم
    ویندوزم 8.1 64 بیتیه
    Last edited by mlive4arab; 21-12-2014 at 10:53.

آخر فروم باز pharm's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2004

پيش فرض

دوستان نسخه ی استیم این بازی مفت شده 6 دلاره (75 درصد تخفیف ) برید بگیرید دیگه این مشکلا رو هم ندارید
    البته من نگرفتم ولی بهترین DEAL استیمه

کاربر فعال انجمن فوتبال داخلی Pejvak61's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    شهر باران

پيش فرض

سلام من الآن دو هفته است دارم با اين بازي حال ميكنم تقريباً الآن خودمو يه راننده وسيله نقليه سنگين فرض ميكنم

هيچ چيز اين بازي به جز پارك كردنش منو ارضاء نميكنه. اصلاً كل مسيرو فقط به خاطر پارك كردنش تحمل ميكنم هر چقدر هم اون بار طويل تر باشه و مكان تعيين شده براي رها كردن بار هم تنگ تر باشه بيشتر حال ميده

اما چند تا سئوال از دوستاني كه دستي بر آتش دارن ميپرسم اميدوارم جوابهاي خوبي داشته باشين:

1- همونطور كه ميدونين در انگلستان جايگاه راننده در سمت راست هست در آپگريد كاميون هم يك آپشن در مورد تغيير جايگاه راننده گذاشته شده اگر من بخوام باري را از مثلاً فرانسه به انگلستان ببرم چطور و چه زماني بايد اين تغيير را ايجاد كنم؟ آيا ميشه قبل از شروع حركت در فرانسه اين تغيير را انجام بدم يا لب مرز خودش انجام ميشه؟

2- من با كيبورد اين بازي را انجام ميدم. سر پيچ اگر به سمت چپ يا راست بپيچيم فرمون كامل به همون سمت ميپيچه اما اگر بخوام در پيچ ملايم زاويه كمي ايجاد كنم و رو همون زاويه ثابت نگه دارم چطور بايد اين كارو بكنم. آخه من هر وقت فرمونو ميپيجونم و دستمو از فرمون برميدارم دوباره فرمون به حالت صاف برميگرده. در ضمن دسته XBOX هم دارم ولي موقع بازي اونو نميشناسه.

3- چطوري ميشه متوجه دوربين كنترل سرعت شد؟ بعضي جاها من تابلوي هشدار كنترل سرعت را ميبينم ولي بعضي جاها هم نه. آيا اين امكان مثل ماشين هاي مدل بالا در اين بازي وجود داره كه حداكثر سرعت را روي سرعت خاصي تنظيم كنيم و كاميون ديگه بيشتر از اون حركت نكنه؟

4- وقتي به مقصد ميرسم بايد بار بعدي را از همون شهر بگيرم؟ اگر مثلاً الآن در پاريس هستم و باري با دستمزد بالاتر مثلاً در ورشو وجو داره چطور ميتونم خودمو اونجا برسونم؟

5- در يكي از بارهايي كه ميبردم به دليل خستگي بيش از حد راننده مجبور شدم براي استراحت چند ساعت نگه دارم و اين كارم باعث شد در آخر چيزي در حدود 1500 يورو از دستمزدم به علت تأخير كسر بشه. از كجا ميشه فهميد براي بار محدوديت زماني وجود داره؟ از اون زمان به بعد طوري تنظيم كردم كه در حين سفر استراحت نكنم كه بعضاً باعث دردسر شده.

6- براي سيو كردن بازي دكمه ميانبر وجود نداره؟ هميشه بايد بازي را نگهداريم و بعدش در قسمت save و load ذخيره كنيم؟

فبلاً سپاسگزارم.

4. این کاربر از Pejvak61 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    شهر باران

پيش فرض

خودم پاسخ بعضي از پرسشهاي مطرح شده را يافتم

2- من با كيبورد اين بازي را انجام ميدم. سر پيچ اگر به سمت چپ يا راست بپيچيم فرمون كامل به همون سمت ميپيچه اما اگر بخوام در پيچ ملايم زاويه كمي ايجاد كنم و رو همون زاويه ثابت نگه دارم چطور بايد اين كارو بكنم. آخه من هر وقت فرمونو ميپيجونم و دستمو از فرمون برميدارم دوباره فرمون به حالت صاف برميگرده. در ضمن دسته XBOX هم دارم ولي موقع بازي اونو نميشناسه.
    در قسمت options ميشه كنترلر بازي را تغيير داد. من تونستم دسته xbox را بهش معرفي كنم ولي اينطور نيست كه خودش اتوماتيك به دسته xbox رجوع كنه بايد خودمون تنظيمش كنيم. ولي نتيجه راضي كننده نبود و ترجيح دادم از همون كيبورد استفاده كنم. در حقيقت گمان ميكنم تنظيمش كار سختي باشه.

3- چطوري ميشه متوجه دوربين كنترل سرعت شد؟ بعضي جاها من تابلوي هشدار كنترل سرعت را ميبينم ولي بعضي جاها هم نه. آيا اين امكان مثل ماشين هاي مدل بالا در اين بازي وجود داره كه حداكثر سرعت را روي سرعت خاصي تنظيم كنيم و كاميون ديگه بيشتر از اون حركت نكنه؟
    بعضي جاها كنترل سرعت با رادار توسط تابلو مشخصه اما بسياري از جاها مخصوصاً در اتوبان ها و آزاد راهها بالاي جاده روي تير دوربين نصب شده و تا اينجاي كار با شناسايي اين موارد موفق به گريز از محدوديت سرعت شدم و ديگه به دليل سرعت غير مجاز جريمه نشدم.

5- در يكي از بارهايي كه ميبردم به دليل خستگي بيش از حد راننده مجبور شدم براي استراحت چند ساعت نگه دارم و اين كارم باعث شد در آخر چيزي در حدود 1500 يورو از دستمزدم به علت تأخير كسر بشه. از كجا ميشه فهميد براي بار محدوديت زماني وجود داره؟ از اون زمان به بعد طوري تنظيم كردم كه در حين سفر استراحت نكنم كه بعضاً باعث دردسر شده.
    قبل از پذيرش هر محموله در مشخصاتش زمان مورد انتظار براي رسيدن بار به مقصد ذكر شده و با توجه به نمودار خستگي راننده، ساعت فعلي و دانستن اينكه استراحت راننده چيزي در حدود 8 ساعت است ميشه تخمين زد كه ميتونيم بار را به موقع تحويل بديم يا نه.

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Sep 2010

پيش فرض

1-لازم نیست با همان فرمان هم می توانی بروی.
    4 از هر جا دوست داری بار بگیر منتها اگر از همانجا بگیری به صرفه تر و سریعتر می توانی بارگیری کنی.

تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    شهر باران

پيش فرض

من يه گاراژ دارم كه ظرفيتش سه كاميونه و با خودم سه راننده داره و الآن كم كم دارن به بازدهي مناسب نزديك ميشه و از اين رو به فكر توسعه ي كار افتادم اما:
    براي خريد گاراژ جديد چكار بايد كرد؟ من در حين رانندگي به دو مورد پيشنهاد خريد گاراژ مواجه شدم اما اون موقع پول كافي براش نداشتم. حالا كه سرمايه ام به اندازه اي رسيده كه ميتونم گاراژ جديد بخرم نميدونم چطوري اين كارو ميشه كرد.

يه سئوال ديگه:
    آيا همين گاراژي كه الآن در اختيار دارم امكان گسترش داره يا بايد حتماً يه دونه جديدشو بگيرم؟

تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    شهر باران

پيش فرض

يك نكته جديد!

شما با فشردن كليد C در حين رانندگي ميتونيد سرعت كاميونتونو ثابت نگه داريد و فقط كافيه با فرمون بازي كنيد و ديگه نيازي نيست گاز بديد. اين براي حالتي كه جاده شلوغ نيست و مسافت طولاني را بدون تغيير سرعت ميشه طي كرد بسيار مناسبه. اما به محض اينكه ترمز بگيريد يا گاز بديد اونوقت از حالت گاز اتوماتيك يا سرعت ثابت خارج ميشه.

البته دكمه هاي ديگر از اين قابليت در حالت تنظيم اوليه غير فعاله كه شما ميتونيد با مراجعه به options و تغيير كنترل مربوطه ازش استفاده كنيد. اون حالت ها عبارتند از :
    - افزايش سرعت ثابت
    - كاهش سرعت ثابت
    - فعال سازي مجدد سرعت ثابت (اين كار براي زماني كه با يك گاز يا ترمز ناگهاني تنظيم سرعت ثابت شما غير فعال ميشه خيلي به درد ميخوره)
    Last edited by Pejvak61; 27-12-2014 at 07:50.

تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    شهر باران

پيش فرض

در [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] شما ميتونيد پاسخ تمام سئوالات در مورد اين بازي را پيدا كنيد. البته به زبان انگليسي

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Sep 2010

پيش فرض

گاراژ رو فقط میشه تا 5 راننده و کامیون گسترش داد.
    C هم همون کروز کنترل خودمان است.

تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    شهر باران

پيش فرض

روند پيشرفت در اين بازي خيلي كنده آدم وسوسه ميشه از Cheet استفاده كنه كه من استفاده كردم و سرمايه ام را به 20 ميليون يورو افزايش دادم

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •