تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 565 از 827 اولاول ... 65465515555561562563564565566567568569575615665 ... آخرآخر
نمايش نتايج 5,641 به 5,650 از 8267

نام تاپيک: تاپیک جامع >> هارد اکسترنال <<

پروفشنال arazboy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010
    محل سكونت
    برزخ

پيش فرض

دوستان هارد 1 ترا پرتابل چی پیشنهاد میدید ؟ وچند قمیت هست؟
    از کسی شنیدم که این هاردها بعضی هاشن را میشود به جای هارد کامپیوتر استفاده کرد درست هست یا نه؟

مدیر انجمن های هارد دیسک ata.royalfalcon's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

دوستان هارد 1 ترا پرتابل چی پیشنهاد میدید ؟ وچند قمیت هست؟
    از کسی شنیدم که این هاردها بعضی هاشن را میشود به جای هارد کامپیوتر استفاده کرد درست هست یا نه؟
    میتونید یکی از این سه مدل Seagate Backup plus یا Seagate Expansion یا WD my passport را بخرید . قیمتشون هم با توجه به مدل و گارانتی حدود 270 تا 280 هزار تومن متغیر هست .

در مورد سوال آخر ، مدل Backup plus هست که بی نیاز به باز کردن باکس هارد و فقط با جدا کردن کارتریج انتهایی میتوان به پورتهای sata و برق آن دسترسی داشت .

3. 2 کاربر از ata.royalfalcon بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2011

پيش فرض وصل هارد با تلویزیون

یعنی چی
    یعنی اینهمه پورتهای usb , hdmi الان رو تلویزیونهای led نصبه برای هیچ کاری نیست
    من خودم الان یک ساله که فلش را به پورت usb تلویزیون وصل میکنم و هیچ مشکلی هم نیست
    اگه قرار باشه که هارد جانبی را نشه به تلویزیون یا هر دستگاه دیجیتال دیگه وصل کرد اونوقت نصب این همه پورت روی دستگاه اون هم به تعداد زیاد معنیش چی میتونه باشه؟؟؟؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2011

پيش فرض

خوب هارد های پرتابل رو که توصیه اکید میشه به هیچ عنوان وصل نکید حتی وقتی میرید شرکت گارانتی دهنده روی بیلبورد هاشون و کاغذ هایی که به عنوان اطلاعات بیشتر به مشتری میدن میگن توصیه میشه فلش و هارد های پرتابل رو به ریسیور ، پلیر و هاب های جلوی کیس وصل نکنین چون ممکنه اسیب برسونن به دستگاه
    منم خودم تجربه سوختگی تو این مورد داشتم موقعی که به ----- وصل کرده بودم
    ولی هارد های اداپتور دار رو میشه وصل کرد و مشکلی نیست که باز هم این هم توصیه نمیشه !
    تا وقتی کامپیوتر هست چرا اینکار رو کرد و ریسک کرد
    یه مورد دیگه هم فرمت هست که این دستگاه ها از FAT32 پشتیبانی میکنن نه از NTFS !!

ولی وسترن و سیگیت یه سری تجهیزات دارن که قیمت بالایی هم نداره که یا خودش هارد هست و یا هارد اکسترنال میره داخلش و از اون خروجی واسه تلویزیون و حتی خروجی HDMI داره !

و یا این مدل پرتابل My Passport AV
    The perfect drive for video storage and smooth playback on your TV. Works with compatible camcorders, game consoles, Blu-ray Disc players and media players like the WD TV family of products.

و این مدل سیگیت که هارد اکسترنال رو میزاری داخلش و فیلم هات رو با کیفیت Full HD و موزیک ها و عکس هات رو با کیفیت بالا و بدون نیاز به وصیله دیگه به صورت مستقیم با یه کابل HDMI به تلوزیون وصل میکنی و میبینی !!

یعنی چی
    یعنی اینهمه پورتهای usb , hdmi الان رو تلویزیونهای led نصبه برای هیچ کاری نیست
    من خودم الان یک ساله که فلش را به پورت usb تلویزیون وصل میکنم و هیچ مشکلی هم نیست
    اگه قرار باشه که هارد جانبی را نشه به تلویزیون یا هر دستگاه دیجیتال دیگه وصل کرد اونوقت نصب این همه پورت روی دستگاه اون هم به تعداد زیاد معنیش چی میتونه باشه؟؟؟؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    خونمون

پيش فرض

سلام هارد اکسترنال توشیبا 1 ترا با usb3 کار میکنه ولی با usb2 کار نمی کنه خواهش میکنم جواب بدین امانته دست من خراب بشه بد بخت میشم

تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام هارد اکسترنال توشیبا 1 ترا با usb3 کار میکنه ولی با usb2 کار نمی کنه خواهش میکنم جواب بدین امانته دست من خراب بشه بد بخت میشم
    سلام دوست من .

با توجه به اییکه فرمودید در usb3 هارد اکسترنال کار میکنه پس نباید مشکلی داشته باشه . عدم کار کردن هارد اکسترنال در زمانیکه به usb2 سیستم متصل شده علتهای مختلفی میتونه داشته باشه . وجود مشکل یا خرابی در پورت usb2 ، جریان ناکافی در usb2 به هر علت (usb3 در مقایسه با usb2 جریان بیشتری را برای دیوایسهای متصل شده فراهم میکند) . توصیه میکنم با همان usb3 کار کنید .

8. این کاربر از ata.royalfalcon بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    خونمون

پيش فرض

سلام باتشکر از شما استاد محترم متاسفانه هارد کلا خوابید بازش کردم یه آیسی 10 پایه داره که شدیدا داغ میکنه پی دی افی چیزی هم پیدا نکردم واسش شمارش 022g 12702 هست میخواستم یه راهنمائی بگیرم که این بردش یا این ایسی پیدا میشه یا نه اصلا قابل تعمیر هست؟

کاربر فعال انجمن موسیقی
    تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    Dark Paradise

پيش فرض

هر چند که جاش اینجا نیست ولی فقط عرض کنم که بنده هم که هارد خودم ( WD My Passport USB23 ) ام رو وصل میکنم به USB2 هارد رو اجرا نمیکنه و فقط یه پیغام میاد که باید وصلش کنم به USB3 . یعنی با USB2 اصلا کار نمیکنه در صورتی که سیستم دارای پورت USB3 باشه.

تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام باتشکر از شما استاد محترم متاسفانه هارد کلا خوابید بازش کردم یه آیسی 10 پایه داره که شدیدا داغ میکنه پی دی افی چیزی هم پیدا نکردم واسش شمارش 022g 12702 هست میخواستم یه راهنمائی بگیرم که این بردش یا این ایسی پیدا میشه یا نه اصلا قابل تعمیر هست؟
    سلام .
    اگر مطمئن هستيد كه خود هارد مشكلي نداره بنظرم بهتره كه يه باكس هارد جديد بخريد و باكسها را عوض كنيد .

12. این کاربر از ata.royalfalcon بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه T_E_X_A_S's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2007

پيش فرض

نظرتون راجع به این هارد چیه :
    Silicon Power Portable Stream S03 - 1TB
    اینو پیشنهاد میدید یا :
    Western Digital Portable My Passport - 1TB

قیمت به روزش کسی داره بگه

داده پرداز رایانه متین معتبره؟
    Last edited by T_E_X_A_S; 03-08-2013 at 19:07.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 2 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 2 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •