تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 564 از 1045 اولاول ... 64464514554560561562563564565566567568574614664 ... آخرآخر
نمايش نتايج 5,631 به 5,640 از 10441

نام تاپيک: ▓ Microsoft Word سوالات، مشكلات و مباحث در اینجا ▓

داره خودمونی میشه sarveboland's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    بابل

پيش فرض با سلام میشه به من بگین این دو تا چه فرقی از نظر کارآیی با هم دارن

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2009

پيش فرض

سلام به اساتيد: من يه مشكلي توي پرينت فايل ورد 2007 دارم. [خيلي حياتيه](هم پرينت روي كاغذ هم تبديل به pdf)

نمي دونم چرا موقع چاپ يا pdf تو اول بعضي از سطرها آخرين كلمه ي سطر بالا را تكرار مي كنه؟

(اين مسئله هم تو دوستونه كردن ديده شده هم يك ستونه)

فايل من هفتاد صفحه است.
    Last edited by اشكيان; 08-01-2011 at 13:01.

آخر فروم باز ila's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2005

پيش فرض

من کل 400 صفحه پایان نامه ام دراای یکسری فرمول هست که با 2007 نوشتم..متاسفانه موقع پرینت توی چند صفحه فرمولها از سمت چپمیاد سمت راست..
    مشکل کجاست..البته بگم که من این کار رو وقتی تبدیل می کنم به پی دی اف این اتفاق میوفته
    یعنی وقتی save رو میزنم از پایین هم pdf رو انتخاب میکنم..پاگین یا نرم افزار خاصی نصب نکردم
    دلیلش چیه..و چطور میتونم درست کنم

آخر فروم باز GOLI87's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2009

پيش فرض یه ارور در موقع بستن word

سلام
    وقتی محیط word رو بعد از ذخیره سازی فایل می بندم این پیغامو نشون میده،علت این پیغام چیه؟

در آغاز فعالیت asdfghj67's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2010

پيش فرض

بالايي براي تنظيم مكان شروع اول هر پاراگراف است پاييني مخصوص تنظيم مكان شروع به تايپ ساير متن هست

در آغاز فعالیت asdfghj67's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2010

پيش فرض

وقتي شما يه قسمت از متن يا فايل رو كپي ميكنيد محتوي كپي شما داخل حافظه موقت سيستم ذخيره ميشه تا هر جا لازم بود دوباره بازخواني بشه يا همون past بشه!
    وقتي شما قسمت زيادي از متن يا هر كوفت ديگه اي رو كپي كني فضاي زيادي از حافظه رو اشغال ميكنه برنامه هاي افيس هم كه نمخوان بعد از بسته شدن فايل برنامه اين متن يا هر چيز كپي شده ديگه در حافظه سيستم باقي بمونه و موجب كندي سيستم بشه از شما سوال ميكنه كه اين فايل رو در حافظه سيستم نگه داره تا بعدا جاي ديگه ازش استفاده كنيد يا اون رو حذف كنه .

داره خودمونی میشه mahrou's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2010

پيش فرض

سلام من مي خوام تو word يه مطلب print بگريم و نياز دارم كه صفحه بندي بشه بايد چي كر كنم؟

و مي خوام كه دورش بودر بيوفته و كادر اينو بايد چي كار كنم؟ ممنون
    سلام

در word2007 برای صفحه بندی:
    insert>>page number

برای بوردر:
    page layout>>page borders

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2009

پيش فرض

با سلام به دوستان عزیز

من یه سری فایل ورد دارم که تو هرکدوم تعداد زیادی کلمات bold شده وجود داره؟ چطوری میتونم یه لیست از این کلمات تهیه، کپی و تو یه فایل ورد جدید کپی کنم؟ بدون اینکه مجبور باشم دونه دونه کلمات رو کپی کنم؟

مرسی
    اگه همه فايلهاي bold شده با يك سايز و خصوصيت هستند كافيه روي يكي از اونها راست كليك كني بعد از گزينه styles گزينه select text with similar formating ‌را انتخاب كني.

با اين كار هر كاراكتري كه مشابه اون باشه رو برات انتخاب مي كنه. بعدش دستور كپي رو بده و در يك فايل جديد اون رو
    paste كن.

از اين روش استفاده هاي زيادي ميشه كرد.

9. این کاربر از اشكيان بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2011

پيش فرض

با سلام
    من برای جدا کردن اعداد به صورت 3رقم در ورد 2007 مشکل دارم. در ورد 2003 با زدن کلید بغل صفر یل همان . اعداد بوسیله کاما از هم جدا می شد . لی در ورد 2007 همان دات (.) نشان داده می شود مثلاً قبلا به صورت 25,000 بود ولی الان 25.000
    چه کار کنم؟ برام خیلی مشکل ایجاد کرده؟
    یکی از دوستان اصلاح از طریق AutoCorrectرا پیشنهاد کرده که ایرادش اینکه که در پایان خط وقتی نطقه می گذاریم آنرا تبدیل به کاما می کند؟
    راه حل دیگه ای نداره؟ جالب است که بر روی لپ تاپم در ورد2007 موقع تایپ اعداد کاما هست و مشکلی نیست ولی وقتی همان فایل را در کامپیوتر شرکت باز می کنم کاما اعداد تبدیل به نقطه می شود.
    لطفاً علمای کامپیوتر کمککککککککککککککککککککککک ککککک کنندHelp

آخر فروم باز ila's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2005

پيش فرض

این که بخوای شماره صفحه هاتتوی صفحه های زوج و فرد به صورت اینساید و اوت ساید باشه..توی 2010 از کجا باید دنبالش بگردی؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 4 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 4 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •