تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: نظر سنجی حذف شد

راي دهنده
0. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • با تشکر

0 0%
  • تیم مدیریت اینترنت و شبکه

0 0%
صفحه 563 از 3745 اولاول ... 6346351355355956056156256356456556656757361366310631563 ... آخرآخر
نمايش نتايج 5,621 به 5,630 از 37443

نام تاپيک: ADSL Asiatech / شركت آسياتك

اگه نباشه جاش خالی می مونه mhd1990's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    خوزستان

پيش فرض

سرعت شبانه افتضاح شده دو شبه كه سر ساعت 2 تا 2.30 قطع ميشه بعد از اون سرعت ميشه نهايتا 30 هيچ راهي هم واسه بالا بردنش نيس نا سلامتي 1مگ دارم .اون موقع وقتي چند فايل ميزاشتم واسه دانلود سرعت بالا ميرفت ولي حالا اگه 10 فايل هم بزارم همون 35 بين فايلها تقسيم ميشه ديشب 800 مگ گزاشتم دانلود كنم صبح بيدار شدم ديدم 83درصدش دان شده.
    بقيه هم به اين مشكل برخوردن
    ؟

2. این کاربر از mhd1990 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

سرعت شبانه افتضاح شده دو شبه كه سر ساعت 2 تا 2.30 قطع ميشه بعد از اون سرعت ميشه نهايتا 30 هيچ راهي هم واسه بالا بردنش نيس نا سلامتي 1مگ دارم .اون موقع وقتي چند فايل ميزاشتم واسه دانلود سرعت بالا ميرفت ولي حالا اگه 10 فايل هم بزارم همون 35 بين فايلها تقسيم ميشه ديشب 800 مگ گزاشتم دانلود كنم صبح بيدار شدم ديدم 83درصدش دان شده.
    بقيه هم به اين مشكل برخوردن
    ؟
    خیر دوست من
    دان دیشب من با 1 مگ،2.5 گیگ

---------- Post added at 11:43 AM ---------- Previous post was at 11:38 AM ----------

اسیاتک شیراز شریک تجاری مخابرات هست و همه سرویسهاش روزانش 2مگ میبندن و سرعت دانلود شبانه هم 90 هست پس بهترین سرویس همون 128 هست
    سرعت شبانه 45 بود من شکایت کردم کردنش 90
    سرعت دانلود بیشتر از 90 نمیشه اگه با دیو متر تست کنید متوجه میشید اون بیشتر از 90 که میگید با دانلود منیجرها هست که واقعی نیست
    هیچ کاری نمیشه کرد.شما 2مگ هم که بگیرید همین حالت هست.
    اینجا هم همینه،شریک مخابرات مازندرانه،ولی آی اس پی رو آسیاتک میزنه،سرعت شبانه اش هم واقعیه
    مثلاً من یه هفته اول 128 داشتم که بعد رفتم کردمش 1 مگ
    اون یه هفته 16 حدودا بهم میداد سرعت شبانه
    شما وضعتون خیلی خوبه بابا

4. 2 کاربر از eefe بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2008

پيش فرض

سلام به همگی مخصوصا شیرازیهای عزیز...

بچه ها من بعد از 4سال مشترک قاطر(همون شاتل) بودم ازش کوچ کردم اومدم آسیا تک...

مشکلم تو شاتل این بود که مثلا اگه 100 مگ دان میکردم وقتی میرفتم تو سایت ریز مصرف رو چک میکردم به جا 100 مگ زده بود 500 مگ!

خیلی سر این جریان اصابم خورد شد,...حالا اسیا تک هم که اومدم همینطوره. برنامه du meter نصب کردم بعد وقتایی که دارم با idm دانلود میکنم تو خود idm سرعت دانلود رو زده حدود 200-250 ولی du meter میزنه 1.8 مگ بر ثانیه!!...بعد

من حسابش کردم یه روز که هیچی مصرف نکرده بودم یه فایل 14 مگی رو گذاشتم دانلود کرد با idm حدود 1 دقیقه طول کشید تو این 1 دقیقه du meter سرعت رو 1.8 مگ داشت نشون میداد در صورتی که idm همون 250 ک نشون

میداد...بعد که فایل دان شد رفتم تو سایت اسیا تک ریز مصرفو نگاه کردم دیدم به جا 14 مگ زده 80 مگ!! که فهمیدم همون du meter درست نشون میداده,حالا من چیکار کنم؟؟؟ فایلایی که دانلود میکنم تو idm یه سرعتی میزنه(که کمه و

عادیه) ولی تو du meter یه چیزه دیگه(که خیلی زیاده و غیر عادی) اینجوری انگار الکی الکی وقتی دارم یه فایلیو دان میکنم از حجمم اضافی کم میشه:(

تو رو خدا بچه ها کمکم کنید خیلی زجرم میده:(...
    دم همتون گرم...
    راستی مودمم وای فای هست اما هیچ کسی جز خودم پسوردشو نداره و چراغ وای فای فقط وقتایی که خودم استفاده میکنم چشمک میزنه بقیه وقتا اصلا مودمو خاموش میکنم...پس از وای فای نمیتونه باشه...

یه دنیا تشکر از همتون!

6. این کاربر از maziar_1939 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

سلام به همگی مخصوصا شیرازیهای عزیز...

بچه ها من بعد از 4سال مشترک قاطر(همون شاتل) بودم ازش کوچ کردم اومدم آسیا تک...

مشکلم تو شاتل این بود که مثلا اگه 100 مگ دان میکردم وقتی میرفتم تو سایت ریز مصرف رو چک میکردم به جا 100 مگ زده بود 500 مگ!

خیلی سر این جریان اصابم خورد شد,...حالا اسیا تک هم که اومدم همینطوره. برنامه du meter نصب کردم بعد وقتایی که دارم با idm دانلود میکنم تو خود idm سرعت دانلود رو زده حدود 200-250 ولی du meter میزنه 1.8 مگ بر ثانیه!!...بعد

من حسابش کردم یه روز که هیچی مصرف نکرده بودم یه فایل 14 مگی رو گذاشتم دانلود کرد با idm حدود 1 دقیقه طول کشید تو این 1 دقیقه du meter سرعت رو 1.8 مگ داشت نشون میداد در صورتی که idm همون 250 ک نشون

میداد...بعد که فایل دان شد رفتم تو سایت اسیا تک ریز مصرفو نگاه کردم دیدم به جا 14 مگ زده 80 مگ!! که فهمیدم همون du meter درست نشون میداده,حالا من چیکار کنم؟؟؟ فایلایی که دانلود میکنم تو idm یه سرعتی میزنه(که کمه و

عادیه) ولی تو du meter یه چیزه دیگه(که خیلی زیاده و غیر عادی) اینجوری انگار الکی الکی وقتی دارم یه فایلیو دان میکنم از حجمم اضافی کم میشه:(

تو رو خدا بچه ها کمکم کنید خیلی زجرم میده:(...
    دم همتون گرم...
    راستی مودمم وای فای هست اما هیچ کسی جز خودم پسوردشو نداره و چراغ وای فای فقط وقتایی که خودم استفاده میکنم چشمک میزنه بقیه وقتا اصلا مودمو خاموش میکنم...پس از وای فای نمیتونه باشه...

یه دنیا تشکر از همتون!
    من همچنان متوجه نمیشم چرا دوستان به خودشون زحمت نمیدن چند صفحه قبل رو یه مرور بکنن
    شما که تازه واردی دوست من،عرف فروم ها به این شکله
    غلی ای حال،منم همین مشکلو داشتم
    شما برنامه BWmeter رو نصب کن.هم کاملتره،هم دقیق نشون میده
    من الآن DU هم دارم و صرفاً جهت نشون دادن سرعت اون بالای صفحه واسم کاربرد داره
    مشکلی هم که داشتم علاوه بر مشکل شما،شبانه من رو زیاد نشون میداد،در حالی که هم تو IDM و هم تو ریپورت سایت،کمتر بود ولی BW این مشکل رو نداره
    اگر مشکلی داشتید بگید تا آموزش برنامه بذارم واستون،چون بسیار برنامه جالبیه و شما میتونی ساعت رایگان و غیر رایگانتون رو جدا کنی کلا و یا ساعت رایگانتون رو محدود کنید سرعتشو و ....

8. 3 کاربر از eefe بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2008

پيش فرض

من همچنان متوجه نمیشم چرا دوستان به خودشون زحمت نمیدن چند صفحه قبل رو یه مرور بکنن
    شما که تازه واردی دوست من،عرف فروم ها به این شکله
    غلی ای حال،منم همین مشکلو داشتم
    شما برنامه BWmeter رو نصب کن.هم کاملتره،هم دقیق نشون میده
    من الآن DU هم دارم و صرفاً جهت نشون دادن سرعت اون بالای صفحه واسم کاربرد داره
    مشکلی هم که داشتم علاوه بر مشکل شما،شبانه من رو زیاد نشون میداد،در حالی که هم تو IDM و هم تو ریپورت سایت،کمتر بود ولی BW این مشکل رو نداره
    اگر مشکلی داشتید بگید تا آموزش برنامه بذارم واستون،چون بسیار برنامه جالبیه و شما میتونی ساعت رایگان و غیر رایگانتون رو جدا کنی کلا و یا ساعت رایگانتون رو محدود کنید سرعتشو و ....
    ممنون دوست عزیز...بازم به مرام شماها...

ببخشید آخه دیدم 530 صفحه هست وقت نداشتم توش بگردم،

اگه ممکنه واسم آموزششو بذارین,

حالا من این برنامه که بم گفتیو نصب کنم دیگه وقتی یه فایل 14 مگی دان کنم همون 14 مگ رو

میزنه؟ اخه من مشکل بزرگم اینه که بیشتر حجم ازم کم میشه!

ممنون داداشی...
    Last edited by maziar_1939; 13-01-2012 at 19:14.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2008

پيش فرض

راستی من چند تا ورژن مختلفشو دان کردم ویندوزمم سون 64 بیتی هست,موقع نصب این ارور میده:
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

چیکارش کنم؟:( انگار با وین 7 سازگار نیست:(
    Last edited by maziar_1939; 13-01-2012 at 19:15.

پروفشنال urcu's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2010
    محل سكونت
    ایران

پيش فرض

راستی من چند تا ورژن مختلفشو دان کردم ویندوزمم سون 64 بیتی هست,موقع نصب این ارور میده:
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

چیکارش کنم؟:( انگار با وین 7 سازگار نیست:(
    خوب Install را بزنید

12. این کاربر از urcu بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2008

پيش فرض

اگر install بزنم فک کنم ویندوزم قاطی میزنه میره توی اون صفحه ی آبی که مثل dos میمونه بهش میگن dead page تو ویندوز...
    مگی اینجوری نمیشه؟

پروفشنال urcu's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2010
    محل سكونت
    ایران

پيش فرض

اگر install بزنم فک کنم ویندوزم قاطی میزنه میره توی اون صفحه ی آبی که مثل dos میمونه بهش میگن dead page تو ویندوز...
    مگی اینجوری نمیشه؟
    نه مشکلی پیش نمیاد
    ارور امنیتی هست. اون تیک کنارش هم بزنی دیگه این گزینه نمیاد

15. این کاربر از urcu بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه Neoonline's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2006

پيش فرض

بقيه هم به اين مشكل برخوردن؟
    من سرعتم کم نشده ولی اون مصیبت قطع شدن اینترنت نزدیک ساعت ۲ رو دارم تازه خوبه برای شما ۲.۳۰ وصل میشه برا من تا مودم رو خاموش روشن نکنم از اینترنت خبری نیست دیگه باید تا ۲ بیدار بمونم که این قطع میکنه مودم رو یه دور خاموش روشن کنم! بعد نمی‌دونم ۲ ۳ شبه تا صبح اینترنت من ۱۰ ۱۲ بار قطع و وصل میشه صبح ریپورت دانلود رو که نگاه میکنم حداقل ۶ ۷ بار قطع و وصل شده با وقفه های ۲ دقیقه ای ولی معمولاً ۲.۱ گیگ هر شب داره دانلود میکنه.

17. این کاربر از Neoonline بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 20 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 20 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •