تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 56 از 178 اولاول ... 64652535455565758596066106156 ... آخرآخر
نمايش نتايج 551 به 560 از 1780

نام تاپيک: تاپیک جامع ترابردپذیری سه اپراتور(همراه اول-ایرانسل-رایتل)

اگه نباشه جاش خالی می مونه iran100's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض

منم درخواست ترابردم از همراه اول به رایتل رو یه هفته ای میشه ثبت کردم سه چهار روزی هم هست که سیمکارت اومده وای دیگه خبری نشده
    راهی هست واسه پیگری؟

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
    دوست عزیز وقتی سیم کارت رو دریافت میکنی باید با هین خط هنراه اول عدد 1 رو به 09204000000 بفرستین تا رایتل اطلاع پیدا کنه که سیم کارت به دست شما رسیده. بعد منتظر باشین یک پیام از 667بیاد که جواب پیام رو عدد 1 بفرستیت در اخر منتظر باشین خط بسوزه و انتنش قطع شه. حالا خط رایتل رو بزارین تو گوشی.

اگه نباشه جاش خالی می مونه iran100's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض

من كه يكماه و سه روز شده و هيچ خبري نيست.

7cEram
    در سایت رایتل قسمت پیگیری ترابرد بروید.

عدد یک رو به 09204000000 فرستادید؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه hes_luckey's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

دوست عزیز وقتی سیم کارت رو دریافت میکنی باید با هین خط هنراه اول عدد 1 رو به 09204000000 بفرستین تا رایتل اطلاع پیدا کنه که سیم کارت به دست شما رسیده. بعد منتظر باشین یک پیام از 667بیاد که جواب پیام رو عدد 1 بفرستیت در اخر منتظر باشین خط بسوزه و انتنش قطع شه. حالا خط رایتل رو بزارین تو گوشی.
    من به اون شماره sms ندادم ولی از ۶۶۷ واسم پیام اومد که ۱ رو بفرستید و منم فرستادم اما هنوز خبری نشده، تو سایت رایتل پیگری میکنم نوشته تحت بررسی

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

اگه نباشه جاش خالی می مونه M.Amorous's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2011

پيش فرض

سلام دوستان من قصد دارم سیم کارت رایتلمو به دلیل پوشش آنتن ضعیف عوض کنم و چوم شنیدم همراه اول پیام قبل از تماس برای مخاطب پخش میکنه نمیدونم چیکر کنم. ایرانسل همچین پیامی نداره؟
    یه سوال دیگه هم دارم. رومینگ ملی رایتل وقتی رایتل آنتن نمیده روی گوشی من فعال میشه و میره رو همراه اول ولی خیلی وقتا میشه (توی جاده ها) گوشیمو که نگاه می کنم به هیچ آنتی وصل نیست یا وقتی رایتل آنتن میده برنمیگرده روی آنتن رایتل و باید دستی این کارو انجام بدم. حالا نمیدونم مشکل گوشیه یا شبکه. گوشیم LG G2 هست. ممنون از توجهتون.

داره خودمونی میشه جیوه's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2016

پيش فرض

سلام دوستان من قصد دارم سیم کارت رایتلمو به دلیل پوشش آنتن ضعیف عوض کنم و چوم شنیدم همراه اول پیام قبل از تماس برای مخاطب پخش میکنه نمیدونم چیکر کنم. ایرانسل همچین پیامی نداره؟
    یه سوال دیگه هم دارم. رومینگ ملی رایتل وقتی رایتل آنتن نمیده روی گوشی من فعال میشه و میره رو همراه اول ولی خیلی وقتا میشه (توی جاده ها) گوشیمو که نگاه می کنم به هیچ آنتی وصل نیست یا وقتی رایتل آنتن میده برنمیگرده روی آنتن رایتل و باید دستی این کارو انجام بدم. حالا نمیدونم مشکل گوشیه یا شبکه. گوشیم LG G2 هست. ممنون از توجهتون.
    من نمی دونم چرا شما می خاید به اپراتور همراه اول که 2g هست به دلیل شایعات پوشش کامل که نمی دونم از کدوم خراب شده ای میاد ترابرد کنی همراه اول به جز مراکز استان ها به ندرت 3g داره
    و 4g اصلا نداره غیر از 2 جا توی تهران !!!
    بعد رایتل هم که بیشتر 3g داره نسبت به همراه اول به نظر من . کلا از چاله در میاید میوفتید توی چاه .
    جدیدا همراه اول هم که کلا در حدود قبض 30000 تومنی میده الکی . حتی گوشی مادر من هم که اصلا موبایل بلد نیست 30000 تومن قبض میده هر بار !!!
    الان گوشی مادرم رو که مدت مکالمه ها رو توی گوشیش چک می کنم هیچوقت 7 ساعت مکالمه نکرده که 30 هزار تومن قبض میده . خوبه گوشیش مدت مکالمه را هم می نویسه .. اکثر مکالماتش زیر 4 دقیقه هست .فقط لعنت به همراه اول دزد

کلا من به نظر خودم بخام کیفیت اینا رو مقایسه کنم به ایرانسل امتیاز 7 میدم از 10 . به رایتل 3 و به همراه اول اصلا 0 می دم چون که دزده اگر هم نبود شبکه نداره اصلا !!!!
    Last edited by جیوه; 20-08-2016 at 05:15.

6. 2 کاربر از جیوه بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه FLiKS3R's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    Isfahan

پيش فرض

سلام. مشکل شما رو منم دارم. یعنی بعد از رم شدن به همراه اول، خیلی طول میکشه تا برگرده به رایتل. از دوستان توی فروم پرسیدم گویا مشکل از گوشیه. پشتیبانی رایتل هم گفت طبق تجربه متوجه شدیم بعضی از گوشی ها زمان زیادی طول میکشه تا مجدد رجیستر بشه روی خود شبکه. من با چنتا گوشی دیگه امتحان کردم این مشکل نبود سریع برمیگشت

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk

اگه نباشه جاش خالی می مونه M.Amorous's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2011

پيش فرض

سلام. مشکل شما رو منم دارم. یعنی بعد از رم شدن به همراه اول، خیلی طول میکشه تا برگرده به رایتل. از دوستان توی فروم پرسیدم گویا مشکل از گوشیه. پشتیبانی رایتل هم گفت طبق تجربه متوجه شدیم بعضی از گوشی ها زمان زیادی طول میکشه تا مجدد رجیستر بشه روی خود شبکه. من با چنتا گوشی دیگه امتحان کردم این مشکل نبود سریع برمیگشت

ممنون از پاسختون. میشه قید کنید چه گوشی هایی بودن که آنتنشون زود عوض میشد؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه FLiKS3R's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    Isfahan

پيش فرض

ممنون از پاسختون. میشه قید کنید چه گوشی هایی بودن که آنتنشون زود عوض میشد؟
    خواهش میکنم دوست خوب
    نه چیزی نگفت ولی گفت ما دیدیم روی برخی از مدلای گوشی های htc تا یک ساعت هم طول کشیده.
    من خودم با گوشی های سری گلکسی A سامسونگ امتحان کردم مشکلی نداشت و سریعا برمیگشت به رایتل. یکی از دوستان هم توی همین فروم 6s داشتن و گفتن این مشکل رو ندارن.

10. این کاربر از FLiKS3R بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز Kamyar_AnathemA's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2010
    محل سكونت
    -l- Spellbound -l-

پيش فرض

اون پیغام ترابرد رو نمیشه کلریش کرد و باید پخش بشه
    من خودم تو همراه اول کار میکنم
    بلانسبت شما روزی 1000 نفر آدم با آی کیو زیر 0 میان و میرن اونجا که هیچی حالیشون نیست و هر چیزیو باید 1000 بار تکرار کنی که بفهمن
    برای طرح های مکالمه درون شبکه وقتی سیم کارتی ترابرد بشه دیگه درون شبکه محسوب نمیشه
    اون مشترک نفهم هم که چمیدونه ترابرد چیه
    برای همن اون پیام یخش میشه که خوب خر فهم بشه طرف

12. این کاربر از Kamyar_AnathemA بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2016

پيش فرض

این پیام ترابرد همراه اول باید برداشته بشه وقتی کسی تماس میگیره باید اول این پیام رو بشنوه مشترک مخاطب مورد نظر به اپراتور دیگری ترابرد کرده هزینه تماس با ایشان به صورت برون شبکه محاسبه میگردد شاید طرف درحال مرگ بود داشت تماس میگرفت با ما که نجاتش بدیم تا بیاد این پیام تمام بشه که طرف مرده رفته

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •