تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 56 از 241 اولاول ... 64652535455565758596066106156 ... آخرآخر
نمايش نتايج 551 به 560 از 2402

نام تاپيک: بررسی تخصصی پیغام های صفحه آبی (Blue Screen)، خطاهای دائم سیستمی و رفع مشکل آنها

اگه نباشه جاش خالی می مونه join me's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2009
    محل سكونت
    پاریس کوچولو

پيش فرض

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

کد:
    دامپ خالی بود ....

کاربر فعال کلوپ گوشی ها mahyarSAMSUNG's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2006
    محل سكونت
    تهران - درقرمزـه

پيش فرض

بدون شک از اون برنامه های رجیستری هست... چرا وقتی نیازی نیست همچین نرم افزارهایی نصب میکنین ؟ سیف مود بیاین بالا و سریع پاکش کنین درست میشه... البته اگه خیلی به ویندوز و رجیستری آسیب نزده باشه
    نه عزیز همینطور نصب نکردم .. گفتم که اومدم چشمشو درست کنم زد ابروشم خراب کردم ... آپدیت ویندوز خراب بود بچه ها گفتن این برنامه رو نصب کن ریجستری اسکن کن نصب کردم نشد دوباره یه برنامه دیگه ... برنامه پشت برنامه : البته قبلی ها رو پاک میکردم ... سر یکیشون یهو رفت روی این صفحه :

حالا خودم باهش ور رفتم دیدم موقع روشن کردن یه جا نوشته F4=recovery منم زدم دیدم یه سری چیزایی اومد که مثل اینکه ماله لپ تاپ خودمه ... مثل اینکه کارش درست کردن این ارور ها بودذ . ... حتی توی این برنامه یه جا از Blue screen حرف زده بود که برای دست کردنش باید ریکاوری کنم .. یه حالت بیسیک داشت که زدم ولی درست نشد یه حالت کامپلیت داره که میترسم بزنم.. چون نوشته تمام اطلاعات ویندوز درایو پاک میشه حالا نمیدونم منطورش درایو های ویندوز یا فقط درایو سی که ویندوز روش نصبه ... آیا راه دیگه ای نداره که چیزی پاک نشه و بیاد بالا و اونها رو پاک کنم ؟ چون فقط 20 تا 30 ثانیه ویندوز میاد بالا اونم در حالت سیف مود بعد میره روی همون صفحه پدر سوخته

اگه نباشه جاش خالی می مونه Milo.Metallboy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009

پيش فرض

همون 30 ثانیه برای پاک کردنش کافیه اگه سریع بجنبی...

4. این کاربر از Milo.Metallboy بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال کلوپ گوشی ها mahyarSAMSUNG's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2006
    محل سكونت
    تهران - درقرمزـه

پيش فرض

همون 30 ثانیه برای پاک کردنش کافیه اگه سریع بجنبی...
    نه بابا نمیشه ... تا بیام کنترل پنل رو باز کنم خودش خیلی طول میکشه چون تازه ویندوز بالا اومده ...

آخر فروم باز Erfan.B's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

سلام
    سیستم من زمانی که ازش استفاه نمی کنم یهو می بینم که صفحه آبی میده و ریست میشه
    حتی زمانی که گذاشتمش برای دانود صبج میام می بینم ریست شده و هیچی هم دانلود نکرده و سیستم رفته روی حالت استند بای و بعضی اوقات هم می بینم که روشن مونده با اینکه باید آی دی ام سر ساعت شات دانش کنه . در این مورد اطمینان ندارم چون خودم به شخصه ندیدم چون خوابم و دقیق نمی دونم که چه اتفاقی برای سیستمم میفته ولی اینکه زمانی که استفاده ازش نمی شه و بعد خود به خود صفحه آبی میده و ریست میشه رو خودم به عینه دیدم
    ولی به هیچ عنوان زمانی که باهاش بازی می کنم اینجوری نمی شه هیچ موقع تا حالا زمان بازی کردن ریست نداده.
    الان خونه نیستم و الا فایل دامیش رو براتون میزاشتم
    حالا گفتم شاید همین جوری بدون فایل بدونید مشکل از چیه و الا شب که رفتم خونه فایلش رو هم میزارم
    دوست من بدون فایل های دامپ نمی شه نظری داد ولی اگه فقط در مواقع اتصال به اینترنت این اتفاق میفته می تونه مشکل از درایور مودم ، فایروال ، انتی ویروس ، کارت شبکه و برنامه ی idm باشه. شما بهتره فایل های دامپ رو آپلود کنی تا دقیق بشه کمکت کرد.
    در مورد استندبای هم می تونی از پاور منیجر گزینه ی استندبای رو خاموش کنی تا این اتفاق نیفته و در مورد شات داون کردن idm هم باید حتماً گزینه ی force proccesses to terminate رو علامت بزنی.

شما فایل های دامپ رو بزار تا دقیق بشه راهنمایی کرد.

موفق باشي

7. این کاربر از Erfan.B بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

اقا بدبخت شدم رفت .. این همه این نرم افزار و اون نرم افزار کردم برای ریجیستری .. که بعدا از چک کردن و اسکن کردن سیستم یهو ریست شد و اون صفحه آبی ( صفحه مرگ ) جلوم ظاهر ظاهر شد ... حالا چکار ... توروخدا راهی هست بدون عوض کردن ویندوز کارم حل بشه ؟ الان در حالا سیف مود که میام بالا آیکونها ظاهر میشه ولی فقط بعد از 20 تا30 ثانیه اون صفحه جلوم میاد توی همین 20 ثانیه من فایلهای روی دستکتاپم رو کپی کردم توی هاردها ولی ... چکار کنم ؟

دوست من شما دقیقاً چه برنامه هایی رو نصب کردی که این اتفاق افتاد؟
    به احتمال زیاد سیستمت ویروسی شده شما می تونی مشکلت رو تو قسمت اورژانس سیستم های آلوده مطرح کنی :

کد:
    شما اگه بتونی از حالت سیف مد از طریق msconfig یا برنامه های مدیریت استارت آپ ، پراسس هایی که موقع بوت شدن ویندوز آغاز می شن رو حذف کنی تا حدودی مشکلت حل می شه و از برنامه ی ccleaner و یا vit registry fix هم برای فیکس کردن رجیستری می تونی استفاده کنی. با یه انتی ویروس پرتابل در حالت سیف مد سیستم رو فول اسکن کن تا اگه ویروسی هست از بین بره.
    در ضمن می تونی با نرم افزار revo uninstaller portable در حالت سیف مد اون برنامه ی مخرب رو هم به طور کامل حذف کنی.
    ریکاوری لپ تاپ رو هم بزار واسه گزینه ی آخر.
    اگه بررسی دقیق تر می خوای ، فایل های دامپ رو قرار بده تا بیش تر بشه راهنماییت کرد.

موفق باشي

---------- Post added at 01:20 PM ---------- Previous post was at 01:17 PM ----------

Portable Revo Uninstaller 1.93

کد:

---------- Post added at 01:21 PM ---------- Previous post was at 01:20 PM ----------

Portable Revo Uninstaller 1.93

کد:

9. 2 کاربر از Erfan.B بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

کد:

کد:
    دامپ خالی بود ....
    دوست من شما ویندوزت چیه؟ ویستا هستش؟
    مشکل اصلی شما از درایور گرافیک هست. با نرم افزار driver sweeper درایور فعلی رو حذف کن و بعد از این که درایور جدید رو دانلود کردی نسبت به نصبش اقدام کن.

Driver Sweeper 3.2.0

کد:
    موفق باشي

11. این کاربر از Erfan.B بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Oct 2007

پيش فرض

دوست من بدون فایل های دامپ نمی شه نظری داد ولی اگه فقط در مواقع اتصال به اینترنت این اتفاق میفته می تونه مشکل از درایور مودم ، فایروال ، انتی ویروس ، کارت شبکه و برنامه ی idm باشه. شما بهتره فایل های دامپ رو آپلود کنی تا دقیق بشه کمکت کرد.
    در مورد استندبای هم می تونی از پاور منیجر گزینه ی استندبای رو خاموش کنی تا این اتفاق نیفته و در مورد شات داون کردن idm هم باید حتماً گزینه ی force proccesses to terminate رو علامت بزنی.

شما فایل های دامپ رو بزار تا دقیق بشه راهنمایی کرد.

موفق باشي
    خدمت شما
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

داره خودمونی میشه rell's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2008

9 کسی پیدا میشه بفهمه مرگ این سیستم چیه؟

سلام بر کلیه عزیزان در تاپیک blue screen. سیستم من شدیدا این مشکل رو داشت که با بررسی های دوستان خوب شده بود تا اینکه امروز که میخواستم آپدیت سرویس پک 1 ویندوز سون 64 بیت رو بریزم دوباره با blue screen مواجه شدم.فایلهای مورد نیاز بررسی رو در قالب یه فایل فشرده تو لینک زیر آوردم. ببینید بالاخره مشکل این سیستم از کجاست. با سپاس:
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اگه نباشه جاش خالی می مونه armia's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2004
    محل سكونت
    تهران / كرج

پيش فرض

سلام
    من جدیدا از هر 10 بار کانکت شدن با * پی ان کمه کم 1 بارش رو با صفحه ابی مرگ (مطمئن نیستم اصطلاحش همین باشه ها ) مواجه میشم جوری که دیگه میترسم استفاده دوباره کنم و ایندفعه یه بلائی سر دستگاه بیاد . بنظرتون مشکل از کجاست و چطور میشه حلش کرد ؟

این هم فایلهای داخل پوشه Minidump ویندوزم :

کد:
    دوستان اگر امکانش هست یه نگاهی هم به این پست بکنید . شدیدا محتاج کمکیم
    ویندوزمم xp سرویس پک 3 هست

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •