تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 56 از 73 اولاول ... 64652535455565758596066 ... آخرآخر
نمايش نتايج 551 به 560 از 722

نام تاپيک: Tomb Raider

آخر فروم باز Turok-71's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2008
    محل سكونت
    Lُ0ِS َSAّNTُOS

پيش فرض

^@
    باید جاخالی بدی و ضربه بزنی بهش،بعد که بقول خودت گیج شد به "سرش" شلیک کن و..

+
    دوستان چجوری از دوربین AK-47 استفاده میکنید؟؟ آپگرید کردم و قسمت توضیحاتش نوشته که با RS میشه ولی نما داخل دوربین نمیره و فقط یه مقدار فوکوس میره بالا!!

آخر فروم باز marmolak kocholo's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2007
    محل سكونت
    It's S3cr3T

پيش فرض

^@
    باید جاخالی بدی و ضربه بزنی بهش،بعد که بقول خودت گیج شد به "سرش" شلیک کن و..

+
    دوستان چجوری از دوربین AK-47 استفاده میکنید؟؟ آپگرید کردم و قسمت توضیحاتش نوشته که با RS میشه ولی نما داخل دوربین نمیره و فقط یه مقدار فوکوس میره بالا!!
    فقط فوکوس رو بیشتر میکنه، از داخل دوربین نشون نمیده : (

3. این کاربر از marmolak kocholo بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال خودرو های آمریکایی mohamad.hejazi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2006
    محل سكونت
    ایران

پيش فرض

سلام.
    دوستان این بازی چند دی وی دیه؟
    گرافیف بیوشاک بیشتره یا تامب رایدر؟من بیوشاک رو تو تنظیمات پایین اجرا کردم اینم میتونم اجرا کنم.؟

پروفشنال campuzlit's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2010

پيش فرض

سلام.
    دوستان این بازی چند دی وی دیه؟
    گرافیف بیوشاک بیشتره یا تامب رایدر؟من بیوشاک رو تو تنظیمات پایین اجرا کردم اینم میتونم اجرا کنم.؟
    3 عدد DVD . احتمال زیاد مشکلی در اجرای بازی نداری فقط حتما آپدیت ها رو نصب کن تا روون تر اجرا بشه و فریم بالاتری بده.

اینکه بگیم کدوم گرافیک بیشتری داره مقایسه جالبی نیست. چون گرافیک تامب رایدر واقغ گرایانه هست اما گرافیک بایوشاک فانتزی هست که با توجه به اتمسفر هر دو بازی که کاملا متفاوته گرافیک هم متناسب با فضا و اتمسفر بازی طراحی شده و هر دو نمونه های خوب گرافیک امسال هستن. و از نظر فنی هم هر دو عنوان در سطح خوبی قرار دارن.

6. 3 کاربر از campuzlit بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز 3Dmajid's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2007
    محل سكونت
    پشت کامپیوتر

پيش فرض

اینکه بگیم کدوم گرافیک بیشتری داره مقایسه جالبی نیست. چون گرافیک تامب رایدر واقغ گرایانه هست اما گرافیک بایوشاک فانتزی هست که با توجه به اتمسفر هر دو بازی که کاملا متفاوته گرافیک هم متناسب با فضا و اتمسفر بازی طراحی شده و هر دو نمونه های خوب گرافیک امسال هستن. و از نظر فنی هم هر دو عنوان در سطح خوبی قرار دارن.
    چرا مقایسه ی جالبی نیست ؟

کاملا مشخصه گرافیک بیوشاک خیلی بیشتر از تامب رایدره !!

نا سلامتی انجینش Unrealـــه

تامب راید زیاد گرافیکش خفن نیس ... اما گرافیک خوبی داره. به نظرم میتونی راحت اجرا کنی.

8. این کاربر از 3Dmajid بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Nov 2010

پيش فرض

چرا مقایسه ی جالبی نیست ؟

کاملا مشخصه گرافیک بیوشاک خیلی بیشتر از تامب رایدره !!

نا سلامتی انجینش Unrealـــه

من با توجه به دید خودم گفتم. شاید درست هم نباشه.

اینکه می گی خیلی بیشتره یعنی از چه نظر حساب می کنی ؟ از دید فنی یا هنری؟

اما اینکه گفتی موتورش آنریل هست یعنی دلیل برتریه؟ بستگی به هنر سازنده بازی داره که چجوری از موتور استفاده کنه. دیزهانرد هم با آنریل ساخته شده اما از بعد فنی خیلی ضعیفه. بعضی از بازی ها هم هستن که شاید اسم انجینشون رو نشنیده باشیم اما گرافیک بالایی دارن.

10. 2 کاربر از campuzlit بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Dec 2007
    محل سكونت
    پشت کامپیوتر

پيش فرض

اینکه می گی خیلی بیشتره یعنی از چه نظر حساب می کنی ؟ از دید فنی یا هنری؟
    از نظر هنری که بیوشاک صد در صد بیشتره ... از نظر فنی منظورمه : نورپردازی،جزئیات آبجکت ها،تکسچر، نرمال مپ، افکت ها و پارتیکل ها و ...

اینکه گفتی موتورش آنریل هست یعنی دلیل برتریه؟
    صد در صد دلیل برتریه ... چون آنریل جز 3 انجین قدرتمند دنیاست.

بستگی به هنر سازنده بازی داره که چجوری از موتور استفاده کنه.
    درسته ولی وقتی یه موتور قدرت پردازش گرافیکی خوبی داره یعنی شما هر چی بسازی اون رو بهت تحویل میده. اما برای بهتر شدنش سازنده ها میتونن تلاش کنن !
    بنابراین حالت پیش فرضش خروجی خوبی تحویلت میده.

دیزهانرد هم با آنریل ساخته شده اما از بعد فنی خیلی ضعیفه.
    دیزهانرد از بعد فنی ضعیفه ؟؟!! واقعا عجیبه ...

شما دقیقا بعد فنی رو چی میبینی ؟ دیس هانرد بهینه سازی فوق العاده ای انجام داده بود ... گرافیکشم ضعیف نبود ... کاملا قابل قبول بود نسبت به بازی های زمان خودش. این همه نو آوری داشت، لول دیزاینش فوق العاده بود ... از چه نظر ضعیف بود ؟

بعضی از بازی ها هم هستن که شاید اسم انجینشون رو نشنیده باشیم اما گرافیک بالایی
    من به غیر از بازی هایی که با cry engine ساخته شده و unrela engine دیگه بازی ای خاطرم نیست که گرافیکش خفن باشه

12. این کاربر از 3Dmajid بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال خودرو های آمریکایی mohamad.hejazi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2006
    محل سكونت
    ایران

پيش فرض

خیلی ممنون دوستان.
    من عصر میرم بازیش رو میخرم.
    فقط اگه امکانش هست لینک آپدیتش رو بگید کجا هست به همراه کرک البته اگر دارد.
    ممنون.
    ویرایش:
    اینطور که من سرچ کردم 2 تا آپدیت برای بازی اومده!
    آیا فقط آپدیت دوم 1.0.722.3. رو نصب کنم کافیه یا اول باید آپدیت اولی رو نصب کنم و بعد دومی رو؟
    Last edited by mohamad.hejazi; 03-06-2013 at 14:33.

تاريخ عضويت
    Nov 2010

پيش فرض

از نظر هنری که بیوشاک صد در صد بیشتره ... از نظر فنی منظورمه : نورپردازی،جزئیات آبجکت ها،تکسچر، نرمال مپ، افکت ها و پارتیکل ها و ...

صد در صد دلیل برتریه ... چون آنریل جز 3 انجین قدرتمند دنیاست.

درسته ولی وقتی یه موتور قدرت پردازش گرافیکی خوبی داره یعنی شما هر چی بسازی اون رو بهت تحویل میده. اما برای بهتر شدنش سازنده ها میتونن تلاش کنن !
    بنابراین حالت پیش فرضش خروجی خوبی تحویلت میده.
    دیزهانرد از بعد فنی ضعیفه ؟؟!! واقعا عجیبه ...

شما دقیقا بعد فنی رو چی میبینی ؟ دیس هانرد بهینه سازی فوق العاده ای انجام داده بود ... گرافیکشم ضعیف نبود ... کاملا قابل قبول بود نسبت به بازی های زمان خودش. این همه نو آوری داشت، لول دیزاینش فوق العاده بود ... از چه نظر ضعیف بود ؟
    من به غیر از بازی هایی که با cry engine ساخته شده و unrela engine دیگه بازی ای خاطرم نیست که گرافیکش خفن باشه
    از نظر هنری که بایوشاک عالیه و کلا بازیش هنره و از بعد فنی هم در سطح خوبیه. گرافیک بازی رو زیر سوال نبردم . فقط گفتم جو این دو تا بازی و گرافیکشون شبیه هم نیست.

اما در مورد آنریل: این حرف رو قبول ندارم که چون بازی با موتور آنریل ساخته شده پس حتما گرافیک بهتری داره. خودت هم اشاره کردی که آنریل به صورت پیش فرض موتور قدرتمندیه. اما همه سازنده ها که یکسان از قدرتش استفاده نمی کنن یا نمی تونن استفاده کنن. مثال دیگه DMC رو ببین اونم با آنریل ساختن اما خیلی معمولی بود و در سال 2013 هم ارائه شده بود. SNIPER 2 رو با کرای انجین 3 ساختن. ولی اصلا در حد و اندازه های این موتور ساخته نشده.
    FarCry 3 رو با موتوری غیر از آنریل یا کرای انجین ساختن. گرافیکش ضعیف بود؟

اما دیزهانرد: دیزاهانرد از بعد فنی قوی بود؟ شما بعد فنی رو چی تعریف می کنی؟ تنها دلیل اینکه دیزهانرد در بعد گرافیک شکست نخورد گرافیک هنری زیباش بود وگرنه در بعد فنی هیچ حرفی واسه گفتن نداشت. بهینه سازی خوبی داشت. چرا؟ چون روی تکستچر، نورپردازی، جزئیات، افکت ها و... تمرکز نکرده بود و بازی بسیار سبک بود و به راحتی لود می شد. نوآوری و لول دیزاین هم جز بعد هنری بازی محسوب می شه.

15. 3 کاربر از campuzlit بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Dec 2007
    محل سكونت
    پشت کامپیوتر

پيش فرض

مثال دیگه DMC رو ببین اونم با آنریل ساختن اما خیلی معمولی بود
    خیلی معمولی بود ؟! بازی به این خوبی گرافیکشم رنگ و لعابش خیلی از تام راید بیشتر بود. خیلیم سبک و روون.

FarCry 3 رو با موتوری غیر از آنریل یا کرای انجین ساختن. گرافیکش ضعیف بود؟
    منظورتو نمیفهمم ... فارکرای 3 که با کرای انجین ساخته شده !! ....

وگرنه در بعد فنی هیچ حرفی واسه گفتن نداشت
    من گیم دیزاین، گرافیک، هوش مصنوعی و کلا پیاده سازی گیم پلی رو بعد فنی بازی میدونم. و به نظرم از این نظر دیزاهانرد یکی از بهترین بازی ها بود. والا من که رو آخرین تنظیمات بازی کردم مشکلی با گرافیک نداشتم، درسته گرافیکش شاخ نبود اما کاملا قابل قبول بود و چیزی کم از گرافیک یه بازی خوب نداشت.

بهینه سازی خوبی داشت. چرا؟ چون روی تکستچر، نورپردازی، جزئیات، افکت ها و... تمرکز نکرده بود
    ولی به نظر من از تمامی موارد بالا یه کیفیت خوب به گیمر ارائه میداد علارقم بهینه سازی خیلی خوب. یعنی بهینه سازی باعث قربانی شدن موارد بالا نشد. هم موارد بالا رو داشت و هم بهینه سازی خوبی داشت اما به خاطر اینکه هدف سازنده ها بیشتر بهینه سازی خوب بوده بنابراین تا حدی هم مجبور شدن کیفیت رو روی درجه ی خوب نگه دارن نه عالی. و این اصلا به این ربطی نداره که سازنده ها از موتور آنریل استفاده ی کافی نکردن ! اونا هدفشون از ساخت بازی چیز دیگه ای بوده و طبق اون از انجین استفاده کردن. وگرنه براشون کاری نداشت مدل های high poly و نورپردازی های سنگین درست کنن.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •