تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 56 از 60 اولاول ... 646525354555657585960 آخرآخر
نمايش نتايج 551 به 560 از 600

نام تاپيک: مشاوره و راهنمايي براي خريد ساير قطعات ( شامل مودم , كارت صدا , فن و .. )

اگه نباشه جاش خالی می مونه farshad9's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2008

پيش فرض

با سلام خدمت مدیران و دوستان گرامی آیتی ستی
    من میخوام یه کپچر بخرم (بین 30000 تا 50000 تومان) که نیاز به راهنمایی دارم.از این نظر که چه مارکی و چه مدلی باشه؟ و از نظر اصل یا تقلبی بودن و سرعت و امکانات و بخصوص کیفیت تبدیل فیلم به سی دی و هماهنگی صدا و تصویر و ...
    مرسی از لطفتون
    از برند لیدتک دو مدل WinFast TV2000 XP Global و WinFast PxTV1200 هست که این دومی pci Express هستش کارتهای kworld هم کیفیت خیلی خوبی دارن یه مدل ارزون قیمتش PlusTV Analog Lite PCI برای توضیحات کاملتر هم به لینکهای زیر سر بزن

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    TV2000 XP
    کد:
    PxTV1200
    کد:
    kworld

کارتهایی که بالا معرفی کردم ریموت با کیفیت و کاملی هم دارن و کارایی خوبی نسبت به قیمتشون دارن
    البته مدل SnaZio TvPVR گزینه بدی نیست البته انتظار شما از این کارتها باید در حد قیمتشون باشه و کیفیت کپچر اونها رو نباید با کارتهای کپچر حرفه ایی مقایسه کنید
    Last edited by farshad9; 23-08-2008 at 01:39.

2. این کاربر از farshad9 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Apr 2008

پيش فرض

با درود.
    قطعات زير رو اگه راهنمايي كنيد ممنون ميشم.
    1 - مودم dial up (بهترينش چون خيلي تو نتم) قيمت زياد مهم نيست.
    2 - هدست خيلي خوب كه اين سيمش هي قطع نشه.
    3 - فن عالي ميخواستم واسه كارت گرافيكم(4850x2) قيمت اصلا مهم نيست.
    4 - بلندگو هم يه 3 تكه كافيه (چون زياد جا ندارم رو ميز) بهترينش (اگه سه تكه چند كاناله هم ساپورت كنه چه بهتر)قيمت مهم نيست
    5 - كيبورد بيسيم (بهترين)
    6 - موس بيسيم(بهترين)
    ممنون ميشم جواب بديد.
    در مورد مودم مارکهایی مثل گیگابایت 9 تومان و زولتریکس 3 چیپ با قیمت حدودا 16 تومان البته اگه زولتریکس رو انتخاب کردی حتما قبلش یه سری به سایتش بزن تا جنس تقلبی بهتون نندازن

در مورد اسپیکر اگه کیفیت براتون مهمه سراغ برند های مطرح مثل creative یا Logitech برید برای نمونه مدلهای Logitech X230 با توان 32 وات و قیمت 48 هزار - مدل CREATIVE - Inspire T3100 با توان 29 وات و قیمت 58 هزار تومان قیمت های معقول و کیفیت خوبی دارن اگه قیمت برات مهم نیست Logitech Z2300 با توان 200 وات و قیمت 165 هزار تومان البته این قیمتها رو از سایتهای رایان صبا و رایانه گرفتم که با قیمت بازار تا حدودی تفاوت داره

در مورد کیبورد من خودم سه ماه پیش کیبورد بیسیم جنیوس مدل LuxeMate 810 Media Cruiser رو 55 تومن خریدم در موردش هم خیلی تحقیق کردم کیفیت - کارایی و ظاهر خیلی خوبی داره تا 10 متر برد موثر داره و همچنین روی کیبورد یه کنترل کننده اشاره گر ماوس داره که خیلی میتونه موثر باشه لینکش رو هم پایین میزارم

کد:
    برای ماوس هم اگه میخوای خیلی هزینه کنی میتونی از برند Logitech انتخاب کنی که کیفیت بالا در کنار قیمت بالا داره یه سری به آدرس زیر بزن

کد:
    Last edited by farshad9; 23-08-2008 at 04:28.

آخر فروم باز Professor Massoud's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    ایران

پيش فرض

در مورد مودم مارکهایی مثل گیگابایت 9 تومان و زولتریکس 3 چیپ با قیمت حدودا 16 تومان البته اگه زولتریکس رو انتخاب کردی حتما قبلش یه سری به سایتش بزن تا جنس تقلبی بهتون نندازن

در مورد اسپیکر اگه کیفیت براتون مهمه سراغ برند های مطرح مثل creative یا Logitech برید برای نمونه مدلهای Logitech X230 با توان 32 وات و قیمت 48 هزار - مدل CREATIVE - Inspire T3100 با توان 29 وات و قیمت 58 هزار تومان قیمت های معقول و کیفیت خوبی دارن اگه قیمت برات مهم نیست Logitech Z2300 با توان 200 وات و قیمت 165 هزار تومان البته این قیمتها رو از سایتهای رایان صبا و رایانه گرفتم که با قیمت بازار تا حدودی تفاوت داره

در مورد کیبورد من خودم سه ماه پیش کیبورد بیسیم جنیوس مدل LuxeMate 810 Media Cruiser رو 55 تومن خریدم در موردش هم خیلی تحقیق کردم کیفیت - کارایی و ظاهر خیلی خوبی داره تا 10 متر برد موثر داره و همچنین روی کیبورد یه کنترل کننده اشاره گر ماوس داره که خیلی میتونه موثر باشه لینکش رو هم پایین میزارم

کد:
    برای ماوس هم اگه میخوای خیلی هزینه کنی میتونی از برند Logitech انتخاب کنی که کیفیت بالا در کنار قیمت بالا داره یه سری به آدرس زیر بزن

کد:
    بابا چه خبره. قیمت مهم نباشه هم دیگه .....!!!! من با این پول ؛ سی پی یو ی 4 هسته ای Q6600 میخرم که مهمترین قطعه کامپیوتر هست. خواهشا اینقدر برای اسپیکر خرج نکنید. برای کیبرد هم همین طور. بازم میل خودتونه.

اگه نباشه جاش خالی می مونه kavehmech's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007
    محل سكونت
    رشت

پيش فرض

بابا چه خبره. قیمت مهم نباشه هم دیگه .....!!!! من با این پول ؛ سی پی یو ی 4 هسته ای Q6600 میخرم که مهمترین قطعه کامپیوتر هست. خواهشا اینقدر برای اسپیکر خرج نکنید. برای کیبرد هم همین طور. بازم میل خودتونه.
    البته بيشتر از 50 واسه اسپيكر خرج نميكنم.واسه مني كه احتياج ندارم غير منطقي هست كه 165 تومن بدم بلندگو بخرم.به هر حال از پيشنهادتون ممنونم.

در مورد هدست و فن چي؟
    هدست sony , yamaha ميگن خوبه.
    در مورد فن هم كه دو تا ميخوام.آيا فن ها خودشون اندازه كوچيك و بزرگ دارن ؟ اگه آره .آيا هر فني به هر كيسي ميخوره يا اينكه نه بايد مطابقت بديم.
    بهترين فن ؟ مارك؟ قيمت؟
    مرسي

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Apr 2008

پيش فرض

سلام،‌ فلش 6 گیگ می خوام بخرم. چه مارکی بهتره؟ قیمت رو هم لطف کنید بگید تا دوباره کاری نشه.

تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    ایران

پيش فرض

سلام،‌ فلش 6 گیگ می خوام بخرم. چه مارکی بهتره؟ قیمت رو هم لطف کنید بگید تا دوباره کاری نشه.
    OCZ ATV 8GB با قیمت حدود 50 تومن. من 6 گیگ تاحالا ندیدم. اگه بزنن 2 یا 4 یا 8 یا 16 میزنن.
    Last edited by Professor Massoud; 23-08-2008 at 14:38.

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Apr 2008

پيش فرض

OCZ ATV 8GB با قیمت حدود 50 تومن. من 6 گیگ تاحالا ندیدم. اگه بزنن 2 یا 4 یا 8 یا 16 میزنن.
    ای بابا این که خیلی گرونه یه مدل خوب( چند گیگش مهم نیست ولی بیش از 1 گیگ باشه) که قیمتش حدود 25 تومن باشه می خوام

تاريخ عضويت
    Apr 2008

پيش فرض

ای بابا این که خیلی گرونه یه مدل خوب( چند گیگش مهم نیست ولی بیش از 1 گیگ باشه) که قیمتش حدود 25 تومن باشه می خوام
    OCZ 4 G
    25 تومن

Transcend JetFlash V30 4 G
    23 تومن

10. این کاربر از farshad9 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Apr 2008

پيش فرض

OCZ 4 G
    25 تومن

Transcend JetFlash V30 4 G
    23 تومن
    یعنی او سی زد چهار گیگ به درد می خوره؟ ( یه سوال: وقتی می گن این فلش از این یه کی بهتره یعنی چیش بهتره( به جز میزان حا فظه [1g، 2g...])

تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    ایران

پيش فرض

یعنی او سی زد چهار گیگ به درد می خوره؟ ( یه سوال: وقتی می گن این فلش از این یه کی بهتره یعنی چیش بهتره( به جز میزان حا فظه [1g، 2g...])
    بله این OCZ رو آمریکا میسازه. محصولاتش مطمئنه. یعنی مارکش بهتره. یعنی عمرش طولانی تره. بعضی فلش ها هم دیجیتال هستن که به درد ما نمی خورن و گرون هستن.
    30,000 تومان : OCZ Secure Digital Triple 66x 1GB

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •