تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 56 از 111 اولاول ... 64652535455565758596066106 ... آخرآخر
نمايش نتايج 551 به 560 از 1107

نام تاپيک: ✔ درخواست منابــع آزمونــها در مقاطــع مخـتلف

داره خودمونی میشه Amirlike2's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    تهران

12 انتخاب رشته دانشگاه آزاد

بچه بیاین در مورد انتخاب رشته دانشگاه آزاد به هم کمک کنیم چون هم کاره سختیه هم مهم
    حتما همه دلیلش رو میدونن.
    برای انتخاب رشته چی براتون مهمه؟
    هر چی میدونین بگین.
    مثلا انتخاب اولو کجا انتخاب میکنین؟ در مورد اون رشته یا دانشگاه اطلاعات دارین اگه دارین بگین که دلیل یا انگیزه شما برای انتخاب اون دانشگاه و اون رشته چیه؟ در مورد اون دانشگاه مورد نظرت اگه چیزی میدونی حتما بگو. تا بقیه هم بدونن که شاید کمک بیشتری بشه و انتخاب بهتری انجام بدن.
    در مورد رشته ی انتخابیت هم بگو که اگه کسی درمورد اون رشته یا گرایش ها اطلاعاتی داره نظر بده.

2. 2 کاربر از Amirlike2 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه Amirlike2's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

مثلا در حال حاضرخود من. چون هر شهری که انخاب اولت باشه تو همون شهر باید امتحان بدی.
    باید تهران رو انخاب کنم اما هنوز تصمیم نگرفتم که چه رشته ای رو انتخاب کنم.
    من مکانیک و صنایع و نفت رو دوست دارم اما هنوز نمی دونم که بین این رشته ها کدوم گرایشاش خوبه و بهتره.
    مثلا صنایع چندتا گرایش داره که من نمیدونم کدومش بهتره و بهتر میشه پیشرفت کرد.
    ولی فقط می دونم که اینارو دوست دارم.

(((((امیدوارم تاپیک مفیدی باشه)))

4. 2 کاربر از Amirlike2 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Banned
    تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    در داخل غار

پيش فرض

انتخاب اول رو من اهر زدم ، بعدشم خوی .

چون ترازشون معمولا پایینه و راحت میشه قبول شد !

آخر فروم باز rosenegarin13's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2008

پيش فرض

نباید ریسک کنیمو رشته های تاپ بزنیم
    من تهران مرکز کامپیوتر سخت یا نرم افزار شاید بزنم چون هم دوست دارم هم تراز خیلی خیلی بالایی نمیخواد

7. این کاربر از rosenegarin13 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز mostafaeshghi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2004
    محل سكونت
    تهران. ميدان 7 تير

پيش فرض

من هم 14000 گرفتم هم 10000 تومانی رو.ولی فقط یک دفترچه گرفتم.چون گفتم دفترچه ها یا هم فرقی نداره.درسته؟؟یعنی اشکال نداره من فقط یه دفترچه گرفتم ؟؟یهنی دفترچه ی تمام وقت با پاره وقت فرقی نداره؟؟؟
    نه دوست عزیز فرقی نداره شما از صفحه ی 97 به بعد میتونید رشته های پاره وقت را مشاهده کنید.

9. 2 کاربر از mostafaeshghi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال گالری عکس attractive_girl's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2006
    محل سكونت
    FaR & AwAy حالت:TiReD

پيش فرض

من رشتم ریاضیه.میخوام هم پاره وقت شرکت کنم و هم تمام وقت غیر پزشکی...دو کارت گرفتم 1-غیر پزشکی و پاره وقت 14000 تومان و 2-غیر پزشکی یا پزشکی یا پاره وقت 1000 تومان
    درسته؟آخه دوستام گفتن که اگه میخوام پاره وقا و تمام وقت تواما شرکت کنم همون 14000 تومنیه کافیه و اون 10000 تومانیه اضافیه؟چون روی 14000 تومانیه بین غیر پزشکی و پاره وقت و داره .و تو دفترچه هم نوشته:
    افرادی که مایل به شرکت در آزمونهای پزشکی ، غیر پزشکی ، و نظام آموزشی پاره وقت به صورت توأماً میباشند می بایستی با پرداخت مبلغ 240,000 ریال دو کارت اعتباری یکی به مبلغ 10,000 ریال برای پزشکی و دیگری به مبلغ 140,000 ریال برای آزمون غیر پزشکی و نظام آموزشی پاره وقت تهیه نمایند."
    پس یعنی کارت 10000 تومانی برای من که میخوام غیر پزشکی و پاره وقت شرکت کنم اضافیه؟؟اشتباه خریدم؟؟

و تو سایت سازمان سنجش اگه با این دو تا کارت بخوام ثبت نام کنم چند تا از این موارد رو که گفته باید برم توش برای ثبت نام در غیر پزشکی و پاره وقت؟؟

1-ثبت نام آزمون سراسری - رشته های غیر پزشکی

2-ثبت نام آزمون سراسری - رشته های پزشکی

3-ثبت نام آزمون سراسری - نظام آموزشی پاره وقت

4-ثبت نام آزمون سراسری - رشته های غیر پزشکی و پاره وقت

فقط تو رو خدا اگه حدس میزنین اشتباهی نگین اگه مطمئنید جواب بدین لطفا.ممنون
    Last edited by attractive_girl; 15-02-2009 at 20:24.

11. این کاربر از attractive_girl بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز mostafaeshghi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2004
    محل سكونت
    تهران. ميدان 7 تير

پيش فرض

من رشتم ریاضیه.میخوام هم پاره وقت شرکت کنم و هم تمام وقت غیر پزشکی...دو کارت گرفتم 1-غیر پزشکی و پاره وقت 14000 تومان و 2-غیر پزشکی یا پزشکی یا پاره وقت 1000 تومان
    درسته؟آخه دوستام گفتن که اگه میخوام پاره وقا و تمام وقت تواما شرکت کنم همون 14000 تومنیه کافیه و اون 10000 تومانیه اضافیه؟چون روی 14000 تومانیه بین غیر پزشکی و پاره وقت و داره .و تو دفترچه هم نوشته:
    افرادی که مایل به شرکت در آزمونهای پزشکی ، غیر پزشکی ، و نظام آموزشی پاره وقت به صورت توأماً میباشند می بایستی با پرداخت مبلغ 240,000 ریال دو کارت اعتباری یکی به مبلغ 10,000 ریال برای پزشکی و دیگری به مبلغ 140,000 ریال برای آزمون غیر پزشکی و نظام آموزشی پاره وقت تهیه نمایند."
    پس یعنی کارت 10000 تومانی برای من که میخوام غیر پزشکی و پاره وقت شرکت کنم اضافیه؟؟اشتباه خریدم؟؟

و تو سایت سازمان سنجش اگه با این دو تا کارت بخوام ثبت نام کنم چند تا از این موارد رو که گفته باید برم توش برای ثبت نام در غیر پزشکی و پاره وقت؟؟

1-ثبت نام آزمون سراسری - رشته های غیر پزشکی

2-ثبت نام آزمون سراسری - رشته های پزشکی

3-ثبت نام آزمون سراسری - نظام آموزشی پاره وقت

4-ثبت نام آزمون سراسری - رشته های غیر پزشکی و پاره وقت

فقط تو رو خدا اگه حدس میزنین اشتباهی نگین اگه مطمئنید جواب بدین لطفا.ممنون

بله دقیقا. شما اشتباه خرید کردید.و کارت 10 تومانیه اضافیه.

البته خیلی غصه نخورید به یکی از دوستان نزدیکتون که اعنماد دارید بدید و پولشو بگیرید چون متاسفانه در خود دفترچه صریحا ذکر کرده که این کارتهای اعتباری پس گرفته نمیشود.

یه سوال واقعا با این همه توضیحی که من دادم چی شد شما اشتباه کردید؟! اصلا قصد جسارت و سرزنش ندارم و البته فکر میکنم شما قبل اینکه پست منو بخونید رفیتد خرید کردید! درسته !؟

13. این کاربر از mostafaeshghi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2009

پيش فرض

با سلام به تمام داوطلبان دانشگاه ازاد من دانشجوی دانشگاه تهران مرکز ورودی 87 هستم رشته کام سخت افزار امسال تراز نرم افزار 6000 و سخت 5800 بود و در رشته های دیگر هم افت تراز داشتیم اما از سال اینده ظرفیت بسیار کم میشود و نباید گول ترازها را برای سال اینده را خورد اما درکل دانشگاه ازاد تهران مرکز بهترین دانشگاه ازاد ایران و 15 امین دانشگاه ایران است و رشته های برق و کامپیوتر ان عالی است در مورد کامپیوتر زیاد به تراز توجه نکنید برای قبولی کام تو دولتی تو تهران رتبه زیر 2000 میخواد

15. 2 کاربر از dj markaz tehran بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Banned
    تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    در داخل غار

پيش فرض

دوستان عزیز ، یکی از انتخاب های من مهندسی متالوژی و مواد - واحد شاهرود هست . ( کد رشته شهر 2691 ) که ظرفیتش هم 150 نفر هست !

برای قبول شدن چه درس هایی رو باید چند درصد بزنم !؟

آخر فروم باز seyyedi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007
    محل سكونت
    بوشهر

پيش فرض

دوستان سلام
    مثلا در حال حاضرخود من. چون هر شهری که انخاب اولت باشه تو همون شهر باید امتحان بدی.
    میگفتن امسال که دیگه این رو برداشتن
    یعنی امسال هم اینطوریه
    پس ما شهر دیگه نزنیم؟

18. این کاربر از seyyedi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •