تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 56 از 228 اولاول ... 64652535455565758596066106156 ... آخرآخر
نمايش نتايج 551 به 560 از 2272

نام تاپيک: سری بازی های Command & Conquer : راهنمایی, تشکیل تیم و برگزاری بازی های Online و مسابقات

آخر فروم باز alizshah's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2007
    محل سكونت
    فعلا هیچ کجا

پيش فرض

به دلیل یک سری مسائل که در ادامه توضیح داده خواهد شد ، برگزاری مسابقات به تابستان موکول شد ، در ضمن ممکنه به جای Generals Zero Hour ، از جدید ترین نسخه سری C&C یعنی Kane's Wrath استفاده کنیم :

دلیل به تعویق افتادن مسابقات تا تابستان ، اینه که به تعداد کافی شرکت کننده ثبت نام نکردن (تا این لحظه فقط 3 نفر) .

دلیل استفاده احتمالی از نسخه جدید هم وجود Bug های بسیار فجیع ! و همچنین امکان استفاده از Cheat در بازی Online برای Zero Hour هست .

پس از مشورت با مدیریت ، نام این تاپیک و تاپیک قوانین تغییر خواهد کرد و به صورت دو تاپیک برای کل مجموعه Command & Conquer در نظر گرفته خواهد شد .

در ضمن سعی بر اینه که یک سری آموزش ها در مورد بازی در اختیار دوستان قرار داده بشه . احتمالا از آموزش Zero Hour شروع میکنیم .

به به
    بهترین کار رو کردی
    من اموزش کل بازی رو قشنگ بلدم (Kane's Wrath ) بهتره که دیگه بریم سراغ این بازی

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

اگر میخواین تمرین کنید که بهترین کار بازی Online با استفاده از سرور خود EA هست . برای Kane's Wrath که فوق العاده جواب میده چون بازی تازه اومده هنوز خیلی آدمهای حرفه ای زیاد نیستند ، مثل Zero Hour نیست که بری ببینی یه بنده خدایی بیشتر از 4000 تا برد داره !!! (البته اگه از Stat Cheat استفاده نکرده باشه ، ولی دیگه 1000 تا برد که قابل قبوله ! )

تاريخ عضويت
    Oct 2007
    محل سكونت
    فعلا هیچ کجا

پيش فرض

اگر میخواین تمرین کنید که بهترین کار بازی Online با استفاده از سرور خود EA هست . برای Kane's Wrath که فوق العاده جواب میده چون بازی تازه اومده هنوز خیلی آدمهای حرفه ای زیاد نیستند ، مثل Zero Hour نیست که بری ببینی یه بنده خدایی بیشتر از 4000 تا برد داره !!! (البته اگه از Stat Cheat استفاده نکرده باشه ، ولی دیگه 1000 تا برد که قابل قبوله ! )
    منظورت اینه که Kane's Wrath بخریم
    حالا قیمتش چنده ؟

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

منظورت اینه که Kane's Wrath بخریم
    حالا قیمتش چنده ؟
    Kane's Wrath ؟ باید Tiberium Wars رو هم داشته باشی ، قیمت های خود سایت EA :

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

البته اگر قیمت های سایت های دیگه رو مثل Amazon و ebay چک کنی قیمت های کمتری پیدا میکنی ، مثلا من برای First Decade در حدود 22 دلار هم در سایت ebay پیدا کردم .
    (در نهایت من به دوستان پیشنهاد میکنم اگر آشنایی دارند که به یه کشور دیگه مسافرت میکنه ، بگن از اونجا تهیه کنه براشون .)
    Last edited by StormWielder; 09-05-2008 at 23:46.

تاريخ عضويت
    Oct 2007
    محل سكونت
    فعلا هیچ کجا

پيش فرض

کد:

البته اگر قیمت های سایت های دیگه رو مثل Amazon و ebay چک کنی قیمت های کمتری پیدا میکنی ، مثلا من برای First Decade در حدود 22 دلار هم در سایت ebay پیدا کردم .

(در نهایت من به دوستان پیشنهاد میکنم اگر آشنایی دارند که به یه کشور دیگه مسافرت میکنه ، بگن از اونجا تهیه کنه براشون .)
    پس امکانش برای من نیست
    ما داریم اونجا ولی همیشه اونجا زندگی می کنند

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض سریع حمله کنید !

دوستان حمله !!!
    سایت بازی رو یه نگاهی بندازین :

کد:

در آمار بازی Kane's Wrath ، بالاترین رده یه بنده خدایی هست که در لحظه ارسال این پست در مجموع 469 مسابقه داده ، این یعنی چی ؟ یعنی اینکه اگر سریع بجنبیم و بازی رو تهیه کنیم ، میتونیم سریع خودمون رو به بقیه برسونیم و ازشون سبقت بگیریم .

در ضمن در مورد خرید مجموعه C&C ، به دوستان پیشنهاد میکنم Saga رو بگیرن با Kane's Wrath .

توضیح اینکه EA تا حالا دو بار بازی های سری Command & Conquer رو در قالب دو مجموعه به بازار عرضه کرده . این دو مجموعه به صورت زیر هستند :

Command & Conquer : The First Decade :
    این مجموعه به مناسبت دهمین سالگرد ساخت اولین بازی مجموعه به بازار عرضه شد و حاوی تمام نسخه های C&C تا آخر Generals : Zero Hour به همراه تمام Patch های خود EA هست (مخصوصا جدیدترین Patch برای Zero Hour ) .

Command & Conquer : Saga :
    این مجموعه حاوی The First Decade به علاوه C&C 3 : Tiberium Wars هست .

اگر دوستان به Online بازی کردن Zero Hour علاقمندند ، پیشنهاد میکنم The First Decade رو تهیه کنند ، و اگر به Online بازی کردن C&C 3 و Kane's Wrath هم علاقه دارند پیشنهاد میکنم Saga رو تهیه کنند به انضمام خود Kane'S Wrath .
    Last edited by StormWielder; 10-05-2008 at 00:25.

تاريخ عضويت
    Oct 2007
    محل سكونت
    فعلا هیچ کجا

پيش فرض

کد:

امکانش هست مثلا خود بازیها رو داریم(پچ فول) فقط سریال رو بگیرم و از اینترنت پول واریز کنیم ؟

تاريخ عضويت
    Oct 2007
    محل سكونت
    فعلا هیچ کجا

پيش فرض

دوستان حمله !!!
    سایت بازی رو یه نگاهی بندازین :

کد:

در آمار بازی Kane's Wrath ، بالاترین رد ه یه بنده خدایی هست که در لحظه ارسال این پست در مجموع 469 مسابقه داده ، این یعنی چی ؟ یعنی اینکه اگر سریع بجنبیم و بازی رو تهیه کنیم ، میتونیم سریع خودمون رو به بقیه برسونیم و ازشون سبقت بگیریم .

در ضمن در مورد خرید مجموعه C&C ، به دوستان پیشنهاد میکنم Saga رو بگیرن با Kane's Wrath .

توضیح اینکه EA تا حالا دو بار بازی های سری Command & Conquer رو در قالب دو مجموعه به بازار عرضه کرده . این دو مجموعه به صورت زیر هستند :

Command & Conquer : The First Decade :
    این مجموعه به مناسبت دهمین سالگرد ساخت اولین بازی مجموعه به بازار عرضه شد و حاوی تمام نسخه های C&C تا آخر Generals : Zero Hour به همراه تمام Patch های خود EA هست (مخصوصا جدیدترین Patch برای Zero Hour ) .

Command & Conquer : Saga :
    این مجموعه حاوی The First Decade به علاوه C&C 3 : Tiberium Wars هست .

اگر دوستان به Online بازی کردن Zero Hour علاقمندند ، پیشنهاد میکنم The First Decade رو تهیه کنند ، و اگر به Online بازی کردن C&C 3 و Kane's Wrath هم علاقه دارند پیشنهاد میکنم Saga رو تهیه کنند به انضمام خود Kane'S Wrath .
    بابا یک سال همه بمونه من میزنم جلو
    نگران نباش

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

alizshah چی کار میکنی تاپیک ترکید شد گفتگوی دونفره ! البته سوالاتت بدم نیست چون به درد سایر دوستان هم میخوره همینجا جواب میدم ولی بقیه اش تو پ . خ .

پس امکانش برای من نیست
    ما داریم اونجا ولی همیشه اونجا زندگی می کنند
    بگو برات با پست بفرستند (با DHL نه چون هزینه اش برات خیلی گرون تموم میشه ، مگر انکه بخوای هزینه اش رو اونها بدن که خوب ، خجالت نمی کشی ؟!)

امکانش هست مثلا خود بازیها رو داریم(پچ فول) فقط سریال رو بگیرم و از اینترنت پول واریز کنیم ؟
    فقط بازی هایی رو که نوشته Available as direct download میتونی این کار رو بکنی ، میشه یه کار دیگه هم کرد اونم اینه که بگی آشنایان گرامی در خارج بازی رو تهیه کنند و سریال رو برات Email بزنن ، ولی از کجا میدونی نسخه ای که اینجا داری و Crack شده هست ، با وجود داشتن سریال Original ، ایرادی در بازی Online به وجود نیاره ؟

بابا یک سال همه بمونه من میزنم جلو
    نگران نباش
    خیلی به خودت امیدواری ! یه سال دیگه تو سرور EA با هم ملاقات میکنیم !!!
    Last edited by StormWielder; 10-05-2008 at 00:24.

Banned
    تاريخ عضويت
    Dec 2006

پيش فرض

سلام دوستان
    بنده از اینترنت بی سیم استفاده می کنم و سرعت اینترنتم 40 کیلوبایت بر ثانیست با این سرعت میشه جنرال را انلاین بازی کرد؟ (روی سرور مجانی)
    اگه میشه توضیح بدین چگونه باید بازی کنم

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •