تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 558 از 581 اولاول ... 58458508548554555556557558559560561562568 ... آخرآخر
نمايش نتايج 5,571 به 5,580 از 5810

نام تاپيک: آموزش تمام قسمت های مورد نیاز برای کاربران در انجمن

Banned
    تاريخ عضويت
    Jan 2009

پيش فرض

سلام

چرا نمیشه ؟
    صفحه ای که آدرس عکس رو وارد میکنی باز میشه و اکی نمیشه ؟
    یا کلا اونم باز نمیشه ؟
    چرا باز میشه.اوکی میزنم هیچ عکس و العملی دیده نمیشه.
    دومین سوال و هم اگه تینا میدونی جواب بده.این گروه مونده رو هوا کارش: ((

2. این کاربر از part gah بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پيش فرض

چرا باز میشه.اوکی میزنم هیچ عکس و العملی دیده نمیشه.
    دومین سوال و هم اگه تینا میدونی جواب بده.این گروه مونده رو هوا کارش: ((
    متوجه شدم

اینجور مواقع رو بزن بعد همون روال وارد کردن عکس رو انجام بده سریع عمل میکنه

الان یه گروه ایجاد کردم .. مشکلی نداره
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    از قسمت تنظیمات گروه "ایجاد گفتگوی جدید" رو برای همه ی اعضا فعال کن و دوباره امتحان
    کن ببین درست میشه یا نه

4. 2 کاربر از F l o w e r بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای
    تاريخ عضويت
    Dec 2009

پيش فرض

ممنون دوست عزیز.
    پس این وسط کاربر های فعال چه نقشی دارن
    و کاربران حرفه ای.

نقش مدیریتی ندارند، این عنوان یادآور مثمرثمر بودن و فعالیت مفیدشونه ...
    و کمک میکنه دست بخشی از اعضای فعال در فضای کاربریشون برای ارسالها و... بازتر بشه [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    همین.

6. این کاربر از Arash4484 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2012

پيش فرض

با سلا م
    میدونم به این سوالی که میخوام طرح کنم حتما چندین و چند با ر پرداخته شده . بنابراین از محضر همه دوستان و اساتید پوزش میخوام .

من ظرف دیروز و امروز چندین پست مختلف در قسمت نرم افزارهای آفیس طرح کردم که دوستان زحمت پاسخشو کشیده بودن و اونا رو تا امروز صبح هم توی قسمت تنظیمات کاربر رصد میکردم . ولی امشب نمیدونم چی شده که این سه تا پستهام دیگه توی تنظیمات کاربر نیستن !! توی نرم افزارهای آفیس رو هم گشتم ولی ندیدمشون !!

لطفا منو راهنمایی فرمایید . متشکرم

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2012

پيش فرض

با سلا م
    میدونم به این سوالی که میخوام طرح کنم حتما چندین و چند با ر پرداخته شده . بنابراین از محضر همه دوستان و اساتید پوزش میخوام .

من ظرف دیروز و امروز چندین پست مختلف در قسمت نرم افزارهای آفیس طرح کردم که دوستان زحمت پاسخشو کشیده بودن و اونا رو تا امروز صبح هم توی قسمت تنظیمات کاربر رصد میکردم . ولی امشب نمیدونم چی شده که این سه تا پستهام دیگه توی تنظیمات کاربر نیستن !! توی نرم افزارهای آفیس رو هم گشتم ولی ندیدمشون !!

الان پیرامون همین تاپیکی که در اون واقع هستیم 558 صفحه وجود داره !! اگه من یک هفته دیگه بخوام پست امشبمو مرور کنم و در قسمت تنظیمات کاربر هم نباشه ؛ باید چه کار کنم ؟!

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2012

پيش فرض

با سلا م

الان پیرامون همین تاپیکی که در اون واقع هستیم 558 صفحه وجود داره !! اگه من یک هفته دیگه بخوام پست امشبمو مرور کنم و در قسمت تنظیمات کاربر هم نباشه ؛ باید چه کار کنم ؟!

اگه این مرحله مهم رو به طور ساده و موثر راهنمایی کنین ؛‌ لطف بزرگی در دلگرمی و اشتیاق بنده به کامپیوتر رو باعث شدین .

از شما سپاسگزارم

آخر فروم باز Ghaioom's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2007
    محل سكونت
    ترکمن صحرا

پيش فرض

برا منم یه چند بار یه قسمت اینطوری شد برای عکس. بعدش فک کنم نمیدونم چیکار کردم شاید لینکشو دادم! دی

با سلا م

اگه این مرحله مهم رو به طور ساده و موثر راهنمایی کنین ؛‌ لطف بزرگی در دلگرمی و اشتیاق بنده به کامپیوتر رو باعث شدین .

از شما سپاسگزارم

شما برو تو پروفایلت بعد در سمت راست قسمت یافتن تمامی ارسال ها رو ببین. اونجا بود که بود نبودم که نبود!
    نبود باید به مدیر یا ناظر اون انجمن بگی.

11. 3 کاربر از Ghaioom بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای
    تاريخ عضويت
    Dec 2009

پيش فرض

با سلا م
    از شما سپاسگزارم
    سلام، در قسمت تنظیمات کاربر در صورتی که پست جدیدی برای تاپیکی که مشترک شدید بیاد ، تاپیک نمایش داده میشه. (شما هم لابد پیش فرض اشتراک در تاپیکهای که پست دادید رو فعال کردید که میدید)
    یک راه برای دیدن کلیه اشتراکها زدن [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] در همون تنظیمات کاربره .

و برای دیدن کلیه پستهاتون هم برید به [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] و [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ی که زدید.
    اینها در [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] تون قرار دارند که بالای انجمن در کنار همون قسمت تنظیمات کاربر وجود داره.

من الان همه پستهای که دادید رو میتونم ببینم و شاید چون دو تاپیکتون به بخش مربوطه اش ارسال شده نمیتونید پیداشون کنید.

13. 4 کاربر از Arash4484 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای ask_bl's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2007
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

با سلا م

من ظرف دیروز و امروز چندین پست مختلف در قسمت نرم افزارهای آفیس طرح کردم که دوستان زحمت پاسخشو کشیده بودن و اونا رو تا امروز صبح هم توی قسمت تنظیمات کاربر رصد میکردم . ولی امشب نمیدونم چی شده که این سه تا پستهام دیگه توی تنظیمات کاربر نیستن !!
    سلام
    به انجمن خودتون خوش اومدین
    توی "قسمت تنظیم های کاربر" در زیر "اشتراکهاي جديد موضوع ها" شما تاپیک هایی رو میبینین که باهاش مشترک شدین و پست جدید داره، پس وقتی هست یعنی پست جدید داره و وقتی نیست یعنی نداره
    توی نرم افزارهای آفیس رو هم گشتم ولی ندیدمشون !!
    اینم تاپیکتون:

شما میتونین از پروفایلتون، "مشاهده ی آخرین پستها" پستتون رو پیدا کنین
    ویا توی تاپیک مربوطه بر اساس نام کاربری خودتون سرچ کنین و پست هاتون رو تو اون تاپیک ببینین
    Last edited by ask_bl; 17-10-2012 at 00:27. دليل: شرمنده من رفرش نکرده بودم، دوستان توضیح داده بودن ;)

15. 4 کاربر از ask_bl بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

English | Active member godfather_mk's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

سلام خدمت دوستان
    يه مشكلي واسم پيش اومده گفتم شايد بتونيد كمك كنيد.
    تو انجمن آموزش زبان انگليسي اشتراك دارم و هر روز تمامي پست هاي جديد برام ايميل ميشه.
    يه چند وقتي ميشه كه نميدونم چرا هر پستي كه تو انجمن توسط خودم ارسال ميشه هم يه ايميل واسم مياد.
    نميدونم كجا رو دست زدم كه اينطوري شده.
    يه راهي اگه بلدين بهم بگين كه پست هاي خودم ديگه واسه خودم ايميل نشه!
    ممنون
    مشكل من كماكان حل نشده
    روش زير رو هم انجام دادم و لي نشد!
    سلام دوست عزیز
    اگر مشکلتون اینه فکر کنم از اینجا
    باید برید و تیک این گزینه رو بردارید
    Receive Friendship Request Email
    البته من احتمالا میگم.
    ببخشید اگه درست نشد.
    ممنون ميشم اگه راهنمايي كنيد.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •