تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 558 از 4105 اولاول ... 5845850854855455555655755855956056156256860865810581558 ... آخرآخر
نمايش نتايج 5,571 به 5,580 از 41045

نام تاپيک: | مشاوره در مورد خدمت سربازی | ( پست اول مطالعه شود )

مدیر انجمن اینترنت و شبکه Milad4171's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    Iran

پيش فرض

ما هر روز صبحگاه داشتیم. یادم نمیره باید هر روز دور میدون صبحگاه رو 5 دور میزدیم . معمولا همه تو دور سوم کم میآوردن ولی خوب اگه عقب میموندن عواقب بدتری منتظرشون بود. مثلا میدان موانع ( بپر بالا بپر پایین. سینه خیز و بدو بایست و اینا ) معمولا چند نفر هم عقب همه می دوییدن که اگه کسی عقب موند اونا رو مورد لگد قرار بدن!!!
    منم که کلا دوندگیم خوب بود هیچ وقت عقب نمی افتادم ولی یه روز که سرما خوردم و نفس تنگی پیدا کردم عقب موندم.
    اون روز اون چند تاییی که عقب موندن و جدا شدن از صف کشوندنشون کنار و بهمون شنا دادن چند تا. پا مرغی تا چند متر بعد بدو بایست تا یه فاصله 300 متری. هرکی هم آخر میشد دوباره باید میرفت!
    ولی خوب با این همه حال واسمون خاطره شد.
    دیگه به قول معروف شدیم پایه بالا و داریم خدایی میکنیم. عید هم تمومه!

2. 2 کاربر از Milad4171 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه ali1834's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    خونه

پيش فرض

سلام دوستان
    از دوستان ایا کسی پادگان نبی اکرم میبد (یزد) بوده چطور جاییه؟

داره خودمونی میشه mohsen29's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2010
    محل سكونت
    بندر ديــّـر

پيش فرض

یه سوال:
    من فشار خونم یه مقداری بالاست.یعنی در حالت عادی دور و بر 13.5 اینا هست و با توجه به وزن بالام وقتی فعالیت ورزشی و اینا میکنم دیگه میره بالاتر و ضربان قلبمم به شدت میره بالا.آیا اینو در نظر میگیرن تو آموزشی و اینها اگه بهشون بگم؟یا اهمیتی نمیدن؟
    یه نکته ی دیگه! اگه وسط این تمرینات دیگه آدم نتونه ادامه بده چی میشه؟یعنی مثلاً وسط راه دیگه کم بیاره و نتونه بدووه!
    سلام دوست عزیز
    اگه بگی من مشکل دارم و نمی تونم و ...، بیشتر تنبیهت می کنن(سرگذشت). ولی اگه بتونی خودتو به موش مردگی بزنی و همش به نفس نفس بیفتی جوری که وانمود کنی دیگه یه قدم هم نمی تونی راه بری خوبه.اگه خودتو در حال دو بندازی و بلند نشی(عین یک مرده_فکر نکن که الان بیفتی تنبیهت می کنن_دقت کن نیاز نیست بگی نمیتونم)خیلی خوبه. یا اگه زیاد تو آفتاب بودی یه فیلم بازی کن که فشارت بالا یا پایین شده و دراز به دراز بیفت کف زمین(سرگذشت یه همدوره ای زرنگ)او این کارارو کرد و خیلی حال کرد.باور نمی کنی وقتی از پادگان رفتیم بیرون، مثل اسب می دوید

---------- Post added at 11:26 PM ---------- Previous post was at 11:24 PM ----------

ما هر روز صبحگاه داشتیم. یادم نمیره باید هر روز دور میدون صبحگاه رو 5 دور میزدیم . معمولا همه تو دور سوم کم میآوردن ولی خوب اگه عقب میموندن عواقب بدتری منتظرشون بود. مثلا میدان موانع ( بپر بالا بپر پایین. سینه خیز و بدو بایست و اینا ) معمولا چند نفر هم عقب همه می دوییدن که اگه کسی عقب موند اونا رو مورد لگد قرار بدن!!!
    منم که کلا دوندگیم خوب بود هیچ وقت عقب نمی افتادم ولی یه روز که سرما خوردم و نفس تنگی پیدا کردم عقب موندم.
    اون روز اون چند تاییی که عقب موندن و جدا شدن از صف کشوندنشون کنار و بهمون شنا دادن چند تا. پا مرغی تا چند متر بعد بدو بایست تا یه فاصله 300 متری. هرکی هم آخر میشد دوباره باید میرفت!
    ولی خوب با این همه حال واسمون خاطره شد.
    دیگه به قول معروف شدیم پایه بالا و داریم خدایی میکنیم. عید هم تمومه!
    پایه بالایی درجه ای است که شما خوشحال باشی و همه کارهایشان را برایشان انجام بدهی و خیلی هم خوشحال باشی که پایت بالاست.هیچ وقت تو فکر پایه بالایی نبودم و از کسی که این حرفو می زد خوشم نمی یومد.البته اینم بگم من درجه داشتم و نیاز به پایه بالایی نداشتم

5. این کاربر از mohsen29 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه S126's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2006

پيش فرض

این پایه بالا و پایه پایین و موتور ! و پسر خدمتی و ... بیشتر توی سرباز ها رواج داره و درجه دار و افسر وظیفه ها خیلی کمتر از این واژه ها استفاده میکنند. چون بیشتر دنیا دیده هستن و این چیز ها رو ارزش نمیدونن. به نظر خودم که این پایه بالا و... زمانی ارزش داشت که همه با هم برابر می اومدن خدمت و 18 ماه خدمت میکردند و میرفتند. بدون هیچ تبعیضی . اون موقع ها ارزش داشت کسی که 15-16 ماه خدمت بود.ولی الان چی؟ طرف یکسال بعد از تو وارد خدمت شده ، به لطف قوانین تبعیض آمیز کسری خدمت و به خاطر اینکه اون موقع که هنوز به دنیا نیومده بود ، پدرش منطقه عملیاتی خدمت کرده ، میاد و با چند ماه کسری از تویی که به قول خودت پایه بالا هستی ، جلو میزنه و حتی زودتر از تو ترخیص میشه و میره پی زندگی و کسب و کار و شمای 16 ماه خدمت هنوز برای یه برگه مرخصی شهری چند ساعته باید پاچه خاری یه گروهبان کادری رو بکنی و همیشه براش پا بکوبی. حالا تو هی بگو پایه بالا و قدیمی و....
    Last edited by S126; 15-11-2011 at 07:35.

7. 5 کاربر از S126 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه pedromi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

با سلام

از دوستانی که در قسمت های مختلف ستاد ناجا ونک خدمت کردن(مثلا معاونت یا پشتیبانی یا.......) توضیحاتی درباره پست ها ، نگهبانی ها و مخصوصا ساعت کاری و مراسم صبحگاه بدن؟
    خدمت در عقیدتی سیاسی راحت تره یا ستاد ونک؟

متشکرم

آخر فروم باز farhad_persona's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2008

پيش فرض

بچه ها من آموزشی آباده شیراز هستم. اومدم میان دوره. تو یک کلام بگم جر خوردیم!!!
    وقتی برگردیم دو هفته میمونه که اونم همش میدون تیر و اردو هست که ایشالا بیشتر جر میخوریم!!!
    (راهی هست بتونم اردو رو بپیچونم؟ اونجا هواش وحشتناک سرده)
    هر کاری میتونید بکنید که خدمت نرید!
    دلم برای اینجا تنگ شده بود. راهنمایی دوستان اینجا خیلی به من کمک کرد مخصوصا تو وسایلی که با خودم بردم.

راستی من ستاد کل سپاه پذیرش گرفتم. بعضی از دوستان میگفتن تو سپاه خدمت دو ماه اول به صورت 24 24 هست. کسی میدونه این صحت داره یا نه؟

من امیدوار بودم از همون اول تایم اداری باشم.

مدیر انجمن اینترنت و شبکه Milad4171's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    Iran

پيش فرض

من فوق دیپلم هستم که رفتم ولی خوب این حرفا اینجا خیلی زده میشه. مخصوصا توی قسمت ما. البته خودم نه گفتم نه شنیدم ولی خوب چون سربازای معمولی هم باهامون هستن و کار میکنن بیشتر از اونا میشنوم اینو میگم. و البته اینم بگم تو بخش ما یه نفر هست که کمکی تو میشه. معمولا بعد از یه مدت زمانی میشه واسه نیرو کمکی از فرمانده درخواست کنی که منظور من از پایه بالایی اون موقع هست( البته اینطوری که مرسوم هست کسایی که یک سال خدمت بشن بهشون میگن) ولی کلا این چیزا مزخرف هست. همه مثل هم خدمت میکینم و همه هم مثل همیم

---------- Post added at 11:19 AM ---------- Previous post was at 11:15 AM ----------

در مورد کسری بد جوری زدی تو خال.
    همه بچه هایی که با هم اومدیم فکر کنم کلا 3 یا 4 نفر دیگه مونده باشن. همه ترخیص شدن. یکی از دوستای نزدیکم همین دیروز ترخیص شد! برگه خروجش رو گرفت رفت پی کارش. انقدر سوزش داره!!!!!!!!

داره خودمونی میشه absa2004's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض لذت سربازی

خب اینم از ویژگی های سربازی دیگه

قرار نیست که به آدم آقا بگن و با احترام رفتار کنن یا همه چیز به عدالت تقسیم بشه

من که هنوز نرفتم ولی خودم رو برای روبه رو شدن با همه این مسائل آماده کردم

می ریم سربازی تا تو بدترین شرایط زندگی که همون جنگه باشه تجربه کسب کنیم یا به قول مامان و بابا ها مرد بشیم برگردیم

اگه ذهنیت مثبت داشته باشیم حتما خوش میگذره !!

در ضمن اون دوستمون که به زودی تموم میشه و اون یکی که تموم شده تبریک میگم
    امیدوارم یه روزم من حس الانه اون ها رو داشته باشم

آخر فروم باز urumchi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2010

پيش فرض

می ریم سربازی تا تو بدترین شرایط زندگی که همون جنگه باشه تجربه کسب کنیم یا به قول مامان و بابا ها مرد بشیم برگردیم

1- كي گفته جنگ محل كسب تجربه ست؟ وسط كشت و كشتار چه تجربه اي ميشه كسب كرد؟ لابد منظورتون كسب تجربه شهادت و اسارت و جانباز شدنِ!

2- سربازي دوران سازندگي روحي و عقلاني يه پسر هست ( البته با يكسري شرايط ) اما اينكه يكي بره سربازي مرد بشه برگرده حرف صحيحي نيست. مردي به سربازي رفتن و سبيل گذاشتن و شكم آوردن نيست!!!

13. 2 کاربر از urumchi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه absa2004's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

1- كي گفته جنگ محل كسب تجربه ست؟ وسط كشت و كشتار چه تجربه اي ميشه كسب كرد؟ لابد منظورتون كسب تجربه شهادت و اسارت و جانباز شدنِ!

2- سربازي دوران سازندگي روحي و عقلاني يه پسر هست ( البته با يكسري شرايط ) اما اينكه يكي بره سربازي مرد بشه برگرده حرف صحيحي نيست. مردي به سربازي رفتن و سبيل گذاشتن و شكم آوردن نيست!!!

به هر حال هر کسی یه جور به قضیه نگاه میکنه

من که روز شماری می کنم تا برم این دوره رو تجربه کنم !!! در ضمن آدم تو شرایط سخت ساخته میشه و به اصطلاح مرد میشه .... ولی دلیل نمیشه که هر کی رفت و اومد آدم بشه !

15. این کاربر از absa2004 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 14 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 14 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •