تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 556 از 827 اولاول ... 56456506546552553554555556557558559560566606656 ... آخرآخر
نمايش نتايج 5,551 به 5,560 از 8267

نام تاپيک: تاپیک جامع >> هارد اکسترنال <<

کاربر فعال انجمن موسیقی
    تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    Dark Paradise

پيش فرض

ممنون.اونوقت یعنی براس وسترن ها این برنامه ها جوابگو نیستن؟
    هارد من وسترن هست
    وسترن خودش نرم افزاري دارد كه به راحتي ميشه اين كار رو باهاش انجام داد.
    گروه نرم افزارهاش هم با نام WD Smart Ware شناخته ميشه كه شامل نرم افزارهاي مديريت , بك آپ و رمزنگاري هاردهاي وسترن است.

فقط اينم بگم كه بنده تا حالا هاردهام بيشتر وسترن بوده اند.
    كه همه شون بدون استثناء يه بار خراب شده اند. هم اينترنتال و هم اكسترنال. حالا مشكل هم اينجاست كه خيلي بد هم تعمير ميشند.
    با اين حال يه 500 سيگت دارم كه چند ساله كار ميكنه و آخ هم نگفته.

در مورد my passport هم طرح هاي جديدش ضدخش هستند و سعي كنيد از اين مدل تهيه كنيد. كارايي اش هم عاليه نسبت به بقيه.مخصوصا امينيـــتش.

2. 2 کاربر از OMiD.1080p بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز shifter's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    uk.ac.ir

پيش فرض

وسترن خودش نرم افزاري دارد كه به راحتي ميشه اين كار رو باهاش انجام داد.
    گروه نرم افزارهاش هم با نام WD Smart Ware شناخته ميشه كه شامل نرم افزارهاي مديريت , بك آپ و رمزنگاري هاردهاي وسترن است.

فقط اينم بگم كه بنده تا حالا هاردهام بيشتر وسترن بوده اند.
    كه همه شون بدون استثناء يه بار خراب شده اند. هم اينترنتال و هم اكسترنال. حالا مشكل هم اينجاست كه خيلي بد هم تعمير ميشند.
    با اين حال يه 500 سيگت دارم كه چند ساله كار ميكنه و آخ هم نگفته.
    من جدیدا یک WD my passport یک ترابایت گرفتم ...مدلش هم فک کنم 0748 باشه.یعنی پروداکت ای دیش این بود.
    اولین هارد اکسترنالی هم هست که گرفتم...
    ایشالا خراب نشه
    اون نرم افزارشو هم نصب کرده بودم اما واسه safely remove باید تو smart ware راست کلیک میکردم روی هارد که حواسم نبود.
    راستی من هروقت این هاردو وصل میکردم به پورت usb 3 رو صفحه میگه که برای سرعت بیشتر به usb 3 وصل کنم.یعنی انگار تشخیص نمیده usb 3 رو !
    الان هم دارم فایل انتقال میدم بهش سرعت انتقال 25 mb/sec هست. خوبه سرعتش؟

مدیر انجمن های هارد دیسک ata.royalfalcon's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

خوب مشکل من برای وصل کردن به کنسوله که از USB 3 پشتیبانی نمیشه...مطمئنید اگر USB 3 بگیرم میشه به کنسول وصل کرد؟
    قیمت ها پایین تر میاد؟
    اگر براي وصل كردن به كنسول ميخواهيد مطمئن نيستم . در مورد كاهش يا افزايش قيمتها هم دقيقاً نميشه پيش بيني كرد . هر موقع كه به هارد نياز داشتيد خريداري كنيد .

من جدیدا یک WD my passport یک ترابایت گرفتم ...مدلش هم فک کنم 0748 باشه.یعنی پروداکت ای دیش این بود.
    ایشالا خراب نشه
    اون نرم افزارشو هم نصب کرده بودم اما واسه safely remove باید تو smart ware راست کلیک میکردم روی هارد که حواسم نبود.
    راستی من هروقت این هاردو وصل میکردم به پورت usb 3 رو صفحه میگه که برای سرعت بیشتر به usb 3 وصل کنم.یعنی انگار تشخیص نمیده usb 3 رو !
    اگر بصورت اصولي و با دقت نگهداري بشه احتمال اينكه مشكلي پيش بياد كم خواهد بود . والا بنده يازده عدد هارد اكسترنال my book دارم كه بدون مشكل هستند (عكس هاردها را ديديد ؟) .
    از نصب و آپديت بودن درايور usb3 هم مطمئن بشيد . با استفاده از برنامه hdtune هم تست سرعت read بگيريد و نتيجه رو در اينجا بذاريد .

5. 2 کاربر از ata.royalfalcon بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن موسیقی
    تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    Dark Paradise

پيش فرض

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    May 2009

پيش فرض

سلام

دوستانی که اخیرا هارد اکسترنال خریدن (فرقی نداره چه مارک یا نوعی) میشه لطف کنن و یه شات با برنامه [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ازش بذارن؟

برای مقایسه احتیاج دارم

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

خیلی ممنون

8. این کاربر از cool11 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه Rastin.'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009

پيش فرض

ataگرامی دنبال هارد 2 ترا مناسب هستم. ممنون میشم یک مقایسه اجمالی بین مدلهای expansion,back up و my book داشته باشید.
    برای آرشیو میخوام + سه چهار بار جابجایی در ماه(در حد چند متر!) برای اتصال به سیستم و انتقال داده.

از نظر ظاهری بک آپ نسبت به مدل قدیمی سیگیت پیشرفت داشته و جمع و جورتر هست در حالیکه مای بوک هیچ تغییری نکرده!

بنظر میاد اکسپنشن بخاطر شکل قرار گرفتن ایمنی بیشتری نسبت به دو مدل دیگه داشته باشه اما با اقبال چندانی مواجه نمیشه....نظرتون در مورد این مدل چیه؟ چه ضعفهایی نسبت به مای بوک و بک آپ داره؟

ضمنا برنامه ای مشابه wd smat ware برای رمز گذاری هاردهای سیگیت داریم؟

ممنون.

تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

ataگرامی دنبال هارد 2 ترا مناسب هستم. ممنون میشم یک مقایسه اجمالی بین مدلهای expansion,back up و my book داشته باشید.
    برای آرشیو میخوام + سه چهار بار جابجایی در ماه(در حد چند متر!) برای اتصال به سیستم و انتقال داده.

از نظر ظاهری بک آپ نسبت به مدل قدیمی سیگیت پیشرفت داشته و جمع و جورتر هست در حالیکه مای بوک هیچ تغییری نکرده!

بنظر میاد اکسپنشن بخاطر شکل قرار گرفتن ایمنی بیشتری نسبت به دو مدل دیگه داشته باشه اما با اقبال چندانی مواجه نمیشه....نظرتون در مورد این مدل چیه؟ چه ضعفهایی نسبت به مای بوک و بک آپ داره؟

ضمنا برنامه ای مشابه wd smat ware برای رمز گذاری هاردهای سیگیت داریم؟

ممنون.
    1. در درجه اول باید گفت که Seagate Backup Plus سرعت Read و Write بیشتری نسبت به WD my book دارد (دو تست زیر) . مهمترین دلیل ، استفاده از هارد 7200rpm هست . همانطوریکه میدانید هاردهای 7200rpm معمولاً صدا و گرمای بیشتری تولید میکنند .

2. در مورد مدل Expansion فرمایش شما کاملاً صحیح هست . به خاطر شکل ظاهر و نحوه قرار گرفتن آن روی سطح میز ، امنیت بیشتری دارد . همچنین به جرات میتوان گفت که مشخصات هارد اینترنال بکار رفته در مدل Expansion کاملاً یکسان با هارد اینترنال بکار رفته در Backup Plus هست (ST2000DM001) . تنها تفاوت بین ایندو در شکل ظاهری و نرم افزارها هست که هیچ نکته ضعفی محسوب نمیشه (نرم افزارهای مشابه را میتوان از اینترنت دانلود کرد) .

3. هاردهای اکسترنال my book و my passport دارای قابلیت رمزگذاری سخت افزاری (Hardware encryption) هستند در صورتیکه هاردهای اکسترنال Seagate چنین امکاناتی را ندارند و در نتیجه باید به روشهای نرم افزاری (Software encryption) داده ها را انکریپت کرد که به کارایی روش سخت افزاری نیست (مثل نرم افزار True Crypt) .

11. این کاربر از ata.royalfalcon بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز Facon_Archi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2008
    محل سكونت
    Endless Vision

پيش فرض

ایشالا خراب نشه
    آقا یه قمیت بده بینم چند گرفتی

13. این کاربر از Facon_Archi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه Rastin.'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009

پيش فرض

1. در درجه اول باید گفت که Seagate Backup Plus سرعت Read و Write بیشتری نسبت به WD my book دارد (دو تست زیر) . مهمترین دلیل ، استفاده از هارد 7200rpm هست . همانطوریکه میدانید هاردهای 7200rpm معمولاً صدا و گرمای بیشتری تولید میکنند .

2. در مورد مدل Expansion فرمایش شما کاملاً صحیح هست . به خاطر شکل ظاهر و نحوه قرار گرفتن آن روی سطح میز ، امنیت بیشتری دارد . همچنین به جرات میتوان گفت که مشخصات هارد اینترنال بکار رفته در مدل Expansion کاملاً یکسان با هارد اینترنال بکار رفته در Backup Plus هست (ST2000DM001) . تنها تفاوت بین ایندو در شکل ظاهری و نرم افزارها هست که هیچ نکته ضعفی محسوب نمیشه (نرم افزارهای مشابه را میتوان از اینترنت دانلود کرد) .

3. هاردهای اکسترنال my book و my passport دارای قابلیت رمزگذاری سخت افزاری (Hardware encryption) هستند در صورتیکه هاردهای اکسترنال Seagate چنین امکاناتی را ندارند و در نتیجه باید به روشهای نرم افزاری (Software encryption) داده ها را انکریپت کرد که به کارایی روش سخت افزاری نیست (مثل نرم افزار True Crypt) .
    صدا و گرمای هارد سیگیت نسبت به wd قابل توجهه؟ (برای کنترل دما نیاز به فن اکسترنال داره؟..خصوصا در اکسپنشن بخاطر سطح تماس بیشتر.)

همین حرارت بیشتر دوام و طول عمر هارد رو پایین نمیاره؟

+

در مورد کشور سازنده هم راهنمایی کنید ممنون میشم...گفته میشه هارد چینی خرابی بیشتری داره!
    هارد تایلند براحتی پیدا میشه در بازار؟

پ.ن: شما هارد سیگیت دسکتاپ دارید؟ عکسی که سابقا از آرشیو تون دیدم همه wd بود.

تشکر فراوان.

تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

صدا و گرمای هارد سیگیت نسبت به wd قابل توجهه؟ (برای کنترل دما نیاز به فن اکسترنال داره؟..خصوصا در اکسپنشن بخاطر سطح تماس بیشتر.)

همین حرارت بیشتر دوام و طول عمر هارد رو پایین نمیاره؟

+

در مورد کشور سازنده هم راهنمایی کنید ممنون میشم...گفته میشه هارد چینی خرابی بیشتری داره!
    هارد تایلند براحتی پیدا میشه در بازار؟

پ.ن: شما هارد سیگیت دسکتاپ دارید؟ عکسی که سابقا از آرشیو تون دیدم همه wd بود.

تشکر فراوان.
    بد نیست نگاهی به این پست [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] و پاسخهای بعدی داده شده بندازید . البته هاردهای اکسترنال my book هم در صورت استفاده ممتد ممکنه گرم کنه . در هر حال هر چه دمای کاری پایینتر باشه بهتر هست . درست کردن یک فن کار سختی هم نیست . دمای بالا بصورت پیک و زمان کوتاه مشکلی ایجاد نمیکنه ولی در دراز مدت و یا تکرار آن هارد خراب میشه .

در مورد سوال دوم فکر نمیکنم ارتباطی بین کشور سازنده و میزان خرابی وجود داشته باشه . همگی تحت لیسانس کمپانی مادر ساخته میشوند و از لحاظ کیفیت فکر نمیکنم فرق داشته باشند . نکته مهم اینه که با گارانتی معتبر بخرید .

من فقط هارد سیگیت پرتابل از سری Goflex دارم (آداپتوری ندارم) .

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 3 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 3 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •