تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 555 از 847 اولاول ... 55455505545551552553554555556557558559565605655 ... آخرآخر
نمايش نتايج 5,541 به 5,550 از 8466

نام تاپيک: ADSL Parsonline / شرکت پارس آنلاین

اگه نباشه جاش خالی می مونه L05T's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

از نظر حجم دزدی که پارس با آسیاتک قابل مقایسه نیست (نیود) - من هر دو را دارم
    حداقل از نظر پینگ خوب کار می کرد
    بازی لیگ آف لجندز یه سایت زده که با اطلاعات پینگ کاربرای مختلف میگه که تو هر شهر بهترین isp ها کدومن
    واسه تهران برای مثال پارس اوله و شاتل دوم
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    Last edited by L05T; 30-10-2017 at 18:12.

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Sep 2010

پيش فرض

شرط میبندم اینایی که غر میزنن های وب فلان های وب بساله! جزئه اولین نفرتایی خواهند بود که فشفشه خرید خواهند کرد

3. 3 کاربر از Bensonw3x بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز ham33d's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2012
    محل سكونت
    [̲̅a̲̅][̲̅h̲̅][̲̅v̲̅][̲̅a̲̅][̲̅z̲̅]

پيش فرض

تا ببینیم با ادغام کردن شرکت های اینترنتی اوضاع بهتر میشه یا بدتر !!!
    من که خوش بین نیستم
    هرچند نباید یادمون بره اینجا ایرانه

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

⁣توضیحات مدیرعامل"⁣پارس‌آنلاین" در خصوص روند ⁣منتهی‌به ادغام در"⁣های‌وب":
    بخش‌های FCP، دیتاسنتر و خدمات ماهواره‌ای پارس‌آنلاین به های‌وب واگذار شد

⁣⁣عبدالله فاتح، مدیرعامل پارس آنلاین اعلام کرد بعد از ادغام "پارس آنلاین" با "های‌وب" ازاین‌پس برند این شرکت متعلق به "های‌ وب" خواهد بود: «تا چند روز دیگر قیمت خرید پارس آنلاین توسط های‌وب در کدال بورس مشخص خواهد شد. از سوی دیگر ما نیز تا پایان سال و براساس تعهداتی که به کاربران خود داریم با برند پارس آنلاین در بازار به کار خود ادامه خواهیم داد.»

فاتح درباره اینکه های‌وب قرار است چگونه هزینه این خرید را پرداخت کند می‌گوید: «گمان می‌کنیم با خرید پارس آنلاین ارزش سهام ⁣"های‌وب" در #بورس دو برابر می‌شود و این یعنی نقدینگی خوبی برای شرکت ⁣"های‌وب" ایجاد می‌شود که درنهایت می‌تواند هزینه‌های خرید شرکت پارس‌آنلاین را تأمین کند.»
    فاتح از حضورش به‌عنوان عضو هیئت مدیره در شرکت ⁣"های‌وب" خبر می‌دهد و تصمیم‌گیری درباره اینکه از سال آینده برندی بانام پارس آنلاین وجود داشته باشد یا خیر را نیز بر عهده ⁣"های‌وب" می‌گذارد.
    او هدف از این ادغام را ایجاد یک اپراتور ارتباط قدرتمند ملی و منطقه‌ای عنوان می‌کند و می‌گوید: «با توجه به هزینه‌های بالایی که توسعه اینترنت ثابت خصوصاً فیبرکشی به منازل برای شرکت‌های خصوصی به همراه دارد و ازآنجاکه امکان سرمایه‌گذاری در این بازار برای شرکت‌ها به‌صورت جداگانه فراهم نیست، درنتیجه تصمیم گرفتیم با شرکت ⁣"های‌وب" برای ادغام وارد مذاکره شویم.»

⁣⁣
    Last edited by cotgnx; 30-10-2017 at 23:42.

6. 5 کاربر از cotgnx بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای zed2's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2006

پيش فرض

تا ببینیم با ادغام کردن شرکت های اینترنتی اوضاع بهتر میشه یا بدتر !!!
    من که خوش بین نیستم
    هرچند نباید یادمون بره اینجا ایرانه
    منم امیدوارم سرنوشت خودروسازی سر اینترنت نیاد که فاحته اش رو باید خوند

⁣توضیحات مدیرعامل"⁣پارس‌آنلاین" در خصوص روند ⁣منتهی‌به ادغام در"⁣های‌وب":
    بخش‌های FCP، دیتاسنتر و خدمات ماهواره‌ای پارس‌آنلاین به های‌وب واگذار شد

⁣⁣عبدالله فاتح، مدیرعامل پارس آنلاین اعلام کرد بعد از ادغام "پارس آنلاین" با "های‌وب" ازاین‌پس برند این شرکت متعلق به "های‌ وب" خواهد بود: «تا چند روز دیگر قیمت خرید پارس آنلاین توسط های‌وب در کدال بورس مشخص خواهد شد. از سوی دیگر ما نیز تا پایان سال و براساس تعهداتی که به کاربران خود داریم با برند پارس آنلاین در بازار به کار خود ادامه خواهیم داد.»

فاتح درباره اینکه های‌وب قرار است چگونه هزینه این خرید را پرداخت کند می‌گوید: «گمان می‌کنیم با خرید پارس آنلاین ارزش سهام ⁣"های‌وب" در #بورس دو برابر می‌شود و این یعنی نقدینگی خوبی برای شرکت ⁣"های‌وب" ایجاد می‌شود که درنهایت می‌تواند هزینه‌های خرید شرکت پارس‌آنلاین را تأمین کند.»
    فاتح از حضورش به‌عنوان عضو هیئت مدیره در شرکت ⁣"های‌وب" خبر می‌دهد و تصمیم‌گیری درباره اینکه از سال آینده برندی بانام پارس آنلاین وجود داشته باشد یا خیر را نیز بر عهده ⁣"های‌وب" می‌گذارد.
    او هدف از این ادغام را ایجاد یک اپراتور ارتباط قدرتمند ملی و منطقه‌ای عنوان می‌کند و می‌گوید: «با توجه به هزینه‌های بالایی که توسعه اینترنت ثابت خصوصاً فیبرکشی به منازل برای شرکت‌های خصوصی به همراه دارد و ازآنجاکه امکان سرمایه‌گذاری در این بازار برای شرکت‌ها به‌صورت جداگانه فراهم نیست، درنتیجه تصمیم گرفتیم با شرکت ⁣"های‌وب" برای ادغام وارد مذاکره شویم.»

⁣⁣
    من از قافله اینکه چی شد که به اینجا رسید جا موندم یکی می تونه بچه چی شد که شرکت ها شروع کردن به ادغام شدن؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه STTIGER's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2011

پيش فرض

پینگت با انگلیس و امریکا چند بوده؟
    با 8.8.8.8 حدود 110
    با 4.2.2.4 حدود 120

کاربر فعال انجمن آنتی ویروس Dr Nima's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2014

13

من از قافله اینکه چی شد که به اینجا رسید جا موندم یکی می تونه بچه چی شد که شرکت ها شروع کردن به ادغام شدن؟
    تو این لینک تقریبا کامل توضیح داده

www .s h a h r s a k h t a f z a r .com/fa/news/internet-operator/14922-asia-tech-joins-hiweb

لینک شهر سخت افزار رو انجمن فیلتر کرده خودتون فاصله ها رو حذف کنید

بنظرم علت اصلیش همینطور که در متن هس اینه

تصمیم‌گیری برای این ادغام ناگهانی و حضور یکپارچه شرکت‌های ارایه‌کننده خدمات اینترنت ثابت با یک نام و نشان در پی افت شدید بازار این شرکت‌ها در جذب مشتری و نداشتن توان رقابت با شرکت مخابرات ایران و ناتوانی برای گسترش و توسعه بازار اینترنت ثابت صورت گرفته است

و همچنین

در ماه‌های اخیر، خبرهایی از گوشه و کنار درباره اوضاع نابسامان شرکت‌های ارایه‌دهنده اینترنت ثابت منتشر شده بود. گفته می‌شد مشترکان این شرکت‌ها به‌شدت ریزش داشته و تلاش‌های مدیران آن برای جبران عقب‌ماندگی از رقبا بی‌ثمر بوده است و حالا با این ادغام مشخص نیست که دقیقا تکلیف خریداران اینترنت ثابت به کجا خواهد رسید.

و

ده‌ها شرکت‌های بخش خصوصی که زمانی با عنوان شرکت‌های چند ده میلیارد تومانی توانسته بودند امتیاز ارایه شبکه اینترنت ADSL را بگیرند حالا با ورود پر قدرت اینترنت موبایل و مخابرات دچار زیان شده‌اند. بنابراین؛ کسب‌وکار شرکت‌های اینترنتی ADSL که عمده تمرکز خود را روی این سرویس گذاشته و به فکر آینده نبودند؛ به خطر افتاده است.
    Last edited by Dr Nima; 31-10-2017 at 17:36.

10. 4 کاربر از Dr Nima بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Feb 2017

پيش فرض

مثل اینکه قراره های وب توی فیبر وارد بشه برای همین این مسایل اتفاق افتاده.حالا باید دید

اگه نباشه جاش خالی می مونه veyron's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2008
    محل سكونت
    کرج - عظیمیه

پيش فرض

الان 60% کل ترافیک ایران رو پیام رسان تلگرام مصرف میکنه اونم به نتهایی! یعنی اینستا فیسبوک توییتر و یوتوب و امثال اینارو تازه حساب نکن ، دیگه خودت ببین چند درصد بازار دست همراه اول و ایرانسل هست ، این بزرگترین دلیل کاهش کاربر adsl بوده و همون مقدار باقی مونده کاربر adsl هم اکثرا گیمر ها و کسانی بودن که با pc کار میکردن و پینگ و دانلود نامحدود یا شبانه براشون خیلی مهم بود ، هیچکدوم از شرکتای داخلی به طور دائم شبانه ارایه نمیده و قیمت نا محدود مسخره هست همون مقدار باقی مونده نه از پینگ نه از قیمتی که براشون در میومد راضی نبودن .

الان یه نفر که صبح میره سر کار شب میاد خونه Adsl براش معنی نداره دیگه.

من بعد از امتحان کردن همه adsl ها پارس رو انتخاب کردم ، پارس قیمت گیگش دو برابر مخابرات بود ولی چون پشتیبانیش خیلی خوب بود (به جرات میگم شماره 1 ایران) من از پارس گرفتم به طور کلی شرکت با پرستیژی بود و کارکنای حسابی داشت ولی نتونست با بقیه رقابت کنه

بقیه شرکتا با استخدام کادر غیر مجرب و بی سواد و کم کردن تعداد کارکنا و کیفیت کار تونستن هزینه رو کم کنن ، من دورانی که مخابرات بودم خیلی پیش میومد 30 دقیقه تو صف باشم برای پشتیبانی و قطعی زیادو مشکلات دیگش دیونم کرد ، آخرین باری که رفتم مخابرات تو مرکز طالقانی کرج یه خانومی بود اینقدر بد با من برخورد کرد و زشت که من رفتم شکایت کردم رییس مرکز زنگ زد گفت بیا دفترم حرف بزنیم ، وقتی رفتم کار براش پیش اومد نبودش ولی مسئول حراستشون کلی باهام حرف زد گفت این خانومه بچه داره و هزارتا حرف تا راضی شدم شکایتمو پس گرفتم

فقط امیدوارم پشتیبانی و پینگشون مثل مخابرات نشه و شبانه بدن به مشتریا و قیمت گیگ بهتر
    Last edited by veyron; 01-11-2017 at 08:26.

13. این کاربر از veyron بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

ولی به نظرم من پارس آنلاین در بحث پشتیبانی واقعا ضعیف بود اصلا انگار افراد رو آموزش ندادن، بر من تا حالا یک بار هم نشد پشتیبانی مشکلم رو حل کنه و بیشتر با مشتری جر و بحث میکردن و یه جوری میخاستن بفهمونن که شما چیزی نمیفهمید همینه که هست، ولی باز های وب مشخص بود که پشتیبانی یه آموزشی دیده و حتی اگه حق با شرکت بود با مشتری جر و بحث نمیکرد.
    نتیجه تمام این عوامل و مدیریت ضعیف و فروش پایین منجر به فروش پارس آنلاین شده
    دیگه شرکت به کجا رسیده که با حجم دزدی از کاربرها داره ضررهاشو جبران میکنه!!!

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •