تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 555 از 860 اولاول ... 55455505545551552553554555556557558559565605655 ... آخرآخر
نمايش نتايج 5,541 به 5,550 از 8593

نام تاپيک: Harvest Moon

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2010

پيش فرض

سلام این یه دمو از بازیه که همه ی ساکنین با یه هیولا می گفتن مواجه شدن نمیدونم اصلا تاثیر دیدنش تو بازی چیستا!!

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2009

پيش فرض

سلام
    اگر به ریک بگید که پوپوری کجاست ، ریک بهترین دوست شما میشه و پوپوری هم از دهکده نمیره
    ولی اگر بهش نگید ، کایی بهترین دوست شما میشه و پوپوری با هم میرن و زندگیه خوبی رو با هم شروع میکنند
    تابستونا که کایی میاد ، پوپوری رو هم با خودش میاره

من گذاشتم پوپوری بره ، حالا باز شما خودتون میدونید ، چون فکر نکنم تاثیری رو بازی داشته باشه!
    پس اگه تأثيرى نداره ، منم مى ذارم بره !

دو تا سؤال دارم :

9 پاييز ساعت 7 شب به بعد به رستوران برويد تا يه دعوا ببينيد كه دو تا دختر سر پسر خوشگلى مثل شما دعوا مى كنن كه بعد Ann مى فهمد كه شما همسر كارن شديد از عشقتان گريه مى كند.
    شما اين دمو رو ديدين ؟ اگه همسر كارن نباشيم و مثلا همسر Elli باشيم ، اين دمو رو نمى بينيم ؟

من تونستم 64 تا غذا درست كنم كسى بيشتر از اين تعداد غذا درست كرده؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه سیدعلی فلاح's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2009
    محل سكونت
    شهری که در آن ماه وصی خورشید است

پيش فرض

سیو ها برا ی من نخورد کسی سیو epsxe رو داره psx1.13
    ممنون مییشم بزارید

یه سوال تو گاو داری یه جای دیگه هم جدا هست اون برا چیه با بقیه جاها فرق داره

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2009

پيش فرض

یه سوال تو گاو داری یه جای دیگه هم جدا هست اون برا چیه با بقیه جاها فرق داره

اگه اون جايى رو ميگى كه از همه ى جاهايى كه ميشه توش علف بزارى جداست و بزرگ تره ، اون براى گاو و گوسفندهايى هست كه باردار هستند !

آخر فروم باز Gregar's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    The North

پيش فرض

دو تا سؤال دارم :

9 پاييز ساعت 7 شب به بعد به رستوران برويد تا يه دعوا ببينيد كه دو تا دختر سر پسر خوشگلى مثل شما دعوا مى كنن كه بعد Ann مى فهمد كه شما همسر كارن شديد از عشقتان گريه مى كند.
    شما اين دمو رو ديدين ؟ اگه همسر كارن نباشيم و مثلا همسر Elli باشيم ، اين دمو رو نمى بينيم ؟

راجع به سول اولت که من تا حالا با الی و پاپوری ازدواج کردم و همچین صحنه ای ندیدم . مطمئنی همچین صحنه ای هست . چون هیچ جای دیگه همچین دمویی دیده نشده

6. این کاربر از Gregar بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال aroosak_kooki's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

دو تا سؤال دارم :

سلام
    من یه همچین دمویی که Ann گریه کنه ندیدم
    اما یادمه یه دمو داشت که شب رفتم رستوران دیدم کارن مست کرده و داره با Ann دعوا میکنه !
    Ann داشت نصیحتش میکرد که مشروب نخوره و براش ضرر داره !
    بعدشم به من گفت که کارن رو با خودم ببرم و مراقبش باشم ...
    از اون موقع به بعد دیگه کارن مشروب رو کنار میذاره و....

اینجوری بود تا جایی که یادمه

8. 3 کاربر از aroosak_kooki بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2009

پيش فرض

نمى دونم اين دمو رو كجا گير آوردم ! ولى تو همين تايپيك ديدم . براى همين پرسيدم . چون 9 پاييز يه فيستوال داره !
    خوب ، پس خيالم راحت شد ! ممنون

داره خودمونی میشه angello1920's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2010

پيش فرض

سلام.
    چند تا نكته ي كوچيك رو مي گم ممكنه براي بعضي ها هنوز سوال باشه.
    1) زيني كه روي اسب همون كار جعبه ي جمع اوري محصولات رو مي كنه.
    2) گاو ها وقتي ميان بيرون اگر هوا باروني باشه مريض مي شن و براي برطرف كردن مريضيشون بايد براشون از گاوداري دارو بخري.
    3) اگر توپ سگ رو چند بار هم گم كنيد چند بار هم مي تونيد اون رو بخريد من تا حالا 3 تا خريدم.
    4) براي اين كه گلخانه رو طوفان نبره مي تونيد شب قبلش شگتون رو اونجا بزاريد.
    5) هر چند مدت يك بار در كتابخانه طبقه پايين و اولين كتاب موضوعش فرق خواهد كرد كه وقايع و كارهايي رو كه شما بايد انجام بديد گوش زد مي كنه.
    6) يك نوع غذا رو مي شه چند جور درست كرد كه نتيجه اش اينه كه غذا يا بهتر مي شه يا بدتر.
    7) اگر پرتقال مي كاريد بعد از 9 روز رشد خواهند كرد ولي شما پرتقالي رو نمي بينيد كه رشد كرده باشه ولي مي تونيد بچينيدش.
    8) In the Clinic, the Doctor says "Bodigizer" when you ask for medicine, but if you look in the bookcase behind Elli, it is
    spelled as "Bodigzer
    9) بعد از كامل شدن خانه در اتاق خواب شومينه وجود دارد كه با انداختن چوب در درون آن اتاق را مي توانيد گرم نگه داريد.
    10) در اتاق خواب گلداني وجود دارد كه مي توانيد درون آن گلي قرار دهيد.
    11) براي برنده شدن در مسابقه شنا بهتر است فاصله نفس كشيدن و زير آب رفتن هردو كوتاه باشد.
    12) براي فرشته اي كه در آبشار معدن هست محصولاتي را كه از مزرعه خود در مي آوريد بي اندازيد در غير اين صورت محصوب نمي شود.
    13) هر كدام از كوتوله ها را با توجه به روحيه ي خودشان به كار مخصوصي بگيريد.
    14) براي بردن در مسابقه ي سگ بهتر است با فاصله ي كمي از سگتان بدويد.

11. 2 کاربر از angello1920 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2009

پيش فرض

سلام.
    چند تا نكته ي كوچيك رو مي گم ممكنه براي بعضي ها هنوز سوال باشه.
    1) زيني كه روي اسب همون كار جعبه ي جمع اوري محصولات رو مي كنه.
    2) گاو ها وقتي ميان بيرون اگر هوا باروني باشه مريض مي شن و براي برطرف كردن مريضيشون بايد براشون از گاوداري دارو بخري.
    3) اگر توپ سگ رو چند بار هم گم كنيد چند بار هم مي تونيد اون رو بخريد من تا حالا 3 تا خريدم.
    4) براي اين كه گلخانه رو طوفان نبره مي تونيد شب قبلش شگتون رو اونجا بزاريد.
    5) هر چند مدت يك بار در كتابخانه طبقه پايين و اولين كتاب موضوعش فرق خواهد كرد كه وقايع و كارهايي رو كه شما بايد انجام بديد گوش زد مي كنه.
    6) يك نوع غذا رو مي شه چند جور درست كرد كه نتيجه اش اينه كه غذا يا بهتر مي شه يا بدتر.
    7) اگر پرتقال مي كاريد بعد از 9 روز رشد خواهند كرد ولي شما پرتقالي رو نمي بينيد كه رشد كرده باشه ولي مي تونيد بچينيدش.
    8) In the Clinic, the Doctor says "Bodigizer" when you ask for medicine, but if you look in the bookcase behind Elli, it is
    spelled as "Bodigzer
    9) بعد از كامل شدن خانه در اتاق خواب شومينه وجود دارد كه با انداختن چوب در درون آن اتاق را مي توانيد گرم نگه داريد.
    10) در اتاق خواب گلداني وجود دارد كه مي توانيد درون آن گلي قرار دهيد.
    11) براي برنده شدن در مسابقه شنا بهتر است فاصله نفس كشيدن و زير آب رفتن هردو كوتاه باشد.
    12) براي فرشته اي كه در آبشار معدن هست محصولاتي را كه از مزرعه خود در مي آوريد بي اندازيد در غير اين صورت محصوب نمي شود.
    13) هر كدام از كوتوله ها را با توجه به روحيه ي خودشان به كار مخصوصي بگيريد.
    14) براي بردن در مسابقه ي سگ بهتر است با فاصله ي كمي از سگتان بدويد.
    من فقط شماره هاى 5 و 7 و 13 رو نمى دونستم
    خيلى ممنونم

Banned
    تاريخ عضويت
    May 2010

پيش فرض

کسی تا حالا تونسته بره شهر ؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 2 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 2 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •