تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 555 از 616 اولاول ... 55455505545551552553554555556557558559565605 ... آخرآخر
نمايش نتايج 5,541 به 5,550 از 6155

نام تاپيک: ✔ نظام وظیفه و شرایط ادامه ی تحصیـل مشمولان || معافیت ها در پست اول و دوم

اگه نباشه جاش خالی می مونه graphmax's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    بیابون

پيش فرض

سلام
    من دو سال قبل که میخواستم برای دومین بار برای کنکور کارشناسی آزمون بدم(کنکور سال 1390) مجبور شدم 6 ماه قبل از کنکور(اسفند ماه 89) مدارکمو پست کنم و از شانس بد من تاریخ اعزامم 1 ماه قبل از کنکور افتاد که با کلی گریه و زاری تونستم تاریخ اعزاممو یک ماه تمدید کنم و بندازم بعد از کنکور.
    به هر حال یک هفته بعد از کنکور(18 تیر 90) اعزام شدم به پادگان محمد رسول الله نیروی انتظامی شهر بیرجند و دو ماه آموزشیمو اونجا تموم کردم تا اینکه جواب دانشگاه اومد و تونستم معافیت تحصیلی بگیرم.
    حالا چند تا سوال دارم :
    1. اگر دوباره بخوام برای سربازی اقدام کنم با توجه به اینکه یگان خدمتیم(بعد از آموزشی) هم افتاده بود همون پادگان آیا دوباره همونجا میوفتم یا نه کلا همه چی ضفر میشه ؟؟؟
    2. با توجه به اینکه زمانی که من مدارکمو پست کردم یعنی قبل از سال 90 مقدار خدمت 18 ماه بود آیا من بعد از فارغ التحصیلی طبق اون 18 ماه خدمتم حساب میشه یا نه طبق قانون بعد از سال90 یعنی 24 ماهه؟؟؟؟
    3. آیا من میتونم از یکسال فرجه ای که همه بعد ار فارغ التحصیلی در مقطع لیسانس برای کنکور ارشد استفاده می کنند استفاده کنم یا نه چون یه بار معافیت تحصیلی گرفتم نمیتونم ؟؟؟
    Last edited by graphmax; 17-10-2013 at 14:45.

Scientific Moderator farshidshd's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    ๑۩۞۩๑̴

پيش فرض

سلام
    من دو سال قبل که میخواستم برای دومین بار برای کنکور کارشناسی آزمون بدم(کنکور سال 1390) مجبور شدم 6 ماه قبل از کنکور(اسفند ماه 89) مدارکمو پست کنم و از شانس بد من تاریخ اعزامم 1 ماه قبل از کنکور افتاد که با کلی گریه و زاری تونستم تاریخ اعزاممو یک ماه تمدید کنم و بندازم بعد از کنکور.
    به هر حال یک هفته بعد از کنکور(18 تیر 90) اعزام شدم به پادگان محمد رسول الله نیروی انتظامی شهر بیرجند و دو ماه آموزشیمو اونجا تموم کردم تا اینکه جواب دانشگاه اومد و تونستم معافیت تحصیلی بگیرم.
    حالا چند تا سوال دارم :
    1. اگر دوباره بخوام برای سربازی اقدام کنم با توجه به اینکه یگان خدمتیم(بعد از آموزشی) هم افتاده بود همون پادگان آیا دوباره همونجا میوفتم یا نه کلا همه چی ضفر میشه ؟؟؟
    2. با توجه به اینکه زمانی که من مدارکمو پست کردم یعنی قبل از سال 90 مقدار خدمت 18 ماه بود آیا من بعد از فارغ التحصیلی طبق اون 18 ماه خدمتم حساب میشه یا نه طبق قانون بعد از سال90 یعنی 24 ماهه؟؟؟؟
    3. آیا من میتونم از یکسال فرجه ای که همه بعد ار فارغ التحصیلی در مقطع لیسانس برای کنکور ارشد استفاده می کنند استفاده کنم یا نه چون یه بار معافیت تحصیلی گرفتم نمیتونم ؟؟؟
    سلام

1- همه چی از صفر هست و فقط 20 روز آموزشی باید برید و اینکه دوباره کجا میفتید معلوم نیست
    2- طبق قانون جدید محاسبه میشه
    3-می تونید استفاده کنید

3. این کاربر از farshidshd بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2008

پيش فرض

من متولد تیر 71 هستم و یک سال دیر به دانشگاه رفتم!!!
    الانم مشغول تحصیل در دانشگاه آزاد هستم!!!
    می خواستم بدونم که من باید توی 8 ترم درسام رو تموم کنم یا اینکه می تونم توی بیشتر از 8 ترم تموم کنم؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2008

پيش فرض

کسی نمیدونه؟

Scientific Moderator farshidshd's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    ๑۩۞۩๑̴

پيش فرض

من متولد تیر 71 هستم و یک سال دیر به دانشگاه رفتم!!!
    الانم مشغول تحصیل در دانشگاه آزاد هستم!!!
    می خواستم بدونم که من باید توی 8 ترم درسام رو تموم کنم یا اینکه می تونم توی بیشتر از 8 ترم تموم کنم؟
    تا 9 ترم مهلت قانونی هست(البته در صورتی که سنوات داشته باشین)

پروفشنال hassanshaikhi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008

پيش فرض

سلام دوستان
    توی دفترچه کنکور کارسناسی ارشد اینو نوشته. یعنی کسی که از سنوات اضافی استفاده کرده باشه نمیتونه کنکور بده؟

دانشجويان سال آخر مقطع كارشناسي كه تا تاريخ 31/6/93 93 در سنوات مجاز تحصيلي (برابر تبصره 1 و 2 قانون خدمت وظيفه عمومي) فارغ التحصيل مي شوند
    كد 7) فارغ التحصيلان مقطع كارشناسي كه در سقف مجاز سنوات تحصيلي فارغ التحصيل شده و از تاريخ فراغت از تحصيل آنها تا زمان پذيرش در مقطع
    كارشناسي ارشد، بيش از يك سال سپري نشده و وارد غيبت نشده باشند

کاربر فعال علوم انسانی mohammad varaste's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2011
    محل سكونت
    کشور37 شهر 37 کوچه37 پلاک37

پيش فرض

امروز رفتم برای کارت پایان خدمت یارو میگفت باید واکسن بزنی بهش میگم من معافم نیاز نیست بزنم میگه باید بزنی.

فردا صبح من بعد از 12 سال قراره آمپول بزنم
    استرسی که الان دارم قبل از اومدن نتایج کنکور نداشتم

9. این کاربر از mohammad varaste بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه wayoo's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010
    محل سكونت
    بهشت سوخته

پيش فرض

دوستان من سال 3 کارشناسی هستم متولد 72 اگه انصراف بدم و دوباره کنکور قبول شم سنوات مجاز صفر میشه؟ (من تا حالا انصراف ندادم)
    Last edited by wayoo; 09-11-2013 at 16:55.

آخر فروم باز sasan.69's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2012
    محل سكونت
    رشت

پيش فرض

دوستان مدرک کارشناسیمو تا خرداد93 میگیرم میتونم سال آینده کنکور کارشناسی بدم یا امسال اخرفرصته منه؟(متولد نیمه اول 69 هستم)

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Nov 2008

پيش فرض

ببخشید من سال آینده هم میتونم کنکور ارشد بدم یا فقط همین امسال میتونم بدم؟
    و آخرین مهلت من برای ارسال دفترچه سربازیم دقیقا کی خواهد بود؟

شرایطم:
    متولد نیمه اول 69
    سال 87 مدرک پیش دانشگاهیمو گرفتم
    یکسال پشت کنکور کارشناسی موندم
    ورودی سال 88 کارشناسی پیوسته هستم(مهر88)
    الان ترم 9هستم
    مدرک کارشناسیمو تا پایان شهریور 93خواهم گرفت ولی شما فرض رو براین بگیرید که خرداد 93فارغ التحصیل بشم
    Last edited by aref10; 12-11-2013 at 18:51.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •