تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 554 از 607 اولاول ... 54454504544550551552553554555556557558564604 ... آخرآخر
نمايش نتايج 5,531 به 5,540 از 6066

نام تاپيک: Microsoft Flight Simulator X

Banned
    تاريخ عضويت
    Jan 2011
    محل سكونت
    نمی دونم!!!

پيش فرض

بالاخره من نتونستم حتی این 737 رو استارت بزنم
    کسی اگه میتونه یه کمکی بکنه
    737دانلود کردی یا مال خود بازیه؟
    من که دانلود کردم دقیقا همین مشکل رودارم!!!
    کمک کنید

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2011

1 کمک

سلام اقایون خلبان
    اقا دیگه از این به بعد ما زیاد مزاحمتون میشیم اول از همه از اینجا شروع میکنیم این بازی با همین ورژنو از یه سایت سفارش دادم 14 هزار تومن موضوع قیمتش نیست:
    .اول اینکه 4 تا دی و دی 4 تا کجا 2 تا کجا
    .بعد یه مشت برنامه امم توشه
    .دوبله فارسیه و یه دفترچه اموزش 215 صفحه ای داره
    حالا من از شما می خوام برین به این سایت اول ببیند قضیه 4 تا دی و دی بودنش چیه بعد ببینین چه برنامه های کم داره تا من بسم الله بگم شروع کنم دانلود فقط سریع جواب بدین تو رو خدا
    بعد از اینکه به سایت رفتین میرین تو قسمت محصولات و فروشگاه که تونوار ابزار سبز رنگه بعد قسمت بازی ها و بعدم قسمت بازی های دوبله فارسی یا فارسی بازش که کنید تو همون صفحه اوله تو رو خدا برسی کنید
    ادرس سایته
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

داره خودمونی میشه alamto's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    ilam

پيش فرض

سلام اقایون خلبان
    اقا دیگه از این به بعد ما زیاد مزاحمتون میشیم اول از همه از اینجا شروع میکنیم این بازی با همین ورژنو از یه سایت سفارش دادم 14 هزار تومن موضوع قیمتش نیست:
    .اول اینکه 4 تا دی و دی 4 تا کجا 2 تا کجا
    .بعد یه مشت برنامه امم توشه
    .دوبله فارسیه و یه دفترچه اموزش 215 صفحه ای داره
    حالا من از شما می خوام برین به این سایت اول ببیند قضیه 4 تا دی و دی بودنش چیه بعد ببینین چه برنامه های کم داره تا من بسم الله بگم شروع کنم دانلود فقط سریع جواب بدین تو رو خدا
    بعد از اینکه به سایت رفتین میرین تو قسمت محصولات و فروشگاه که تونوار ابزار سبز رنگه بعد قسمت بازی ها و بعدم قسمت بازی های دوبله فارسی یا فارسی بازش که کنید تو همون صفحه اوله تو رو خدا برسی کنید
    ادرس سایته
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    نرم افزار فارسی شده شرکت نوین پنداره - فقط قسمت آموزش خلبانی اون فارسی هستش حدود 55 تا هواپیما اضافی داره که میتونی نصب کنی acc هم داره توی دو وی دی 3 موجوده هواپیماها توی دی وی دی 4
    چیزی کم نداره منتهی خودم هم از همین نرم افزار استفاده میکردم اگه می خواهی آنلاین با شبکه آیوائو بازی کنی این نرم افزار مال شرکت نوین پندار یه چیزی کم داره که الان دقیق یادم نیست فکر کنم SDK باشه در هر صورت چون دستکاری شده است بعضی جاها برای نصب افضونه ها مشکل داره در کل من از خیرش گذشتم و همون نسخه اصلی 2 دی وی دی اورجینال را نصب کردم که خیلی ازش راضیم

---------- Post added at 01:38 PM ---------- Previous post was at 01:35 PM ----------

خوب من کرک رو انجام نداده بودم بزار کرک رو انجام بدم بینم چی میشه ولی کاش من یه دوست تلفنی پایه طوی این انجمن داشتم که هم اون منو راهنمایی کنه هم من راهنماییش کنم چون منم بگی نگی حرفه ای هستم این شماره منه کسی خواست من درخدمتم 09394931500
    اشکال شرعی داره برادر

Banned
    تاريخ عضويت
    Mar 2010
    محل سكونت
    تهران،عباس آباد! فعالیت فعلی: Moderating Profile

پيش فرض

اشکال شرعی داره برادر
    چه اشکالی داره

داره خودمونی میشه rezahamid69's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2011

پيش فرض

نرم افزار فارسی شده شرکت نوین پنداره - فقط قسمت آموزش خلبانی اون فارسی هستش حدود 55 تا هواپیما اضافی داره که میتونی نصب کنی acc هم داره توی دو وی دی 3 موجوده هواپیماها توی دی وی دی 4
    چیزی کم نداره منتهی خودم هم از همین نرم افزار استفاده میکردم اگه می خواهی آنلاین با شبکه آیوائو بازی کنی این نرم افزار مال شرکت نوین پندار یه چیزی کم داره که الان دقیق یادم نیست فکر کنم SDK باشه در هر صورت چون دستکاری شده است بعضی جاها برای نصب افضونه ها مشکل داره در کل من از خیرش گذشتم و همون نسخه اصلی 2 دی وی دی اورجینال را نصب کردم که خیلی ازش راضیم

---------- Post added at 01:38 PM ---------- Previous post was at 01:35 PM ----------

اشکال شرعی داره برادر
    به قول معروف که میگه ( دختر نباید با پسر دوست بشه اگه شد باهاش خونه خالی نره اگه رفت بوس نده اگه داد آخ جون صلوات ) حالا شده جریان تو آقای alamot بابا یه فایل گذاشتی واسه دانلود اونم چه فایلی بلانسبت بلانسبت مثل ... کیف کردم وقتی دیدم اینو شما گذاشتی هزاران هزار بار با زبان روزه دعات کردم ولی آخرش تو زرد از آب دراومد عزیز من یا نزار یا اگه میزاری تا آخرشو برو عزیز خدمات پس از فروش مگه نداری تو جون رضا بیا و ما رو از تو خماری در بیار یه راهنمایی مردونه کن شاید ما هم بتونیم این 737ngx رو مثل مردم باهاش کار کنیم خداوند فرمود : هرچیزی یه ذکات داره . شما هم که این علم رو داری که چجوری 737ngx رو باید نصب کنیم پس یه صلوات بده و ذکات علم خودتو به من بده ایشالله یک در دنیا 1 میلیون در آخرت ( 09394931500 ) تک بده خودم نوکرتم بهت زنگ میزنم ، من و تو دوستیم

تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    ilam

پيش فرض

.........تک بده خودم نوکرتم بهت زنگ میزنم ، من و تو دوستیم
    وقتی میگم اشکال شرعی داره همینه دیگه آخه من شدم خدمات قبل از خرید - خدمات پس از فروش - خدمات در حین استفاده درب منزل تمام فامیل - به زنم قول دادم دیگه بخش خدمات با تلفن را حذف کنم . وگرنه اگه داری 500 سکه طلا بده به زنم طلاقش میدم بالای پشت بوم خونتون میخوابم ( خدمات فوری ، حضوری براتون راه اندازی میکنم ) بابت تک دادن با مرام چه فکری کردین در مورد من همینجوری بدون ارائه خدمات تلفنی ماهی 150 هزینه تلفنم شده
    تا شب چند تا عکس از بازی میگیرم اینجا میذارم که بدونی من الکی نحوه نصب برنامه را نگفتم - باز هم به خاطر تلفن منو ببخش

داره خودمونی میشه rezahamid69's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2011

پيش فرض

وقتی میگم اشکال شرعی داره همینه دیگه آخه من شدم خدمات قبل از خرید - خدمات پس از فروش - خدمات در حین استفاده درب منزل تمام فامیل - به زنم قول دادم دیگه بخش خدمات با تلفن را حذف کنم . وگرنه اگه داری 500 سکه طلا بده به زنم طلاقش میدم بالای پشت بوم خونتون میخوابم ( خدمات فوری ، حضوری براتون راه اندازی میکنم ) بابت تک دادن با مرام چه فکری کردین در مورد من همینجوری بدون ارائه خدمات تلفنی ماهی 150 هزینه تلفنم شده
    تا شب چند تا عکس از بازی میگیرم اینجا میذارم که بدونی من الکی نحوه نصب برنامه را نگفتم - باز هم به خاطر تلفن منو ببخش
    خوب عزیز یه کار کن حداقل که میتونی با یاهو بیای بالا که راحتتر با هم گپ بزنیم این آیدی منه :r.bahreyh من همین الان بالا هستم بهم پی ام بده

تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    ilam

پيش فرض

خوب عزیز یه کار کن حداقل که میتونی با یاهو بیای بالا که راحتتر با هم گپ بزنیم این آیدی منه :r.bahreyh من همین الان بالا هستم بهم پی ام بده

با چت زیاد مشکل ندارم اما برنامه یاهو را ندارم باید دانلود کنم امشب آنلاین میشم
    ای دی من paykan_rd

آخر فروم باز robert's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006
    محل سكونت
    تهران

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •