تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 551 از 1291 اولاول ... 514515015415475485495505515525535545555616016511051 ... آخرآخر
نمايش نتايج 5,501 به 5,510 از 12901

نام تاپيک: Wimax Irancell / شرکت ایرانسل { توضیحات در پست اول }

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2007

پيش فرض

بچه ها من مودم usb با تقویت کننده دارم
    الان میخوام مودم wifi بگیرم . باید برای مودم دوم کجا درخواست بدم؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Oct 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

بچه ها من مودم usb با تقویت کننده دارم
    الان میخوام مودم wifi بگیرم . باید برای مودم دوم کجا درخواست بدم؟
    حسابت رو اندازه قیمت مودم و هزینه نصب شارژ کن. که میشه 90.000 تومن و بعدش زنگ بزن به 707 و بگو یه مودم جدید برام بفرستید. 2-3 روز بعد هم میان برات نصب میکنن

3. این کاربر از Imanhjp بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز mrmostafa's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006

پيش فرض

تو هنوز وایمکس نخریدی؟
    بابا کار شاخی که نیست اصلا پشیمون هم بشی مگه چقدر ضرر کردی.
    به خدا تصمیم گیری من برای ثبت نام و خرید وایمکس 1 روز هم طول نکشید و خیلی زود گرفتم. نکن به خدا زشته
    ايمان آخه از بس اينترنت عوض كردم خسته شدم خدايي نه ديگه تصميم گرفتم ايرانسل بگيرم. چون ديروز دوستم زنگ زد گفت براش وصل كردن تو پيروزي هست گفت خيلي سرعتم عاليه و راضي بود حتي روي 70 هم دانلود داشت. حالا ميخوام زنگ بزنم ببينم كدوم طرحشون مودم رايگان داره. اوني كه اومده بود واسه نصب دوستم گفته بهش كه تو سايت زدين 200 هزار با مودم حتي قرمز هم هست چرا 280 گرفتين طرف گفته نه بابا اينا دروغه گفت چرا تو سايتتون بر نميدارين پس. طرف اطلاعات نداشته. فقط گفته الان به خاطر تولد ايارنسل جشنواره هست مودم هاي 50 درصد تخفيف. حالا من ميخوام همين 3 ماهه 512 نامحدود بگيرم با مودم رايگان. از سايت ثبت نام كنم بهتره حداقل مودم رايگان انتخاب ميكنم. ممنونم.

من الان رفتم داخل سايت براي ثبت نام و نامه دارم از شركتمون كه سرويس 512 بگيرم. بايد شركتي حقيقي رو انتخاب كنم؟؟؟ نامه رو حضوري ميگيرن؟؟؟
    در ضمن الان موقع پر كردن تاریخ و ساعت نصب مودم و تحویل مدارک* رو ميخواد ستاره زده؟ مگه من بايد تعيين كنم كي بيان؟؟؟
    Last edited by mrmostafa; 22-10-2011 at 12:26.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2007

پيش فرض

من الان رفتم داخل سايت براي ثبت نام و نامه دارم از شركتمون كه سرويس 512 بگيرم. بايد شركتي حقيقي رو انتخاب كنم؟؟؟ نامه رو حضوري ميگيرن؟؟؟
    در ضمن الان موقع پر كردن تاریخ و ساعت نصب مودم و تحویل مدارک* رو ميخواد ستاره زده؟ مگه من بايد تعيين كنم كي بيان؟؟؟
    شرکتی حقیقی رو انتخاب کن. نامه رو میتونی با ایمیل یا فکس براشون بفرستی. فکر کنم میتونی همون موقعی که نماینده ایرانسل برای تحویل مودم و نصب میاد خونه تون کپی نامه رو تحویلش بدی.
    ساعت و تاریخ نصب رو خودت تعیین میکنی ولی بعداً باز تماس میگیرن و دوباره تلفنی برای زمان نصب هماهنگ میکنن. معمولاً بین 1 تا 3 روز طول میکشه.

6. این کاربر از mahdi_206 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال eng2006's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2006
    محل سكونت
    توی π30 world

پيش فرض

من چند بار نامه رو ایمیل کردم با فرمت تیف و سایه وسفید ولی میگه به دست ما نرسیده الان هم گفت که دیگه این ماه نمیرسم سرعت رو افزایش بدم.
    پس مسخره کردن واسه یه سرعت 256 این همه دردسر اخر هم میگن نامه به دستشون نرسیده
    من از هفته پیش 3 بار ایمیل کردم
    تازه شبانه هم که رایگان ندارن قیمتشون هم از ADSL گرونتره من پشیمون شدم بدرد نمیخوره تازه وی پی ان هم که دیگه خوب کار نمیکنه!
    ای کاش ADSL خریده بودم

آخر فروم باز mrmostafa's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006

پيش فرض

من چند بار نامه رو ایمیل کردم با فرمت تیف و سایه وسفید ولی میگه به دست ما نرسیده الان هم گفت که دیگه این ماه نمیرسم سرعت رو افزایش بدم.
    پس مسخره کردن واسه یه سرعت 256 این همه دردسر اخر هم میگن نامه به دستشون نرسیده
    من از هفته پیش 3 بار ایمیل کردم
    تازه شبانه هم که رایگان ندارن قیمتشون هم از ADSL گرونتره من پشیمون شدم بدرد نمیخوره تازه وی پی ان هم که دیگه خوب کار نمیکنه!
    ای کاش ADSL خریده بودم
    دوست عزيز شما خبر نداري adsl بدتره. من همين الان دارم با adsl با سرعت 3 مگابيت پيغام ميدم فقط الان 20 دقيقه دارم هي ريفرش ميكنم تا انجمن باز بشه. وضع همشون خرابه به خاطر بستر اصلي هست ولي adsl هم هر جا رو بگي استفاده كردم و واقعا آشغاله و تا ساله ديگه جمع ميشه فقط 3 تا شركت ميمونه. ببين چي ميشه ديگه. مخابارت هم الان دارم استفاده ميكنم چند روزه كه اصلا سرعت افتضاحه يه سايت باز نميكنه اذيت ميكنه. پناه بردم به وايمكس ديگه. حداقل با مخابارت طرف حساب نيستي. شركت هاي adsl هم از مخابارت منطقه سرويس ميكيرن و براي همين كلي مشكلات و معضلات داره.

9. این کاربر از mrmostafa بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Dec 2007

پيش فرض

دوستان من مبلغ اشتراک دوره بعد رو واریز کردم یعنی 130 هزار تومان ..الان اتوماتیک حساب شارژ میشه دیگه؟؟نیازی نیست کار خاصی انجام بدم؟؟؟

آخر فروم باز Electronic-Arts's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010

پيش فرض

دوستان من مبلغ اشتراک دوره بعد رو واریز کردم یعنی 130 هزار تومان ..الان اتوماتیک حساب شارژ میشه دیگه؟؟نیازی نیست کار خاصی انجام بدم؟؟؟
    30 که شد از ساعت 10 شب به بعد تا ساعت 6 صبح استفاده نکنید تا حساب رو شارژ کنه وگرنه تو اون بازه زمانی مصرف آزاد میزنه

داره خودمونی میشه yes47's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010

پيش فرض

دوستان من سرویس 128 وایمکس دارم
    آیا میتونم از طریق گزینه تغییر تعرفه تو e-care سرویس 512 رو انتخاب کنم یا نامه میخواد؟
    اگه میشه امروز انجام بدم واس ماه دیگه(فردا) فعال میشه یا نه؟
    لطفا زوتر جواب بدین

داره خودمونی میشه InternetUsers's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2011
    محل سكونت
    دهکده جهانی

پيش فرض

دوستان من سرویس 128 وایمکس دارم
    آیا میتونم از طریق گزینه تغییر تعرفه تو e-care سرویس 512 رو انتخاب کنم یا نامه میخواد؟
    اگه میشه امروز انجام بدم واس ماه دیگه(فردا) فعال میشه یا نه؟
    لطفا زوتر جواب بدین

شما اگر تعرفه خانگی حقیقی رو دارید و نامه ای هم به شرکت نداده اید نمیتوانید طرح رو بالا تر ببری اول نامه رو براشون یا ایمیل یا فاکس میکنی بعد که مدارک دستشو ن رسید زنگ میزنی بار اول خودشوت تغییر تعرفه میدهند و سرویس شما تغییر که کرد از دوره های بعد خودت کم و زیاد میتونی بکنی

توصیه میکنم اگر نامه داری از همین الان شروع کن به ارسال کردن و شناسه وایمکست رو هم خیلی واضح و درشت رو نامه ات بزن و هر 2روز هم پیگیری کن

14. این کاربر از InternetUsers بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •