تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: رتبه اين فصل پرسپوليس

راي دهنده
475. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • قهــرمانی در هــــــــــر ســــــــــه جــــــــــــــام

144 30.32%
  • قهــرمانی در لـیـگ قـهـرمانان آسـیا و لـیـگ بـرتـر

50 10.53%
  • قهــرمانی در لـیـگ قـهـرمانان آسـیا و جـام حــذفـی

18 3.79%
  • قهــرمانی در لـــیـــگ بـــرتـــر و جـــــام حــــذفــی

13 2.74%
  • قهــرمانی فــقــط در لـیـگ قـهـرمانان آسـیا

16 3.37%
  • قهــرمانی فــقــط در لـــیـــگ بـــرتـــر

30 6.32%
  • قهــرمانی فــقــط در جــــام حـــــذفـی

20 4.21%
  • نـاکـامـی در هر سـه جـــام

184 38.74%
صفحه 551 از 2014 اولاول ... 5145150154154754854955055155255355455556160165110511551 ... آخرآخر
نمايش نتايج 5,501 به 5,510 از 20140

نام تاپيک: »» خـبــرها و تـحــولات بــاشـگاه پرسپوليس: Persepolis F.C. News

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Dec 2007

پيش فرض

عليرضا نيكبخت:

به جاى منشور اخلاقى، جو ورزشگاه ها را درست كنند

عليرضا نيكبخت مى خواهد متفاوت باشد اما اين بار به روشى جديد و با بى تفاوتى نسبت به آنچه اطرافش مى گذرد. فعلاً با قطبى و پرسپوليسى ها مشكلى ندارد و مى گويد كه خط خوردن از تيم ملى هم اهميت چندانى برايش ندارد. عليرضا نيكبخت در اين باره مى گويد: «اينكه از تيم ملى براى مسابقه برابر آذربايجان خط خوردم اصلاً برايم مهم نيست، با اين وجودتلاش خودم را انجام مى دهم تا با ارائه بازى هاى قابل قبول در تيم باشگاهى،بار ديگر خودم را به مربيان تيم ملى تحميل كنم. من از زمانى كه فوتبال را آغاز كردم دوست داشتم براى تيم ملى به ميدان بروم اما در برهه كنونى كادر فنى تصميم گرفته نام من در بين مدعوين نباشد البته من اميد خودم را از دست نمى دهم و سعى مى كنم در مسابقات آينده نظر على دايى را جلب كنم. ضمن اينكه من آرزوى بازى در جام جهانى را دارم و براى رسيدن به اين مهم از هيچ تلاشى دريغ نخواهم كرد.»
    نيكبخت درباره اعتراضش به نيمكت نشينى در پرسپوليس و ديدار برابر ذوب آهن ادامه مى دهد: «صد درصد هر بازيكنى از تركيب اصلى بيرون برود بايد ناراحت شود اما اگر دقت كرده باشيد موقعى كه قصد داشتم در نيمه دوم به زمين بروم با دستور افشين قطبى با تمام اعضاى كادر فنى روبوسى كردم.
    اين نيمكت نشينى به دليل تأخير در تمرينات بود كه من صد در صد مقصر بودم. تمامى مربيان بزرگ دنيا نيز در خصوص غيبت بازيكنان تيمشان در تمرينات چنين تصميمى مى گيرند.
    از روزى كه من به پرسپوليس آمده ام، برخى افراد اتهامات زيادى را به من زدند كه از جمله آن مى توان به درگيرى با خليلى و قطبى اشاره كرد اما من همانطور كه در مصاحبه هاى قبلى خود گفته ام، دوست دارم به عنوان يك بازيكن مثمر ثمر براى تيم پرسپوليس بتوانم هواداران را خوشحال كنم.»
    او در مورد منشور اخلاقى فدراسيون هم مى گويد: «مفاد اين منشور شامل حال من نمى شود اما از تمام مسؤولان فدراسيون مى خواهم كه فكرى هم براى درست كردن جو ورزشگاه ها كنند.» نيكبخت درباره شرايط فعلى پرسپوليس و رفتار افشين قطبى پس از ديدار برابر ذوب آهن اينگونه توضيح مى دهد: «در مجموع تيم ما شرايط خوبى دارد و در مسابقات آينده چهار امتياز از دست داده برابر ملوان و ذوب آهن را جبران مى كنيم اما در مورد صحبت هاى افشين قطبى بايد بگويم، او فقط به خاطر حل مشكلات بازيكنان اين حرف ها را به زبان آورد تا فرصتى پيش بيايد و با اعضاى هيات مديره دقايقى صحبت كند.
    حدود دو سال است كه با افشين قطبى كار مى كنم و شناخت كافى از يكديگر پيدا كرده ايم،در حال حاضر هيچ گونه مشكلى براى موفقيت پرسپوليس كار نداريم. اميدواريم با تلاش ساير بازيكنان مجدداً بتوانيم عنوان قهرمانى خود را در مسابقات ليگ برتر تكرار را كنيم. ضمن اينكه در ليگ قهرمانان آسيا نيز عملكرد قابل قبولى داشته باشيم

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Dec 2007

پيش فرض

خوب است مربيان مثل قطبى به فكر بازيكنان باشند

واعظى: با افتخار كنار عابدزاده تمرين مى كنم

بعد از آن مصدوميت ناگهانى كه دورى او از تيم ملى را باعث شد، واعظى هرگز فكرش را نمى كرد كه جايگاهش در پرسپوليس را هم ساده از دست بدهد اما او كه با جدايى رودباريان، خود را صاحب پيراهن شماره يك پرسپوليس مى دانست بار ديگر آسيب ديد تا به جاى ايستادن درون دروازه، تماشاگر نمايش رقباى جوانش باشد.
    گفته بودى حاضر به ريسك كردن نيستى و تا روزى كه به بهبودى كامل نرسى بازى نمى كنى.
    همين طور است. الان هم همين نظر را دارم ولى با توجه به وقفه ليگ فكر مى كنم تا بازى بعدى به آمادگى كامل برسم.
    اين حرف بهانه اى براى توجيه نيمكت نشينى ات نيست
    به هيچ وجه. مى توانيد از دكتر تيم بپرسيد. اگر با اين شرايط بازى مى كردم و خداى ناكرده دوباره مصدوم مى شدم بايد حداقل سه ماه كنار مى رفتم. آن وقت هم خودم ضرر مى كردم هم پرسپوليس، پس عاقلانه اين بود كه احتياط كنم.
    حتما رابطه نه چندان خوبت با عابدزاده و فرارى بودن از تمرينات او را هم تكذيب مى كنى!
    تكذيب مى كنم چون كذب محض است. من رفاقت خاصى با عابدزاده دارم و به حضور در كنار او افتخار مى كنم. چرا بايد از تمرينات او فرارى باشم مطمئن باشيد با تمرينات او دوباره به تركيب اصلى برمى گردم.
    پرسپوليس در ۴ بازى قبلى، ۵ گل دريافت كرده كه اين آمار تا حدود زيادى نگران كننده است.
    من دليل اين مساله را مشكل فنى يا تاكتيكى نمى دانم. گاهى مى شود گل مى زنيم و گاهى هم مى خوريم. درباره گلرها بايد بگويم آنها عملكرد خوبى داشته اند. در خط دفاعى هم دو مدافع وسط ما چون پارسال هم كنار هم بازى مى كردند با هم هماهنگ تر هستند ولى مدافعان كنارى هنوز فرصت مى خواهند.
    تفاوت خاصى ميان پرسپوليس امسال و سال گذشته هست
    اتفاقا تفاوت ها خيلى زياد است ولى براى ما هدف تيمى از همه چيز مهمتر است. بايد براى قهرمانى آسيا مبارزه كنيم كه خوشبختانه با اين انگيزه، من به آينده تيم خيلى اميدوارم.
    فكر نمى كنى تعطيلى ليگ به خاطر تيم ملى به پرسپوليس ضربه بزند
    ما به همان اندازه كه تمرين مى كنيم به استراحت هم نياز داريم. فكر مى كنم اين تعطيلى بهترين فرصت براى ريكاورى ذهنى و روحى است و مى تواند به سود ما باشد.
    ولى اين مسائل را در فوتبال ايران مى بينيم!
    خب ما هنوز با فوتبال حرفه اى اروپا خيلى فاصله داريم و به حد آنها نرسيده ايم. خودمان بايد حرفه اى تر باشيم. البته اين مساله را هم در نظر داشته باشيد كه تيم هاى خارجى تعطيلات بيشترى دارند ولى بيشترين تعطيلى ما در طول فصل، عيد نوروز است كه ۳ روز مرخصى داريم!

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Dec 2007

پيش فرض

نوكيا و هواپيمايى امارات، وارد شدند

تكليف اسپانسر پرسپوليس هنوز مشخص نشده و اين در حالى است كه حالا مسؤولان باشگاه باب مذاكره را با شركت نوكيا و شركت هواپيمايى امارات هم باز كرده اند. مذاكره با ال جى هم همچنان ادامه دارد و جالب اينكه مبلغ پيشنهادى ال جى بيش از مبلغى است كه ديگر شركت ها به پرسپوليس پيشنهاد داده اند و به همين خاطر داريوش مصطفوى، طى روزهاى چهارشنبه و پنج شنبه بار ديگر پاى ميز مذاكره با نماينده شركت ال جى مى نشيند. به گفته مدير روابط عمومى باشگاه پرسپوليس قرار است گزارش هاى مربوط به مذاكره با اين شركت ها در جلسه هفته آينده هيات مديره ارائه و در اين باره تصميم گيرى شود.

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Dec 2007

پيش فرض

فردا مذاكرات نهايى براى فسخ قرارداد كريمى

دو راه پيش پاى مرد ۶ ميليون دلارى

على كريمى مى خواهد از باشگاه السيليه قطر جدا شود اما براى دريافت رضايتنامه با مشكل روبه رو است. حدود دو هفته اى است كه كريمى براى جدايى از اين تيم گمنام قطرى تقلا مى كند اما جريمه اى كه از بابت لغو قرارداد شامل حال جادوگر ايرانى مى شود باعث شده تا ستاره ايرانى كماكان با مشكل اخذ رضايتنامه و پيوستن به تيم دلخواهش روبه رو شود. على كريمى باوجود دو نشستى كه با مسؤولان السيليه داشته هنوز موفق به دريافت رضايتنامه نشده. در اين خصوص ابوالفضل جلالى دوست نزديك كريمى مى گويد: «مشكل اصلى مبلغ قرارداد در سال دوم است كه حدود دو ميليارد تومان مى شود. يا كريمى بايد از بخش قابل توجهى از اين مبلغ چشم پوشى كند يا اينكه يك باشگاه پيدا شود و براى دريافت رضايتنامه چنين پولى را به السيليه پرداخت كند.» از طرف ديگر محمودرضا فاضلى مدير برنامه هاى كريمى كه در آلمان به سر مى برد قصد دارد با سفر به قطر مشكل اين بازيكن را هرچه سريع تر حل كند. فاضلى مى گويد: «به زودى با مسؤولان السيليه مذاكره مى كنم تا رضايت آنها را جلب كنم. قرارداد كريمى با السيليه بسيار خوب بود اما به هر حال شرايط همكارى وجود نداشت.»
    از طرف ديگر ابوافضل جلالى هم مى خواهد براى تسريع در حل مشكل كريمى با مسؤولان باشگاه قطرى وارد مذاكره شود تا بلكه اين امر ميسر گردد: «يكشنبه (فردا) جلسه اى با مسؤولان السيليه خواهم داشت تا بلكه امكان جدايى وى فراهم شود.»
    اما مسأله پرسپوليس به نظر جدى مى رسد هرچند كه با توجه به رقم سنگين قرارداد كريمى، شايد پيوستن شماره ۸ به جمع قرمزها كمى خيال پردازانه به نظر برسد البته ابراز علاقه پرسپوليس به جذب كريمى هم از سوى جلالى و هم از طرف فاضلى تأييد مى شود. ابوالفضل جلالى در اين خصوص مى گويد: «يكى از گزينه هاى على كريمى پرسپوليس است و شايد تنها گزينه ايرانى، همين باشگاه باشد. مسؤولان اين باشگاه مثل هدايتى نيز براى جذب كريمى ابراز تمايل كرده اند اما هنوز اقدام عملى انجام نداده اند.»
    فاضلى هم با تأييد اين خبر مى گويد: «اول بايد تكليف كريمى با السيليه روشن شود و بعد درخصوص انتقال اين بازيكن به تيم جديدش تصميم گيرى مى كنيم.»
    على كريمى با السيليه قراردادى دوساله و حدوداً ۶ ميليون دلارى بست و حالا براى جدايى از اين تيم بايد مبلغ سنگينى به عنوان جريمه بپردازد يا اينكه مثلاً پرسپوليس ولخرجى كند و اين پول را بپردازد كه اين مسأله بعيد به نظر مى رسد. جلالى در اين خصوص به نكته جالبى اشاره مى كند: «اگر مسؤولان باشگاه السيليه متوجه شوند كه او به پرسپوليس خواهد رفت با توجه به اينكه مى دانند اين باشگاه پول زيادى ندارد، شايد تخفيف قايل شوند.»
    پيش از اين گفته مى شد پرسپوليس مبلغى حدود ۱۵۰ تا ۲۰۰ ميليون به على كريمى پيشنهاد داده كه با رقم درخواستى على كريمى حدود ۱۵۰ميليون تفاوت دارد. با اين حال به نظر مى رسد پرسپوليس تنهاترين گزينه داخلى كريمى است و چنانچه مشكل دريافت رضايتنامه وى از سوى السيليه رفع شود بايد منتظر شكستن قلك پرسپوليسى ها و جذب جادوگر بود.

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Dec 2007

پيش فرض

قطبى در امارات، ماركو در برزيل
    وقفه ايجاد شده در ليگ برتر، اين فرصت را به قطبى و ماركو داد كه سفر دوباره اى را تدارك ببينند. به همين خاطر ماركو حتى در تمرين پنج شنبه هم حضور نداشت و ساعت ۳۰/۸ صبح همان روز تهران را ترك كرد تا چند روزى را در كشورش استراحت كند. افشين قطبى هم با پرواز ساعت ۱۰:45 پنج شنبه راهى دبى شد و قرار است بعد از استراحتى چند روزه، ساعت ۱۰:45 صبح دوشنبه به تهران بازگردد و تمرينات پرسپوليس را تحت نظر بگيرد اما دستيار برزيلى او چند روزى را بيشتر در تعطيلات خواهد بود و بعد از قطبى به پرسپوليس ملحق مى شود.

تيم هاى پايه دنبال اسپانسر
    مديرعامل پرسپوليس قول داده كه تا پيش از شروع فصل جديد رقابت هاى تيم هاى پايه مشكلات مالى آنها را رفع كند كه مهمترين اقدام او در اين راه جذب اسپانسر است. مصطفوى به دنبال يك اسپانسر جداگانه براى تيم هاى پايه پرسپوليس است و مذاكراتى را هم با دو شركت داخلى داشته كه قرار است تا قبل از شروع رقابت هاى فصل جديد اسپانسر اين تيم ها هم معرفى شود.

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Dec 2007

پيش فرض

فرخزادى: كسى از باشگاه طلبكار نيست

ا مجيد فرخزادى با رد تمامى شايعات مخرب، سعى دارد اوضاع فعلى پرسپوليس را كاملاً آرام توصيف كند. او كه نمى خواهد پرسپوليس از همين ابتداى فصل به بن بست بخورد در اين باره مى گويد: «در تيم هاى بزرگ هميشه اخبار حاشيه اى بزرگ وجود دارد، ولى انصافاً پرسپوليس امسال يكى از كم حاشيه ترين تيم ها است. بازيكنان شرايط حساس را درك كرده اند و براى موفقيت در ليگ برتر و ليگ قهرمانان آسيا از هر نظر آماده اند. خوشبختانه بازيكنان و مربيان تمام مطالباتشان را دريافت كرده اند و از اين نظر هيچ مشكلى نداريم. يكى از شرايط موفقيت پرسپوليس در سال جارى، اجراى تعهدات باشگاه نسبت به بازيكنان و كادر فنى است.»فرخ زادى ادامه مى دهد: «تا چند روز ديگر بحث حامى مالى هم مشخص و بعد از تعطيلات با اسپانسر وارد مسابقات خواهيم شد. در خصوص بحث اسپانسر به جمع بندى كامل رسيده ايم اما هنوز اسپانسر مورد نظر نهايى نشده.»او درباره تعطيلى ليگ مى گويد: «وظيفه ما نيست در خصوص تعطيلى ليگ برتر اظهار نظر كنيم اما به طور كلى هر گونه وقفه عواقب منفى دارد و ما بايد تمام اين عواقب را بپذيريم.»

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Dec 2007

پيش فرض

محمد منصورى: سوء تفاهم بين من و قطبى برطرف شده است

هافبك تيم پرسپوليس گفت: خوشبختانه سوء تفاهم بوجود آمده بين من و قطبى برطرف شده است. محمد منصورى همچنين گفت: به خاطر اينكه هماهنگى تيمى و شرايط بدنى تيم هاى ليگ به فرم ايده آل خود نرسيده بود، تعطيلى ليگ مفيد واقع شده است. وى افزود: اين تعطيلى براى پرسپوليس هم ناخواسته خوب بوده چرا كه از لحاظ هماهنگى بهتر مى شويم و مصدومان تيم مى توانند به ما برسند. هافبك پرسپوليس شرايط اين تيم را خوب ارزيابى كرد و گفت: در ۲ ديدار قبلى يك گل عقب افتادگى باعث ايجاد انگيزه تيم شد و توانستيم جلو بيفتيم اما به دليل حمله زياد و از دست دان موقعيت هاى فراوان، با اشتباه در دفاع تيمى بازى به تساوى كشيده شد. منصورى تصريح كرد: تيمى كه براى قهرمان شدن در ليگ و آسيا بسته شده نبايد طورى نتيجه بگيرد كه داور آن را تغيير دهد اما به شخصه معتقدم اشنباهات داورى در ۲ بازى گذشته ۴ امتياز از ما گرفت.وى در خصوص عملكرد خود گفت: در اوايل فصل دچار بدشانسى و پيچيدگى مچ هر ۲ پا شدم و سوء تفاهمى بين من و قطبى به وجود آمده بود كه نتوانستم عملكرد خوب خود در ابومسلم را در پرسپوليس ادامه دهم . سوء تفاهمات برطرف شده و اميدوارم در ادامه بتوانم براى اين تيم مثمر ثمر باشم.

کاربر فعال انجمن هنر هفتم aluminum's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    آسمان

پيش فرض

نوكيا و هواپيمايى امارات، وارد شدند

تكليف اسپانسر پرسپوليس هنوز مشخص نشده و اين در حالى است كه حالا مسؤولان باشگاه باب مذاكره را با شركت نوكيا و شركت هواپيمايى امارات هم باز كرده اند. مذاكره با ال جى هم همچنان ادامه دارد و جالب اينكه مبلغ پيشنهادى ال جى بيش از مبلغى است كه ديگر شركت ها به پرسپوليس پيشنهاد داده اند و به همين خاطر داريوش مصطفوى، طى روزهاى چهارشنبه و پنج شنبه بار ديگر پاى ميز مذاكره با نماينده شركت ال جى مى نشيند. به گفته مدير روابط عمومى باشگاه پرسپوليس قرار است گزارش هاى مربوط به مذاكره با اين شركت ها در جلسه هفته آينده هيات مديره ارائه و در اين باره تصميم گيرى شود.

اگه شرکت هواپیمایی امارات باشه که خیلی باحاله مثل آرسنال(وولی از لحاظ سیاسی من زیاد موافق نیستم)

آخر فروم باز Ice Star's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008

پيش فرض

همش فیلمه بابا
    هفته بعدی می نویسند عید فطر مبارک باد

اگه نباشه جاش خالی می مونه arash_3tar's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2007
    محل سكونت
    شیراز جنت تراز

پيش فرض

بعد از يك سال رايزني قرارداد امضا شد/ پرسپوليس از فردا در ورزشگاه راه‌آهن تمرين مي‌كند

خبرگزاری پرسپولیس : سرانجام مديران پرسپوليس و راه آهن براي برگزاري تمرينات پرسپوليس در ورزشگاه اكباتان به توافق رسيدند و قرارداد همكاري امضا شد.
    بعد از يك سال رايزني و مذاكرهسرانجام مديران باشگاه پرسپوليس با مديران راه آهن براي برگزاري تمريناتسرخ‌پوشان در ورزشگاه راه آهن و اكباتان به توافق رسيدند و روز گذشتهقرارداد يك ساله‌اي به امضا رسيد
    Last edited by arash_3tar; 31-08-2008 at 12:14.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •