تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 55 از 212 اولاول ... 54551525354555657585965105155 ... آخرآخر
نمايش نتايج 541 به 550 از 2114

نام تاپيک: ADSL DIDEBAN NET/ دیده بان نت

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2017

پيش فرض

دوستان من که از دیده بان نا امید شدم. به نظر شما صرف نظر از حجم و قیمت ، بهترین شرکت برای استریم با کیفیت حداقل ۷۲۰p به صورت پایدار در طول شبانه روز ، کدومه شرکته ؟؟؟؟ من با پیشگامان و دیده بان که به مشکل خوردم .

Sent from my SM-N920C using Tapatalk

آخر فروم باز George Shelly's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2015
    محل سكونت
    کرج

پيش فرض

من با عصبانیت جواب ندادم ولی اگر به شما برخورده معذرت میخوام!
    شما در جواب هرکسی که میگه دیده بان خوب نیست میایی میگی نه خوبه ،حمله زیرساخت بوده و...
    خط بنده تا ۲۱مگابیت میکشه و الانم رو ۱۲مگابیت بسته شده و اونقدر تجربه داشتم که بدونم کمبود پهنای باند فرقش با مشکلات فنی و نویز چی هست!
    درضمن شهری که بنده زندگی میکنم و مرکز مخابراتی خلوت هست و خیلیا مخابرات هستن!
    و بنده خودم ۱ سال سرویس ۱۶مگابیت مخابرات با شبانه رایگان داشتم و حتی مخابرات در طول شبانه روز سرعت تک کانکشنش هم ۱۶مگابیت بود!
    ولی این دیده بان از همون روز اول همینطوری بود و زنگ زدم گفتش تهران مشکل داره و ۱ هفته ای درگیرشیم که معلوم بود درست بشو نیست و گفتم کمبود پهنای باند دارید که پیچوند)
    وضعیت سرویس من طوری هست که با سرعت ۸مگابیت مجبورم استریم ۴۸۰pببینم و باز هم لودینگ بافر میاد! و مجبور میشم با دو تا فحش به دیده بان یا بیخیال شم یا 360pببینم.
    حالا از شانس شما خوب دراومده قرار نیست هرکی که مشکل داره و کم هم نیستیم دروغ میگیم) همونطور که شما میگی فن بوی نیستی ما هم دشمن دیده بان نیستیم و اینکه ۲ شب تک کانکشن کمی بهتر میشه یا در ایام عید خوب بود از کمبود پهنای باند نیست از چیه پس؟!

من فقط تو همین هفته گفتم اینکه میگی همیشه گفتم درست نیست واقعا.
    خودشون دارن میگن کندی هست رو شبکه بعد ما بگیم نیست؟!
    خیلی از روتر ها از شبکه خارج شده بوده حالا نمی دونم چقدر برگشته الان .
    مشکل از وی پی ان نیست ؟ چون وی پی ان خوب و بد زمین تا اسمون تو کیفیت استریم تفاوت داره میدونی که خودت.
    فرق هست بین سایفون با مثلا پروتون وی پی ان
    شما وی پی ان خوب دانلود کن ببین باز همونه یا نه .
    واسه یوتیوب باید حتما وی پی ان خوب باشه من تو تبلتم بالای 15 تا وی پی ان ریختم واسه روز مبادا بعد چندتاشون سرعتش عالیه و راحت اتو میره رو 1080 ولی رو بعضی های دیگه میره رو 480...
    اینکه تک کانکشن بالا پایین میشه الان واسه منم هست ولی یه جوریه فقط رو اینترنت اینجوری نمیشه بلکه رو اینترانتم تاثیر میزاره .
    دیگه داخلی که محدودیت نداره و مشکلی نباید باشه الان من از سایت p30day هم دانلود کنم تک کانکشن مثل زمانی هست که حارجی دانلود می کنم هروقت درست شه جفتش درست میشه .
    ضمنا تاپیک های دیگه رو هم بخون تقریبا موارد اعتراض کم و بیش هست .
    من هیچ دفاعی از این شرکت ندارم خراب شه درجا میام میگم نه بهش وفادارم نه هیچ چیز دیگه دارم ماهی 87 میدم کم پولی نیست الان واسه این نت داغون که بالای 80 درصدش فیلتره و به هیچ دردی نمی خوره .

من همین الان واسه تست مجدد علی رغم اصلاع از این موضوع ، سایفون رو دانلود کردم و توی یوتیوب کیفیت استریم خیلی بده و میره رو 480 ولی با وی پی ان حودم راحت 1080 اتو میره .
    شما پروتون وی پی ان رو دان کن واسه ویدیو .

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Last edited by George Shelly; 13-04-2018 at 20:56.

اگه نباشه جاش خالی می مونه HeRcKoOl's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2013
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

مشکل از وی پی ان نیست ؟ چون وی پی ان خوب و بد زمین تا اسمون تو کیفیت استریم تفاوت داره میدونی که خودت.
    واسه یوتیوب باید حتما وی پی ان خوب باشه من تو تبلتم بالای 15 تا وی پی ان ریختم واسه روز مبادا بعد چندتاشون سرعتش عالیه و راحت اتو میره رو 1080 ولی رو بعضی های دیگه میره رو 480...
    اینکه تک کانکشن بالا پایین میشه الان واسه منم هست ولی یه جوریه فقط رو اینترنت اینجوری نمیشه بلکه رو اینترانتم تاثیر میزاره .
    دیگه داخلی که محدودیت نداره و مشکلی نباید باشه الان من از سایت p30day هم دانلود کنم تک کانکشن مثل زمانی هست که حارجی دانلود می کنم هروقت درست شه جفتش درست میشه .
    من هیچ دفاعی از این شرکت ندارم خراب شه درجا میام میگم نه بهش وفادارم نه هیچ چیز دیگه دارم ماهی 87 میدم کم پولی نیست الان واسه این نت داغون که بالای 80 درصدش فیلتره و به هیچ دردی نمی خوره .

من همین الان واسه تست مجدد علی رغم اصلاع از این موضوع ، سایفون رو دانلود کردم و توی یوتیوب کیفیت استریم خیلی بده و میره رو 480 ولی با وی پی ان حودم راحت 1080 اتو میره .

استریم توییچ هم همین وضعیت هست.و بازم میگم برا بنده از روز اول همین طوری بوده و ربطی به حمله و روتر نداره.داخلی مشکلی نداره.
    حالا تا ۱شنبه صبر میکنم اگه درست شد،شد نشد ۱۹۵شکایت میکنم اگع شد پولمو پس میگیرم و میرم یه isp دیگه نشد هم صبر میکنم تا تموم بشه.

تاريخ عضويت
    Jul 2015
    محل سكونت
    کرج

پيش فرض

استریم توییچ هم همین وضعیت هست.و بازم میگم برا بنده از روز اول همین طوری بوده و ربطی به حمله و روتر نداره.داخلی مشکلی نداره.
    حالا تا ۱شنبه صبر میکنم اگه درست شد،شد نشد ۱۹۵شکایت میکنم اگع شد پولمو پس میگیرم و میرم یه isp دیگه نشد هم صبر میکنم تا تموم بشه.
    واسه من داخلی و حارجی مثل همه نصف سرعت کلی هست که میشه 1 مگابایت بر ثانیه که در حالت عادی باید 1.9 تا 2 باشه .
    یعنی فرقی نداره چه از سرور اپل دانلود کنم چه از سرور شاتل لند جقتش مثل همه .
    من توی twitch روی 720 مشکلی ندارم ولی رو 1080 قطع / وصل میشه که ظاهرا دیگران هم همین مشکل رو دارن تو تاپیک شاتل هم فک کنم دیدم یکی گفته بود .

الان 6 روزی میشه کشش خطم صبح با ظهر و شب یکی نیست تا عصر کشش 18 مگ بود الان شده 12 مگ!
    مثلا 16 دارم ولی عملا کشش اومده رو 12 و نتم 12 هست الان .
    معلومه یه اتقافی افتاده چون پورتم اسیا هست ولی زنگ زدم گفت همه چی نرماله البته فرستاده واسه بررسی بیشتر ولی درست نشده هنوز .

Last edited by George Shelly; 13-04-2018 at 21:12.

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    May 2007

پيش فرض

ما چند نفر شدیم و دوتا وی پی ان خارجی خیلی خوب گرفتیم
    1- اسپیدی فای یکساله و پرایوت وی پی ان ....
    هیچ زمانی 720 هم نمیشم من چه برسه به 480 ....
    توییچ هم با وی پی ان تک کانکشنش خوبه

تاريخ عضويت
    Jul 2015
    محل سكونت
    کرج

پيش فرض

ما چند نفر شدیم و دوتا وی پی ان خارجی خیلی خوب گرفتیم
    1- اسپیدی فای یکساله و پرایوت وی پی ان ....
    هیچ زمانی 720 هم نمیشم من چه برسه به 480 ....
    توییچ هم با وی پی ان تک کانکشنش خوبه
    پروتونو دانلود کن 5 روزه اول همه سرورا بعدش فقط یه سرور تو هر ریحن مثلا 2 تا هلند فری - 1 یویاندد یکی ژاپن و .......
    ولی هلندش واقعا عالیه و درجا استریم می کنه بدون مشکل .

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2014

پيش فرض

مشکلاتی که دوستان میگن من در اسیا تک و پارس انلاین ندارم

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2017

پيش فرض

دوست عزیز دیده بان نت بخش زیادی از خدماتش بر بستر امکانات اسیاتکه. خودش چیزی نداره.

Sent from my SM-N920C using Tapatalk

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Feb 2015

پيش فرض

آره, دو شرکت پاک, نادر و صادقی نام بردی
    به به خوشبحالت
    توصیه میکنم بری تو بحث اونا هم شرکت کنی
    Last edited by dadash42; 14-04-2018 at 14:45.

10. 3 کاربر از dadash42 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jul 2015
    محل سكونت
    کرج

پيش فرض

دانلود من از طریق کلاینت هایی مثل اورجین و استیم خیلی خوبه و سرعت کامل رو میده.
    در حالی که تک کانکشن تو IDM خیلی نوسانیه اما تو تست WhatBox باز کامل و نرماله .

در حالی که هروقت من تک کانکشنم خراب باشه، دانلود از استیم و اورجین هم خراب میشه .
    من امروز به خاطر نوسان کشش خطم 8 مگ تمدید کردم تا درست شه مشکل خطم فعلا 1ماه 8 مگ تا ماه بعد .
    دقت کنید الان من نظرمو گفتم نیایید باز بگید دفاع کردم

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •