تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 55 از 849 اولاول ... 54551525354555657585965105155555 ... آخرآخر
نمايش نتايج 541 به 550 از 8485

نام تاپيک: TD-LTE Irancell / اینترنت ثابت نسل 4 ایرانسل

0101010101 Armin.Computer's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2013
    محل سكونت
    دنیای تکنولوژی

پيش فرض

منم آسیاتک دارم و مشکل تک کانکشن شدید دارم
    به نظرم اگر یه اینترنتی تک کانکشن خوبی داشت تازه میشه گفت سرعت خوبی داره

2. این کاربر از Armin.Computer بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه Adrian's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007

پيش فرض

سلام دوستان قبلا در پستهای قبلی مشکلات مودم Z6000 خودم رو گفته بودم. حالا چند تا عکس از زمانی که مودم در حالت Disconnect باقی میمونه براتون میذارم. اگر کسی با این مشکل روبرو میشه و راه حلی براش داره لطفا بگه ممنون میشم.
    وقتی آنتن مودم میپره تنها راه اینه که از پشت دستگاه با دکمه خاموشش کنی و دوباره روشن تا بیاد تو شبکه!!

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    این هم آنتن دهی در حالت Connect:

دوستان گرامی کسی این مشکل رو نداره من هنوز منتظر جواب شما هستم

تا وقتی که از پشت دستگاه خاموش و روشن نکنی به شبکه متصل نمیشه!!

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    May 2016

پيش فرض

سلام
    این یک تست از اینترنتیه که همیشه استفاده میکنم و در اوج مصرف تهیه شده. اگر تک کانکشن بودن و سرورهای خارجی تاثیرگذار هستند پس باید روی این هم تاثیر داشته باشند.
    (سرعت این کانکشن 2 Mbps هست و از آواگستر)

این هم همون دانلود از فیلمی در اپلیکیشن تلگرام:
    دوست عزیز الان که تست شما رو دیدم یاد پارسال افتادم که تو منزل به دلیل فیبر بودن خط مجبور بودم از مخابرات سرویس میگرفتم ودر مغازه از شاتل دقیقا عین همین مورد رو داشتم مغازه که بودم خیلی راحت و سریع تلگرام دانلود میکرد میومدم منزل دیوانه کننده میشد درحالی که تو اسپید تست سرعت هردو ۲مگا بیت بود حتی پینگ مخابرات واقعا کم بود ۵میلی ثانیه درحالی که شاتل ۵۵میلی میشد ولی شاتل بهتر جواب میداد نمیدونم شاید به تعداد یوزرا بستگی داره

Banned
    تاريخ عضويت
    Nov 2015
    محل سكونت
    دیار کریم پوست کلفت

پيش فرض

اگه میخواین تو فضای باز استفاده کنین یعنی رو پشت بام اون موقع میرزه و فرکانس بهتری میگیرین اما اگه داخل خونه یا لب پنجره میخواین استفاده کنین بهتره همون ۳۵۰ رو بگیرین
    نصاب نمیخواد خودت میتونی وصل کنی کار خاصی نداره
    ۴۰ متر کابل هم خیلی بشه میشه ۱۰۰ تومن
    مودم هم ۴۰۰ که آخرش میشه ۵۰۰!
    البته احتیاج به یه روتر هم دارین که داخل خونه وایفای میخواین

آخه دوست گرامی , من یک کم چاقم رفتن به پشت بوم برام آسون نیست هر دفعه میرم بالا باید با یه نردبون دیگه بیام پایین .. بعد هم من دفعه ی اول که میرم بالا که نمیتونم کابل رو که از الکتریکی گرفتم از پایین بندازم به بالا پس به poe وصل نیست , برق نداره من میرم اون بالا ببینم کدوم طرف سیگنال بهتر میده , تو نقشه ی ایرانسل هم دکل ها رو نزده کجان , برا همین گفتم شاید نصاب داشته باشن همه ی این ها رو خودش بدونه .. سایت --------- که پرسیدم گفت نمایندگی های ایرانسل نصاب دارن ؟!

سوال دیگم اینه که کابل باید حتما cat5e باشه , یا cat6 هم میتونه باشه ؟

به جای اینکه رو پشت بون نصب کنم میتونم بزارم تو همین بالکن تکیه بدم به دیوار که یه کم شیب هم بگیره به طرف دکل ؟

ممنون از راهنمایی شما پیشاپیش

سوال دیگم هم اینه که آیا مودم zw101 فضای باز nat open میده یا مثل همون dt305 Strict هست ؟ دوستان راهنمایی کنن لطفا

این مودم فضای باز zw101 ایرانسل تو کاتالوگش نوشته باید پنل جلوش رو به دکل ایرانسل باشه اونوقت چراغ های سیگنالش زیرشه یعنی شما اگه بخاین چراغا رو بپاین پنل رو به زمینه ! نمیدونم طراحیه چینه یا فلسفش چیه

6. این کاربر از حیزون بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال سرویس های 3G/4G اپراتورها m_amin's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2004

پيش فرض

اول اینکه گفتم حداکثر وگرنه در صورت عادی 20 مگ میگیرم ...
    خب ما اینجا شهرستانمون اونقدری نیست که سرعت رو تحت تاثیر خودش قرار بده ، در واقع پهنای باند کمی رو برامون درنظر گرفتن ...
    سرویس TD هم پایداری بالایی داره یعنی سرعتت اگه 40 مگابیت هست تا اخر همون 40 هست ولی FD عین موج دریا متغیره !!!!! ....
    من با FD تو نیاوران تست کردم 60 مگ گرفتم حالا شما TD رو تست کن اونجا ببین چند میگیری !!!!
    اطراف پارک ساعی پسر داییم دفتر خونه داره میگفت TD هشتاد مگابیت راحت میگیره !!!
    یعنی همه ی این سرعت ها ممکنه حتی 100 مگ هم تو روستا ها میشه گرفت چون واقعا اونجا کسی نیست استفاده کنه !!!
    درضمن یکی از دوستان اینجا گفته بودن سیمکارت عادی گذاشته و روی شبکه TD ریجستر شده و از بسته شبانه استفاده میکنه !
    دوست عزیز من تی دی دارم
    اتفاقا اجودانیه هم استفاده میکنم که همون بقل نیاوران هست
    دیگه بترکونه شاید نزذیک ۴۰ مگ بشه
    سیم کارت معمولی هم بندازی حدودا ۱۰-۲۰ درصد سرعت از سیم تی دی کمتر میشه
    پس زیاد دلت رو خوش نکن

8. این کاربر از m_amin بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال سرویس های 3G/4G اپراتورها m_amin's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2004

پيش فرض

آخه دوست گرامی , من یک کم چاقم رفتن به پشت بوم برام آسون نیست هر دفعه میرم بالا باید با یه نردبون دیگه بیام پایین .. بعد هم من دفعه ی اول که میرم بالا که نمیتونم کابل رو که از الکتریکی گرفتم از پایین بندازم به بالا پس به poe وصل نیست , برق نداره من میرم اون بالا ببینم کدوم طرف سیگنال بهتر میده , تو نقشه ی ایرانسل هم دکل ها رو نزده کجان , برا همین گفتم شاید نصاب داشته باشن همه ی این ها رو خودش بدونه .. سایت --------- که پرسیدم گفت نمایندگی های ایرانسل نصاب دارن ؟!

سوال دیگم اینه که کابل باید حتما cat5e باشه , یا cat6 هم میتونه باشه ؟

به جای اینکه رو پشت بون نصب کنم میتونم بزارم تو همین بالکن تکیه بدم به دیوار که یه کم شیب هم بگیره به طرف دکل ؟

ممنون از راهنمایی شما پیشاپیش
    در مورد نصاب نمیدونم احتمالا یه پول اضافه بگیرن ازت واسه نصب
    سیم هم لازم نیست کت۶ باشه چوم ماکسیموم سرعت اون‌مودم ۱۲۰ هست که شما به نصفشم نمیرسی پس سیم گرون احتیاجی نداری
    تو بالکن هم میتونی تست کنی اگه snr بالای ۱۰ بود موردی نداره استفاده میکنی

10. این کاربر از m_amin بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2016

پيش فرض

سلام دوستان قبلا در پستهای قبلی مشکلات مودم Z6000 خودم رو گفته بودم. حالا چند تا عکس از زمانی که مودم در حالت Disconnect باقی میمونه براتون میذارم. اگر کسی با این مشکل روبرو میشه و راه حلی براش داره لطفا بگه ممنون میشم.
    وقتی آنتن مودم میپره تنها راه اینه که از پشت دستگاه با دکمه خاموشش کنی و دوباره روشن تا بیاد تو شبکه!!

دوستان گرامی کسی این مشکل رو نداره من هنوز منتظر جواب شما هستم
    تا وقتی که از پشت دستگاه خاموش و روشن نکنی به شبکه متصل نمیشه!!

سلام دوست عزیز
    به نظرم شما احتمال یک مشکل بیرونی (منظورم غیر از مودم هست) را در نظر داشته باش. هر چیزی که باعث ایجاد نویز و تداخل امواج بشه (مثل بعضی گوشی های تلفن بیسیم، دستگاه مسدودکننده تلفن همراه- cell phone jammer، مایکرو‌ویو و ... ) می تواند در کار مودم های بیسیم از جمله تی دی مشکل ایجاد کند. البته ممکنه بعضی مودم ها در این زمینه ضعیف تر باشند و مثل مورد شما هنگ کنند.
    پیشنهاد می کنم برای اینکه مطمئن بشی مشکل از خود مودم هست، مکان مودم رو توی خانه جابه جا کنی و حتی بهتر این هست که در محل کار یا خانه دیگران امتحان کنی ببین اونجا هم همین مشکل را دارد یا خیر؟
    موفق باشی

داره خودمونی میشه Adrian's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007

پيش فرض

سلام دوست عزیز
    به نظرم شما احتمال یک مشکل بیرونی (منظورم غیر از مودم هست) را در نظر داشته باش. هر چیزی که باعث ایجاد نویز و تداخل امواج بشه (مثل بعضی گوشی های تلفن بیسیم، دستگاه مسدودکننده تلفن همراه- cell phone jammer، مایکرو‌ویو و ... ) می تواند در کار مودم های بیسیم از جمله تی دی مشکل ایجاد کند. البته ممکنه بعضی مودم ها در این زمینه ضعیف تر باشند و مثل مورد شما هنگ کنند.
    پیشنهاد می کنم برای اینکه مطمئن بشی مشکل از خود مودم هست، مکان مودم رو توی خانه جابه جا کنی و حتی بهتر این هست که در محل کار یا خانه دیگران امتحان کنی ببین اونجا هم همین مشکل را دارد یا خیر؟
    موفق باشی

سلام ممنون از پاسخ شما
    باید بگم که بله من در چند محل امتحان کردم و مشکل همچنان پابرجا بود. فقط برام جالبه بدونم کسانیکه مودم DT-350 دارند هم همین مشکل رو دارند یا نه؟
    لطفا اگر کسی میتونه کمکی کنه اعلام کنه ممنون

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    May 2016

پيش فرض

سلام ممنون از پاسخ شما
    باید بگم که بله من در چند محل امتحان کردم و مشکل همچنان پابرجا بود. فقط برام جالبه بدونم کسانیکه مودم DT-350 دارند هم همین مشکل رو دارند یا نه؟
    دوست عزیز من از تی دی استفاده نمیکنم ولی یادمه تو نظرات کاربران تو راستین بازار حتی مدیر سایت هم اعلان کرده بود این مدل کلا مشکل داره وتا اپدیت جدید براش نیاد کاریش نمیشه کرد درحالی که کسانی که از ۳۵۰ استفاده میکنن چنین مشکلی ندارن تا جایی که کمتر از یک ماه بعد از عرضه این مدل قیمتش رو حدود ۵۰تومن ارزون کردن والان هم ناموجوده چون مشکلاتش ثابت شده است

Banned
    تاريخ عضويت
    Nov 2015
    محل سكونت
    دیار کریم پوست کلفت

پيش فرض

سلام ممنون از پاسخ شما
    دوست گرامی این مشکل شما احتمالا همون قطع و وصلی مودم های رومیزی هست که از نمایندگی میخری بهتون میگن که همچین چیزی هست فقط تو مودم شما خودشو این جوری نشون میده تو dt350 قطع میشه چند بار بین وایمکس و ال تی ئی سوئیچ میکنه درست میشه حدس من اینه تنها راه مقابله هم احتمالا مودم فضای باز هست که upnp و nat از این جور چیزا داره

آقا دوستان کمک, من مودم فضای باز گرفتم پینگش رو پشت بوم که سه تا بار سیگنال پره از توی بالکن بیشتره ! بعد رو پشت بوم سه تا بار پره ولی نوشته signal strength , weak ؟ این دیگه چه جورشه ؟ تو بالکن با یه بار پینگ گوگل میده 60 ! رو پشت بوم هست 180 ! چه مسخره فرکانسش اتوماتیک عوض میشه یا من خوب به آنتن جهت ندادم ؟! چون هر چی نگاه کردم دکل ایرانسل ندیدم این جوری که تو کاتالوگش نوشته , همون طرفی که رو نقشه سایتشون سبز پررنگ بود گذاشتم ! حالا من با این وزنم چه جوری دوباره برم اون بالا بیارمش پایین :(

امین جان لطفا یه راهنمایی بزن ..

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 3 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 3 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •