تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 55 از 143 اولاول ... 54551525354555657585965105 ... آخرآخر
نمايش نتايج 541 به 550 از 1429

نام تاپيک: مشاوره خرید و قیمت خودروهای خارجی بر اساس مدل ( صفر کیلومتر و کارکرده )

ناظر انجمن اتومبیل mohamad skystar's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2010
    محل سكونت
    Under SKY City

پيش فرض

دوستان قيمت سوناتا با مشخصات زير چنده؟همچنين قيمت مزدا3 با مشخصات زير چطور؟وبراي خريد كدام يك از اين دو مورد مناسب تراست؟ممنون مي شم جواب دقيق بدين.
    سوناتا:
    مدل 2007 ،كاركرد 120000،فقط سپر رنگ داره ،سانروف وكروز كنترل نداره،اتومات ،10 ايربگ ،بيمه 6 ماه ،رنگ سفيد

مزدا 3:

اخره 86 تيپ 3 ،كاركرد 57000،رنگ مشكي،مانيتور
    سوناتا مدل 2007 قیمت 62 میلیون تومان
    مزدا 3 تیپ 3 مدل 86 قیمت 52 میلیون تومان

همونطور که میبینید حدود 10 میلیون تومان تفاوت این 2 خودرو هست البته
    نوسانات در قیمت ها زیادن امکان داره بیشتر یا کمتر از این هم باشه.

اما انتخاب یکی از این 2 مورد بستگی به ملاک های شما برای خرید خودرو داره
    سوناتا اگرچه سانروف و کروز نداره اما خودرویی جادار - ایمن - با قدرت و شتاب مناسب - خانوادگی و راحت

مزدا خودرویی جوون پسند و اسپرت با رانندگی خشک تر از سوناتا اما خودرویی چابک با مصرف سوخت مناسب
    اگر چه از نظر جاداری و فضای کابین و راحتی صندلی ها از سوناتا عقب میمونه.
    اما خوب سانروف و کروز کنترل هم داره.

نظر شخصی ن سوناتا 2007 در صورت تمیز و و سالم بودن از هر نظر هست
    اما ملاک های شما انتخاب نهایی رو مشخص میکنه

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2009

پيش فرض

دوستان قيمت سوناتا با مشخصات زير چنده؟همچنين قيمت مزدا3 با مشخصات زير چطور؟وبراي خريد كدام يك از اين دو مورد مناسب تراست؟ممنون مي شم جواب دقيق بدين.
    سوناتا:
    مدل 2007 ،كاركرد 120000،فقط سپر رنگ داره ،سانروف وكروز كنترل نداره،اتومات ،10 ايربگ ،بيمه 6 ماه ،رنگ سفيد

مزدا 3:

اخره 86 تيپ 3 ،كاركرد 57000،رنگ مشكي،مانيتور
    من در فاصله 5 ماه هر دوتا رو داشتم

اول مزدا 3 مدل 88 و بعد سوناتاي 2010 هردو فول

دوست عزيز هر ماشيني ميخري فقط فولش رو بخر چون تو بازار موقع فروش و يا براي خريد خودتون اختلاف قيمت مدلاي فول آپشن و لو آپشن (full option & low option ) از نظر ريالي خيلي ناچيزه نسبت به کل مبلغ اما امکانات اختلاف بالايي دارن و به همين دليل خيلي ها نميخوان نداشتن کروز و سانروف فابريک و ايربگ کامل روفداي مثلا 3 يا 4 ميليون کنن

به عنوان نمونه سوناتاي فول شرکتي (که گارانتي هم داره) صفر کيلومتر 2013 الان حدود 138 قيمت داره و همين سوناتاي 2013 صفر تک ايربگ و لو آپشن وارداتي بدون هيچ گارانتيي ميشه 120 تومن ميبينيد که در جمع اختلاف ناچيزه

سعي کنيد ماشيني که انتخاب ميکنيد حتي اگه رنگ هم داره مثلا دوگلگير جلو و کاپوت يعني تصادف داشته و از پشت کوبيده به ماشين جلويي رو هم اگر ميخريد فول باشه

اين از اين موضوع

الان مزدا چون ارزونتر هست باالطبع مشتري بيشتري هم داره اما افزايش قيمت سوناتا بيشتر از مزداست چون ماشين خانوادگي تريه نسبتا.

شتاب مزدا3 واقعا زياده و سوناتا حتي 6 سيلندرش هم تو شتاب کم مياره، اما حداکثر سرعت و پايداري تو سرعتاي بالا مزدا حرفي واسه گفتن نداره

مزدا 3 قديمي مدل فولش هم کروز نداره پس دنبال کيسي بگرديد که علاوه بر تميزي و بي عيب بودن حداقل صاحباي قبلي اش کروز نصب کرده باشن ( يادش به خير يه زماني کروز مزدا 3 فقط 300 چوب ناقابل بود الان شده 1ميليون)

در پايان ماشيني که ميخريد کم کارکرد باشه سوناتي 2007 شرکتي 4 سيلندر ديدم 70000 کيلومتر کارکرده بود و خيلي تميز و به همين دليل کمي گرون تر بود، ماشين اگه 1ميليون کيلومتر هم کارکرده باشه اما در نهايت دقت مي ارزه به ماشيني که دوزار کارکرده اما کاملا اسپرتي و بيخيال دست انداز اين موارد خودش رو تو ظاهر ماشين کاملا نشون ميده

تو خريد ماشين خارجي از خير هيچي نگذريد بهتره

موفق باشيد
    Last edited by a_rudi_1380; 04-01-2013 at 18:43.

3. 2 کاربر از a_rudi_1380 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2013

پيش فرض

هیوندای کوپه تر و تمیز الان حدود 60 تومن هست.
    جنسیس کوپه هم مدل 2013 الان 155 تومنه و مدلای قدیمی تر هم هست که حدود 110 تومن یا اینطوراس.
    سوناتا مدل 2007 قیمت 62 میلیون تومان
    مزدا 3 تیپ 3 مدل 86 قیمت 52 میلیون تومان

همونطور که میبینید حدود 10 میلیون تومان تفاوت این 2 خودرو هست البته
    نوسانات در قیمت ها زیادن امکان داره بیشتر یا کمتر از این هم باشه.

اما انتخاب یکی از این 2 مورد بستگی به ملاک های شما برای خرید خودرو داره
    سوناتا اگرچه سانروف و کروز نداره اما خودرویی جادار - ایمن - با قدرت و شتاب مناسب - خانوادگی و راحت

مزدا خودرویی جوون پسند و اسپرت با رانندگی خشک تر از سوناتا اما خودرویی چابک با مصرف سوخت مناسب
    اگر چه از نظر جاداری و فضای کابین و راحتی صندلی ها از سوناتا عقب میمونه.
    اما خوب سانروف و کروز کنترل هم داره.

نظر شخصی ن سوناتا 2007 در صورت تمیز و و سالم بودن از هر نظر هست
    اما ملاک های شما انتخاب نهایی رو مشخص میکنه

با تشكر از جواب شما. سوناتا يي كه ديدم قيمتش بعد از كلي چك وچونه 52.5 گفت.ولي هنوز تو خريدش دو دل هستم.

شايد با اين پول بتونم ماشين كم كاركرد تر پيدا كنم.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2009

پيش فرض

یه سوال داشتم از دوستان،اگه اینروزا یه خودرو با تحویل 45 روزه ثبت نام کنم و اوایل اسفند خودرو رو تحویل بدن،باز مدل 91 حساب میشه؟اینکه میگن تحویلی های بعد بهمن مدل سال بعد حساب میشه درسته؟(شرمنده اگه به موضوع تاپیک زیاد مربوط نباشه

تاريخ عضويت
    Dec 2010
    محل سكونت
    Under SKY City

پيش فرض

یه سوال داشتم از دوستان،اگه اینروزا یه خودرو با تحویل 45 روزه ثبت نام کنم و اوایل اسفند خودرو رو تحویل بدن،باز مدل 91 حساب میشه؟اینکه میگن تحویلی های بعد بهمن مدل سال بعد حساب میشه درسته؟(شرمنده اگه به موضوع تاپیک زیاد مربوط نباشه
    دوست من
    این قضیه چند سالی هست که انجام میشه
    اما حتما باید صبر کنید تا ده فجر برسه ببینیم شرکت این برنامه رو داره یا نه
    شما حتما باید خودرو رو در ایامی که شرکت اعلام میکنه ثبت نام کنید فکر کنم حدود 12 بهمن اعلام کنن

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2009

پيش فرض

يه زماني براي تشويق کردن مردم براي خريد ماشين تو دهه فجر اعلام ميکردن ماشيناي تحويل اسفند مدل 92 ميشه تا ملت رغبت پيدا کنن واسه پيشخريد، اما افسوس که اون دوران خوب گذشت، الان ديگه کسي تشويق لازم نداره

اگه نباشه جاش خالی می مونه aligool21's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008

پيش فرض

زانتیا در حد صفر کسی داره؟گیر میاد زانتیا صفر؟

تاريخ عضويت
    Dec 2010
    محل سكونت
    Under SKY City

پيش فرض

زانتیا در حد صفر کسی داره؟گیر میاد زانتیا صفر؟
    زانتیا در حد صفر بله گیر میاد با کارکرد پایین مدل 89 قیمت حدود 45 میلیون تومان

10. 2 کاربر از mohamad skystar بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2011

پيش فرض

سلام دوستان
    من تا سقف 150 میلیون دارم
    میخواستم خودم جنسیس کوپه 2013 بگیرم ولی وقتی عکس سوناتا 2013 رو دیدم تو شک افتادم..میدونم جنسیس موتور و شتابش فوق العادس ولی تو عکس ها که سوناتا 2013 خیییلی بهتر بود{شایدم فقط تو عکس بود}..من راستیش جنسیس 2013 رو از نزدیک ندیدم{البته قبل از 2013 ها رو دیدم} اونایی که 2013 سوناتا و جنسیس کوپه رو دیدن یا دارن,نظرشون چیه؟؟
    بعدشم با خودم فک کردم دیدم با این قیمت میتونم ماشین های لوکس تر مثل بی ام و بگیرم..چون خودم هم عاشق بی ام و هستم...بی ام و پایین 150 میلیون {در حدامکان کروک} چی میتونم پیدا کنم{خوش گل باشه!!}
    ممنون

تاريخ عضويت
    Dec 2010
    محل سكونت
    Under SKY City

پيش فرض

سلام دوستان
    من تا سقف 150 میلیون دارم
    میخواستم خودم جنسیس کوپه 2013 بگیرم ولی وقتی عکس سوناتا 2013 رو دیدم تو شک افتادم..میدونم جنسیس موتور و شتابش فوق العادس ولی تو عکس ها که سوناتا 2013 خیییلی بهتر بود{شایدم فقط تو عکس بود}..من راستیش جنسیس 2013 رو از نزدیک ندیدم{البته قبل از 2013 ها رو دیدم} اونایی که 2013 سوناتا و جنسیس کوپه رو دیدن یا دارن,نظرشون چیه؟؟
    بعدشم با خودم فک کردم دیدم با این قیمت میتونم ماشین های لوکس تر مثل بی ام و بگیرم..چون خودم هم عاشق بی ام و هستم...بی ام و پایین 150 میلیون {در حدامکان کروک} چی میتونم پیدا کنم{خوش گل باشه!!}
    ممنون

سلام دوست من
    دو خودروی سوناتا و جنسیس هردو در نسل جدیدشون دچار تغییراتی نمای داخلی نمای ظاهری و برخی امکانات شدن که این دگرگونی در سوناتا کلی بوده.
    اما انتخابشون:
    این 2 خودرو در 2 کلاس متفاوت هستن. جنسیس در کلاس خودروهای اسپرت و سوناتا در کلاس خودروهای سدان خانوادگی
    ملاک های خودتون رو در نظر بگیرید ببینید کدوم خودرو باهاش همخوانی داره.
    به مراتب اگر به دنبال خودرویی با قدرت و شتاب عالی - چابک و اسپرت هستین باید به جنسیس فکر کنی
    اما اگر خودرویی راحت - جادار - نرم و روان با مصرف سوخت مناسب و امکانات و آپشن های متعدد و فضای کابین بیشتر بخوای سوناتا انتخاب میشه.

اگر به دنبال خودروی کروک در گروه bmw هستین مدل های :

330i مدل 2008 رو میتونی انتخاب کنی البته قیمت ها نوسان دارن.

13. این کاربر از mohamad skystar بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •