تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: سوالات کنکور سال 90 در چه سطحی بود؟(سراسری)

راي دهنده
368. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • سخت

197 53.53%
  • متوسط

127 34.51%
  • آسان

44 11.96%
صفحه 55 از 598 اولاول ... 54551525354555657585965105155555 ... آخرآخر
نمايش نتايج 541 به 550 از 5972

نام تاپيک: <<انتخاب رشته ی کنکوری های 90 (سراسری،آزاد) + نتایج نهایی+تکمیل ظرفیت>>

اگه نباشه جاش خالی می مونه farhad1122's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008
    محل سكونت
    کهکشان راه شیری!

پيش فرض

بچه ها کلید نهایی اومده توی سایت ... باز برید درصد بگیرید ... سوال 15 ادبیات حذف شده ... 46 عربی رو حذف نکردن

133 ریاضی هم حذف شده ...

همه ی اینایی که حذف شده رو من درست زده بودم
    15 ادبیات رو حذف کردن؟!؟! نه ه ه ه ه ه ه
    چرا آخه؟ نامردا!! اون از تاثیر معدل اینم از این....
    من از کنکور اومده بودم کلیدو دو روز بعدش نگاه کردم گزینه درستو زده بودم. عربی هم همین طور! عجب! پس هیچی دیگه. امسال میرم دانشگاه آزاد. آخه انتخاب اول آزاد رو هم عمران زدم که خوشم نمیاد. پس امسال میرم خدمت....

پروفشنال Samba's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2008
    محل سكونت
    in 313

پيش فرض

من یه نگاه سطحی مقایسه ای انداختم .. تغییری به جز مواردی که معلومه ( 2 تا حذف و 1 تاثیر مثبت و 1 دو جوابی ندیدم ) ... ولی سوال فیزیک که پرتابه از روی هوا پرتاب میشد باید حذف میشد ؟! تو خود سوال گفت از سطح زمین ... خوب از سطح زمین که توی زیر زمین نرفته !
    منظورت سوال چنده تو فيزيك؟؟؟ به نظر من كه سوالاي فيزيك امسال با مسما!!!!!! طراحي شده بود طوري كه افراد فول كنتاكت!!! ميتونستن به سوالا جواب بدن

3. این کاربر از Samba بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز mahsa1469's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    جنوب

پيش فرض

چرا برای رشته ی تجربی هیچ سوالی را حذف نکردنآخه دو تا سوال دو گزینه ی درست داشت!!!!!

در آغاز فعالیت مهسا72's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2011
    محل سكونت
    تو قلب تو

پيش فرض

واااای من که حسابی خراب کردم کنکورو

پروفشنال Haniiii's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2008

پيش فرض

منظورت سوال چنده تو فيزيك؟؟؟ به نظر من كه سوالاي فيزيك امسال با مسما!!!!!! طراحي شده بود طوري كه افراد فول كنتاكت!!! ميتونستن به سوالا جواب بدن
    همون 160 ( من این سوال رو حل کردم ) .... اما سوال رو بخون... از سطح زمین رو به بالا ... خب حالا اون سهمی رو رسم کن ... این میره تو زمین میاد بالا ! ! به نظر من باید این سوال رو غلط اعلام میکردن !!..

جالبه توی پاسخ نامه ای که گاج منتشر کرد سهمی رو برعکس رسم کرد که بشه سوال رو حل کرد !!!

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Jan 2011

پيش فرض

همون 160 ( من این سوال رو حل کردم ) .... اما سوال رو بخون... از سطح زمین رو به بالا ... خب حالا اون سهمی رو رسم کن ... این میره تو زمین میاد بالا ! ! به نظر من باید این سوال رو غلط اعلام میکردن !!..

جالبه توی پاسخ نامه ای که گاج منتشر کرد سهمی رو برعکس رسم کرد که بشه سوال رو حل کرد !!!
    اصلا حذف كردن سوالو فكرشم نكن سال 87 يا 88 تو كنكور تجربي زيست 2 سوال جوابش غلط بوده 4 سوال غير استاندارد و 2 تاسوال خارج از كتاب.

اگه نباشه جاش خالی می مونه milla.online's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2008
    محل سكونت
    Lian

پيش فرض

اون سوال فيزيك رو حذف نكنن بهتره...من درست جواب دادم... :دي

پروفشنال Samba's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2008
    محل سكونت
    in 313

پيش فرض

شما سروته نيگا كن اصولا گاهي بايد آدم كله پا بشه!! تا بتونه به موفقيت دست پيدا كنه

ولي اين سوال يه كمي مسخره بود چون اگه از x فاكتور مي گرفتي و ريشه رو به دست مي آوردي تموم بود يه سري آدم بي سواد رو بردن سوال طرح كنن 1سال هم روشن حالا خدايي زور داره سوال غلط طرح كنن

البته اگه غير اين بود بايد شك مي كرديم

10. این کاربر از Samba بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه fmpr's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    پشت دریا ها :دی ( همون تهرون خودمون :دی )

پيش فرض

بچه ها یه سوال بپرسم ؟! سوال 158 رو مگه با سطح زیر نمودار نباید حل کنیم ؟! من هرکاری کردم جواب نداد سر جلسه فک کنم 6-7 دقیقه وقتمو گرفت ... اخر هم با جایگذاری گزینه ها حل کردم

---------- Post added at 11:44 AM ---------- Previous post was at 11:43 AM ----------

شما سروته نيگا كن اصولا گاهي بايد آدم كله پا بشه!! تا بتونه به موفقيت دست پيدا كنه

ولي اين سوال يه كمي مسخره بود چون اگه از x فاكتور مي گرفتي و ريشه رو به دست مي آوردي تموم بود يه سري آدم بي سواد رو بردن سوال طرح كنن 1سال هم روشن حالا خدايي زور داره سوال غلط طرح كنن

البته اگه غير اين بود بايد شك مي كرديم

دقیقا من هم با این سوال به مشکل خوردم ... اعصابمو سرجلسه خورد کرده بود منم گفتم توکلت علی الله ... ضرب در منفی کردم و حل کردم

---------- Post added at 11:45 AM ---------- Previous post was at 11:44 AM ----------

میگم کسی این سوال 15 ادبیات رو جواب داده اینجا؟ Samba شما جواب دادین؟ چون اولا پنجاه و... واقعا وقت گیره، و دوما هر کی حساب کرده واقعا در حقش ظلم شده که الان سوال حذف شده.
    منم با عرض شرمندگی جواب دادم ... 2بار شمردم اما جفت شمردنام یک دقیقه هم نشد روی هم و گزینه ی 4 رو هم زدم که الان حذف شده ...

پس سوال 14 هم که دریافت میگفت غلطه چرا حذف نشد آخه ؟! هرچی من درست زدم حذف شده هر چی غلط زدم مونده

12. 2 کاربر از fmpr بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال Samba's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2008
    محل سكونت
    in 313

پيش فرض

بچه ها یه سوال بپرسم ؟! سوال 158 رو مگه با سطح زیر نمودار نباید حل کنیم ؟! من هرکاری کردم جواب نداد سر جلسه فک کنم 6-7 دقیقه وقتمو گرفت ... اخر هم با جایگذاری گزینه ها حل کردم

---------- Post added at 11:44 AM ---------- Previous post was at 11:43 AM ----------

دقیقا من هم با این سوال به مشکل خوردم ... اعصابمو سرجلسه خورد کرده بود منم گفتم توکلت علی الله ... ضرب در منفی کردم و حل کردم

---------- Post added at 11:45 AM ---------- Previous post was at 11:44 AM ----------

منم با عرض شرمندگی جواب دادم ... 2بار شمردم اما جفت شمردنام یک دقیقه هم نشد روی هم و گزینه ی 4 رو هم زدم که الان حذف شده ...

پس سوال 14 هم که دریافت میگفت غلطه چرا حذف نشد آخه ؟! هرچی من درست زدم حذف شده هر چی غلط زدم مونده
    اون سوال رو منم همين جوري گرفتم روش شكر خدا درست دراومد

هييي روزگار شانسه داريم بريم لب دريا آّب دريا برقكافت ميشه سديم!!!! توليد مي كنه

14. 3 کاربر از Samba بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •