تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 55 از 320 اولاول ... 54551525354555657585965105155 ... آخرآخر
نمايش نتايج 541 به 550 از 3198

نام تاپيک: تاپیک اختصاصی Real Madrid C.F | کهکشانی ها

Crisis Manager kasra_khan2003's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    رشت

پيش فرض

"کانالس : ترجیح میدهم در اسپانیا بمانم"

اختصاصی انجمن هواداران رئال مادرید در ایران :

هافبک جوان که توجه باشگاه های ایتالیا و انگلیس را به خود جلب کرده در صورت ترک رئال ، به تیم های لالیگا خواهد رفت.

این بازیکن رئال بیان کرد اگر تصمیم به ترک برنابئو در تابستان بگیرد هیچ علاقه ای به ترک اسپانیا ندارد.

کانالس 20 ساله که 2010 به رئال پیوست برای پیدا کردن جای ثابت در تیم کار سختی داشت و برایش بهتر است از قهرمان کوپا دلری در فصل نقل و انتقالات جدا شود.

باشگاه های استون ویلا ، کویینز پارک رنجرز ، اورتون و رم خواستار او هستند اما والنسیا و ویارئال برای این ستاره ی تیم زیر 20 سال اسپانیا تیم های بهتری به نظر می آیند.

کانالس به آ.اس گفت: " من میخواهم بیشتر از حد ممکن بازی کنم. اگر این امکان در رئال نباشد ، باشگاه را ترک خواهم کرد . اما به هرحال ماندن در اسپانیا را ترجیح می دهم"

این هافبک که در حال حاضر خودش برای حضور در جام جهانی زیر 20 سال کلمبیا آماده می کند تا 2016 با رئال قرار داد دارد.

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    "تمرکز بر پیش فصل است ، نه سوپرجام"

اختصاصی انجمن هواداران رئال مادرید در ایران:

مدافع اسپانیایی معتقد است درحال حاضر زمان مناسبی برای صحبت درباره الکلاسیکوهای پیش رو در آغاز فصل ، نیست.

رائول آلبیول و آلوارو آربلوا ادعا کردند درحا حاضر به بازی های مقابل بارسا در ماه آگوست فکر نکرده و تنها تمرکز آنها به پیش فصل است.

رئال قهرمان کوپا دل ری و بارسا قهرمان لالیگا شده است و این دو حریف دیرینه در سوپرجام اسپانیا به مصاف هم خواهند رفت.
    با این وجود ، پس از پیروزی 4-1 شنبه شب رئال مقابل لس آنجلس گلکسی در تورنومنت World Football Chalange آلبیول و آربلوا بر این نکته تاکید کردند که نگران الکلاسیکو ها نیستند.

آربلوا به مارکا گفت : "ما در پیش فصل قرار داریم ، چهارشنبه بازی داریم و هنوز خیلی مانده که بخواهیم به بازی با آنها فکر کنیم"
    آلبیول با هم تیمی اش موافق است و می گوید: "بهترین کار این است که به داخل زمین فکر کنیم ، مثل یک تیم کار کنیم و بهترین تمرین را برای بازیهای رسمی داشته باشیم"

مادرید و بارسلون در فصل 2010-2011 پنج بار باهم روبرو شدند و با وجود سوپر کاپ حداقل چهار بار در 2011-2012 با هم مبارزه خواهند کرد.

کد:
    "تمجدید بکام از رونالدو"

دیوید بکام بازیکن لس آنجلس گالکسی ، هافبک کهنه کار انگلیسی پس از باخت 4-1 به رئال مادرید به تعریف از ستاره پرتغالی پرداخت.

رونالدو اولین گل فصل 2011-2012 خود را در دقیقه 53 با غلبه بر دروازه بان به ثمر رساند و بکام از مهارت های این مهاجم تحت تاثیر قرار گرفت.

بکام به ESPN گفت :" گل کریستیانو رونالدو شگفت انگیز بود. او از آن نوع بازیکن هاست که هرکاری بخواهد می تواند انجام دهد. او یک استعداد بزرگ است."

" من در هفته گذشته گفتم که او فقط یکی از بازیکنان با استعداد جهان نیست. او سخت تلاش می کند. یک بازیکن با استعاد بدون تلاش ، بدون انجام کارهای مورد نیاز بهترین بازیکن جهان شدن ، به سطح بالاتری پیشرفت نمی کند. "

رئال مادرید در دومین بازی خود در تور آمریکا 23July به مصاف Chivas Guadalajara می رود و پس از آن حریف Philadelphia Union می شود.

کد:

2. 5 کاربر از kasra_khan2003 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

WorkHard / P!ayHard pcforlife's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2009
    محل سكونت
    S t r e t f o r d   E n d

پيش فرض

ناگفته‌هاي زندگي كريستيانو رونالدو
    تفاوت پسر محبوب برنابئو با ديگر بازيكنان فقط به مستطيل سبز خلاصه نمي‌شود

به گزارش خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، پسر محبوب كهكشاني‌ها مادريد همچون ديگر ستاره‌هاي جهان فوتبال ناگفته‌ها و اسراري در زندگي فوتبال دارد كه از اذهان و ديدگان لاپوشاني شده است از آن‌ها مي‌توان اشاره كرد به:

ـ رونالدو در تمام بازي‌هاي رئال مادريد با يك بالگرد پسرش را با همراهي دلورس مادرش به ورزشگاه مي آورد و در جاي به دور از چشم دوربين‌ها مي‌نشاند. هزينه هر بار آوردن آن‌ها 13 هزار يورو است.

ـ رونالدو هر باري كه با اتوبوس تيم به جاي مي‌رود، فقط در رديف اول در سمت راست راننده مي‌نشيند و هيچ گاه جاي خود را تغيير نمي‌دهد.

ـ بدن رونالدو و بنابر آنچه پزشكان اعلام كرده‌اند، بدون چربي است كه علت آن به تمرين‌هاي زيادي اين مهاجم پرتغالي بر مي‌گردد.

ـ رونالدو به آينه معتاد است و قبل از اين كه پا به مستطيل سبز گذارد، حتما براي آخرين بار به آينه نگاه مي‌كند. اين مساله را ناني هم بازي سابق او در منچستريونايتد تاييد كرده است.

ـ ستاره پرتغالي از همان ابتداي حضورش در اسپورتينگ ليسبون استثنايي و خارق العاده بود، چنان كه در سال 2002ـ 2001 در چهار رده سني مختلف براي اسپورتينگ ليسبون بازي كرد.

ـ از ديگر عادت‌هاي رونالدو اين است كه همواره دوست دارد آخرين نفر وارد مستطيل سبز شود.

لینک منبع خبر:
    کد:

4. 4 کاربر از pcforlife بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن هنر هفتم charlize's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008
    محل سكونت
    هر جا که هوا هست...

پيش فرض

نیمار باز گفته میخواد بمونه سانتوس!
    بخدا خرید اینطور بازیکنی بدرد نمیخوره!
    والا اگه الان اینقدر دنبال زیدان رفته بودیم، دوباره برمیگشت و بازی میکرد! اونم مجانی!
    دیگه هرچیزی یه حدی داره..خسته شدیم بخدا!
    باشگاه کوچیکی نیست رئال که بخواد این همه دنبال یه بچه پر رو بره!
    همون آدبایور رو بیاریم، خیلی بهتره...
    خودمون باید ارزش خودمون رو نگه داریم...
    آگرو و آدبایور خودشون رو کشتن که تویه رئال باشن اما پرز رفته دنبال کسیکه ناز میکنه برای رئال!
    +
    این پرز هم اگه بیخیال این روابط میشد، الان اگرو اومده بود..
    اونا هر روز یه چی پشت سر رئال میگن و این پرز نگرانه که یه وقت مشکلی ایجاد نشه!
    به فکر تیم باش نه بقیه!

دیگه حالم بهم میخوره از اخبار خرید مهاجم...

6. 4 کاربر از charlize بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز alone_boy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2008
    محل سكونت
    کرمانشاه - پاوه

پيش فرض

این پرز هم اگه بیخیال این روابط میشد، الان اگرو اومده بود..
    تیم همین الانش هم تا دلتون بخواد شلوغه چه برسه به این که بخوایم یه مهاجم دیگه بخریم!
    بازی با گالکسی رو اگه دیده باشین به این قضیه پی میبرین!
    باید هر طور شده تیم خلوتتر بشه
    29 بازیکن در حال حاضر توی تیم حضور دارن،در حالیکه این رقم واسه بارسا فکر کنم 22-23 بازیکنه!

8. این کاربر از alone_boy بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال انجمن هنر هفتم charlize's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008
    محل سكونت
    هر جا که هوا هست...

پيش فرض

تیم همین الانش هم تا دلتون بخواد شلوغه چه برسه به این که بخوایم یه مهاجم دیگه بخریم!
    بازی با گالکسی رو اگه دیده باشین به این قضیه پی میبرین!
    باید هر طور شده تیم خلوتتر بشه
    29 بازیکن در حال حاضر توی تیم حضور دارن،در حالیکه این رقم واسه بارسا فکر کنم 22-23 بازیکنه!
    اینکه بخاطر بازیکنای مازاد تیمه!
    لئون و درنته و لاس و گاگو که احتمال 99 درصد میرن..
    کانالس هم به احتمال خیلی زیاد، به طور قرضی میره...
    یعنی تیم اماده میشه..
    خرید مهاجم هم چیزیه که خوزه خواسته...چیزیکه فصل قبل هم گفت اما والدانو، جدی نگرفتش و کلی ضرر کردیم بخاطرش تا وقتیکه آدبایور اومد...
    الانم من برام خیلی مهم نیست کی میاد فقط میگم نباید دیگه طرف این نیمار رفت با این همه نازی که میکنه برای رئال...

10. این کاربر از charlize بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    رشت

پيش فرض

پیش نمایه مارکا:

پیش خوان برجسته:

مدیر برنامه های نیمار:
    " مادرید برای خرید نیمار باید خرج کند "

دیگر پیش خوان ها:

خبرنگاران مارکا در فرودگاه بوینس آیرس نیمار را گیر انداختند:
    " دوست دارم در مادرید می بودم و با مارکا مصاحبه می کردم "

سانتوس می داند که به هیچ عنوان نمی تواند جلوی نیمار را برای پیوستن به مادرید بگیرد

مورینیو یک جوان دیگر را زیر ذره بین گرفته است
    فوفانا، هافبک فرانسوی، هدف جدید مورینیو

آگوئرو اعلام کرد که یکشنبه آینده بر سر تمرین اتلتیکومادرید نخواهد رفت

فابرگاس به ونگر اعلام کرد که می خواهد به بارسلونا برود

پیشنهاد مالاگا برای کازورلا:
    سالیانه 3 میلیون

پیش نمایه آ.س:

پیش خوان برجسته:

نیمار-آگوئرو
    تلاش رئال مادرید برای جذب یکی از این دو بازیکن

دیگر پیش خوان ها :

ستاره برزیلی سانتوس در حال حاضر در برزیل به سر می برد و ممکن است تا روزهای آینده خبر انتقالش به مادرید اعلام شود

اما در مورد آگوئرو، به نظر می آید که این ستاره آرژانتینی راهی منچسترسیتی شود

ونگر همچنان برای حفظ فابرگاس تلاش می کند

// با تشکر از اردلان عزیز بابت ترجمه

12. این کاربر از kasra_khan2003 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    رشت

پيش فرض

وارانه:"شگفت انگیز است که مرا با هیرو مقایسه میکنند"

در مورد هماهنگی اش با تیم گفت:"با همه بازیکنان تیم صحبت میکنم و در ارتباطم اما زبانم مرا در برقراری ارتباط با دیگران دچار مشکل میکند.بیشتر با مدافعان و کریم و شاهین در ارتباطم"

رافائل وارانه دیگر ستاره ای بود که در کنفرانس مطبوعاتی به همراه بنزما شرکت کرد.او اولین بار به عنوان بازیکن رئال مادرید صحبت کرد و علت انتخاب رئال مادرید را اینگونه توضیح داد:"رئال را انتخاب کردم چرا که باشگاهی است که در آن میتوانم خودم را نشان دهم و مربی میتواند باعث رشد من به عنوان یک بازیکن و یک مرد شود.رئال باشگاه بزرگی است.افتخار میکنم که عضوی از این باشگاه هستم."

مدافع فرانسوی در مورد اطلاع یافتنش از علاقه رئال مادرید به او چنین گفت:"گروایس مارتل رییس لنس اولین کسی بود که به من اطلاع داد که مادرید مرا میخواهد و پس از آن با مورینیو صحبت کردم و او در مورد پروژه اش به من توضیح داد"

با وجود 18 سال سن،وارانه میخواهد به بازیکن فیکس تبدیل شود:"در هر باشگاه بزرگی رقابت وجود دارد.هنگامیکه به این باشگاه می آیید متوجه میشوید که باید سخت تمرین و تلاش کنید تا فیکس شوید.آمده ام که تلاش کنم و موفقیتم را تضمین کنم.با این مسئله که باید رقابت بکنم مشکلی ندارم و هر کاری انجام میدهم تا با وجود جوان بودن در ترکیب اصلی تیم قرار گیرم"

در مورد هماهنگی اش با تیم گفت:"با همه بازیکنان تیم صحبت میکنم و در ارتباطم اما زبانم مرا در برقراری ارتباط با دیگران دچار مشکل میکند.بیشتر با مدافعان و کریم و شاهین در ارتباطم".

کد:
    راموس و په په غایبان آخرین تمرین تیم در لس آنجلس

رئال مادرید یک جلسه تمرین دیگر را در لس آنجلس با غیبت سرخیو راموس که دچار برخی مشکلات از ناحیه کمر شده بود و تمرین یکشنبه را هم از دست داده بود و په په که دچار خون مردگی در زانوی سمت راست خود در جریان دیدار مقابل لس آنجلس گالکسی در روز یکشنبه شده بود پشت سر گذاشت.مشکلات جسمی که شاهین با آن مواجه شده بود کمتر شده اما هنوز هم باید دو هفته ریکاوری کند.

باید دید که آیا په په برای بازی رو پنجشنبه مقابل چیواز گوادالاخارا حاضر خواهد بود یا خیر.اما به نظر میرسد که سرخیو راموس به دلیل مشکلات کمرش این بازی را از دست دهد.اگر چنین شود بازیکنانی چون آلبیول،وارانه و کاروالیو قادر خواهند بود بیشتر از بازی مقابل لس آنجلس گالکسی که به صورت چرخشی بازی کردند در زمین بازی حضور داشته باشند و از بازی لذت ببرند.

کد:
    بنزما:"اعتماد به نفس فوق العاده بالا رفته و میخواهم در رئال مادرید موفق شوم"

وارانه:"با مورینیو میتوانم هم به عنوان یک بازیکن و هم به عنوان یک فرد عادی رشد کنم"

کریم بنزما و رافائل وارانه در لس آنجلس در جمع رسانه ها حاضر شدند.

وارانه:
    "افتخار میکنم که در این تیم بازی میکنم.رئال مادرید جایی است که به عنوان بازیکن میتوانم تکامل یابم.با مورینیو میتوانم هم به یک بازیکن بهتر و هم یک فرد بهتر تبدیل شوم"

"رقابت در هر باشگاهی وجود دارد.هر کس وقتی به این باشگاه می آید متوجه میشود که برای ثابت شدن باید سخت تلاش و تمرین کند.اینجا هستم تا تلاش کنم و آنچه که برای ثابت شدن لازم است انجام دهم"

"این که با هیرو مقایسه میشوم شگفت انگیز است.امیدوارم در زندگی حرفه ای همانند او موفق شوم"

"اولین کسانی که با آنها ارتباط برقرار کردم رییس و مورینیو بودند.با همه در تیم صحبت میکنم اما صحبت کردن با زبانی متفاوت هماهنگ شدنم با تیم را دچار مشکل کرده.راهنمایی های زیادی از دیگر مدافعان و کسانی چون بنزما و نوری شاهین دریافت میکنم."

بنزما:
    "فقط به تلاش کردن و موفقیت در اینجا فکر میکنم.بر روی آنچه که باید انجام دهم به طور 100درصد تمرکز کرده ام.اعتماد به نفسم فوق العاده بالا رفته"

"زیدان بازیکن بزرگی است و کمک زیادی به ما میکند.امیدوارم روزی با ما تمرین کند.او کمک بزرگی برای من است"

"کوئنترائو کارهای زیادی برای تیم انجام خواهد داد چون میتواند در هر پستی بازی کند.او سریع و شایسته است."

کد:
    دومین بازی با چیواز در آمریکا

رئال مادرید پیش از این در سال 2005 در شیکاگو با این تیم مکزیکی روبرو شده است.

رئال مادرید و دپورتیوو گوادالاخارا(چیواز گوادالاخارا) روز چهارشنبه ساعت 20:00 به وقت آمریکا(7:30 صبح پنجشنبه به وقت ایران) در سن دیگو بازی دوستانه ای برگزار خواهند کرد.این بازی دومین بازی ای است که دو تیم در آمریکا به مصاف هم میروند.دیدار قبلی به سال 2005 در شیکاگو برمیگردد که رئال مادرید آن سال در تورهای مکزیک،آمریکا،چین،ژاپن و تایلند شرکت کرد و توانست در آمریکا این تیم مکزیکی را با نتیجه 3-1 شکست دهد.

رئال مادرید در آن سال نیز با لس آنجلس گالکسی دیدار کرد و این تیم را 2-0 شکست داد.امسال هم دو تیم به مصاف هم رفتند که رئال مادرید 4-1 آنها را شکست داد و امیدوار است این نتیجه را هم مقابل چیواز که پرافتخارترین تیم مکزیک است رقم بزند.

کد:

14. این کاربر از kasra_khan2003 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    رشت

پيش فرض

نیمار میتواند در عرض یک یا دوسال اینده به بهترین بازیکن جهان تبدیل شود- رونالدو

این مهاجم بازنشسته علی رغم نمایش نا امید کننده نیمار در رقابتهای کوپا امریکای 2011 امید زیادی به هموطن خود دارد هرچند توصیه کرد که نیمار باید بر روی فوتبال تمرکز کند .

رونالدو بازیکن افسانه ای برزیل به این نکته اشاره کرد که ستاره تیم سانتوس در فاصله زمانی دو سال میتواند به بهترین بازیکن جهان تبدیل شود .

برزیل در سالهای اخیر از ساخت بازیکن در حد کلاس جهانی عاجز مانده بود به همین دلیل فشارهای زیادی بر شانه های نیمار سنگینی میکرد تا تیم خود را به موفقیت برساند .

نیمار که تنها 19 سال سن دارد توانسته است جایگاهی برای خود در تیم ملی کسب کند و اکنون نیز با مبلغ 45 میلیون یورو به شدت مد نظر دو باشگاه رئال مادرید و باسلونا قرار دارد .

مهاجم سانتوس به علت عملکرد ضعیف خود در کوپا امریکا به شدت تحت انتقاد قرار گرفته است . برزیل در مرحله یک چهارم رقابتها حذف شد با این حال رونالدو اعتقاد دارد که هم وطنش از تمام شرایط لازم برای تبدیل شدن به درخشان ترین ستاره جهان برخوردار است .

رونالدو در مصاحبه با +Canal گفت :

" او بسیار تکنیکی و سریع است و شخصیت بزرگی دارد , برای اینکه او همیشه یکسان است, چه زمانی که خطا میکند و چه زمانی که با خطا متوقف میشود . "

" از نظر من او بهترین بازیکن برزیل است و مطمئنم که در عرض یک یا دو سال اینده میتواند به بهترین بازیکن جهان در اروپا تبدیل شود . "

مهاجم اسبق تیمهای اینتر و رئال مادرید سعی کرد با گفتن این مطلب که نیمار به تمرکز بر روی فوتبال نیاز دارد , اندکی از فشارهای وارد شده بر روی این بازیکن را کاهش دهد .

" وقتی به سطحی میرسید که در ان نقش اصلی تیم ملی در اختیار شما قرار میگرد , تمام ان چیزی که پیدا میکنید فشار است . "

رونالدو افزود :

" این بچه نیاز دارد تا ذهن خود را پاک کند , خونسرد باشد و مطمئن شود که از راه خود منحرف نمیشود . "

" او فقط باید به بازی کردن فکر کند . باید در تیمی حضور داشته باشد که بتواند از زندگی اش محافظت کند . او اینها را خواهد داشت , تنها سوالی که وجود دارد دانستن چگونی اتخاذ تصمیمات درست است . "

کد:
    تمجید از رئال مادرید در آمریکا

گونزالو آگیرِگومزکورتا خبرنگار ESPN میگوید:"اگر آنها تنها پس از چهار روز تمرین اینگونه خوب بازی میکنند تصور کنید میانه های فصل چگونه کار خواهند کرد"

بازی مقابل لس آنجلس گالکسی تمجید مطبوعات آمریکایی را در پی داشته است:"شما میتوانید تیمی را ببینید که با وجود داشتن چندین بازیکن از کشورهای مختلف به طرز فوق العاده ای گرد هم آمده اند" ؛ "واقعا تیم را دوست داشتم.با وجود داشتن تنها 4 روز تمرین،آنها بسیار پر انرژی و دوستانه بازی کردند.بازیکنان فراتر از حد انتظار بودند" ؛ "آنها در شکست دادن تیمی که بازیهای بیشتری انجام داده و در صدر جدول قرار دارد مشکلی نداشتند.اگر آنها تنها پس از چهار روز تمرین اینگونه خوب بازی میکنند تصور کنید میانه های فصل چگونه کار خواهند کرد"

آنتونیو مارتین،EFE:
    "کوئنترائو بهترین بازیکن بود.رابطه اش با مارسلو عالی بود.وارانه با وجود سن کمش بسیار محکم و آرام بود.کایخون سرعت و طراوت را به بازی اضافه میکرد"

گونزالو آگیرِگومزکورتا،ESPN:
    "کوئنترائو ثابت کرد هر جای زمین میتواند بازی کند.او به تاکتیکهای مورینیو قابلیتهای زیادی اضافه کرد"

مارکو مندز،Discovery Football:
    "کاکا با ریکاوریش به زمانی برگشته بود که تمام اروپا را حیرت زده میکرد.او یکی از بهترین خریدهای تیم خواهد شد"

پگی ون هویزن،Forza Futbol:
    "مورینیو در حال ساخت تیمی است که هم در حال حاضر و هم در آینده باشکوه است.من برای هواداران باشگاه پیروزی و موفقیتهای زیادی را پیش بینی میکنم."

کد:

16. این کاربر از kasra_khan2003 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2011

11

از مقايسه شدن باهيرو احساس غرور مي كنم

مدافع تازه وارد تيم فوتبال رئال مادريد از اين که با فرناندو هيرو مقايسه شده ذوق زده شده است!

وارانه رافائل که يکي از نخستين خريدهاي تابستاني رئال مادريد بود، در نشست خبري باشگاه رئال مادريد عنوان کرد: من باشگاه رئال مادريد را براي ادامه‌ي فوتبالم انتخاب کردم چرا که مانند رايانه‌اي مي ماند که همه چيز در آن مرتب است و مربي دارد که مي تواند به خوبي باعث رشد و پيشرفت من شود. باشگاه رئال مادريد يکي از بزرگ‌ترين باشگاه هاي جهان است و من از اين که بخشي از اين باشگاه هستم واقعا خوشحالم.

وارانه درپاسخ به اين سوال که چگونه از علاقه‌ي باشگاه رئال مادريد مطلع شده است، عنوان کرد: جروايس مارتلف رئيس باشگاه لن به من گفت که مادريدي‌ها براي خريدن من پيشنهاد داده‌اند. پس از آن خودش با مورينيو صحبت کرد و کار توافق نهايي شد.

مدافع تازه وارد کهکشاني‌ها که با وجود 18 سال اميدوار است در ترکيب ثابت رئال قرار گيرد، ‌اظهار کرد: من اين موضوع را به خوبي مي دانم که در هر باشگاه بزرگي رقابت وجود دارد. کسي که به باشگاه بزرگي مانند رئال مادريد مي رود مي داند که بايد به سختي تلاش کند و تمرين‌هاي سختي را پشت سر بگذارد.

وارانه در پايان گفت: در برخي محافل شنيده‌ام که عده‌اي من را با فرناندو هيرو مقايسه کرده‌اند و اين موضوع من را خوشحال مي کند. از اين که عده‌اي فکر مي کنند مي توانم به بازيکني در حد و اندازه‌هاي هيرو تبديل شوم واقعا احساس غرور مي کنم.

18. این کاربر از boogh1234 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه F_14_TOMCAT's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010

پيش فرض فابین :" باید از بازی برابر رئال لذت برد "

مرجع خبري رئال مادريد : رئال مادرید دومین بازی پیش فصل خود را بامداد پنجشنبه در مقابل تیم مکزیکی چیواس گوادلاخارا انجام می دهد .
    مارکو فابین ، بازیکن این تیم به نظر می رسد که بی تاب رویارویی با شاگردان مورینیوست :" در حال حاضر تمام تمرکزم روی بازیهای دوستانه آتی است چرا که باید در مقابل رئال مادرید که یکی از بهترین های دنیاست بازی کنم . "
    فابین افزود که می خواهد از این بازی "لذت ببرد " و گفت :" باید از بازی برابر رئال لذت برد ، چنین فرصتی همیشه پیش نمی آید ."

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

20. این کاربر از F_14_TOMCAT بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •