تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 55 از 449 اولاول ... 54551525354555657585965105155 ... آخرآخر
نمايش نتايج 541 به 550 از 4487

نام تاپيک: تاپیک اختصاصی محصولات COMODO - || آرشیو شماره 1 ||

آخر فروم باز siavashjal's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006
    محل سكونت
    be kasi rabti nadare

پيش فرض

جناب مهران عزیز می خواستم بدونم میزان استفاده CIS از رم سیستم چه قدره؟

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Jul 2010
    محل سكونت

پيش فرض

5مگابایت در شرایط عادی
    8مگابایت در حالت اسکن

3. این کاربر از santamove بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز M E H R A N's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    سوئد

پيش فرض

سلام سیاوش جان,

این سوالتون جواب دقیقی نداره. در کل اگر بخوایم حساب کنیم کمودو از منابع سیستم کم استفاده میکنه. مخصوصا رم و سی پی یو.

اما اگر بخوای دقیق بدونی اونوقت شریط زیر رو باید در نظر بگیری...

از چه سیستم عاملی استفاده میکنی؟
    نوع سیستم عاملتون چیه؟ منظور اینه که 32 بیته یا 64 بیت؟
    مقدار کل رمی که دارید چقدره؟
    نوع سی پی یو چیه؟
    دور هاردتون چنده؟

اگر یک سیستمی را مثال بزنیم که رمش 1 گیگ باشه و از ویندوز اکس پی 32 بیت با یدونه سی پی یوی Celeron تک هسته ای استفاده میکنه و هاردش هم یکی از هاردهای کم سرعت که از اول عمرش تا بحال دفراگ نشده جواب حدودی شما این میشه...

میزان مصرف رم حدود 5 تا 10 مگابایت.
    سرعت فول اسکن کمودو > افتضاح نه تنها برای کمودو بلکه برای اکثر آنتی ویروسها
    میزان اشغال سی پی یو در زمان اسکن> 80 تا 100 درصد.

حالا اگر سیستم شما 64 بیتی باشه و بین 2 تا 4 گیگ هم رم سیستمتون باشه و دور هاردتون هم 7200rpm باشه اونوقت قضیه فرق میکنه.

در یک سیستم 64 بیتی برنامه ها اجازه دارند از رم بیشتری استفاده بکنند. یعنی سیستم عامل ویندوز این اجازه رو به برنامه ها میده که بتونند در هنگام نیاز قسمتی از فضای خالی رم را به خودشون اختصاص بدند. به همین دلیل برنامه ها پرفورمنس بهتری پیدا میکنند و روانتر کار خواهند کرد. البته این به شرطی هم هست که مقدار فضای خالی رم شما در یک سیستم 64 بیتی اینقدری باشه که بتونه اونو در اختیار مثلا گرافیک و یا برنامه های دیگه قرار بده.

این قضیه در سیستم های 32 بیتی ویندوز 7 هم تا حدودی صدق میکنه. مثلا هر چقدر رم شما بیشتر باشه, برنامه ها تا مقداری بیشتر از رم شما استفاده میکنند. اگر در ویندوز اکس پی مقدار مصرفی رم کمودو 5 تا 10 مگابایت در صورت داشتن 1 گیگ رم بود در ویندوز 7 با داشتن 2 تا 3 گیگ رم ممکنه مصرفش بین 10 تا 25 مگابایت در حالت عادی و بدون انجام کاری باشه.

در ضمن این موردی که اشاره کردم فقط مربوط به کمودو نمیشه, شما هیچ وقت نمیتونی مصرف رم مرورگر فایرفاکس در Windows XP با داشتن رم 512 MB را با ویندوز 7 در حال داشتن 4 گیگ رم مقایسه کنی.

امیدوارم که متوجه منظورم شده باشید.
    Last edited by M E H R A N; 25-10-2010 at 15:12.

5. 15 کاربر از M E H R A N بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه ezat451's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2008

پيش فرض

مهران جان سلام
    اين كومودو پس از اسكن برنامه super internet tv را غير فعال كرده و به هيچ وجه اجرا نمي شه حتي برنامه را انيستال و مجددا نصب كردم ولي بازم اجرا نمي شه البته برنامه را فايل مخرب هم نشناخت نمي دونم علت چيه

تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    سوئد

پيش فرض

مهران جان سلام
    اين كومودو پس از اسكن برنامه super internet tv را غير فعال كرده و به هيچ وجه اجرا نمي شه حتي برنامه را انيستال و مجددا نصب كردم ولي بازم اجرا نمي شه البته برنامه را فايل مخرب هم نشناخت نمي دونم علت چيه
    سلام عزیز,
    اینطور که تعریف میکنید پس مشکل نباید از طرف آنتی ویروس کمودو باشه چون گفتید که برنامه رو بعنوان فایل آلوده تشخیص نداده پس اگر آلوده نبوده از طرف آنتی ویروس پاک هم نشده.

شما باید مسیر های زیر را چک کنید ببینید که آیا این برنامه بلاک شده یا نه... اما قبلش حتما یکبار سیستمتون رو ریستارت کنید تا اگر چیزی در حافظه باشه غیر فعال بشه.

Defense Plus >> Computer Security Policy >> Blocked Files

Defense Plus >> Unrecognized Files

اگر در این 2 مسیر این برنامه ای که گفتید بود اونو سعی کنید از طریق کلیک راست و یا گزینه هایی که در هر قسمت بهتون میده به Trusted Files انتقال بدید.

8. 2 کاربر از M E H R A N بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Apr 2010

پيش فرض

ممنون از پاسختون

من از COMODO Firewall 5 استفاده میکنم با یک آنتی ویروس جدا ویندوز 7 x64 سخت افزاری هم مناسبه

لینک هایی که دادی را خوندم چند تا از مشکل ها برطرف شد چندتا نه
    یک اینکه من میخوام از ClearCloud DNS Server استفاده کنم مگه نباید قبلش COMODO DNS Server را غیرفعال کنم توی لینک ها فغال کردن ClearCloud DNS Server توضیح داده شده بود ولی غیرفعال کردنه COMODO DNS Server نه!!!

من تنظیمات comodo را روی دستی گذاشتم و طبق همون پست بهترین تنظیمات برای comodo انجام دادم ولی باز هم با اون تست 220/340 میده چرا؟؟؟؟

10. این کاربر از myusac بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    سوئد

پيش فرض

ممنون از پاسختون

من از COMODO Firewall 5 استفاده میکنم با یک آنتی ویروس جدا ویندوز 7 x64 سخت افزاری هم مناسبه

لینک هایی که دادی را خوندم چند تا از مشکل ها برطرف شد چندتا نه
    یک اینکه من میخوام از ClearCloud DNS Server استفاده کنم مگه نباید قبلش COMODO DNS Server را غیرفعال کنم توی لینک ها فغال کردن ClearCloud DNS Server توضیح داده شده بود ولی غیرفعال کردنه COMODO DNS Server نه!!!

من تنظیمات comodo را روی دستی گذاشتم و طبق همون پست بهترین تنظیمات برای comodo انجام دادم ولی باز هم با اون تست 220/340 میده چرا؟؟؟؟
    سلام,

اگر میخوای از Comodo DNS Server استفاده کنی اونوقت شما باید موقع نصب فایروال کمودو تیک قسمت من میخوام از Comodo Secure DNS استفاده کنم را بزنید و بعد نصب را ادامه بدید.

یعنی در صورتی که میخواهید ازش استفاده کنید باید تیک قسمت I would like to use Comodo Secure DNS را در عکس زیر بزنید و بعد Next کنید.

اگر هم نمیخواید استفاده کنید اونوقت تیک قسمتی را که با فلش نشون دادم را باید بزنید و بعد Next کنید.

اما اگر نمیخواید که Comodo Firewall را پاک کنید و بدون پاک کردن برنامه میخواهید که ازش استفاده کنید و یا اونو غیر فعال کنید. اونوقت در پستی که مربوط به ClearCloud بود و لینکش رو بهتون دادم تا مطالعه کنید طرز غیر فعال کردن همۀ DNS Server ها به DNS Server آی اس پی خودتون توضیح داده شده...

و اگر میخواهید که بدون پاک کردن فایروال کمودو و نصب دوبارۀ آن از DNS Server کمودو و یا ClearCloud استفاده کنید در این صورت باز هم شما باید پستی را که مربوط به ClearCloud بود رو بخونید اما بجای وارد کردن DNS Server های مربوط به ClearCloud اینهایی که در زیر مینویسم و مروبط به Comodo Secure DNS میشه را وارد کنید.

156.154.70.22
    156.154.71.22

مراحل تغییر دادن و یا غیر فعال کردن DNS Server ها هیچ فرقی با هم نداره و شما کافیه مراحل تغییر دادن ClearCloud را بخونید تا همه ش رو متوجه بشید. فقط آی پی های DNS Server ها هستند که با هم فرق میکنند.

حالا اگر میخواهید که از ClearCloud استفاده کنید فقط کافیه که طبق پستی که برای ClearCloud نوشتم و لینکش رو بهتون دادم عمل کنید. در این صورت حتی اگر Comodo DNS Server در سیستم شما فعال هم باشه غیر فعال میشه و جاشو با ClearCloud عوض میکنه.

به احتمال زیاد شما CLT.exe را جزو Trusted Files قرار دادید.
    شما مسیر های زیر را در فایروال کمودو چک کنید و اگر فایل clt.exe در این مسیر ها قرار داشت اون رو پاک کنید. و دوباره تست بگیرید.

Firewall >> Network Security Policy >> Application Rules
    Dfense Plus >> Trusted Files
    Defense Plus >> Computer Security Policy >> Defense Plus Rules

موفق باشید.

12. 3 کاربر از M E H R A N بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز *hamedkhatar*'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2006
    محل سكونت
    Esfahan

پيش فرض

سلام
    مهران جان بالاخره ویندوز رو عوض کردم و Comodo رو نصب کردم
    توی کومودو نمیشه مثل کسپر تعین کرد بعد از اسکن کامل سیستم ، سیستم رو خواموش کنه؟
    ممنون

14. این کاربر از *hamedkhatar* بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز *hamedkhatar*'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2006
    محل سكونت
    Esfahan

پيش فرض

سلام
    مهران جان بالاخره ویندوز رو عوض کردم و Comodo رو نصب کردم
    توی کومودو نمیشه مثل کسپر تعین کرد بعد از اسکن کامل سیستم ، سیستم رو خواموش کنه؟
    ممنون

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Apr 2010

پيش فرض

درباره ی ClearCloud چون من comodo dns server را فعال کرده بودم و توی تنظیمات کانکشن چیزی قرار نگرفته بود فکر کردم باید از طریق برنامه غیرفعال باشه اگر اینجوریه که تست میکنم اگر مشکلی بود مزاحمتون میشم

درباره ی تست هم درست شد

2سوال دیگه هم دارم

این عادیه که پروسه ی svchost درخواست اتصال به اینترنت بکنه یادم نیست خارج بود یا داخل

مودم من wireless هم هست میخواستم ببینم کومودو برنامه ای داره که بشه وایرلس هم کنترل کرد اگر نداره شما برنامه ای را میشناسی

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •