تبلیغات :
راهنمای خرید دستگاه جوجه کشی
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: به نظرتون مطالب تاپیک چه طوریه؟

راي دهنده
121. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • آموزنده و خوب

118 97.52%
  • بیهوده و بد

3 2.48%
صفحه 55 از 69 اولاول ... 54551525354555657585965 ... آخرآخر
نمايش نتايج 541 به 550 از 688

نام تاپيک: عکس های طراحی با مداد ( اسکاچ )

حـــــرفـه ای Maggy_P's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

عالی بود... تشکر
    مال abigail رو هم می ذاری؟
    متاسفانه از مراحل تكامل اون عكس نگرفتم

2. این کاربر از Maggy_P بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز frnsh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

سلام
    مگی جون عکس جدید نمیذاری؟ دلم پر کشیده واسه نقاشیهات!

آخر فروم باز Kasra 91's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2007
    محل سكونت
    رشــــت

پيش فرض

مرضیه خانم بعد از 1 هفته که برگشتین 2 تا عکس از Madonna و Monica Bellucci بکشین

نقاشیاتون شاهکاره

5. این کاربر از Kasra 91 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    تهران

11 hilary duff

این کارم هم با اتود هست که همین امروز تموم شد :

داره خودمونی میشه Mahast Arya's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    45 درجه شرقی.. بالاتر از نصف النهار مبداء

پيش فرض

mercisssss

داره خودمونی میشه ninabina's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009

پيش فرض

مرضیه جان سلام
    نقاشی هاتون خیلی زیباست. چشمها، لبها و..... ام چیزی که نظرم را جلب کرده موها وپس زمینه است. برای همین فایل ها pdf رو نگاه کردم تا یک چیزی دستگیرم بشه. من از بچه گی نقاشی کشیده ام به مخصوصا چهره البته گاهی نا خداگاه حین درس خوندن کتابم رو پر از چشم و ابرو می کردم.
    خلاصه : من هر وقت چهره می کشم آخر سر موها رو می کشم اما خیلی زود حوصلم سر میره و سمبلش می کنم و این صدمه زیادی به کارم می زنه شاید به خاطر اینه که من روی A3 می کشم و حجم کار بالا می ره .
    شما روی چه ابعادی می کشی و اینکه تازه فهمیدم با اتد هم می شه سایه زد ( کلی وقت می گیره شما می گی 3 ساعت فوقش!!!!!)
    ببخش اگ سرتو درد آوردم

تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    تهران

11

مرضیه جان سلام
    نقاشی هاتون خیلی زیباست. چشمها، لبها و..... ام چیزی که نظرم را جلب کرده موها وپس زمینه است. برای همین فایل ها pdf رو نگاه کردم تا یک چیزی دستگیرم بشه. من از بچه گی نقاشی کشیده ام به مخصوصا چهره البته گاهی نا خداگاه حین درس خوندن کتابم رو پر از چشم و ابرو می کردم.
    خلاصه : من هر وقت چهره می کشم آخر سر موها رو می کشم اما خیلی زود حوصلم سر میره و سمبلش می کنم و این صدمه زیادی به کارم می زنه شاید به خاطر اینه که من روی A3 می کشم و حجم کار بالا می ره .
    شما روی چه ابعادی می کشی و اینکه تازه فهمیدم با اتد هم می شه سایه زد ( کلی وقت می گیره شما می گی 3 ساعت فوقش!!!!!)
    ببخش اگ سرتو درد آوردم
    سلام

فرقی نداره ابعادش چقدر باشه کلا اگر میبینید حوصلتون نمیاد بگذاریدش برای بعد
    چون اینطوری فقط کارتونو خراب میکنید ، البته اینایی که میکشم ابعاد A4 هست البته کمی بزرگتر از A4 هست چون روی مقوا کار میکنم... به جز طرح رنگی که از جانی دپ زدم :
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    که 50 × 70 سانتیمتره ، یعنی میشه گفت کمی بزرگ تر از A2
    +

من روی A3 نمیزنم چون اونوقت باید برای هر 2 کار یک مقوای بزرگ بخرم که نمی ارزه مخصوصا اینکه این کارها رو همینطوری از روی علاقه میکشم نه چیز دیگه

تاريخ عضويت
    Apr 2009

پيش فرض

ممنون که جواب دادی
    من دوست دارم که بزارمش برای بعد ولی خوب آدم عجولی هستم.
    مرضیه جان ، در مورد وسایل طراحی اطلاعات کمی دارم( به جز مدادهای معمولی خانواده ی b , h , f ) از بقیه اطلاع کاملی ندارم.
    1- مداد کنته در چه موقعی استفاده می شود- به یکی از دوستان گفته بودید که پاک نمی شود . اگر اینطور است می شود در طراحی از آن برای پس زمینه و مو استفاده کرد تا از پخش شدن رنگ سیاه به روی کاغذ و طرح جلوگیری شود.
    2- آیا منحصر به رنگ سیاه یا رنگ های دیگر آن موجود است؟ و چه مارکی مرغوبیت بیشتری دارد؟

تاريخ عضويت
    Apr 2009

پيش فرض

عزیزم من 2 شب تا اذان صبح بیدار موندم و با علاقه ، تمام 50 صفحه رو خوندم. و این کار زیبایی که گفتید رو سیو کردم. آل پاچینو و دپ و کایرا و کیانو و این کار آخرتمن فوق العاده بودند.ضمنا ترون که با آبرنگ بود خیلی زیبا است. آبرنگ گرایش مورد علاقه ی منه ولی در چند تا سایت هنری خارجی که سر زدم بیشتر هنرمنداشون آبرنگ رو با پاستل و مداد رنگی ترکیب می کردند و کارشون معرکه می شد . هرچند آبرنگ به تنهایی هم خیلی لطیف است.
    من فارغ التحصیل مترجمی هستم -در اهواز با این همه ثروتش ، در زمان تحصیلم جایی برای رشته هنر در دبیرستان نبود.برای همین به آموزشگاه خصوصی رفتم که هیچکدام از مربیانشان تحصیلات هنری ندارند.
    2 تا هنرمند خوب در اینجا هست که متاسفانه یک اتاق کوچک را پر از نو آموز می کنند و از رنگ روغن و بوی نفت و تینرش تا طراحی و..... را در آنجا جمع می کنند .و آنهایی که یک مقدار بلدند را به حال خود رها می کنند و وقت خود برای کشیدن نقاشی برای تازه کارها می کنند تا پیش والدینشان فیس دهند.برای این آشفته بازار 8 جلسه 1/5 ساعته 28000 تومان.
    دلم پر از درده.

تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    تهران

11

ممنون که جواب دادی
    من دوست دارم که بزارمش برای بعد ولی خوب آدم عجولی هستم.
    مرضیه جان ، در مورد وسایل طراحی اطلاعات کمی دارم( به جز مدادهای معمولی خانواده ی b , h , f ) از بقیه اطلاع کاملی ندارم.
    1- مداد کنته در چه موقعی استفاده می شود- به یکی از دوستان گفته بودید که پاک نمی شود . اگر اینطور است می شود در طراحی از آن برای پس زمینه و مو استفاده کرد تا از پخش شدن رنگ سیاه به روی کاغذ و طرح جلوگیری شود.
    2- آیا منحصر به رنگ سیاه یا رنگ های دیگر آن موجود است؟ و چه مارکی مرغوبیت بیشتری دارد؟
    طراحی + عجله = خرابکاری!
    توصیه میکنم عجول نباشید چون اینطوری هم کارتون خراب میشه هم اعصاب خودتون داغون میشه ، همیشه بزاریدش برای مواقعی که حوصله ی طراحی رو دارید

1. مداد کنته یک جور ذغال فشرده شدس که به هیچ عنوان پاک نمیشه ، و برای افراد مبتدی معمولا استفاده نداره چون احتمال خراب کردن کار زیاده ، چون نباید از پاکن استفاده کنید . مداد و کنته رو هم نمیتونید همزمان استفاده کنید چون کنته کدر و پررنگه ولی مداد نرم و براق ، اونوقت توی ذوق میزنه. بعدش هم کنته روی مداد به هیچ عنوان نمیکشه ، لیز میخوره

2. پاستل گچی هست ، که رنگهای زیادی داره من خودم از مارک mungyo استفاده میکنم

عزیزم من 2 شب تا اذان صبح بیدار موندم و با علاقه ، تمام 50 صفحه رو خوندم. و این کار زیبایی که گفتید رو سیو کردم. آل پاچینو و دپ و کایرا و کیانو و این کار آخرتمن فوق العاده بودند.ضمنا ترون که با آبرنگ بود خیلی زیبا است. آبرنگ گرایش مورد علاقه ی منه ولی در چند تا سایت هنری خارجی که سر زدم بیشتر هنرمنداشون آبرنگ رو با پاستل و مداد رنگی ترکیب می کردند و کارشون معرکه می شد . هرچند آبرنگ به تنهایی هم خیلی لطیف است.
    من فارغ التحصیل مترجمی هستم -در اهواز با این همه ثروتش ، در زمان تحصیلم جایی برای رشته هنر در دبیرستان نبود.برای همین به آموزشگاه خصوصی رفتم که هیچکدام از مربیانشان تحصیلات هنری ندارند.
    2 تا هنرمند خوب در اینجا هست که متاسفانه یک اتاق کوچک را پر از نو آموز می کنند و از رنگ روغن و بوی نفت و تینرش تا طراحی و..... را در آنجا جمع می کنند .و آنهایی که یک مقدار بلدند را به حال خود رها می کنند و وقت خود برای کشیدن نقاشی برای تازه کارها می کنند تا پیش والدینشان فیس دهند.برای این آشفته بازار 8 جلسه 1/5 ساعته 28000 تومان.
    دلم پر از درده.
    خب آبرنگ رو میشه تلفیقی کار کرد ، مشکلی نداره ، بستگی به سبک طرف داره
    در مورد آموزش های خصوصی باید بگم که ، اینها همگی بازاری کار میکنن ، اگر میخواید هنری یاد بگیرید ، یا باید استاد دانشگاه گیر بیارید که هنر تدریس میکنه ، یا خودتون یاد بگیرید ! منم همه ی اینا رو خودم یاد گرفتم

کلا این آموزشگاه های بیرون فقط اوقات فراقت اکثر جوونا رو پر میکنه و بس!
    من بعید میدونم کسی اینجور جاها حرفه ای یاد بگیره ، مگر اینکه استاد سختگیر و تحصیل کرده ی هنر باشه

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •