تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 543 از 626 اولاول ... 43443493533539540541542543544545546547553593 ... آخرآخر
نمايش نتايج 5,421 به 5,430 از 6251

نام تاپيک: کلـوپ Lenovo Z500

کاربر فعال انجمن موسیقی donkeyoxte's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2013
    محل سكونت
    پشت سیگار (درحال ترک...) نه نشد

پيش فرض

سلام
    قربون آدم چیز فهم
    منم همینو میگم دیگه
    ببین من نمیگم این لپ تاپ بده یا خویه ، اصلا کاری به این کارا ندارم.
    فقط اومدم یه پست زدم که میخواین پیشنهاد بدین به کسی هم معایبش رو بگین هم مزایاش رو نه اینکه فقط مزایاش رو بگین و همینطور بالعکس
    همین.ولی خب یه سری بد برداشت کردن و بحث ادامه دار شد
    ( راستی من اصلا اهل فیلم نگاه کردن نیستم فقط نرم افزار رو عشقه )
    عزیز ما که گرفتیم راضیم کسی هم نباید لب تابو بپرسه که آقا حال کردی باهاش یا نه سلیقه ها متفاوته یکی واسش وضوحه تصویر مهم نیست میگه آره ولی یکی دیگه مهمه میگه نه آقا این صفحش بدرد نمیخوره(البته منظورم این لب تاب نیست) من که راضیم خیلی خوشجیل موشجیله تو قیمت خودش واقعا از بقیه سرتره فقط یه باتریش میمونه با یه داغیش که داغیشو همونجور که گفتم زیاد داغ میکنه البته واسه کارای سنگین باتریشم من چون زیاد بیرون نمیبرم همش وصله به برق خونه الان 4 ماهه دارمش wear leavel صفر درصده همش وصل بوده به برق تا 60 پر میشه بعدش از برق شارژ میگیره 3یا 4 روز یه بارم میزارم تا 100 پرشه بعد باتریرو میکنم تا بیاد رو 20 یا پایینتر ( آقا گفتی اهل فیلم نیستی هر وقت وقت کردی بشین fight club 1999 بزن نگاه کن شاهکاره )

2. این کاربر از donkeyoxte بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه miladsalary's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2011

پيش فرض

سلام دوستان با خوندن تقریبا. همه صفحات در دو ماه گذشته میخواستم بپرسم به نظرتون i5 یا i7 کدوم برای یک دانشجوی نرم افزار مناسبه( ببخشید که بی ربط بود) خواهشمندم کمی راهنماییم کنین

در کودکی از تکلیف میترسیدیم و اکنون از بلاتکلیفی!!B-)

آخر فروم باز hamidreza2010's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    اینتـــــرنت

پيش فرض

عزیز ما که گرفتیم راضیم کسی هم نباید لب تابو بپرسه که آقا حال کردی باهاش یا نه سلیقه ها متفاوته یکی واسش وضوحه تصویر مهم نیست میگه آره ولی یکی دیگه مهمه میگه نه آقا این صفحش بدرد نمیخوره(البته منظورم این لب تاب نیست) من که راضیم خیلی خوشجیل موشجیله تو قیمت خودش واقعا از بقیه سرتره فقط یه باتریش میمونه با یه داغیش که داغیشو همونجور که گفتم زیاد داغ میکنه البته واسه کارای سنگین باتریشم من چون زیاد بیرون نمیبرم همش وصله به برق خونه الان 4 ماهه دارمش wear leavel صفر درصده همش وصل بوده به برق تا 60 پر میشه بعدش از برق شارژ میگیره 3یا 4 روز یه بارم میزارم تا 100 پرشه بعد باتریرو میکنم تا بیاد رو 20 یا پایینتر ( آقا گفتی اهل فیلم نیستی هر وقت وقت کردی بشین fight club 1999 بزن نگاه کن شاهکاره )
    اوکی
    فقط در چه سبکی هست؟
    جنگیه ؟ طنزه ؟
    چی هس کلا

سلام دوستان با خوندن تقریبا. همه صفحات در دو ماه گذشته میخواستم بپرسم به نظرتون i5 یا i7 کدوم برای یک دانشجوی نرم افزار مناسبه( ببخشید که بی ربط بود) خواهشمندم کمی راهنماییم کنین

در کودکی از تکلیف میترسیدیم و اکنون از بلاتکلیفی!!B-)
    سلام
    ببنیند همون i5 هم کارتون رو راه میندازه ولی خب چون رشتون نرم افزار هست و بعدا برای خودتون مهندس میشین ، i7 بگیرین بهتره.دیگه خیالتون جمعه دیگه
    از هر لحاظ بگیرین بهتره از i5 هست و در آینده هم مشکلی نخواهید داشت
    فقط میتونید z510 رو هم بگیرید ، لپ تاپ خوبیه

5. 2 کاربر از hamidreza2010 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Mar 2010

پيش فرض

دوستان خواهشا کمک کنید مشکل من حل بشه چون واقعا نگرانم کرده

جدیدا لپ تاپ من یه دفعه شارژش از مثلا 40 درصد میرسه به 6 درصد و لپ تاپ الارم میده که : باید به شارژ زده بشه و بعد هم بعد از 30 ثانیه دستگاه خاموش میشه...

مشکلش چیه ؟ چرا یه دفعه شارژش انقدر میاد پایین ؟

اینم بگم که دستگاه اکثرا به برق وصله و شارژ نمیشه و معدود دفعاتی که از برق درمیارم و از بانری استفاده میکنم این مساله پیش میاد ....

خواهشا کمک کنید

ناظر انجمن های لپ تاپ و نرم افزار Public Enemy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2012
    محل سكونت
    San Andreas ( محله ی بنفش ها )

پيش فرض

یه بار باتری رو با Energy management کالیبره کنین . سپس تست کنین هنوز همین مشکل هست یا خیر

8. این کاربر از Public Enemy بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Aug 2013
    محل سكونت

پيش فرض

[QUOTE=hamidreza2010;8038893]اوکی
    فقط در چه سبکی هست؟
    جنگیه ؟ طنزه ؟
    چی هس کلا

ما کی باشیم در مورد این فیلم نظر بدیم فقط همینو بدون کارگردانش دیوید فینچر بازیگرشم براد پیت در کل فیلم قشنگیه تونستی حتما نگاه کن

آخر فروم باز starpars's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008
    محل سكونت
    C:\Program Files

پيش فرض

Battery Wear Level توی نرم افزار BatteryInfoView مگه هر چی بیشتر باشه بهتر نیست؟؟
    یعنی ظرفیتی که باتری نسبت به روز اولش شارژ نگه میداره
    الان واسه من Battery Wear Level زده 96.4 %
    واسه شما ها چنده؟

اینم لینک مستقیم برنامش
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

پروفشنال mohammad_203's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2013
    محل سكونت
    nowhere

پيش فرض

Battery Wear Level توی نرم افزار BatteryInfoView مگه هر چی بیشتر باشه بهتر نیست؟؟
    یعنی ظرفیتی که باتری نسبت به روز اولش شارژ نگه میداره
    الان واسه من Battery Wear Level زده 96.4 %
    واسه شما ها چنده؟

اینم لینک مستقیم برنامش
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    این مقدار در نرم افزار که شما دارین به معنی اینه که چقدر باتری سالم مونده ولی در نرم افزار Battery Care درست برعکس هست !یعنی تو نرم افزار batterycare هر چی این مقدار کمتر باشه بهتره

فقط یک سوال دارم : دوستان از باتری چطور استفاده می کنید که wear level صفر درصد مونده مگه میشه؟!
    Last edited by mohammad_203; 27-12-2013 at 22:39.

تاريخ عضويت
    Aug 2013
    محل سكونت

پيش فرض

این مقدار در نرم افزار که شما دارین به معنی اینه که چقدر باتری سالم مونده ولی در نرم افزار Battery Care درست برعکس هست !یعنی تو نرم افزار batterycare هر چی این مقدار کمتر باشه بهتره

فقط یک سوال دارم : دوستان از باتری چطور استفاده می کنید که wear level صفر درصد مونده مگه میشه؟!
    من به یکی از بچه ها هم گفتم که تو برنامه battery care تو گزینه wear leavel صفر درصده اونم شاید به خاطر اینکه تازه خریدمش حدود 5 ماه
    صبح تا شبم تو برقه فقط تا 60 پر میزارم بعدکه از برق میگیره شارژشو چند روز یه بارم میزارم تا 100 پر شه بعد از برق میکشم وقتی میاد رو 20 یا پایینتر میزنم به برق دوباره تا 60

ناظر انجمن های لپ تاپ و نرم افزار Public Enemy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2012
    محل سكونت
    San Andreas ( محله ی بنفش ها )

پيش فرض

متاسفانه ظاهرا این برنامه کمی با Z500 مشکل داره و تا باتری یه بار توسط Energy management کالیبزه نشه ، مقدار صحیح wear level رو نشون نمی ده .

من همیشه همین مشکلو دارم . اوایل دیدم همش صفر نشون می ده کالیبره که کردم دیدم مقدارش زیاد شد !!!!!

الانم هنوز مشکل هست هنوزم اول باید کالیبره شه تا مقدار صحیح رو نشون بده .

14. این کاربر از Public Enemy بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •