تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 543 از 596 اولاول ... 43443493533539540541542543544545546547553593 ... آخرآخر
نمايش نتايج 5,421 به 5,430 از 5953

نام تاپيک: كرك و سريال محصولات Kaspersky || آرشــیو شماره 1 ||

داره خودمونی میشه HusseinR's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009

پيش فرض

با سلام مجدد..خدمت شما دوست عزیز و بقیه دوستان عرض کنم که این تریال ریست 30 روزه می باشد و بهترین تریال ریست موجود است چون همین الان روی ویندوز 8 هم تست شد و کاملا جواب داد...امیدوارم خوشتون بیاد...مجددا لینک رو میذارم:
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    برا من بعد 3 روز بلاک شد!!
    ویندوز 7 و کاسپر 2012.

2. 2 کاربر از HusseinR بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال کلوپ گوشی ها mahyarSAMSUNG's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2006
    محل سكونت
    تهران - درقرمزـه

پيش فرض

ویندوز 7 و کاسپر 2012.
    پس اینم کار نمیکنه .... چه حیف شد

آخر فروم باز amirpers's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2005
    محل سكونت
    در پناه خدا

پيش فرض

دوستان هیچ کلید جدیدی برای KIS 2013 ندارید ؟
    هیچ کدوم جواب نداده.

پروفشنال zendegi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2006
    محل سكونت
    IRAN

پيش فرض

ویندوز 7 و کاسپر 2012.
    سلام..این تریال ریسته نباید سریالش بلوک بشه چون من مدتیه استفاده کردم اگه منظورت سایتیه که آپلود کردم بگو جای دیگه واست آپلود کنم..البته من اینو روی kis 2013 برای ویندوزهای 7 و 8 تست کردم روی 2012 تست نکردم اگه واقعاً دوستان دنبال تریال ریست هستن من یه پک کامل دارم که یکش این بود....

6. این کاربر از zendegi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Feb 2005
    محل سكونت
    در پناه خدا

پيش فرض

سلام..این تریال ریسته نباید سریالش بلوک بشه چون من مدتیه استفاده کردم اگه منظورت سایتیه که آپلود کردم بگو جای دیگه واست آپلود کنم..البته من اینو روی kis 2013 برای ویندوزهای 7 و 8 تست کردم روی 2012 تست نکردم اگه واقعاً دوستان دنبال تریال ریست هستن من یه پک کامل دارم که یکش این بود....
    ممنون
    من از تریال ریست استفاده نمی کنم. از Key استفاده می کنم که الان یه روزه از کار افتادی و بلاک شده و کلید جدیدی پیدا نکردم.

پروفشنال manuch's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

هر چه قدر شما و دیگر دوستان بیشتر و بیشتر به سایت کاسپرسکی سر بزنید و در فواصل کمتری آپدیت کنید به همان اندازه اطلاعات کلیدها را در اختیارشان می گذارید و آن ها هم چک می کنند. خوب مثلا هر دو روز یک بار آپدیت کنید. ضمن اینکه با استفاده از 2012 شما می توانید به سادگی به آپدیتها دسترسی داشته باشید و خیالتان آسوده باشد. من نمی دونم شما چرا این قدر از تعویض ویندوز اجتناب می کنید؟!! من گاهی یک ماه هم نشده ویندوز عوض می کنم. چون نه اعتماد و نه اعتقادی به این رجیستری بوستر ها دارم و باید تا سرعت ویندوزم میاد پایین، همه چی رو عوض کنم. تمام اطلاعات هارد و سیستم فعلی هم در پوشه windows.old ذخیره می شه مثل favorates , updates, cookies و همه چی! حتی فایلهای دسکتاپ و غیره!

9. این کاربر از manuch بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه HusseinR's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009

پيش فرض

دوست عزیز منظورم همون سریالش هست که بلوک شده.
    بیش از 10 تا تریال ریست رو امتحان کردم و هیچ کدوم رو ورژن 2012 جواب نداده. حالا رو 2013 هم تست میکنم خبرشو میدم.
    فعلا از ورژن رایگان آویرا و کمبو استفاده میکنم. فکر کنم دیگه باید لایسنس کاسپر بخرم!

آخر فروم باز ahriman323's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض

کسی کی kis 2013 داره گه بلوک نشده باشه؟

پروفشنال zendegi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2006
    محل سكونت
    IRAN

پيش فرض

دوستان اینم یه سایت کلید کاسپر فقط قبلش کاسپر رو غیرفعال کنید چون به سایتش گیر میده و بلوکش می کنه :
    مجبورم فارسی بنویسم چون به انگلیسی گیر میده و خط چین مینویسه شما در آدرس بار به انگلیسی بنویسید.. حک خط تیره هوم(home) دات نت..یعنی : [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] فقط به جای خط چین اول حک بنویسید..
    Last edited by zendegi; 06-10-2012 at 19:02.

13. این کاربر از zendegi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Feb 2005
    محل سكونت
    در پناه خدا

پيش فرض

دوستان اینم یه سایت کلید کاسپر فقط قبلش کاسپر رو غیرفعال کنید چون به سایتش گیر میده و بلوکش می کنه :
    مجبورم فارسی بنویسم چون به انگلیسی گیر میده و خط چین مینویسه شما در آدرس بار به انگلیسی بنویسید.. حک خط تیره هوم(home) دات نت..یعنی : [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] فقط به جای خط چین اول حک بنویسید..
    ممنون ولی این سایت معمولا کلیدهاش قدیمیه و زود اپدیت نمیشه.
    همین الان ببین مال چند وقت پیشه.

15. این کاربر از amirpers بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •