تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 541 از 720 اولاول ... 41441491531537538539540541542543544545551591641 ... آخرآخر
نمايش نتايج 5,401 به 5,410 از 7197

نام تاپيک: تاپیک اختصاصی تلویزیونهای پاناسونیک LED/LCD/Plasma

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2012

پيش فرض

فرشاد جان هرچی سرچ میکنم این مدل رو نمیبینم من هم Vt10 , V10 رو 42 اینچ سرچ کردم چیزی نیومده میشه لطف کنی اسمشو بهم بگی مرسی عزیز
    متاسفانه خانواده شهرستان هستن (ساری) نمایندگی اینجا هم فقط ut30 داره میشه محبت کنید شماره اون فروشگاهی رو که گفتین بهم بدین واقعا شرمنده
    من که نرفتم نمایندگی پاناسونیک شریعتی. احسان میگه من اونجا دیدم...p50v10 این tvکه من میخوام بخرم. البته با موبایل 2مگاپیکسلی و زیر نور لامپای فروشگاه عکس انداختم. واسه اینه که کیفیت عکس خوب نیست.

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    Last edited by farshad.fitnes; 15-08-2012 at 12:18.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2012

پيش فرض

دوستان عزیزم متاسفانه پاناسونیک پیدا نکردم الان گزینه هایی که دارم sony EX720 و panasonic UT30 کدوم از لحاظ کیفیت و کارایی با توجه به اینکه خونه ما روشن و تقریبا پر نوره بهتره؟راستی سامسونگ چطوره؟کسی تجربه استفاده ازش رو داره؟کدوم مدلش تا 2 تومن خوبه؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2012

پيش فرض

دوستان عزیزم متاسفانه پاناسونیک پیدا نکردم الان گزینه هایی که دارم sony EX720 و panasonic UT30 کدوم از لحاظ کیفیت و کارایی با توجه به اینکه خونه ما روشن و تقریبا پر نوره بهتره؟راستی سامسونگ چطوره؟کسی تجربه استفاده ازش رو داره؟کدوم مدلش تا 2 تومن خوبه؟
    اگه50اینچ v10 گیرت نیومده. 42اینچ st30 بگیر. تو کرج با گیرت میاد.2,100

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2012

پيش فرض

اگه50اینچ v10 گیرت نیومده. 42اینچ st30 بگیر. تو کرج با گیرت میاد.2,100
    جدا تو کرج st30 رو 2100 میدن؟ میدونی کجای کرج هست؟مطمئنید؟ اگه شماره یا آدرسی دارین بهم محبت میکنید فرشاد جان چون آشانایی تو کرج دارم که به از شما نباشه دوسته نازنینیه اگه مطمئن باشم اونجا 42 اس تی سی 2100 هست میگم امروز واسم هر طوری شده بخره خواهشا اگه شماره آدرس یا هر نشونی داری بهم بده
    چون راستشو بخوای فرشاد جان میخواستم برم دیگه سامسونگ بگیرم البته اگه مدلهای خوبه اینو هم داشته باشن
    فرشاد جان میدونید کدوم مدل 40 اینچ سامسونگ که full HD,3D,کنتراست خوب و .... داشته باشه کدومه و حول و حوشه قیمتش رو هم دارین؟راستی پلاسمای سامسونگ چطوره؟
    شرمنده خیلی سئوال پرسیدم

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2012

پيش فرض

جدا تو کرج st30 رو 2100 میدن؟ میدونی کجای کرج هست؟مطمئنید؟ اگه شماره یا آدرسی دارین بهم محبت میکنید فرشاد جان چون آشانایی تو کرج دارم که به از شما نباشه دوسته نازنینیه اگه مطمئن باشم اونجا 42 اس تی سی 2100 هست میگم امروز واسم هر طوری شده بخره خواهشا اگه شماره آدرس یا هر نشونی داری بهم بده
    چون راستشو بخوای فرشاد جان میخواستم برم دیگه سامسونگ بگیرم البته اگه مدلهای خوبه اینو هم داشته باشن
    فرشاد جان میدونید کدوم مدل 40 اینچ سامسونگ که full HD,3D,کنتراست خوب و .... داشته باشه کدومه و حول و حوشه قیمتش رو هم دارین؟راستی پلاسمای سامسونگ چطوره؟
    شرمنده خیلی سئوال پرسیدم
    اصلا سراغ سامسونگ نرو که بعدا پشیمون میشی. اگه بر فرض محال تصویر امروزش خوب باشه فردا هیچ تضمینی نیست که افت کیفیت یا خرابی نداشته باشه...
    02634201077- 02634201079
    بگو از آشناهای "عیوضی" هستم. همونی که ازتون v10رو خریده. که بهت قیمت قبل رو بدن.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2012

پيش فرض

اصلا سراغ سامسونگ نرو که بعدا پشیمون میشی. اگه بر فرض محال تصویر امروزش خوب باشه فردا هیچ تضمینی نیست که افت کیفیت یا خرابی نداشته باشه...
    02634201077- 02634201079
    بگو از آشناهای "عیوضی" هستم. همونی که ازتون v10رو خریده. که بهت قیمت قبل رو بدن.
    مرسی فرشاد جان واقعا لطف کردی نمایندگی فروش هست عزیز؟ شما وی 10 رو چقدر گرفتین؟ با محسن عیوضی (معماری خونده) نسبتی دارین؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2012

پيش فرض

خواهش...آره نمایندگی فروشه...ساعت 5 میان
    Last edited by farshad.fitnes; 15-08-2012 at 14:56.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2012

پيش فرض

هرکی فیلمbluray 3D میخواد(حجم50GIG). میتونم با قیمت16000 تومان از یکی از آشناهامون بگیرم. (این قیمتیه که به همکاراش میده)
    Last edited by farshad.fitnes; 15-08-2012 at 15:25.

9. این کاربر از farshad.fitnes بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه bahsalam1's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2012
    محل سكونت
    همدان

پيش فرض

اولین عینک های سه بعدی که همون آناگلایف هستند و یکدفعه میبینی نصفش ۳D شد و نصفش خرابه و به چشم هم آسیب میرسونه و خلاطه کلی دنگ و فنگ دارن بعد عینک های شاتر که شارژی هستند و وقتی یکم جا به جا بشین سرعت شاتر به هم میریزه و جاهای دیگه شات میزنه که خوب نمیتونید فیلم رو خوب ببینید و از سه بعدی بودنش لذت ببرین گروه دیگه عینک های سه بعدی جدیدی هستند که ال جی سینما ۳D داره. نه شات میزنه نه به چشم آسیب میزنه و کاملا هم تصویر ۳D میسازه. خیلی با کیفیته ولی تلویزیونش حدودا ۳ ۴ میلیون تومنه که تا ۸ میلیون قیمت ها بالا و پایینن. اگه خواستین از اینا بگیرین مدل LW57000 Cinema 3D چون مبدل تصاویر دو بعدی به سه بعدی روی خودش هست و بعد از اون هم مدل ۴۲LW65100 خیلی عالیه. برای اطلاعات بیشتر به سایت [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] و برای قیمت تلویزیون و مانیتورهای سه بعدی به سایت دیجی کالا مراجعه بفرمایید.
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    حجم این نسخه ها فوق العاده مناسب هست و برای یک فیلم عالی حدود 1 گیگ با کیفیت ۷۲۰p هست که نسبت به نسخه iso original خیلی بهتره ولی باید برای سه بعدی دیده شدن فیلم، تنظیمات گوشی evo یا تلویزیون یا مانیتورتون رو به side by side تغییر بدید که بعد دوتا تصویر روی هم قرار میگیرند و تصویر کاملا ۳ بعدی دیده میشه.
    پس اگر فیلمی رو دانلود کردید و نوشته بود ۳D ولی ۲ تا تصویر ۲ بعدی و عادی بود، مطمئن باشید که فیلمتون سه بعدی هست و نباید نگران باشید، فقط کمی دستکاری و تغییر در تنظیمات دستگاه ۳D تون لازمه تا بتونید ببینیدش.
    Last edited by bahsalam1; 15-08-2012 at 15:04.

11. این کاربر از bahsalam1 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2012

پيش فرض

مدل st30 سایز 50اینچ: 3,100

13. این کاربر از farshad.fitnes بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 2 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 2 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •