تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 541 از 645 اولاول ... 41441491531537538539540541542543544545551591641 ... آخرآخر
نمايش نتايج 5,401 به 5,410 از 6449

نام تاپيک: { سخت افزار } مشکلات و سوالات جزئی درباره لپ تاپ

داره خودمونی میشه میلاد صبح خیز's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    رشت

پيش فرض

من یه سوالی داشتم در مورد لب تاپ های SONY Vaio
    توی این لبتاپ ها یه درایو مخفی وجود داره که فایلهای ریکاوری روی اون قرار داره و فقط از قسمت Disk Management قابل رویت هستش ،
    و اگه کلا ریکاوری کنیم ( با Ctrl +f11 ) اطلاعات از همون جا برگردونده میشه و تمام اطلاعات پارتیشنها از بین میره و کلا به تنظیمات اولیه بر میگرده!
    حالا من اومدم با برنامه Vaio Care از سیستم یه بک آپ گرفتم . می دونم که اطلاعات همون درایو مخفی رو روی دی وی دی رایت کرده! حالا اگه با این دی وی دی ریکاوری کنم باز هم به تنظیمات اولیه برمیگرده؟

پس برای ویندوز عوض کردن توی لپتاپ های وایو چی باید کرد؟

حـــــرفـه ای Pami's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

رفتم سایت dell ، کلی مورد هست! کدوم ها رو دانلود کنم؟
    یکبار برای همیشه تمام درایورهاتون رو دانلود کنید تا در آینده هم به مشکلی نخورید .

جدیدا یه مشکلی برام پیش اومده که شروع کرده به هنگ کردن ... نمیدونم علتش چیه ! بعضی وقتا بعد از یکی دو دقیقه از شروع کار هنگ میکنه و بعضی وقتا هم بهد از 2 - 3 ساعت ... البته بعضی وقتا هم مشکلی پیش نمیاد . منتها میخواستم بدونم علتش چیه ؟
    در اینجور موارد همه اولین راهی که پیشنهاد میکنن تعویض ویندوز و نصب یک نسخه فرش به همراه آخرین آپدیت های درایورهاتون هست . اکثرا هم با این کار حل میشه .
    حالا من اومدم با برنامه Vaio Care از سیستم یه بک آپ گرفتم . می دونم که اطلاعات همون درایو مخفی رو روی دی وی دی رایت کرده! حالا اگه با این دی وی دی ریکاوری کنم باز هم به تنظیمات اولیه برمیگرده؟
    بله با اون دی وی دی هم میتونید ویندوز رو ریکاوری کنید .

پس برای ویندوز عوض کردن توی لپتاپ های وایو چی باید کرد؟
    اگر شما میخواین یه نسخه دیگه از ویندوز بریزید باید دستی پارتیشن C رو فرمت کنین و ویندوز نصب کنین .

آخر فروم باز oghyanoos's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2009

پيش فرض

1-
    لپ تاپ های قدیمی دل با ترکیب CTRL+F11 به منوی ریکاوری میره تا جایی که یادمه ، البته اگه پارتیشن ریکاوری و اطلاعاتش روش باشه .
    برای درایورها برید سایت دل
    ctrl f11 نبود.!
    میتونم اول xp بریزم بعد با خود xp درایور هاشو دانلود کنم؟؟

پروفشنال pedramakaay's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

دوستان سلام...

آپديت ويندوز 7 سرويس پك 1 توي آتو آپديت لپ تاپم اومده...ولي خيلي حجيمه و نمي دونم چرا اين قدر طول ميكشه...با اين كه adsl دارم و سرعتم هم خوبه خيلي كند از سايت مايكروسافت دانلود مي كنه...

چاره چيه؟ آيا اتوماتيك آپديت رزوم داره يا اگر خاموش كني ميپره؟ لپ تاپ 3 روز روشن كه نميشه بمونه

تاريخ عضويت
    Oct 2009

پيش فرض

cd xp رو میزارم تو لپتاپ dell بعد کدوم کلید رو بزنم تا نصب ویندوز xp بیاد بالا؟؟؟
    dell 1525

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2010

پيش فرض

سلام.لپ تاپ من u45 ایسوس است و وقتی لپ تاپ در حالت hibernate خاموش میکنم و دوباره روشن میکنم و میخوام از وایرلس استفاده کنم یک دفعه هنگ میکنه! و مجبور میشم بافشار دادن دکمه پاور خاموشش کنمبه نظرتون مشکل از کجاست؟

مدیر انجمن های هارد دیسک ata.royalfalcon's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

cd xp رو میزارم تو لپتاپ dell بعد کدوم کلید رو بزنم تا نصب ویندوز xp بیاد بالا؟؟؟
    dell 1525
    سلام بايد F2 رو فشار بدي (موقعي كه لوگو مياد) اگر جواب نداد دگمه delete رو بزن

تاريخ عضويت
    Oct 2009

پيش فرض

سلام بايد F2 رو فشار بدي (موقعي كه لوگو مياد) اگر جواب نداد دگمه delete رو بزن
    این لپتاپ فقط 2تا درایو داره یکی c , و دیگری ریکاوری.
    اگه xp نصب کنم همه چیز لپتاپ پاک میشه؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2007

پيش فرض

دوستان سلام...

آپديت ويندوز 7 سرويس پك 1 توي آتو آپديت لپ تاپم اومده...ولي خيلي حجيمه و نمي دونم چرا اين قدر طول ميكشه...با اين كه adsl دارم و سرعتم هم خوبه خيلي كند از سايت مايكروسافت دانلود مي كنه...

چاره چيه؟ آيا اتوماتيك آپديت رزوم داره يا اگر خاموش كني ميپره؟ لپ تاپ 3 روز روشن كه نميشه بمونه
    من اینو دانلودش کزدم .... وسطش اگه استپ بزنی بعدا از ادامش شروع میشه .... ولی واسه من هم طول کشید

---------- Post added at 06:41 PM ---------- Previous post was at 06:38 PM ----------

در اینجور موارد همه اولین راهی که پیشنهاد میکنن تعویض ویندوز و نصب یک نسخه فرش به همراه آخرین آپدیت های درایورهاتون هست . اکثرا هم با این کار حل میشه .

.
    ممنون از توضیحتون .... دیشب فهمیدم که وقتی مودم ADSL رو از سیستم جدا کنم دیگه هنگ نمیکنه .... ولیوقتی که وصلش میکنم بلافاصله هنگ میکنه .... هم با LAN امتحان کردم هم با USB ... فرقی نمیکنه ....

با یه مودم دیگه هم امتحان کردم ولی باز نتیجه همون شد ..... روی ویندوز قبلیم خیلی نرم افزار دارم و میخوام اگه بشه بدون نصب مجدد ویندوز مشکل رو حل کنم ....

راه دیگه ای به نظرتون نمیرسه ؟

داره خودمونی میشه میلاد صبح خیز's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    رشت

پيش فرض

بله با اون دی وی دی هم میتونید ویندوز رو ریکاوری کنید .
    .
    این رو که می دونم ، ولی سوال من اینه که آیا تمام هارد دیسکم فرمت میشه بر میگزده به روز اول یا فقط درایو C ?

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •