تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: سرویس دهی شاتل را چگونه ارزیابی میکنید!؟

راي دهنده
305. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • ★★★★★

37 12.13%
  • ✩★★★★

37 12.13%
  • ✩✩★★★

55 18.03%
  • ✩✩✩★★

34 11.15%
  • ✩✩✩✩★

142 46.56%
صفحه 54 از 1545 اولاول ... 444505152535455565758641041545541054 ... آخرآخر
نمايش نتايج 531 به 540 از 15446

نام تاپيک: ADSL Shatel / شرکت شاتل

آخر فروم باز mohammad.asghari's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2012
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

دوستان وضع شاتل تو مشهد چطوره؟
    سرویس نامحدوش 128 خوبه؟

بعد من 256 محدود رو بخرم شبی 1 گیگ میتونم راحت دانلود کنم یا نه؟

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Apr 2007

پيش فرض

سلام دوستان ممنون میشم در این تاپیک بهم کمک کنید چون امروز دیگه پهنای باندم تموم میشه و می خوام یه سرویس دهنده دیگه رو انتخاب کنم
    ممنون از وقتی که میزارید
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

آخر فروم باز mohammad.asghari's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2012
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

دوستان وضع شاتل تو مشهد چطوره؟
    سرویس نامحدوش 128 خوبه؟

بعد من 256 محدود رو بخرم شبی 1 گیگ میتونم راحت دانلود کنم یا نه؟
    هیچکی نمیتونه منو راهنمایی کنه

پروفشنال Ghasem.M's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007

پيش فرض

سلام دوستان من میخوام این ماه از شاتل سرویس art1 بگیرم. حداکثر استفاده در ماه هم ۲۰ گیگ هست. سرعت این سرویس معمولا چند هست؟
    آخر فروم باز amin1374's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2008
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

آرت 1 سرعت 100 کیلو بایت هست من دارم خوبه اضیم ازش
    در مورد وضع شاتل تو مشهد باید بگم که بستگی به منتظقتون داره در آزادگان که عالیه آرت ض رو هم که سرعتشو گفتم
    اگه محدود بخای بگیری با شبی 1 گیگ پشت سر هم احتمالش خیلی زیاده به هفته نکشیده محدودت کنن!

آخر فروم باز Terova's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2008

پيش فرض

این طرح جدیدی که شاتل زده ارزش ثبت نام داره من کارم فقط وبگردی هست
    همین که مودم رایگان میده

ناظر انجمن درخواست نرم افزار ALI . R's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2011
    محل سكونت
    مازندران

پيش فرض

سلام.
    امروز دیدم برام از طرف شاتل sms دادن. گفتن :
    مشترک گرامی به دلیل اختلال خارج از شبکه شاتل سرویس adsl شما در 93/8/15,16 از ساعت 03:00 به مدت 8 ساعت اختلال دارد.

این قضیش چیه دوستان؟؟

کاربر فعال انجمن موسیقی donkeyoxte's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2013
    محل سكونت
    پشت سیگار (درحال ترک...) نه نشد

پيش فرض

مزخرف ترین سرویسی که باهاش کار کردم همین شاتل بوده
    من سرویس ART3 رو گرفتم که هزینش ۴۳هزار تومنه بعد که با بخش فروش صحبت کردم بهم گفتم ۱۰ تومن واسه این باید بدی ۵ تومن واسه این خلاصه هزینم شد ۶۷هزار تومن
    حالا جالبش اینجاست من چند بار تاکید کردم من نامحدود میخوام و دانلودم در ماه خیلی زیاده اوناهم گفتن بله این ART3 نامحدوده و کلی شعر گفتن...
    بعد ۵ روز سرعت دانلود از تورنتم از ۲۵۰ (البته نوسان داشت بین ۲۱۵ تا ۲۵۰) شد ۷ کیلو بایت و سرعت IDM مثلا تو سایت های uploadbaz و rodfile حدود ۳۰ کیلو بایت شد ولی سایت هایی مثل ----------- و p30world همون سرعت اصلی (حدود ۲۵۰ کیلو بایت)
    حالا امروز دهمین روز سرعت تورنت که همونجوری افتضاح باقی مونده سرعت IDM هم از سایت های بزرگ این

دوستان متاسفانه به طور آشکار کلاهبرداری میکنن نه فقط شاتل بلکه بقیه سرویس دهنده ها
    من دوباره میخوام از مخابرات اینترنت بگیرم سرویس ۱مگابایت نامحدود که دانلودم همون ۱۲۸ کیلوبایت حداقل صریح و واضح میگن اگه سرعت به اصطلاح ۲۵۶ نامحدود میخواین سرعتتون بین ۸ نفر تقسیم میشه ( البته اینم واسه خودش ستمیه) و سرعت دان شما ۳۲ کیلو بایت
    و واقعا همون سرعت ۳۲ کیلوبایت هست

9. 2 کاربر از donkeyoxte بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال BursT's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

من سرویس ART3 رو گرفتم که هزینش ۴۳هزار تومنه بعد که با بخش فروش صحبت کردم بهم گفتم ۱۰ تومن واسه این باید بدی ۵ تومن واسه این خلاصه هزینم شد ۶۷هزار تومن
    حالا جالبش اینجاست من چند بار تاکید کردم من نامحدود میخوام و دانلودم در ماه خیلی زیاده اوناهم گفتن بله این ART3 نامحدوده و کلی شعر گفتن...
    بعد ۵ روز سرعت دانلود از تورنتم از ۲۵۰ (البته نوسان داشت بین ۲۱۵ تا ۲۵۰) شد ۷ کیلو بایت و سرعت IDM مثلا تو سایت های uploadbaz و rodfile حدود ۳۰ کیلو بایت شد ولی سایت هایی مثل ----------- و p30world همون سرعت اصلی (حدود ۲۵۰ کیلو بایت)
    حالا امروز دهمین روز سرعت تورنت که همونجوری افتضاح باقی مونده سرعت IDM هم از سایت های بزرگ این

دوستان متاسفانه به طور آشکار کلاهبرداری میکنن نه فقط شاتل بلکه بقیه سرویس دهنده ها
    من دوباره میخوام از مخابرات اینترنت بگیرم سرویس ۱مگابایت نامحدود که دانلودم همون ۱۲۸ کیلوبایت حداقل صریح و واضح میگن اگه سرعت به اصطلاح ۲۵۶ نامحدود میخواین سرعتتون بین ۸ نفر تقسیم میشه ( البته اینم واسه خودش ستمیه) و سرعت دان شما ۳۲ کیلو بایت
    دوست عزیز بیشترین سرعتی که با 256 میشه گرفت 32 هست
    این اشتباهو خیلی ها می کنند
    سرعتی که قرار داد می بندید و به اسم پهنای باند ارائه میشه بر اساس بیت(bit) هست
    سرعت دانلودتون که idm نشان می ده بر حسب بایت هست
    هر بایت 8 بیت هست
    یعنی سرعتی که قرارداد می بندید تقسیم بر 8 باید بشه تا سرعت دانلودتون را نشان بده
    اینکه میگید مخابرات 1 مگابیت می ده که سرعت دانلودش 128 کیلوبایت هست عالیه...یعنی اگه 24 ساعته سرعتتون اینقدر باشه سرویستون نزدیک به dedicated هست
    سرویس های نامحدود شاتل هم در اصل محدودیت دارن و به صورت پلکانی سرعت دانلودتون کم میشه
    توی کل این تاپیک در موردش توضیح داده شده و توی قرارداد و سایت هم هست
    ولی این مسئولین فروش شاتل از بس کلاه بردارو اشغال هستند توضیح روشنی نمی دن(البته من سرویس های آرت شاتلو خیلی دوست دارم و به همه هم توصیه می کنم)
    شما هم دیگه دنبال سرویس های نامحدود کیلویی نباشیدمخابرات خیلی از شهر ها که این سرویس را برداشته،خود تهران هم انگار دیگه برای سرعت های بالا ارائه نمیشه
    سلام.
    امروز دیدم برام از طرف شاتل sms دادن. گفتن :
    مشترک گرامی به دلیل اختلال خارج از شبکه شاتل سرویس adsl شما در 93/8/15,16 از ساعت 03:00 به مدت 8 ساعت اختلال دارد.

این قضیش چیه دوستان؟؟
    من 2-3 روز پیش اختلال داشتم===>
    پکت لاست بسیار+پینگ بد+سرعت دانلود خیلی کم
    Last edited by BursT; 02-11-2014 at 21:04.

11. این کاربر از BursT بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز sasan.69's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2012
    محل سكونت
    رشت

پيش فرض

من که ارت3 گرم سرعتم 100-120 بود(یعنی با آرت1 فرقی نمیکرد) اسمی نامحدوده و دنبال پول مفت و اجرا قانون مسخرشون هستن....

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 4 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 4 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •