تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 54 از 135 اولاول ... 44450515253545556575864104 ... آخرآخر
نمايش نتايج 531 به 540 از 1345

نام تاپيک: ADSL / مخابرات استان هرمزگان

داره خودمونی میشه abbasnajafzade's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

دوستانی که شکایت کردید این نقل قول از سامانۀ شکایت اداره تنظیم مقررات رو به شدت توجه داشته باشید که یه موقع شکایت شما از جریان نیفته و متوجه نشده باشید

کاری که من کردم این بود که شکایت کردم و کمتر از چهارده روز با جواب غیرمنطقی سرویس دهنده مواجه شدم و قانع نشدم و درخواست تجدید نظر دادم تا شکایتِ من در واحد تخصصی ادارۀ تنظیم مقررات بررسی بشه ، از شما هم میخوام اینکارو بکنید ، کثرت شکایات ارسالی به بررسی بیشتر موضوع کمک میکنه ، لطفا سرتون رو توی برف فرو نکنید
    شما که بندرعباس زندگی میکنی وضعیت سایر شرکتها مثل دابکو الان چجوریه مثل اینکه دابکو هنوز هم نامحدود میده ؟؟؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2012

پيش فرض

سلام دوستان
    من تا هفنه پیش ۱ مگ نامحدود داشتم ولی چون تمدید اعتبار در سایت غیر فعال شده بود اینترنتم قطع شد و مجبور شدم به شرکت مراجعه کنم و اینترنت حجمی بگیرم ولی بعدا با مراجعه با این انجمن فهمیدم که میشد اینترنت نامحدودم رو تمدید کنم . ( به پستهای ۴۹۵ و ۵۰۲ توجه کنید )
    خواستم به دوستانی که هنوز اینترنت نامحدود دارند سفارش کنم حتما با این پست ها مراجعه کنید و به صورت غیر حضوری اینترنت نامحدود خود را تمدید کنید

داره خودمونی میشه MJYousefi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2013

پيش فرض

شما که بندرعباس زندگی میکنی وضعیت سایر شرکتها مثل دابکو الان چجوریه مثل اینکه دابکو هنوز هم نامحدود میده ؟؟؟
    راستش من پنج سال پیش از دابکو اینترنت 128 آنلیمیت می‌گرفتم، سرویس‌های فعلی‌ش رو اطلاعی ندارم، باقی شرکت‌ها تا اونجایی که خبر دارم آسیا تک خوب هست

ولی به این نکته حتما توجه داشته باشید که در دیدگاه فنی ابتدا باید خط شما چک بشه که آیا پهنای باند بالا روی خط شما جواب میده یا خیر که اغلب شرکت‌ها اینکارو نمی‌کنند معمولا !

قبلا گفتم و باز هم تأکید می‌کنم شرکت‌های خصوصی معمولا پلن‌های آنلیمیت‌شون واقعی نیست، بجز آسیاتک که این سیاست رو نداره بقیه معمولا بعد از استفاده از سقف مشخصی محدودیت پهنای باند اعمال میکنن و سرعت شما بصورت پلکانی کاهش پیدا می‌کنه

4. این کاربر از MJYousefi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت mili1000's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2012

پيش فرض

دوستان من از طريق سايت سرعت اينترنتم كه 512 بود و كردم 1 مگ ولي تو سرعت هيچ تغييري نكرده!!!
    يعني 1مگ و 2مگ كه از طريق سايت ميشه شارژ كرد الكيه؟!!

تاريخ عضويت
    Mar 2013

پيش فرض

دوستان من از طريق سايت سرعت اينترنتم كه 512 بود و كردم 1 مگ ولي تو سرعت هيچ تغييري نكرده!!!
    يعني 1مگ و 2مگ كه از طريق سايت ميشه شارژ كرد الكيه؟!!
    تماس بگیرید پشتیبانی، تنها راه چاره ش اینه که تماس بگیرید بگید براتون بررسی کنند ، اگر کاری نکردند حضورا برید یا اینکه شکایت کنید ازشون

7. این کاربر از MJYousefi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه ehsanjt98's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2011

پيش فرض

بسم الله الرحمن الرحیم
    سلام دوستان من میدونم چرا سیستم قطع شده علتش اختلالی بود که تو سیستم پرداخت بود و وقتی شما گزینه پرداخت روی قبضو میزدید در واقع سرویستون شارژ میشد ولی هیج هزینه ای روی قبض نمیرفت خودم 10 گیگ همینطوری گرفتم شد 40 هزار تومن و خوردی زدم پرداخت روی قبض الان که رفتم تو این سایت [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] که برای اعلام قبوض تلفن ثابته دیدم 20 تومن بیشتر رو قبض نیست تازه فهمیدم چرا چند روزه قطعش کردن ولی حیف شد اگه میدونستم 500 گیگ میگرفتم با 12 ماه تمدید و 12 ماه آی پی ولید و سرعت 2 مگ ! شانس آوردن
    یا علی

دوستان سلام

آیا این روش هنوزم جواب میده ؟

( نامردیه بابا اصلا ما که مصرفمون بالاس ، باس چیکار کنیم ؟ ، من خیلی وقته نه سریالی دانلود کردم نه فیلمی خیلــــی ستمه )

تاريخ عضويت
    Mar 2013

پيش فرض

دوستان سلام

( نامردیه بابا اصلا ما که مصرفمون بالاس ، باس چیکار کنیم ؟ ، من خیلی وقته نه سریالی دانلود کردم نه فیلمی خیلــــی ستمه )
    بله ، من برای بار دوم هم به همین روش گیگ خریدم ؛ از سر ناچاری اگه آنلیمت هستی به هیچ وجه مراجعه نکن وگرنه پلن رو عوض می‌کنن ، از همین روش احتمالا می‌تونی اقدام به شارژ مجدد کنی

در آغاز فعالیت mili1000's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2012

پيش فرض

دوستان سلام

جواب ميده ولي تو سايت قسمت پرداختها و شارژها روبروي همون شارژي كه كردي ميزنه بدهكار.ديگه معلوم نيست كي و چطوري پول و ازت بگيرن..

داره خودمونی میشه tom71's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2011

پيش فرض

آقا این قضیه بدهکار که زدن چیه ؟ چرا نمیتونم تمدید کنم اینترنتم رو ؟
    خخخخخخخ تو روح هر چی دزده

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2011

پيش فرض

آقا این قضیه بدهکار که زدن چیه ؟ چرا نمیتونم تمدید کنم اینترنتم رو ؟
    خخخخخخخ تو روح هر چی دزده
    پرداخت از طریق قبض تلفن رو انتخاب کردی ؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •