تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: نظر سنجی حذف شد

راي دهنده
0. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • با احترام

0 0%
  • تیم مدیریت انجمن

0 0%
صفحه 54 از 4751 اولاول ... 444505152535455565758641041545541054 ... آخرآخر
نمايش نتايج 531 به 540 از 47505

نام تاپيک: ADSL Shatel / شرکت شاتل

حـــــرفـه ای choory's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

دوستان همینطور که میدونید من چون کاربر خانگی بودم بهم 512 ندادن.اما به قول خودشون گفتن که چند روز 128 باش بعد خودمون میکنیم 512
    5 شنبه زنگ زدم و درخواست دادم که به 512 تبدیل کنن.اونها هم گفتن از شنبه 512 میشه.دیشب ساعت 1 که توی سایت شاتل login شدم رفتم به قسمت تغییر درخواست تغییر سرویس و دیدم اون بالا نوشته که
    سرویسی که هم اکنون از آن بهرمند هستید : Eco512-3
    قبلا می نوشت Eco128-3 ما هم خیلی خوش حال که الان میرم با سرعت 60-64 فایل دان میکنم.
    اما سرعت از 18 بالاتر نیومد.اول فکر کردم که چون شبانه هست و اوله شبه سرعت پایینه برا همین 4 هم بیدار شدم و یک چکی کردم دیدم نه بازم سرعت همونه.
    حتی ساعت 7:15 هم که دیگه کمترین اوج ترافیک هست باز یک فایل دان کردم اونم همون بود.برا همین رفتم توی سایت speedtest.net و با چند تا سرور تست زدم که فهمیدم سرعت من همون 128 هست اما توی سایت نوشته 512 زنگ زدم به پشتیبانی میگه ما برات 512 کردیم.(دلیل خودشونم این هست که میگه توی سایت شاتل برید سرعتتونا چک کنید.آخه نوشته اونا به چه درده من میخوره؟؟؟!!!!)
    به نظر شما حالا من چکار کنم؟
    اینم نتیجه تست سرعت توی سایت speedtest.com

اگه این سرویس من به همون 512 تبدیل بشه من از شاتل فعلا هیچ گلایه ای ندارم.چون واقعا این 128 که چند روز بود هیچ مشکلی نداشته سرهت دانلودش هم 14 تا 18 نوسان داشته.اما بیشتر روی 16.2 ثابت بوده.راحت شبی 300 مگ میشه باهاش دانلود کرد.

آخر فروم باز isbn's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008

پيش فرض

دوستان همینطور که میدونید من چون کاربر خانگی بودم بهم 512 ندادن.اما به قول خودشون گفتن که چند روز 128 باش بعد خودمون میکنیم 512
    5 شنبه زنگ زدم و درخواست دادم که به 512 تبدیل کنن.اونها هم گفتن از شنبه 512 میشه.دیشب ساعت 1 که توی سایت شاتل login شدم رفتم به قسمت تغییر درخواست تغییر سرویس و دیدم اون بالا نوشته که
    قبلا می نوشت Eco128-3 ما هم خیلی خوش حال که الان میرم با سرعت 60-64 فایل دان میکنم.
    اما سرعت از 18 بالاتر نیومد.اول فکر کردم که چون شبانه هست و اوله شبه سرعت پایینه برا همین 4 هم بیدار شدم و یک چکی کردم دیدم نه بازم سرعت همونه.
    حتی ساعت 7:15 هم که دیگه کمترین اوج ترافیک هست باز یک فایل دان کردم اونم همون بود.برا همین رفتم توی سایت speedtest.net و با چند تا سرور تست زدم که فهمیدم سرعت من همون 128 هست اما توی سایت نوشته 512 زنگ زدم به پشتیبانی میگه ما برات 512 کردیم.(دلیل خودشونم این هست که میگه توی سایت شاتل برید سرعتتونا چک کنید.آخه نوشته اونا به چه درده من میخوره؟؟؟!!!!)

اگه این سرویس من به همون 512 تبدیل بشه من از شاتل فعلا هیچ گلایه ای ندارم.چون واقعا این 128 که چند روز بود هیچ مشکلی نداشته سرهت دانلودش هم 14 تا 18 نوسان داشته.اما بیشتر روی 16.2 ثابت بوده.راحت شبی 300 مگ میشه باهاش دانلود کرد.

شما تهرانی یا نه اگه آره کدوم مرکز

چون من البته تهران از یه شرکت به اسم شبکه پارسه همین 512ECO رو گرفتم البته بگم که این یه شرکت واسته هست برایه 4 شرکت اصلا نمایندگی نیست واسطه بین ما و صبانت.شاتل.لایزر.عصر ارتباط هر سرعتی هم که بخوای بهت میده بدونه هیچ مدرکی که ازت بخواد از 64 داره تا 1mb که من فعلا ازش 512 اکو رو گرفتم و اصلا بهم نگفتن که اول بهت 128 میدیم و بعد 512 میکنیمش

بچه هایه شاتلی کسی هست که سرویس شاتل داشته باشه و در کنارش V P N هم استفاده کنه شاتل سرویساش با v p n مشکلی نداره؟

اینم سایت شبکه پارسه
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    Last edited by isbn; 18-10-2008 at 12:09.

آخر فروم باز reb's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008

پيش فرض

برو تو کانفیگ مودم ببین با چه سرعتی کانکت کرده(مثل عکس بالا) اون نشون خواهد داد که هنوز 128 هستی یا شدی 512

آخر فروم باز ahriman323's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض

احتمالا توی مخابرات پورت عوض نکردن فکر کنم واسه هر سرعتی یه پورتی بذارن

تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

برو تو کانفیگ مودم ببین با چه سرعتی کانکت کرده(مثل عکس بالا) اون نشون خواهد داد که هنوز 128 هستی یا شدی 512
    احتمالا توی مخابرات پورت عوض نکردن فکر کنم واسه هر سرعتی یه پورتی بذارن
    ممنون دوستان امروز عصر درست شد.زنگ زدم تهران نیم ساعتی صحبت کردم برام درستش کردن.خودشون هم تعجب کرده بودن با اینکه سرویس را تغییر داده بودن اما سرعت روی همون 128 گیر کرده بود.

6. این کاربر از choory بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز ahriman323's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض

کسی میدونه این محدودیت سرعتی که شاتل میزاره چجوریه نرم افزاری یا سخت افزاری؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه hoomany's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

ممنون دوستان امروز عصر درست شد.زنگ زدم تهران نیم ساعتی صحبت کردم برام درستش کردن.خودشون هم تعجب کرده بودن با اینکه سرویس را تغییر داده بودن اما سرعت روی همون 128 گیر کرده بود.

شما اصفهان هستی. درسته ؟
    حالا که درست شده لطفا تست برامون بزار
    Last edited by hoomany; 18-10-2008 at 22:22.

تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

شما اصفهان هستی. درسته ؟
    حالا که درست شده لطفا تست برامون بزار
    بله دوست عزیز من اصفهان هستم.
    اینم تست.ماله 1 دقیقه پبشه.توی ساعاتی هم که خلوت باشه تست میکنم خبر میذم.به نظر خودم که خوب هست.

10. این کاربر از choory بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

این هم بعد از ساعت 7 که شبکه خلوته.

فقط یک مشکلی که من دارم 1 تا 2 سرعت یکم میاد پایین حدود 35-40 اما بعد از اون میره بالا 58-64 که اونم فکر کنم برای شلوغی باشه.من که 1 تا 7 حدودا 950 مگ دان داشتم.

12. 2 کاربر از choory بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز mehdi_vsgh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2006
    محل سكونت
    توی لباسام

پيش فرض

خییلیییییییییی خووووووووبه

ولی چرا آپلودش اینقد کمه؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 27 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 27 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •