تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 54 از 413 اولاول ... 44450515253545556575864104154 ... آخرآخر
نمايش نتايج 531 به 540 از 4122

نام تاپيک: تاپیک اختصاصی محصولات Symantec || آرشیو شماره 1 ||

اگه نباشه جاش خالی می مونه SuffEr's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2008
    محل سكونت
    Land of suffering

پيش فرض

محصول Symantec Endpoint Protection در دسته محصولات تجاري و نه دسكتاپ سايت Symantec قرار گرفته.
    اين نسخه رايگان نيست و ليست قيمت آن در آدرس زير قابل مشكاهده ميباشه:

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    Symantec Endpoint Protection 11.0 combines Symantec AntiVirus with advanced threat prevention to deliver unmatched defense against malware for laptops, desktops and servers. It seamlessly integrates essential security technologies in a single agent and management console, increasing protection and helping lower total cost of ownership.

حـــــرفـه ای hamilton's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2005

پيش فرض

Symantec Endpoint Protection 11.0 combines Symantec AntiVirus with advanced threat prevention to deliver unmatched defense against malware for laptops, desktops and servers. It seamlessly integrates essential security technologies in a single agent and management console, increasing protection and helping lower total cost of ownership.
    بنده هم عبارت دسكتاپ را در صفحه مربوطه مشاهده كردم.عرض كردم در دسته بندي سايت سيمانتك در گروه تجاري يا Business قرار داده شده.همانطور كه از نسخه هاي Business Edition محصولات امنيتي ساير كمپانيها هم ميشه در كامپيوترهاي دسكتاپ نيز استفاده كرد.

3. این کاربر از hamilton بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه ba_maram's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2005
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض با سلام

محصول Symantec Endpoint Protection در دسته محصولات تجاري و نه دسكتاپ سايت Symantec قرار گرفته.
    اين نسخه رايگان نيست و ليست قيمت آن در آدرس زير قابل مشكاهده ميباشه:

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

ولی من روی لب تاپم بصورت رایگان نصب کردم ودارم ازش با آپدیت استفاده می کنم از نسخه
    symantec endpoint protection small business edition version 12.0.122.192
    وهیچ پولی هم بابتش ندادم بدون کرک و بدون سریال نامبر و هر گونه سختی و براحتی هم آپدیت میشه و ازش راضی هم هستم فقط می خواستم بدونم از لحاظ کارایی و کیفیت در چه حدی است وچرا دوستان از این آنتی ویروس به این راحتی استفاده نمی کنند؟و در خیلی از سایتهای ایرانی هم لینک داون لود داره با حجم حدودا 85 مگ.
    یا حق

حـــــرفـه ای hamilton's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2005

پيش فرض

ولی من روی لب تاپم بصورت رایگان نصب کردم ودارم ازش با آپدیت استفاده می کنم از نسخه
    symantec endpoint protection small business edition version 12.0.122.192
    وهیچ پولی هم بابتش ندادم بدون کرک و بدون سریال نامبر و هر گونه سختی و براحتی هم آپدیت میشه و ازش راضی هم هستم فقط می خواستم بدونم از لحاظ کارایی و کیفیت در چه حدی است وچرا دوستان از این آنتی ویروس به این راحتی استفاده نمی کنند؟و در خیلی از سایتهای ایرانی هم لینک داون لود داره با حجم حدودا 85 مگ.
    یا حق
    همانطور كه خود شما نوشته ايد و بنده اشاره كردم اين محصول نسخه business edition ميباشه.اين محصول رايگان نيست.حداقل در سايت Symantec داراي قيمت ميباشه و Free نيست.قضيه لپ تاپ هم فرق ميكنه.ممكنه اين نسخه بصورت رايگان در لپ تاپ شما نصب شده باشه.مانند ويندوز اوريجينالي كه روي لپ تاپ شما نصبه.

داره خودمونی میشه ba_maram's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2005
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض با سلام

همانطور كه خود شما نوشته ايد و بنده اشاره كردم اين محصول نسخه business edition ميباشه.اين محصول رايگان نيست.حداقل در سايت Symantec داراي قيمت ميباشه و Free نيست.قضيه لپ تاپ هم فرق ميكنه.ممكنه اين نسخه بصورت رايگان در لپ تاپ شما نصب شده باشه.مانند ويندوز اوريجينالي كه روي لپ تاپ شما نصبه.
    استاد عزیز من خودم روی لپ تاپم نصب کردم و محض اطلاع لب تاپ من حتی سیستم عامل هم نداشت (سیستم عاملش یه یونیکس ناقص بود و خودم روش ویندوزسون التیمیت2500 تومانی ریختم)نه تنها روی لب تاپ خودم حداقل روی 5 سیستم خانگی دوستان نیز نصب کردم و فایلش را هم از اینترنت بصورت مجانی داون لود کردم اگر یه سرچ کوچولو انجام بدین حتما لینک داون لود مجانی اون را از سایتهای ایرانی تاکید می کنم ایرانی(چون ایران کپی رایت نداره) می تونید پیدا کنید سوال من هم از اول همین بود که چرا این انتی ویروس به این با حالی (بدون کرک بدون سریال نامبر بدون هرگونه ناز وکرشمه با قابلیت آپدیت از یک شرکت معروف)چرا اینقدر مهجور است ؟آیا کیفیت و دامنه محدود داره (ولی خیلی از ویروسهایی که خیلی از آنتی ویروسها عقیم موندن را این اندپوینت پیدا کرده و خیلی هم هوشیار تر از نود و کاسپر است)در هر صورت من فقط خواستم هم اطلاع رسانی کرده باشم و این آنتی ویروس بدون دردسر را به دوستان معرفی کرده باشم و هم جوابی برای باحالی این آنتی ویروس پیدا کنم که امیدوارم حداقل اطلاع رسانی من موفق بوده باشد چون جواب سوالم را که پیدا نکردم ولی مطمئن باشین اگر یکبار آن را نصب کنید دیگه مشتری دائمش خواهید شد در هر حال صلاح مملکت خویش خسروان دانند.
    یا حق

تاريخ عضويت
    Jun 2008
    محل سكونت
    Land of suffering

پيش فرض

این پست بزودی تکمیل می شود
    كي تكميل مي شود ، خدا داند !!!

تاريخ عضويت
    Jun 2008
    محل سكونت
    Land of suffering

پيش فرض

استاد عزیز من خودم روی لپ تاپم نصب کردم و محض اطلاع لب تاپ من حتی سیستم عامل هم نداشت (سیستم عاملش یه یونیکس ناقص بود و خودم روش ویندوزسون التیمیت2500 تومانی ریختم)نه تنها روی لب تاپ خودم حداقل روی 5 سیستم خانگی دوستان نیز نصب کردم و فایلش را هم از اینترنت بصورت مجانی داون لود کردم اگر یه سرچ کوچولو انجام بدین حتما لینک داون لود مجانی اون را از سایتهای ایرانی تاکید می کنم ایرانی(چون ایران کپی رایت نداره) می تونید پیدا کنید سوال من هم از اول همین بود که چرا این انتی ویروس به این با حالی (بدون کرک بدون سریال نامبر بدون هرگونه ناز وکرشمه با قابلیت آپدیت از یک شرکت معروف)چرا اینقدر مهجور است ؟آیا کیفیت و دامنه محدود داره (ولی خیلی از ویروسهایی که خیلی از آنتی ویروسها عقیم موندن را این اندپوینت پیدا کرده و خیلی هم هوشیار تر از نود و کاسپر است)در هر صورت من فقط خواستم هم اطلاع رسانی کرده باشم و این آنتی ویروس بدون دردسر را به دوستان معرفی کرده باشم و هم جوابی برای باحالی این آنتی ویروس پیدا کنم که امیدوارم حداقل اطلاع رسانی من موفق بوده باشد چون جواب سوالم را که پیدا نکردم ولی مطمئن باشین اگر یکبار آن را نصب کنید دیگه مشتری دائمش خواهید شد در هر حال صلاح مملکت خویش خسروان دانند.
    یا حق
    سلام . با تاييد حرف دوستمون ، منم يه سري اين آنتي ويروسو بدون كرك و سريال نصب كردم (خودش هيچ سريالي نخواست !) . جالبه كه بصورت نا محدود هم به آپديت و ديتكت ادامه ميده . راستي آنتي ويروش enterprise مكافي هم همينطوره كه بدون كرك كار ميكنه .

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض

من Norton Internet Security 2009 16.7.2.11 روی لپ تاپم نصب بود وقتی خریدمش الان پیغام at risk می ده واسه این ورزن می شه کاری کرد؟

پروفشنال Ava UK's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009

پيش فرض

یا حق
    دوست عزیز نسخه ای که شما دانلود و نصب کرده اید نسخه ی Retail میباشد. نسخه های Retail از این این آنتی ویروس و همچنین McAfee Enterprise مثل سی دی اصلی آنتی ویروس میمونند و سریال جهت اکتیو یا رجیستر کردن برنامه نمیخوان. یک مثال دیگه میتونه نسخه های OEM از ویندوز 7 میتونه باشه. نسخه های OEM نسخه هایی هستند که توسط شرکت های سازنده کامپیوتر و لپ تاپ مانند Dell, ASUS, ACER و بقیه خریداری میشند و بعد از نصب این نسخه ها احتیاجی به اکتیو شدن ندارند. اما اگر شما برید و از سایت مایکروسافت یکی از نسخه های ویندوز را دانلود کنید هم در هنگام نصب ازتون سریال میخواد و هم بعد از نصب حتی اگر سریال هم داشته باشید احتیاج به اکتیو شدن داره.

نسخه های Retail از آنتی ویروس سایمانیک مانند همان نسخه های OEM خریداری شده هستند و یکی اون رو بعد از خریدن آپلود کرده و شما الان دارید ازش استفاده میکنید.

جهت اطلاع بگم نسخه های Retail در برنامه های مختلف فرق میکنند و همیشه بدون سریال نصب نمیشوند. نسخه های Retail همیشه قابل رجیستر شدن هستند اما نسخه های Trial و یا Demo همیشه این امکان را ندارند.

پروفشنال Ava UK's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009

پيش فرض

من Norton Internet Security 2009 16.7.2.11 روی لپ تاپم نصب بود وقتی خریدمش الان پیغام at risk می ده واسه این ورزن می شه کاری کرد؟
    نسخه ای که بر روی لپ تاپ ها نصب هستند در اکثر مواقع 60 روزه هستند و در بعضی مواقع 6 ماهه. یعنی بعد از 60 روز آنتی ویروس شما قابل آپدیت شدن نیست و یا باید یک سریال 1 ساله براش خریداری کنید و یا از کرک استفاده کنید.

اگر هم نمیخواهید هیچ کدام از کارهای بالا را بکنید میتونید آنتی ویروس را پاک کنید و از یک آنتی ویروس دیگه استفاده کنید. مثلا یکی از نسخه های تجاری نورتون را که در پست های قبلی در موردش بحث شده نصب کنید تا دیگه احتیاجی به نصب کرک و یا خریداری کردن سریال هم نداشته باشید.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •