تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 54 از 630 اولاول ... 44450515253545556575864104154554 ... آخرآخر
نمايش نتايج 531 به 540 از 6291

نام تاپيک: کنــکور 88 || درصدها و رتبه های کنکور 87 در پستهای 2 -- 3 -- 4

پروفشنال behnam_n80's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

به به!! می بینم که خیلی فعال دارید عمل می کنید!!!
    یه 2 روز آدم سر نزنه یه 7،8 صفحه باید بخونه!!!!
    تو این مسیر که داشتم مطالب دوستان رو می خوندم یه چند تا مطلب به ذهنم اومد که تا به اینجا رسیدم همه رو یادم رفت!!!!
    بهنام جان این مطلبی که درباره سهمیه بومی گفتی جدی بود یا از رو عصبانیت!!!!؟؟
    احساس کردم چند تا از دوستان درباره ی تفاوت نوع قبولیه بین آزاد و سراسری نمی دونند!!!
    این جوری بگم:
    توی آزاد از رتبه ی 1 شروع می کنن تا آخر به ترتیب بر اساس انتخاب های اول قبولی می گیرند!!
    بعد بر می گردن دوباره از نفر 1 تا آخر اونایی که تو انتخاب اول قبول نشدن بر اساس انتخاب دوم رتبه بندی و قبولی می گیرند!!
    و به همین ترتیب !
    اون رتبه ای که توی کارنامه جلویه هر انتخاب نوشته، رتبه ی شما بین کسایی که این انتخاب انتخاب اون ها هم بوده!!
    انتخاب دو با دو و...
    این جوری می شه که هرچی انتخاب ها اولویتش بیاد پایین ترازشم می ره بالا!!
    یعنی اون رشته ای که مثلا تراز قبولیش 5000 بوده وقتی اولوبت دوم تو قرار می گیره ترازش می شه مثلا 5300!!
    اینجاست که اهمیت انتخاب رشته معلوم میشه!
    یعنی اینکه ممکنه شما یه رشته ایو وقتی انتخاب دومت بوده قبول نشی ولی اگه انتخاب اولت بود قبول می شدی!
    به خاطر همین دیده می شه که تو آزاد معمولا ادم یا انتخاب اولش رو قبول می شه یا کلا قبول نمی شه!
    خیلی سخت پیش میاد آدم انتخاب دوم یا سوم و. .. قبول شه مگه اینکه با توجه به ترازش خیلی پرت بزنه !!

ولی توی سراسری از نفر اول شروع می کنن تمام انتخاب هاشو می خونن هر کدوم قبول شد ، بعد نفر دوم تا آخر
    این جوری خیلی بهتره! یعنی عاقلانه تره!!
    ولی نمی دونم چرا آزاد اینجوری نیست!!
    ایرانه دیگه!!
    حرفت درسته ولی نه برا کنکور 87
    امسال وضع فرق می کنه
    خودم این حرفا را هم میدونم
    امسال درصد گذاشتن
    یعنی اگه مثلا یه رشته 100 جا داره
    وقتی 30 تا شهرستانی تو اون برن 31 شهرستانی اون رشته قبول نمیشه و یه تهرانی با یه رتبه بدتر نسیت به 31 تو اون رشته قبول میشه

پروفشنال soheiltaker's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2007
    محل سكونت
    اهل تهرانم،تكه ناني دارم،سر سوزن ذوقي،ولي فعلا اصفهان

پيش فرض

دوستان اینجا دیگه کسی هست که سال دومش باشه .اصلا کسایی که سال دوم میشن نتیجه بهتر میگیرن؟؟
    بله هستم در خدمتتون!
    بله چرا نگيرن ؟ اگه هدف داشته باشي و تلاش كني حتما ميگيري
    من خيلي ها رو سراغ دام بسيار زياد

پروفشنال swamp's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    * TEHRAN *

پيش فرض

این قانون بومی بودن سالهای پیش اجرا نمی شد؟
    یا اجرا میشد امسال درصدش بیشتر شده؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه AOM's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007

پيش فرض

ای کاش از قبل خبر داده بودن که ملت شهر خودشونو میزدن.دانشگاهای شهر های منطقه یک که خوبه ولی همه ی دانشگاه های کشور که مثل هم نیست.در کل خیلی نامردیه.(خوبیش اینه که شریفم از شریفی افتاد.)

معاون سازمان سنجش آموزش کشور با بیان اینکه مصوبه شورای عالی انقلاب فرهنگی درباره پذیرش بومی را در کنکور 87 رعایت شده است، گفت: سازمان سنجش بر اساس مصوبه شورای عالی انقلاب فرهنگی موظف شده پذیرش بومی را حداقل 65 درصد بر اساس گسترش رشته های آموزش عالی اعمال کند. دکتر ابراهیم خدایی در گفتگو با خبرنگار مهر با بیان این خبر افزود: سازمان سنجش آموزش کشور در گروههای آزمایشی تجربی، ریاضی و انسانی با توجه به گسترش رشته های آموزش عالی در این گروهها توانست 65 درصد مورد نظر شورای عالی انقلاب فرهنگی را در پذیرش بومی دانشجو در کنکور 87 اعمال کند.
    وی اضافه کرد: در گروه هنر با توجه به تعداد محدود پذیرش دانشجو در این گروه اصلا بومی پذیری صورت نگرفته است. در رشته های مربوط به گروه زبان نیز فقط در مورد رشته زبان و ادبیات انگلیسی بومی پذیری شده و بقیه کشوری هستند.

اگه نباشه جاش خالی می مونه mostafa.m's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    mAsHaD

پيش فرض

بابا شما بگین کسی بوده از شهرستان که تهران قبول شه!
    دوستم با 500 نفت امیرکبیر(از مشهد)
    Last edited by mostafa.m; 05-09-2008 at 17:41.

آخر فروم باز ali_ranger22's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    تـهران

پيش فرض

ای کاش از قبل خبر داده بودن که ملت شهر خودشونو میزدن.دانشگاهای شهر های منطقه یک که خوبه ولی همه ی دانشگاه های کشور که مثل هم نیست.در کل خیلی نامردیه.(خوبیش اینه که شریفم از شریفی افتاد.)

معاون سازمان سنجش آموزش کشور با بیان اینکه مصوبه شورای عالی انقلاب فرهنگی درباره پذیرش بومی را در کنکور 87 رعایت شده است، گفت: سازمان سنجش بر اساس مصوبه شورای عالی انقلاب فرهنگی موظف شده پذیرش بومی را حداقل 65 درصد بر اساس گسترش رشته های آموزش عالی اعمال کند. دکتر ابراهیم خدایی در گفتگو با خبرنگار مهر با بیان این خبر افزود: سازمان سنجش آموزش کشور در گروههای آزمایشی تجربی، ریاضی و انسانی با توجه به گسترش رشته های آموزش عالی در این گروهها توانست 65 درصد مورد نظر شورای عالی انقلاب فرهنگی را در پذیرش بومی دانشجو در کنکور 87 اعمال کند.
    وی اضافه کرد: در گروه هنر با توجه به تعداد محدود پذیرش دانشجو در این گروه اصلا بومی پذیری صورت نگرفته است. در رشته های مربوط به گروه زبان نیز فقط در مورد رشته زبان و ادبیات انگلیسی بومی پذیری شده و بقیه کشوری هستند.
    سال بعد هم همین بومی سازی انجام میشه؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه AOM's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007

پيش فرض

فعلا که چیزی نمیگن ولی محض احتیاط بهتره شهر خودمون قبول شیم یا هر جایی جز تهران

داره خودمونی میشه Milikan's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2008

پيش فرض

عزیزم انگار تو باغ نیسی که ببینی چه جوری سره بچه شهرستانیا را بی صدا بریدن
    تازه تو خود فروم هم soheilvb با رتبه 34-44 پزشکی تهران نیاورد
    امسال سهمیه بومی کردن
    حتی شریف هم سهمیه بومی اعمال شد.
    حضرتعالی که تو باغ سیر میکنی میشه مطلبی برای اینکه صحبتت رو اثبات کنه لینک بدی ؟؟؟

Banned nel's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2006
    محل سكونت
    یه سگ دونی اطراف مشهد

پيش فرض

موافقم!بهتره پستارو ویرایش کنی تا قبل از اینکه ...

دوستان با عرض شرمندگی دهنتون سرویس
    شما که ترکوندین خیلی اکتیو شدین من نمیدونم شما چطوری 7 ساعت می خونین اخه من موندم بیام اینجا دور هم خوش باشیم یا ....

سوالای شیمی 3 که گفته بودم:
    NaOHCO3 رو نام گذاری کنید.( 3 زیروند O هستش)
    ایا امکان داره واکنشی همزمان هم در فشار ثابت باشه و هم حجم ثابت؟؟؟
    عنصر ها قطبی اند یا غیر قطبی؟ عنصر های تک اتمی مثل Na چه طور ؟ حلال مناسبشون چیه؟

این تست رو توضیح کامل می خوام:
    در واکنش A2 +B2 می دهد : 2AB اگر محتوی انرزی مواد اولیه و حاصل به ترتیب برابر E2 , E1 باشد تغییرات انرزی سیستم به ازای تشکیل هر مول AB کدام است؟
    1) یک دوم ضرب در E2-E1
    2( E1-E2
    3) یک دوم ضرب در 2E2-E1
    4) E2-E1

پیوند های قطبی از چه نوعی هستند؟ ایا کووالانسی اند؟
    قضیه پیوند های 2 قطبی و 2 قطبی القایی چیه؟
    پیوند یون با 2 قطبی چگونه امکان پذیر است؟
    ایا پیوند ها به 2 نوع یونی و کووالانسی تقسیم می شوند؟
    مواد یون-2 قطبی به صورت یونی حل می شوند یا ملکولی؟ مواد قطبی غیر قطبی چه طور؟ مواد 2 قطبی 2 قطبی القایی چه طور؟؟؟؟

معادله ی حل شدن امونیاک در اب چگونه است؟

متاسفانه دوستم نیست دیدمش بهش می گم

چه جلب من می دیدم هی اقوام می گن اینجوریه من می گفتم اینا چه قدر پرتن
    دوستان این طوری باید چه رتبه ای بیاری واسه تهران؟؟؟ مشهد چه طور؟؟؟((در ضمن من از امتیاز منطقه 3 و بومی مشهد هم استفاده می کنم فقط همین)))

دوستم با 500 نفت امیرکبیر(از مشهد)
    واسه همین فردوسی خودمون رشته ی خوب رتبه چند می خواد؟؟؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه mostafa.m's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    mAsHaD

پيش فرض

واسه همین فردوسی خودمون رشته ی خوب رتبه چند می خواد؟؟؟
    خدمتون عرض کنم اگه مشهدی باشی امسال تا اینجا میدونم برق از 250 تا 2500 گرفته خودمم 1900
    اما اگه بومت فرق کنه با 1200 هم مثلا شاید قبول نشی(البته امسال منظوره)

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •