تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 54 از 68 اولاول ... 44450515253545556575864 ... آخرآخر
نمايش نتايج 531 به 540 از 671

نام تاپيک: تاپیک اختصاصی AC Milan | فصل 2013-2014

آخر فروم باز آرش-19's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2006
    محل سكونت
    کرمانشاه

پيش فرض

چـــه عـــجــــب !!
    بالاخره آلگری رفت, اوایل خیلی روش حساب میکردم و فکر میکردم میتونه آینده خوبی برای میلان رقم بزنه
    اما متاسفانه مشخص شد که اشتباه میکردم. بهرحال زحمت زیادی برای میلان کشید, برای تمام تلاش ها و
    البته موفقیت هایی که با میلان بدست آورد ازش ممنونیم, امیدوارم هرجا میره موفق باشه.

اما سیدورف؟! واقعا؟!!
    بصورت مهلکی به این انتخاب بد بینم, البته با تمام وجود دوست دارم که اشتباه کنم, ولی مطمئن نیستم که سیدورف
    اون مربی باشه که الان میلان بهش احتیاج داره! فعلا سعی میکنم نظر خاصب ندم و چند بازی از تیم با سیدورف ببینیم
    تا از برنامه هاش سر در بیاریم , اونموقع میشه خیلی بهتر قضاوت کرد.

2. 5 کاربر از آرش-19 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Super Moderator Stream's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    Wolf Trap

پيش فرض

از طرف دیگه دوست دارم تفکری خارج از فوتبال ایتالیا و تاکتیک های ایتالیایی وارد فلسفه و رویکرد باشگاه و شیوه بازی تیم بشه .
    چیزی که مشخصه اینه که تفکرات قدیمی بدجوری توی فوتبال ایتالیا رخنه کرده و همین مسئله باعث شده که فوتبال ایتالیا درجا بزنه یا افت کنه .

الان تیم های سری آ همچنان با روش و چیدمان های 200 سال پیش بازی میکنن و از سه دفاع استفاده میکنن !
    کجای فوتبال روز دنیا سراغ همچین فورمیشنی میرن ؟! الان اکثر تیم ها 1-3-2-4 بازی میکنن یا 3-3-4 و با پرس از جلو و دوندگی و بازی سرعتی .
    چند شب پیش بازی من سیتی و نیوکاسل رو دیدم واقعا لذت بردم ... چقدر سریع بازی میکردن و یکسره در حال دویدن بودن . بد تیم های ایتالیایی توی زمین راه میرن

حالا که سیدورف اومده امیدوارم تفکر فوتبال هلندی داشته باشه و یک چیزی بشه مثل دی بوئر در آژاکس که واقعا تیمش خوب بازی میکنه .
    من مشکوک هستم که اصلا دلیل آوردن سیدورف این بوده که همین شیوه فعلی رو ادامه بده، چون بالاخره بازیکنی بوده که سال ها در میلان در همین شیوه بازی کرده!

4. 5 کاربر از Stream بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای B3HZ@D's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007

پيش فرض

درود

من هم نگفتم که سیدورف به طور حتم تغییرات اساسی ایجاد میکنه .
    در اصل ابراز امیدواری کردم که به سراغ Total Football خاص هلندی بره و بتونه همچین چیزی رو در میلان پیاده کنه .

به هر حال الان نمیشه نظر داد . مخصوصا بعد از تجربه ای که با لئوناردو داشتیم .
    تنها راه اینه که تا پایان فصل صبر کنیم و ببنیم سیدورف تا چه حد میتونه تغییرات ایجاد کنه و اصلا طرحش برای میلان چیه !
    هر چند که با این میلان کار سختی پیش رو داره .

6. 7 کاربر از B3HZ@D بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن ورزش mohammad_87's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    دنیای زیبایم

پيش فرض

سلام
    انتخاب سیدورف رو نمیشه خوشحال کننده دونست چون از هیچ داره با میلان شروع میکنه
    فان باستن هم که الان سرمربی هرنوین هستش به انتخاب سیدورف انتقاد کرده البته شاید بخاظر این بوده که خودش هم دوست داره به میلان بیاد
    به هر حال وقتی اینزاگی یا فن باستن تجربه مربیگری رو دارن(یا خیلی گزینه های دیگه)چرا باید سراغ سیدورف رفت؟
    تنها نکته مثبتش این هست که سیدورف با جو سن سیرو و میلا کاملا آشناست و البته انتخابش یک ریسک 50/50 هستش

شاید اتفاقی مثل گواردیولا در بارسا رو سیدورف در میلان تکرار کنه.کسی از مربیگری سیدورف خبر نداره
    از طرفی با توجه به حمایتهای پیشین روسای باشگاه از کلارنس،یخورده این انتخاب شخصی بنظر میرسه

به هر حال از وضعیت حال حاضر که نمیتونه بدتر بشه،چون الان تیم هیچ کاری نمیکنه،تا الان صبر کردی باز هم باید صبر کنیم

امروز هم در جام حذفی تیم اسپزا رو 3-1 بردیم
    با گل های پاتزینی،روبینیو و هوندا که در دومین بازیش گل زد

دیروز تاسوتی گفته بود که خیلی دوست دارم کاکا و هوندا رو کنار هم داشته باشم و قول هم داده بود که پاتزینی بازی خواهد کرد و همینطور رامی

یک هفته دیگه در مرحله 1/4 نهایی جام حذفی با اودینزه بازی خواهیم کرد.این مرحله هم تک حذفی خواهد بود
    در صورت صعود به نیمه نهایی،در بازی رفت و برگشت با برنده رم/یووه بازی میکنیم که به مراتب از فینال هم سخت تر خواهد بود.

راه کمی سختیه اما فعلا تیم روی این سهمیه تمرکز کرده وگرنه باید در لیگ اینتر رو بگیریم یعنی حداقل ششم بشیم.
    سهمیه لیگ قهرمانان هم که پر

8. 6 کاربر از mohammad_87 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jan 2007

پيش فرض

درود

اسپزیا رو در جام حذفی بردیم که البته تیمی از سری ب ایتالیا بود و کار خاصی نکردیم .
    مرحله بعد باید در مقابل تیم اودینزه بازی کنیم که اگر اون مرحله رو هم با موفقیت پشت سر بذاریم در مقابل برنده بازی یووه و رم قرار میگیریم .

خبر خوشحال کننده بازگشت پاتزینی و گلزنی اون بعد از 8 ماه مصدومیت بود . البته عملکرد پاتزو خیلی خوب بود و خیلی خوب توی موقعیت قرار میگرفت .
    ولی هنوز اون تمام کنندگی فصل گذشته رو نداره و باید یک کم دیگه بازی کنه تا کامل جا بیافته .

توی این بازی سه چهار تا موقعیت خوب گلزنی رو خراب کرد . با این حال یک گل زد و یک پاس گل داد .
    با توجه به ضعف تیم مقابل نمیشه نظر آنچنانی داد ولی در کل عملکرد هوندا - پاتزینی - پولی نسبت به بقیه بازیکنان بهتر بود .

سیدورف هم امروز برای اولین بار هدایت تیم رو به عهده میگیره و بازیکنان رو تمرین میده تا برای بازی هقته آینده مقابل ورونا آمادشون کنه.
    باید دید حضور سیدورف چه تاثیری روی روند حرکتی و بازی تیم و همچنین از نظر روانی چه اثراتی روی بازیکنان داره .
    هر چی هست امیدوارم تغییرات مثبت و تاثیر گذاری انجام بگیره .
    Last edited by B3HZ@D; 16-01-2014 at 17:00.

10. 8 کاربر از B3HZ@D بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jan 2007

پيش فرض

درود

سیدورف هم رسما گفت که میلان از فردا با سیستم 1-3-2-4 به زمین میره .
    کلا بعد از گارسیا که با سیستم 3-3-4 خودش رم و سبک بازی این تیم رو متحول کرد و همچنین بنیتز که اولین نفری بود که سیستم 1-3-2-4 رو در بین یکی از تیم های ایتالیایی جا انداخت .

الان نوبت به سیدورفه که سراغ یک سیستم مدرن و به روز فوتبالی بره .
    سیدورف گفته که میخواد یک میلان هجومی بسازه و میلان یک باشگاه با پرستیژ بالاست و باید فوتبالی با کیفیت و تماشاگر پسند ارائه کنه .
    قبل تر هم گفته بود دوست داره میلان تیمی باشه که فوتبال بازی کنه و از توپ فرار نکنه .
    این رو هم اضافه کرده که اگه میلان خوب و تماشاگر پسند بازی کنه هواداران هم به ورزشگاه میان .

در کل مصاحبه سیدروف امیدوار کننده بود . امیدوارم این تغییرات مد نظر سیدورف به خوبی راه خودش رو طی کنه و بشیم همون میلان گذشته که هم خوب بازی میکرد و هم نتیجه میگرفت .
    با توجه به این که سیدورف تازه به میلان اومده نمیشه انتظار داشت که نتایج تغییرات رو به همین زودی ببینیم و باید کمی صبر کرد .

در کل تغییر نگرش و نگاه به فوتبال روز دنیا میتونه نکته به شدت امیدوار کننده ای باشه .
    امیدوارم کل فوتبال ایتالیا دچار همچین تغییراتی بشه .

تصاویر اولین کنفرانس خبری سیدورف در قامت مربی میلان .

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

12. 8 کاربر از B3HZ@D بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن های فوتبال MCSE MAN's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    TeHRaN

پيش فرض

خوب بالاخره آلگری هم اخراج شد و سیدورف اومد
    خیلی کار سختی در پیش داره ولی امیدوارم بتونه نتایج خوبی با میلان بگیره و تیم رو بیاره بالای جدول
    فکر کنم اگه یه فکری به حال دفاع بکنه،تا حد زیادی مشکل نتیجه گیری تیم حل شه

کلا بعد از گارسیا که با سیستم 3-3-4 خودش رم و سبک بازی این تیم رو متحول کرد و همچنین بنیتز که اولین نفری بود که سیستم 1-3-2-4 رو در بین یکی از تیم های ایتالیایی جا انداخت
    بهزاد جان البته اولین کسی که سیستم 4.2.3.1 رو تو تیم های ایتالیایی جا انداخت اسپالتی بود که تو رم با این سیستم بازی میکرد

14. 6 کاربر از MCSE MAN بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jan 2007

پيش فرض

درود

گالیانی گفته میلان خریدی نخواهد داشت و بعد از مصدومیت پاتزینی هم کسی به این تیم اضافه نمیشه و پاتزینی به زودی برمگیرده .
    در مورد ورگارا هم گفته که بصورت مالکیت مشترک به پارما میره و میلان و پارما هر کدام نیمی از مالکیت این بازیکن رو خواهند داشت . البته در حال حاضر ورگارا بصورت قرضی به پارما میره و اگه پارما علاقمند بود میتونه در آینده نیمی از مالکیت این بازیکن رو بخره .
    در ادامه هم گفته هیچ مذاکره ای برای معواضه پارولو و ساپونارا وجود نداشته .

دی مارزیو هم گفته با توجه به تغیر سیستم میلان به 1-3-2-4 , احتمالا فضای بیشتری برای ساپونارا فراهم میشه و میتونه در آینده مورد استفاده قرار بگیره و در میلان میمونه .
    از اونجایی هم که پارولو بازیکنی که در سیستم سه هافبکه کارایی داره , برای همین میلان با توجه به سیستم جدیدش که نیاز به دو هافبک میانی از خرید این بازیکن منصرف شده .

گابریل هم یا به برزیل منتقل میشه یا این که به سری ب و تیم رجینا منتقل میشه .
    در کل احتمال جدایی ورگارا و گابریل خیلی زیاده .

این رو هم باید مد نظر داشت که گالیانی یک بار هم نشده که حرف راست بزنه و برای همین نمیشه به صحبتش مبنی بر عدم جذب بازیکن اعتماد کرد .
    هر چند با توجه به عدم وجود گزینه ی مناسب ترجیح میدم خریدی نداشته باشیم .

با سیستم جدید به نظرم بازیکنان کافی برای خط میانی رو داریم . دی یانگ - مونتولیوو - پولی - کریستانته - مونتاری - نوچرینو .
    هر چند به نظرم در آخر فصل باید یک سری از این بازیکنان فروخته بشن و مهره های بهتری جذب بشن.

بهزاد جان البته اولین کسی که سیستم 4.2.3.1 رو تو تیم های ایتالیایی جا انداخت اسپالتی بود که تو رم با این سیستم بازی میکرد
    بله اشتباه از من بود . الان که فکر کردم و توی سوابق ذهنی گشتم دیدم حق با شماست .
    در کل شرمنده

16. 7 کاربر از B3HZ@D بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Banned
    تاريخ عضويت
    Dec 2013

پيش فرض

بالوتلي‌: سيدورف مورينيوي جديد فوتبال است

ماريو بالوتلي معتقد است کلارنس سيدورف شباهت زيادي به ژوزه مورينيو دارد و در تيم ميلان موفق خواهد شد.

ميلان در نخستين ديدار خود با هدايت کلارنس سيدورف موفق شد هلاس ورونا را با يک گل شکست دهد که بالوتلي تک گل اين ديدار را از روي نقطه پنالتي به ثمر رساند.

ماريو بالوتلي مهاجم تيم ملي ايتاليا با تمجيد از کلارنس سيدورف گفت: من در سيدورف انگيزه برد و شور و شوق مورينيو را ديدم. او مي‌تواند مورينيوي جديد فوتبال باشد و در تيم ميلان به قهرماني‌هاي زيادي برسد. سيدورف انگيزه‌هاي زيادي براي موفقيت در ميلان دارد و من فکر مي‌کنم که او بتواند قهرماني‌هاي زيادي را با ميلان تجربه کند.

بالوتلي در ادامه گفت: سازماندهي سيدورف در بازي با هلاس ورونا عالي بود و عامل موفقيت تيم ما بود. شيوه بازي ميلان با سيدورف فرق خواهد کرد. او دوست دارد تا بازيکنان ما توپ را نگه دارند و مالکيت توپ بازيکنان ما را بيشتر کند.

ميلان امشب (چهارشنبه) در جام حذفي ايتاليا با اودينزه ديدار خواهد کرد که اين ديدار دومين تجربه کلارنس سيدورف در تيم ميلان خواهد بود.

18. 4 کاربر از اورست بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن مشکلات نصب و اجرای بازیها clau's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2011
    محل سكونت
    rasht

پيش فرض

برد 1-2 میلان مقابل کالیاری به همه روسونری های عزیز تبریک میگمگلی که دریافت کردیم روی اشتباه دروازه بان میلان بود که موقع دور کردن توپ به نوعی به بازیکن کالیاری پاس گل داد ولی خدا رو شکر در دقایق پایانی بازی تونستیم به بازی برگردیم و با گلهایی که بالوتلی و پاتزینی به ثمر رسوندن بازی به نفع خودمون تمام کنیم الان فاصلمون با تیم 5جدول که اینتر هستش 5امتیازه - امیدوارم با چند برد پیاپی دیگه بتونیم وضعیت خودمون در جدول سر و سامان بدیم
    Last edited by clau; 26-01-2014 at 21:16.

20. 3 کاربر از clau بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •