تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 54 از 416 اولاول ... 44450515253545556575864104154 ... آخرآخر
نمايش نتايج 531 به 540 از 4153

نام تاپيک: فوتبال باشگاهی در اسپانیا | فصل 2010-2011

آخر فروم باز Dr.FANOOS's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009

پيش فرض

اینتر درفکر تلافی؛ تلاش نرآتزوری برای جذب کاکا

سران باشگاه اینتر تمایل زیادی دارند تادر بازار نقل و انتقالات تابستانی برای خریداری کاکا، ستاره سابق باشگاه میلان وارد عمل شوند.

سایت گل- سران باشگاه اینتر آماده اندتا برای بازگرداندن کاکا به شهر میلان، وارد عمل شده و ستاره برزیلی را از رئال مادرید به خدمت بگیرند.
    این اقدام به نحوی انتقام جویی از سران باشگاه میلان تلقی می شود و به نظر می رسد که سران باشگاه اینتر در نظر دارند تا پس از انتقال زلاتان به رختکن میلان، در اقدامی مشابه، کاکا را به اینتر بیاورند
    روزنامه کوریره دلوسپورت در گزارشی به این نکته اشاره کرده که پس از فصل ضعیفی که کاکا در رئال سپری کرد،مورینیو به این ستاره برزیلی دیگر اعتقاد چندانی به این ستاره ندارد و از سوی دیگربنیتس تمایل زیادی دارد تا نام این ستاره برزیلی را در لیست تیمش ببیند.
    قطعا انتقال کاکا به رختکن نرآتزوری کار آسانی نخواهد بود ولی رابطه خوب مورینیو با سران نرآتزوری ممکن است دراین انتقال تاثیرگذار باشد.
    از سوی دیگر هم بنیتس در صدد متقاعد کردن موراتی برای خرید بازیکنی گران قیمت است .چرا که نرآتزوری در بازار نقل و انتقالات تابستانی خرید چندانی نداشته است و در آن سو سران میلان زلاتان ایبراهیموویچ و روبینیو را به رختکن تیمشان آوردند.

کـاربـر بـاسـابـقـه M . Sayid's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

امسال به نظر من اتلتیکو میشه رقیب واسه رئال و باسا
    تازه داره نامی واسه خودش دست و پا میکنه و میفته رو غلطک
    بنده به عنوان طرفدار سرسخت اتلتیکو مادرید اعلام می کنم امسال برا سومی می جنگیم
    طی سال های آینده هم برا قهرمانی یقه همرو می گیریم البته اگه دست از سر ستاره هامون بردارن...

آخر فروم باز Dr.FANOOS's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009

پيش فرض

شت....حالم از فیفا دی بهم می خوره.لیگ رو از جذابیت می ندازه

آخر فروم باز M A M M U T's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2010

پيش فرض

رائول راحت ميتونست مثل زيدان اسطوره باشگاهش باقي بمونه....به نظر من اشتباه كرد...بايد ميگفت اگه قرار از رئال برم حاضر نيستم تو هيچ تيم ديگه اي بازي كنم...بعدشم خداحافظي ميكرد....
    ولي خوب ديگه...ايالواره و خرج زندگي هم بالاست...حتما به پول احتياج داشت ديگه (شوخي)
    به نظرم رائول باید زود تر خداحافظی می کرد...
    البته الآن هم یه اسطورس....خیلی محبوبه بین طرفداران رئال مادرید...

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

شما هم چشاتو باز کنی، حتما میبینی، جالب پست قدیمی مارو بلدی نقل قول کنی، اونو نمیتونی؟

لینکش رو به FANOOS_AK دادم، میتونی بری ببینی!

شما هم بهتره بچسبی به همون copa de ray!

من پست قدیمی کسی رو نقل قول نکردم شما چشماتو باز کن فکر کنم اشتباهی گرفتی!!
    تا حالا هم با احدی در مورد جام های بارسلونا صحبت نکردم (اصلا امارشون را ندارم!!) چون به من ربطی نداره من الان دوست دارم یه بازی قشنگ ببینم حالا اینکه 100 سال پیش جام برده به من چه!!
    کلا ر ئ ا ل ی ها تا کم میارند سریع میگند ما 45 بار قهرمان لیگ شدیم !!! اصلا شما 100 بار شدید الان تیمتون چی داره برای گفتن؟؟

Crisis Manager kasra_khan2003's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    رشت

پيش فرض

من پست قدیمی کسی رو نقل قول نکردم شما چشماتو باز کن فکر کنم اشتباهی گرفتی!!
    تا حالا هم با احدی در مورد جام های بارسلونا صحبت نکردم (اصلا امارشون را ندارم!!) چون به من ربطی نداره من الان دوست دارم یه بازی قشنگ ببینم حالا اینکه 100 سال پیش جام برده به من چه!!
    کلا ر ئ ا ل ی ها تا کم میارند سریع میگند ما 45 بار قهرمان لیگ شدیم !!! اصلا شما 100 بار شدید الان تیمتون چی داره برای گفتن؟؟
    تاریخ چیزی هست که اونایی که ندارن، میگن چه ارزشی داره؟

جریان اون مثل هست که میگه گربه دستش به گوشت نمیرسید، میگفت پیف پیف بود میده!!!

یه تیم که قرار نیست همیشه سر پا باشه!

شما هم نگرنان نباش، دو فصل بیشتر از زمانی که بارسایی ها برای ورود ما به زمین صف تشکیل دادن و دست زدن و تحقیر شدن نمیگذره!

تاریخ همیشه تکرار میشه... ببینم اون موقع هم میگی طرفدار بازی زیبا هستم و الان رئال رو دوست دارم یا نه!

حـــــرفـه ای nw_nk's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

غیبت پویول در دیدار مقابل ارکولس

مدافع باتجربه بارسلونا به دلیل مصدومیت از ناحیه ساق پا شانس حضور در دیدار هفته دوم تیمش مقابل ارکولس را از دست خواهد داد.

سایت گل - طبق گزارش منتشره در روزنامه اسپورت، کارلس پویول، مدافع باشگاه بارسلونا غایب دیدار تیمش مقابل ارکولس در هفته دوم رقابتهای لالیگا که شنبه شب در نوکمپ برگزار می شود، خواهد بود.

این مدافع باتجربه در جریان «وارم آپ» تیمش پیش از اولین دیدار بارسا در فصل جدید رقابتهای لالیگا مقابل راسینگ سانتاندر مصدوم شد و از همین رو در دیدارهای تیم ملی اسپانیا مقابل لیختن اشتاین و آرژانتین نیز غایب بود.

البته روند بهبود پویول به نحوی بود که پیش از این انتظار می رفت که او در اولین دیدار تیمش در فصل جدید رقابتها در نوکمپ حاضر باشد ولی در نهایت این طور نشد.

این ستاره 32 ساله در توئیتر خود در این رابطه نوشت: «هرروز حالم بهتر می شود و پس از جلسه تمرینی روز گذشته احساس خوبی داشتم.»

انتظار می رفت که مصدومیت پویول سه هفته به طول بینجامد ولی روند بهبود او به نحوی است که سران باشگاه کاتالان امیدوارند تا بتوانند از حضور این مدافع باتجربه در اولین دیدار بارسا در مرحله گروهی رقابتهای لیگ قهرمانان اروپا مقابل پاناتینایکوس که سه شنبه آینده برگزار می شود، بهره ببرند.

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    2010/9/9

حـــــرفـه ای nw_nk's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

دوستانه / برزیل - تیم ب بارسلونا

آلوس: برزیل در مسیر صحیحی گام برمی‌دارد

او می‌گوید تیم با مانو منزس پیشرفت خواهد کرد.

Barcelona USA Tour Press Conference - Dani Alves

سایت گل - دانیل آلوس، مدافع راست تیم ملی برزیل و بارسلونا گفته نسبت به دوران جدید برزیل تحت هدایت مانو منزس خوش‌بین است.

برزیل دیروز در دیداری دوستانه تیم بارسلونای ب را با نتیجه سه بر صفر شکست داد. آلوس در مصاحبه‌ای با بارسا تی‌وی گفت که تیم جدید برزیل چقدر او را بر سر ذوق آورده است.

او می‌گوید: «جلسه تمرینی خوبی برای هر دو تیم بود. برای ما مهم بود که تمرینات چند روز گذشته را با پیروزی به پایان ببریم. هر دو تیم عالی بازی کردند.

ما پروژه‌ای جدید داریم که در آن بازیکنان جوان بسیاری حضور دارند. ما تازه حضور در کنار هم را تجربه کرده‌ایم و داریم روشی که قرار است بازی کنیم را درک می‌کنیم. به نظرم در مسیر صحیحی گام برمی‌داریم.»

آلوس سپس درباره دیدار شنبه بارسلونا مقابل ارکولس صحبت کرد: «ما مقابل راسینگ لیگ را عالی آغاز کردیم و باید این روند را در اولین دیدار خانگی خود در لیگ هم ادامه دهیم.»

لوییس انریکه، مربی بارسلونای ب هم گفت تیمش مقابل تیمی بسیار قدرتمندتر عالی کار کرد: «آزمایشی جالب مقابل رقیبی بسیار دشوار بود. این بازی به ما کمک کرد آماده شویم و چیزهای جدیدی را امتحان کنیم. سه گل آنها از نقاطی به ثمر رسید ه نیاز به تقویتشان داریم.»

انریکه درباره نمایش این فصل تیمش هم صحبت کرد: «ما در بازی دوم عالی کار کردیم، اما ممکن بود به آسانی در بازی اول ببازی. مهم است که به بازی در این سطح عادت کنیم و بازی‌ها را خوب به پایان ببریم. ما عجله‌ای نداریم، تنها می‌خوایم کارها را به شکلی مناسب انجام دهیم.»

تیم بارسلونای ب در دسته دوم فوتبال اسپانیا بازی می‌کند.

کد:
    2010/9/9

Super Moderator Ezel's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

مورینیو هشت سال است در خانه نباخته است

سایت گل
    – ژوزه مورینیو بی‌تردید یکی از موفق‌ترین مربیان دنیا است و رکورد خانگی او در طول یک دهه گذشته نشان می‌دهد تاکتیک‌های او چقدر موفق بوده است.

مربی پرتغالی در هشت سال گذشته با پورتو، چلسی و اینتر هرگز در خانه نباخته است.

طرفداران رئال مادرید امیدوارند که آقای خاص بتواند این رکورد را همچنان ادامه دهد.

آمار دیدارهای خانگی مورینیو در این مدت نشان از آن دارد که او 111 برد و 25 تساوی به دست آورده و در این هشت سال هرگز شکستی در خانه متحمل نشده است.

رئال مادرید این هفته میزبان اوساسونا خواهد بود.

کد:

اگه نباشه جاش خالی می مونه Capcom's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007

پيش فرض

مورینیو هشت سال است در خانه نباخته است
    واقعا در این زمینه اعجوبه ای هست
    پارسال تو خونه اینتر 1-0 عقب بود با 2 تا اخراجی ولی بازی رو مساوی کردن
    فک کنم جادوگر استخدام کرده

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •