تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 54 از 109 اولاول ... 44450515253545556575864104 ... آخرآخر
نمايش نتايج 531 به 540 از 1085

نام تاپيک: کلوپ موتورولا مایلستون

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2010

پيش فرض

با سلام به همه منم آخر سر تصمیم گرفتم موتو رو بگیرم 5شنبه رفتم بازار موبایل ایران و علائدین که فقط تو علائدین یه مغازه تو همکف داشت میگفت 625 پایینترم نمیومد و میگفت ورژنش 2.1 منم تصمیم گرفتم از خود فیتکو بگیرم که مثله اینکه 620 میده ولی نمیدونم به شخص هم میفروشه یا نه کسی میتونه منو راهنمایی کنه چیکار کنم و از کجا مطمئن بخرم که آکبند باشه وتمام فامیل طرف باهاش دور نزده باشن

2. این کاربر از evanescent بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال کلوپ گوشی ها fire159's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    متاسفانه ایران

پيش فرض

.
    [ [/URL]
    2009

با سلام به همه منم آخر سر تصمیم گرفتم موتو رو بگیرم 5شنبه رفتم بازار موبایل ایران و علائدین که فقط تو علائدین یه مغازه تو همکف داشت میگفت 625 پایینترم نمیومد و میگفت ورژنش 2.1 منم تصمیم گرفتم از خود فیتکو بگیرم که مثله اینکه 620 میده ولی نمیدونم به شخص هم میفروشه یا نه کسی میتونه منو راهنمایی کنه چیکار کنم و از کجا مطمئن بخرم که آکبند باشه وتمام فامیل طرف باهاش دور نزده باشن
    مبارک باشه
    یه سری هم به طبقات بالای علائدین میزدی / چون تهران نیستم بیشتر اطلاع ندارم
    از گوشی شا÷ هم میتونی بخری که مطمئن هم هست /
    Last edited by fire159; 15-05-2010 at 12:41.

4. 2 کاربر از fire159 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه jaxi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

سلام
    من همین چهارشبه از علائدین گرفتم 590
    باید بگردی و خوب هم تخفیف بگیری
    دوستان میتونن کمک کنن و راهنمایی کنن که من از کجا و چه طوری میتونم فارسی ساز پیدا کنم و روی گوشی نصب کنم
    ضمننا اگه کسی بازی لینک بازی داره برام بزاره plz
    دوباره در ضمن چه شکلی برای زنگ sms و غیره رو میشه از آهنگ های که تو گوشی میریزیم استفاده کنیم..!؟ این کار فقط برای زنگ خود گوشی عملیه
    Last edited by jaxi; 15-05-2010 at 22:35.

6. 3 کاربر از jaxi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2010

پيش فرض

با سلام به همه و تشکر از راهنمایی هاتون تصمیم گرفتم از خود فیتکو بگیرم 625 تومان چون قانونی اومده و ریجیستر مخابرات شده (دیدم واسه 20 30 تومان ارزش نداره بدون گارانتی بگیرم) زنگ زدم آدرس یه مغازه تو پاساژ قائم رو داد. کسی میدونه که خدمات فیتکو چطوریه ؟یا همون بدون گارانتی بگیرم کمتر حرص میخورم

8. این کاربر از evanescent بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    متاسفانه ایران

پيش فرض

تصمیم گرفتم از خود فیتکو بگیرم 625 تومان چون قانونی اومده و ریجیستر مخابرات شده / کسی میدونه که خدمات فیتکو چطوریه ؟
    (
    ok به نظر من اين قيمت خوبيه با گارانتي فيتكو / بدون گارانتي هم كه jaxi جان خريده 590 شيريني هم نداده
    / فيتكو هم در حال حاضر بهترين گارانتي و خدمات رو براي گوشي هاي موتورولا ارائه ميده / هر چند در نهايت همه گارانتي ها در ايران سر و ته يكي هستن !
    Last edited by fire159; 15-05-2010 at 22:49.

10. 2 کاربر از fire159 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه Anonymous13's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2010

پيش فرض

با سلام به همه و تشکر از راهنمایی هاتون تصمیم گرفتم از خود فیتکو بگیرم 625 تومان چون قانونی اومده و ریجیستر مخابرات شده (دیدم واسه 20 30 تومان ارزش نداره بدون گارانتی بگیرم) زنگ زدم آدرس یه مغازه تو پاساژ قائم رو داد. کسی میدونه که خدمات فیتکو چطوریه ؟یا همون بدون گارانتی بگیرم کمتر حرص میخورم
    آقا ما که یکی دو ماه پیش بدون گارانتی خریدیم 620 تا حالا هم هیچ مشکلی نداشته

فقط یک مشکل بزرگ که داره اینه که همش میخوای گوشی دستت باشه و باهاش کار کنی و هیچ وقت خسته کننده نمیشه

12. 3 کاربر از Anonymous13 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    متاسفانه ایران

پيش فرض

[
    دوستان این عکس مربوط به همون کنترل از راه دور میلستونه controls. Zeemotes --Quake III

این هم بررسی گیم ÷د مخصوص میلستون
    Review: Game Gripper game pad for the Motorola Droid

این گیم ÷لیر در حال حاضر با قیمت $14.99 در این سایت موجود هست
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    Last edited by fire159; 16-05-2010 at 10:38.

آخر فروم باز johnypersian1656's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    esfahan

پيش فرض

سلام
    من همین چهارشبه از علائدین گرفتم 590

دوستان میتونن کمک کنن و راهنمایی کنن که من از کجا و چه طوری میتونم فارسی ساز پیدا کنم و روی گوشی نصب کنم
    ضمننا اگه کسی بازی لینک بازی داره برام بزاره plz
    دوباره در ضمن چه شکلی برای زنگ sms و غیره رو میشه از آهنگ های که تو گوشی میریزیم استفاده کنیم..!؟ این کار فقط برای زنگ خود گوشی عملیه
    jaxi عزیز مبارکت باشه. گوشی رو آپدیت کردی به 2.1؟ (جدیدترین فیرمویر , فیرمویر کانادایی هست که متاسفانه مشکل آنتن داره بعدش فیرمویر o2 هست که مشکل کیبورد هست که qwertz میشه یعنی جای y,z عوض میشه.) روت کردی؟(شنیدم یه روت جدید هم اومده ولی نشد سرچ کنم و ببینم همون روت قبلی رو که باید فلش کرد بزن) اگه اینکارارو کردی اینم فارسی ساز:
    کد:
    برای استفاده از فارسی ساز هم اول روت اکسپلورر رو نصب کن و حالت r/w رو توش فعال کن. دوتا فولدر توش هست که یکی font هست که فونت داخلش رو کپی کن توی فولدر font خود گوشی و lib رو هم , لایبرری های داخلش رو کپی کن توی پوشه ی lib خود گوشی بعد از این گوشی یه بار ری استارت میشه و دیگه اس ام اس و وب و ایمیل و... بدون هیچ مشکلی فارسی میشه و دیگه مشکل فارسی بودن هم نیست. بازی ها رو از همون سایت پاندا بگیر عزیز:
    کد:
    اگه به wifi هم دسترسی داری از اون دوتا مارکت که قبلا لینک داده بودم هم میتونی بگیری که خیلی به روز هست.واسه زنگ برنامه ی ringo pro رو بگیر یه برنامه ی فوق پیشرفته واسه مدیریت زنگ تماس و اس ام اس و... هست اگه پیدا نکردی بگو واست آپ کنم (چون دایل آپم الان آپ نکردم )

---------- Post added at 12:32 PM ---------- Previous post was at 12:28 PM ----------

jaxi جان این لینک اون دوتا مارکت :
    کد:
    کد:
    یه سری از برنامه ها رو هم از روی گوشی خودم بک آپ گرفتم ولی چون ممکنه اطلاعات شخصیم توش باشه واست توی پیغام خصوصی میفرستم .

15. 3 کاربر از johnypersian1656 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه acmilan308's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2008

پيش فرض

سلام اول تبریک میگم بهevanescent عزیز بابت گوشی جدید.
    نمیدونم اینجا مطرح شده یا نه ولی یه راه ساده واسه کسانی که بابت زنگ اس ام اس و رینگتون مشکل دارن هست:
    فقط کافیه یه پوشه جدید به نام((ringtones)) واسه زنگ گوشی بسازین و یه پوشه به اسم((notifications)) واسه اس ام اس ها.
    حالا آهنگهایی رو کی دوست دارین توی اونا کپی کنین و تمام.
    راستی آسفالت5 کواک3 رو بازی کردین؟؟؟!!؟؟؟؟آخر گرافیکن!!..
    Last edited by acmilan308; 16-05-2010 at 12:18.

17. این کاربر از acmilan308 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه jaxi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

jaxi عزیز مبارکت باشه. گوشی رو آپدیت کردی به 2.1؟ (جدیدترین فیرمویر , فیرمویر کانادایی هست که متاسفانه مشکل آنتن داره بعدش فیرمویر o2 هست که مشکل کیبورد هست که qwertz میشه یعنی جای y,z عوض میشه.) روت کردی؟(شنیدم یه روت جدید هم اومده ولی نشد سرچ کنم و ببینم همون روت قبلی رو که باید فلش کرد بزن)
    سلام johny جان..!
    میرسی آقا..! نه آپدیتش نکردم ، البته تو About phone قسمت Firmeware version نوشته 2.1update1 آیا این یعنی همون 2.1 ؟؟؟؟؟
    و تو قسمت bulid number نوشته SHOLS_U2_02.31.0

واسه بقیه زحمتها هم کلی میرسی ..! فقط کیبورد فارسی نکسوس رو باید بریزم ؟

19. 2 کاربر از jaxi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •