تبلیغات :
راهنمای خرید دستگاه جوجه کشی
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 539 از 626 اولاول ... 39439489529535536537538539540541542543549589 ... آخرآخر
نمايش نتايج 5,381 به 5,390 از 6251

نام تاپيک: کلـوپ Lenovo Z500

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

آقا بذارید من موضوعو روشن کنم یتعدادی از دوستان که با تاچ پد کار نکرده اند حالا اومدند از ما ایراد میگیرند که داریم کشتی میگیریم واونا درست استفاده کرده اند که تاچ پد روکشش نرفته نخیر اینطور نیست جنس این روکش اون چیزی که باید باشه و استحکام داشته باشه نیست و اگه یخورده در هنگام استفاده مراقب نباشی در حد یخورده ناخن ! میتونه باعث خراش اون بشه! بله منم با موس کار کنم هیچ اتفاقی برا روکش نمیفته این از بدیهیاته! اما با توجه

به اینکه من در لپ تاپ های دیگه کمتر این مشکلو دیدم بنظر مثل روکش صندلی ماشین میمونه اگه باشه زشته اما محافظت بیشتر میشه اگه کنده بشه خوشگلتر و روونتر میشه اما باید بیشتر مواظبش باشی

ناظر انجمن های لپ تاپ و نرم افزار Public Enemy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2012
    محل سكونت
    San Andreas ( محله ی بنفش ها )

پيش فرض

آقا بذارید من موضوعو روشن کنم یتعدادی از دوستان که با تاچ پد کار نکرده اند حالا اومدند از ما ایراد میگیرند که داریم کشتی میگیریم واونا درست استفاده کرده اند که تاچ پد روکشش نرفته نخیر اینطور نیست جنس این روکش اون چیزی که باید باشه و استحکام داشته باشه نیست و اگه یخورده در هنگام استفاده مراقب نباشی در حد یخورده ناخن ! میتونه باعث خراش اون بشه! بله منم با موس کار کنم هیچ اتفاقی برا روکش نمیفته این از بدیهیاته! اما با توجه

به اینکه من در لپ تاپ های دیگه کمتر این مشکلو دیدم بنظر مثل روکش صندلی ماشین میمونه اگه باشه زشته اما محافظت بیشتر میشه اگه کنده بشه خوشگلتر و روونتر میشه اما باید بیشتر مواظبش باشی
    احتمالا توی این 1 سال لپ تاپمو گذاشته بودم توی ویترین
    شما از کجا دیدین اون یه تعداد با تاچ پد کار نکردن ؟؟؟؟؟؟؟

مدت زمان روشن موندن لپ تاپ بنده ( طبق عکس توی Crystaldiskinfo ) : میزان 166 روز یعنی 5 ماه و نیم فقط لپ تاپم روشن بوده توی این 1 سال !!!!!! فکر نکنم توی این قروم کسی باشه از این لپ تاپ اینقدر کار کشیده باشه ....

خوب بد استفاده کردین !!!!!!! واقعیته !!!!!!! چرا عیب الکی رو لپ تاپ می زارین ؟ ؟ ؟ ؟ ؟

چند نفر به مشکل کنده شدن روکش تاچ پد برخورد کردن ؟؟؟؟؟؟؟ آیا واقعا مشکل از تاچ پده یا استفاده دوستان نا مناسبه ؟؟؟؟؟

3. 2 کاربر از Public Enemy بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز ms368's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007

پيش فرض

البته قبل از کنده شدن روکش من٬ رنگ خیلی زشت و زردی به خودش گرفته بود و من فکر میکردم که خود تاچپد رنگش رفته٬ اما بعد از اون اتفاق و کنده شدن ر.کش٬ رنگش شد مثه روز اولش

کلا اگه خیلی مراقب هم باشی ولی زیاد با تاچپد کار کنی٬ بالاخره یه روز کنده میشه

داشتن یا نداشتن روکش چیز زیاد مهمی نیست٬ ازش استفاده کنید و لذت ببرید.

5. 2 کاربر از ms368 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز hamidreza2010's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    اینتـــــرنت

پيش فرض

سلام دوستان
    من این لپ تاپ رو ندارم ولی همیشه به این تاپیک سر میزنم.
    چیزی که برام جالبه اینه که بعضی ها اصلا نمیخوان قبول کنن این لپ تاپ یه سری مشکلات داره و تعصب الکی دارن
    مثلا یه کابر میپرسه صفحش چطوره ؟ میان میگن خوبه بد نیست ، مثل همه لپ تاپ های دیگست و فقط یه ذره ، خیلی کم ، از بالا و پایین سیاه میشه
    یا مثلا میگن داغ میکنه؟ میان میگن نه بابا ، اینا که طبیعیه و همه لپ تاپ ها وقتی کاز کنی باهاشون داغ میکنه
    خلاصه اینه که درسته لپ تاپ خیلی خوبیه ولی خب قبول کنید یه سری ایرادهایی هم داره و هنگام مشاوره دادن خواهشن به ملت بگین که مزایا و معایبش چیه ( نه مثلا برای داغ کردنش بگید با کول پد حل میشه ، چون طرف وقتی میخواد بره بیرون ، شارژر لپ تاپ رو زورش میاد ببره چه برسه به کول پدش )

با تشکر

7. 2 کاربر از hamidreza2010 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال PouriaTech's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2013

پيش فرض

سلام دوستان
    من این لپ تاپ رو ندارم ولی همیشه به این تاپیک سر میزنم.
    چیزی که برام جالبه اینه که بعضی ها اصلا نمیخوان قبول کنن این لپ تاپ یه سری مشکلات داره و تعصب الکی دارن
    مثلا یه کابر میپرسه صفحش چطوره ؟ میان میگن خوبه بد نیست ، مثل همه لپ تاپ های دیگست و فقط یه ذره ، خیلی کم ، از بالا و پایین سیاه میشه
    یا مثلا میگن داغ میکنه؟ میان میگن نه بابا ، اینا که طبیعیه و همه لپ تاپ ها وقتی کاز کنی باهاشون داغ میکنه
    خلاصه اینه که درسته لپ تاپ خیلی خوبیه ولی خب قبول کنید یه سری ایرادهایی هم داره و هنگام مشاوره دادن خواهشن به ملت بگین که مزایا و معایبش چیه ( نه مثلا برای داغ کردنش بگید با کول پد حل میشه ، چون طرف وقتی میخواد بره بیرون ، شارژر لپ تاپ رو زورش میاد ببره چه برسه به کول پدش )

با تشکر
    بله...همه به وجود صمیمانه شما تو تاپیکمون مطمئنیم...

ولی از این جا به بعد باید بولد صحبت کرد:

شمایی که از 3-4ماه پیش میخواستی این لپ تاپ رو بخری،و هنوز نخریدی،شاید یه مارک دیگه خریده باشی،پس چرا هنوز میای اینجا که بخوای اینا رو بگی؟؟؟

هیچ کس رو مالش عیب نمیذاره،پس این حرف تعصبی بودن اشتباس...

این لپ تاپ هنوزم میگم مشکلی نداشته واسه من...

اینم بگم که شمام اگه یه فن مارک ایسوز یا ایسر و یا... هستید،باید بگم من بازی نید فور اسپید ریوالز رو که خیلی بازی مینیومیه رو روشون با پردازنده هاسول و همین هاردور نصب کردم،با پایین ترین حد گرافیک بازم کند بود!!!

ولی من الان با Z500 خودم دارم کال آف گوست،بتل4،بلک فلگ،بتمن رو بازی میکنم،اونم با گرافیک های و هیچ لگی ندارم....

از لحاظ دیگه هم مشکلی نداره،البته شاید من نداشتم...

ولی اینو میدونم هرکس این لپ تاپ رو داره،ازش ایرادی نگرفته...

Last edited by PouriaTech; 23-12-2013 at 15:43.

9. این کاربر از PouriaTech بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز hamidreza2010's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    اینتـــــرنت

پيش فرض

شمایی که از 3-4ماه پیش میخواستی این لپ تاپ رو بخری،و هنوز نخریدی،شاید یه مارک دیگه خریده باشی،پس چرا هنوز میای اینجا که بخوای اینا رو بگی؟؟؟

اینم بگم که شمام اگه یه فن مارک ایسوز یا ایسر و یا... هستید،باید بگم من بازی نید فور اسپید ریوالز رو که خیلی بازی مینیومیه رو روشون با پردازنده هاسول و همین هاردور نصب کردم،با پایین ترین حد گرافیک بازم کند بود!!!

ولی من الان با Z500 خودم دارم کال آف گوست،بتل4،بلک فلگ،بتمن رو بازی میکنم،اونم با گرافیک های و هیچ لگی ندارم....

اولا جواب سلام واجبه
    دوما کسی از شما نظر نخواست که پریدی وسط با این لحن صحبت میکنی.
    یه کم منظقی باش لطفا و لحن صبحت کردنت رو درست کن.
    صاحب تاپیک شمایی که قبل از اومدنش باید از شما اجازه بگیرم؟
    خب من این لپ تاپ رو نگرفتم درست و دلیل نمیشه که چون اینو نگرفتم اینجا نیام. ( اتفاقا داداشم Z510 داره و خودم هم AH532 فوجیستو )

هیچ کس رو مالش عیب نمیذاره
    این تعصب نیست؟
    من 5 ماه پیش رفتم فوجیستو AH532 گرفتم.اصلا کاری هم ندارم کدوم بهتره یا کدوم بدتر.ولی اگه کسی از من در مورد لپ تاپم بپرسه ، 100 درصد مزایا و معایبش رو میگم ، نه اینکه نظر شخصیمو و اون چیزی رو که دوست دارم بگم.بعدش من نگفتم که Z500 لپ تاپ بدیه.یبار دیگه پستم رو بخون.من گفتم معایبش رو بگین.اینکه اون لپ تاپ برای شما مشکلی نداشته دلیل نمیشه که کلا مشکلی نداشته باشه

بعدش در جواب این حرفت:

بنده با کسی برخورد داشتم تو این تاپیک؟ حرف بدی به کسی زدم ؟ چیزی گفتم ؟
    جز اینکه اومدم نظر دوستان رو خوندم و رفتم ؟
    اگه همینطوری هست که میگم ، بهتره حرف الکی نزنی و احترامت رو نگه داری.
    من اینجا با کسی دعوا ندارم و اومدم نظرم رو کلی گفتم ( اینکه نظر شخصی ندید و واقعا مزایا و معایبش رو بگید خواهشا )، حالا که این آقا اومد و اینطوری حرف زد دلیلش رو نمیدونم چیه
    تاپیک رو از مسیر اصلیش منحرف نکن.حرف دیگه ایی داری توی پروفایل بگو ، مشکلت رو حل کنم
    Last edited by hamidreza2010; 23-12-2013 at 19:33.

11. 2 کاربر از hamidreza2010 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2005

پيش فرض

سلام
    حدودا یک ماهه z500 خردیم با گارانتی سازگار
    تازه متوجه شدم سمت چپ لپ تاب قسمت بالای دریچه فنش وقتی لپ تاب رو می بندی صفحه نمایش کمی انحنا داره و دو لبه دقیقا روی هم قرار نمیگیره(فقط در محدوده فنش این انحنا وجود داره و بقیه قسمت های همون سمت کامال مچ میشه )؟ آیا مشکلی ایجاد میکنه؟ببرم سازگار فایده داره؟

13. این کاربر از mahdi2569 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه sara fara's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2013

پيش فرض

باید من هم تصدیق کنم که همینطوره ...صادقانه میگم که اگه دوباره هم میخواستم با این بودجه لپ تاپی بخرم همین زد 500 رو انتخاب می کردم ...منتها آی 5 اش رو ...چون حس میکنم همون هم به اندازه کافی قوی هست !....از همه نظر دوستش دارم و تنها موردی که حرصم رو درمیاره بدنه اشه که زود لک میگیره !...والسلام !

15. 3 کاربر از sara fara بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

ناظر انجمن های لپ تاپ و نرم افزار Public Enemy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2012
    محل سكونت
    San Andreas ( محله ی بنفش ها )

پيش فرض

به هر حال سلیقه ها متناسب با بودجه متفاوته .

بنده شخصا با هیچ کدوم از مشکلات Z500 اذیت نشدم و با همشون کنار اومدم . ولی این لن 100 مگابیتی خیلی اذیت می کنه منو .

به هر حال هر کس سلیقه ای داره .

هیچ لپ تاپی هم کامل نیست . هر کدوم یه عیبی داره . این بستگی به کاربر داره که بتونه با عیب لپ تاپ مورد نظر کنار بیاد یا نه .

مثلا همین AH532 . بنده شخصا از قیافش خوشم نمیاد
    و یا Z400 . با اینکه برادر کوچکتر Z500 هستش ، ولی چون Numeric keyboard نداره من باهاش کنار نمیام !!!!!!!!!!!!!

ولی نباید عیب ها رو آنچنان بزرگ کرد که کاربر از خرید منصرف بشه ، چون ممکنه همون طور که گفتم ، خریدار با عیب مورد نظر کنار بیاد .
    هم چنین نباید عیب ها رو قایم کرد .

بزارین دست خریدار باز باشه .

17. 3 کاربر از Public Enemy بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال PouriaTech's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2013

پيش فرض

اولا جواب سلام واجبه
    دوما کسی از شما نظر نخواست که پریدی وسط با این لحن صحبت میکنی.
    یه کم منظقی باش لطفا و لحن صبحت کردنت رو درست کن.
    صاحب تاپیک شمایی که قبل از اومدنش باید از شما اجازه بگیرم؟
    خب من این لپ تاپ رو نگرفتم درست و دلیل نمیشه که چون اینو نگرفتم اینجا نیام. ( اتفاقا داداشم Z510 داره و خودم هم AH532 فوجیستو )

این تعصب نیست؟
    من 5 ماه پیش رفتم فوجیستو AH532 گرفتم.اصلا کاری هم ندارم کدوم بهتره یا کدوم بدتر.ولی اگه کسی از من در مورد لپ تاپم بپرسه ، 100 درصد مزایا و معایبش رو میگم ، نه اینکه نظر شخصیمو و اون چیزی رو که دوست دارم بگم.بعدش من نگفتم که Z500 لپ تاپ بدیه.یبار دیگه پستم رو بخون.من گفتم معایبش رو بگین.اینکه اون لپ تاپ برای شما مشکلی نداشته دلیل نمیشه که کلا مشکلی نداشته باشه

بعدش در جواب این حرفت:

بنده با کسی برخورد داشتم تو این تاپیک؟ حرف بدی به کسی زدم ؟ چیزی گفتم ؟
    جز اینکه اومدم نظر دوستان رو خوندم و رفتم ؟
    اگه همینطوری هست که میگم ، بهتره حرف الکی نزنی و احترامت رو نگه داری.
    من اینجا با کسی دعوا ندارم و اومدم نظرم رو کلی گفتم ( اینکه نظر شخصی ندید و واقعا مزایا و معایبش رو بگید خواهشا )، حالا که این آقا اومد و اینطوری حرف زد دلیلش رو نمیدونم چیه
    تاپیک رو از مسیر اصلیش منحرف نکن.حرف دیگه ایی داری توی پروفایل بگو ، مشکلت رو حل کنم
    1.حال سلام کردن نداشتم

2.مهم اینه کسی که جنسی رو نداره نظر نده...نه من که دارم و خیلی وقته تو تاپیکش فعالیت میکنم...

3.کسی برا اومدن به تاپیک از استارتر اجازه نمیگیره...حرف فان نزن...

4.متعصب به کسی میگن که رو خوب بودن یه چیزی بی دلیل پا فشاری میکنه و سعی در عیب دار کردن بقیه داره...

5.کسی گفت تو برخورد داشتی با کسی؟؟؟1.نمیتونی داشته باشی2.کسی کاری بهت نداره...

6.باید بگم شما اصلا تو دایورت لیستم نیستی...پس احترام احترام نکن...

7.کسی باهات مشکلی نداره که بخواد بیاد پروفایلت،چون اصلا انگار وجود نداری

8.مث اینکه یادت رفته تا اولای مهر همش بهم پ خ میدادی از این لپ تاپ میپرسیدی...

9.همه ی اینارو گفتم که آخرش اینو بگم:گارد نگیر....اول منظور حرف رو بفهم،بعد بیا اینجوری حرف بزن،مگه منم بهت حرف بدی زدم یا فحشت دادم؟؟؟

10.Just Kidding...

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •