تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: از کدام دوربین دیجیتال استفاده میکنید

راي دهنده
2236. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • kodak

24 1.07%
  • canon

1,135 50.76%
  • sony

539 24.11%
  • fuji

123 5.50%
  • panasonic

141 6.31%
  • samsung

46 2.06%
  • olympus

33 1.48%
  • nikon

178 7.96%
  • toshiba

2 0.09%
  • casio

15 0.67%
صفحه 535 از 1635 اولاول ... 3543548552553153253353453553653753853954558563510351535 ... آخرآخر
نمايش نتايج 5,341 به 5,350 از 16344

نام تاپيک: مشاوره و راهنمایی برای خرید دوربینهای عکاسی کامپکت و شبه حرفه ای / لوازم جانبی

داره خودمونی میشه ali_w810_es's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

میخواستم بدونم D80 دست دوم با لنز کیت (17-135) 650000 تومن ارزش داره یا نه

Banned
    تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    یک گوشه از خاک ...

پيش فرض

Panasonic: FZ-35ً

فوق العادس ...

حـــــرفـه ای ELSIN's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2008

پيش فرض

باز هم سلام به دوستان

من هنوز براي خريد دو دل هستم

طي صحبت با برخي از دوستان همين فروم به دو گزينه G11 يا Fz35 رسيدم ولي توي کاتالوگهاي کانن گزينه SX20 IS هم خودي نشون ميداد

Canon : G11 - SX20 IS
    Panasonic: FZ-35

از بين مدلهاي بالا دوستان کدام رو پيشنهاد ميکنن

ممنون ميشم که توضيحاتي هم ارائه بشه برا قابليتهاي و مزيتهاي نسبي شون
    سلام
    شما مواردی که براتون مهم هست رو بگید تا مدل بهتر رو براتون رو معرفی کنم (مواردی مثل کیفیت عکس زوم کیفیت فیلم و...)

میخواستم بدونم D80 دست دوم با لنز کیت (17-135) 650000 تومن ارزش داره یا نه

به تعداد شاتی که گرفته شده و تمیزی دقت کنید اگه کم تر از 75000 تا شات کار کرده باشه و تمیز باشه خوبه شما از اشنا میخاهید بخرید
    Last edited by ELSIN; 13-04-2010 at 18:21.

4. این کاربر از ELSIN بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه ali_w810_es's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

ظاهرا حدود 3500 تا عكس باهاش گرفتن
    از آشنا مي خوام بخرم
    براي تست غير از كارهاي عادي به چي بايد دقت كنم

در آغاز فعالیت kian28's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2010

پيش فرض

با سلام
    دوستان درباره دوربین canon سوال دارم.یکی از آشناهای ما کَنون 12 مگا پیکسل داشت و کنار ساحل آب داخلش شد و تعطیل شد!!!!!! و 100 تومن هزینه تعمیر برداشت! چطور به همین راحتی همچین چیزی ممکنه؟!
    بعد هم اکنون دوربین 10 مگا پیکسل sony (البته به 9 بودنشم شک دارم،حضور ذهن ندارم!!) خریده و خیلی خوشحال و راضیه!! و دلیلی که میگه اینه که عکس با کَنون رنگ ها رو عوض می کرده و مثلا قرمز،صورتی میشده و می بایستی که در فتوشاپ رنگ رو به حالت طبیعی می رسونده و (چون استفاده خانگی می کنه!!) پس چنین کاری بعید بوده ازش سر بزنه و برای همین ناراضی بوده! ضمن اینکه از حالت اتوماتیک استفاده می کنه
    حالا اینا بدین منزله ست که canon برای کاربرای حرفه ایه؟؟؟!!! یا اینکه نیاز به یادگیری داره و ارزش داره؟ یا اصلا هیچ کدوم مهم نیست نکنه؟!؟! در ضمن کیفیت عکس هم خیلی برام مهمه و فیلم نه.

آخر فروم باز rostamiani's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

باز هم سلام به دوستان

من هنوز براي خريد دو دل هستم

طي صحبت با برخي از دوستان همين فروم به دو گزينه G11 يا Fz35 رسيدم ولي توي کاتالوگهاي کانن گزينه SX20 IS هم خودي نشون ميداد

Canon : G11 - SX20 IS
    Panasonic: FZ-35

از بين مدلهاي بالا دوستان کدام رو پيشنهاد ميکنن

ممنون ميشم که توضيحاتي هم ارائه بشه برا قابليتهاي و مزيتهاي نسبي شون
    FZ35 رو ترجیح میدم به خاطر :

RAW
    خوش دستی
    ظاهرا نویز کمتر
    باتری لیتیومی
    رنگ خیلی خوب
    لنز با کبفبت

و اینکه قلاش اگزترنال نمی خوام

8. 2 کاربر از rostamiani بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای seymour's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

با سلام
    دوستان درباره دوربین canon سوال دارم.یکی از آشناهای ما کَنون 12 مگا پیکسل داشت و کنار ساحل آب داخلش شد و تعطیل شد!!!!!! و 100 تومن هزینه تعمیر برداشت! چطور به همین راحتی همچین چیزی ممکنه؟!
    بعد هم اکنون دوربین 10 مگا پیکسل sony (البته به 9 بودنشم شک دارم،حضور ذهن ندارم!!) خریده و خیلی خوشحال و راضیه!! و دلیلی که میگه اینه که عکس با کَنون رنگ ها رو عوض می کرده و مثلا قرمز،صورتی میشده و می بایستی که در فتوشاپ رنگ رو به حالت طبیعی می رسونده و (چون استفاده خانگی می کنه!!) پس چنین کاری بعید بوده ازش سر بزنه و برای همین ناراضی بوده! ضمن اینکه از حالت اتوماتیک استفاده می کنه
    حالا اینا بدین منزله ست که canon برای کاربرای حرفه ایه؟؟؟!!! یا اینکه نیاز به یادگیری داره و ارزش داره؟ یا اصلا هیچ کدوم مهم نیست نکنه؟!؟! در ضمن کیفیت عکس هم خیلی برام مهمه و فیلم نه.
    اونچه شما گفتید خیلی بحث کلی ایه (صرفاً اسم دو مارک رو ذکر کردید—در حالیکه مقایسه مدل به مدل معنی داره) ... و ضمناً براساس یک تجربه اس (همیشه تاکید می کنیم که "یک تجربه رو ملاک قرار ندید") ... و نهایتاً اینکه صرفاً براساس شنیده هاست: جسارت نباشه خدای نکرده اما اغلب صحبت دوستان و فامیل و خلاصه این "میگن ها" و "شنیدم که" ها، منبع نامناسبی برای نتیجه گیری در مورد کیفیت قطعات الکترونیکی هستش..

بله – اگه خود شما هم همینطور فکر میکنی و یه پاسخ میخوای برای یه نتیجه گیری شخصی که بعد شما هم بری و خرید کنی، کافیه بشینی پیش اون فامیل و ببینی راست میگه یا نه.. که اگه راس میگه خب حتماً همینطوره دیگه! ..

اما اگه یه جواب دقیق تر میخوای باید خیلی پارامترها از جمله یکی اش که خودت گفتی رو بررسی کرد: تسلط کاربر.

10. 2 کاربر از seymour بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای ELSIN's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2008

پيش فرض

ظاهرا حدود 3500 تا عكس باهاش گرفتن
    از آشنا مي خوام بخرم
    براي تست غير از كارهاي عادي به چي بايد دقت كنم

اگه باشه که خیلی خوبه چند ساله خریده

باید ببینی باطریش سالمه عمرش چقدره

در آغاز فعالیت kian28's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2010

پيش فرض

اونچه شما گفتید خیلی بحث کلی ایه (صرفاً اسم دو مارک رو ذکر کردید—در حالیکه مقایسه مدل به مدل معنی داره) ... و ضمناً براساس یک تجربه اس (همیشه تاکید می کنیم که "یک تجربه رو ملاک قرار ندید") ... و نهایتاً اینکه صرفاً براساس شنیده هاست: جسارت نباشه خدای نکرده اما اغلب صحبت دوستان و فامیل و خلاصه این "میگن ها" و "شنیدم که" ها، منبع نامناسبی برای نتیجه گیری در مورد کیفیت قطعات الکترونیکی هستش..

بله – اگه خود شما هم همینطور فکر میکنی و یه پاسخ میخوای برای یه نتیجه گیری شخصی که بعد شما هم بری و خرید کنی، کافیه بشینی پیش اون فامیل و ببینی راست میگه یا نه.. که اگه راس میگه خب حتماً همینطوره دیگه! ..

اما اگه یه جواب دقیق تر میخوای باید خیلی پارامترها از جمله یکی اش که خودت گفتی رو بررسی کرد: تسلط کاربر.
    البته من قبول دارم خیلی کلی بود! موقع نوشتن هم همین حس رو داشتم! من شخصا به تجربه های اطراف کاری ندارم،اینا که گفتم به نظر داستان بود! و اینجا یا تجربه ها دلیل خرید نخواهد بود! می خوام بدونم برای خرید یک دوربین مناسب صرفا چه مواردی رو برای انتخاب مدل در نظر باید بگیرم؟
    در صورتی که کاربر حرفه ای نباشم و با مدلی جز sony آشنائی نداشته باشم،

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

QUOTE=sastwhc;4841156]FZ35

البته با توجه به لیستتان

---------- Post added at 09:14 PM ---------- Previous post was at 09:13 PM ----------

ممنون دوست عزيز که حداقل شما جواب دادي.حالا 2 تا سوال يکي اينکه من با عکسهايي که تو صفحه پيش دوستمون از اين دوربين گذاشت يه کمي ازش به قولي خوشم نيومد(جمله بندي رو ببين)و دوم اينکه گفتي با توجه به ليستم،يعني چيز ديگه اي همبود که من تو ليستم نياوردم.اگه يه کم بودجه ام بيشتر بود يه حرفه اي ميگرفتم.مثل دي 1000 يا 3000دي نيکون.راستي گفتي نيکون2 تا لنز ارزون با کيفيت داره،کدومان؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 10 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 10 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •