تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 534 از 634 اولاول ... 34434484524530531532533534535536537538544584 ... آخرآخر
نمايش نتايج 5,331 به 5,340 از 6331

نام تاپيک: I9000-I9003 Galaxy S & SL » گوشی سامسونگ با سیستم عامل Andorid و صفحه نمایش 4 اینچ

آخر فروم باز Mig33's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007

پيش فرض

بچه ها من یه سرچ توی فرومهای خارجی هم زدم دیدم که ضعف های i9000 نسبت به HTC Desire ایناست:

1. نداشتن فلش دوربین درسته
    2. حجم رم کمتر درسته
    3. نداشتن GPS اشتباهه
    4. ضعف توی طراحی ظاهری سلیقه ای هست ولی اگه منطورتون جنس بدنه هست بله

و مهمترین : 5. دیر اومدن Update ها برای سامسونگ. نه قربان گالکسی اس همچنان رو پاست

راجع به این 5 تا یه توضیح بدین.

سوال دیگه اینکه که مثلا 2 روز دیگه که اندروید ورژن 3 بیاد ، آیا میشه i9000 رو آپگرید کرد ؟
    البته فکر کنم منظور شما دیزایر اس بود
    2 روز دیگه که اندروید 4 اومد ( حدود 45 روزه دیگه با نکسوس پرایم ) برای گالکسی اس هم میاد رسمی نیاد کاستوم حتمیه خیالت راحت.
    ( حتمن شنیدید گروه معتبر سیا نوژن که بهترین کاستوم رام های گوشی های اندروید رو ارائه میداد به سامسونگ پیوسته )
    Last edited by Mig33; 28-08-2011 at 21:06.

2. 2 کاربر از Mig33 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن هنر هفتم mehdi30nema's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

من قبلا این گوشی را با sensation و Desire HD مقایسه کردم ( بیشتر از نظر کیفیت صفحه نمایش ) و تاپیکشم تو انجمن موبایلستان هست :

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

پس خواهشا همین جوری نگید این بده و اون خوبه .
    تمام عالم و آدم میدونن که گالکسی به راحتی دیزایر اس و دیزایر اچ دی را جا میزاره و به نظرم در مقابل سنسیشنم به جز cpu هیچ ضعفی نداره ( من 48 ساعت sensation دستم بوده و زیر و بم گوشی را کشیدم بیرون ) .

بازم اگه قبول ندارید این لینک را ببینید :

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

پارسال گالکسی بهترین گوشی اروپا شد و امسال گالکسی اس 2 .
    احتمالا سال بعد هم گالکسی اس 3 بهترین میشه . حالا هی htc گوشی های گوناگون بده بیرون .
    Last edited by mehdi30nema; 28-08-2011 at 20:47.

4. این کاربر از mehdi30nema بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای malkemid's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2005

پيش فرض

کلا این سامسونگ با مشتریاش چیکار میکنه نمیدونم ولی کلا جوری میشن که فکر میکنن سفینه گرفتن جا گوشی هرکی ام بخواد خلافشو بهشون ثابت کنه تو کتشون که نمیره هیچ همشونو میریزن سر طرف اینجام هیچ تو اون مبایلستان که وضعیت وخیم تره کلا از اول تا اخر سایت فقط گلکسی اس و گلکسی اس 2 و بقیه گوشی های سامسونگ از 100 نفری که مثلا به یه ینفر مشاوره میدن 99 نفر فقط سامسونگو پیشنهاد میدن جمع کنید بابا این بساتو
    ببین منم تا 2 سال پیش اسم سامسونگ می اومد خندم می گرفت!! ولی الان که با سری گلکسی...اونم رنج میان قیمتش کار کردم فهمیدم چقدر پیشرفت کرده!

مطمئن باش چیزی که باعث میشه بچه ها گلکسی رو پیشنهاد کنن کیفیت و امکانات خوبشه...وگرنه برند سامسونگ که همچین مثل اپل فدایی و کشته مرده نداره...

6. این کاربر از malkemid بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز Amir Varasteh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

کلا این سامسونگ با مشتریاش چیکار میکنه نمیدونم ولی کلا جوری میشن که فکر میکنن سفینه گرفتن جا گوشی هرکی ام بخواد خلافشو بهشون ثابت کنه تو کتشون که نمیره هیچ همشونو میریزن سر طرف اینجام هیچ تو اون مبایلستان که وضعیت وخیم تره کلا از اول تا اخر سایت فقط گلکسی اس و گلکسی اس 2 و بقیه گوشی های سامسونگ از 100 نفری که مثلا به یه ینفر مشاوره میدن 99 نفر فقط سامسونگو پیشنهاد میدن جمع کنید بابا این بساتو
    دوست من به نظر بقیه احترام بزار. انتخاب یه گوشی موبایل اونقدر بحث مهمی نیست که بخواد این وسط به کسی بی احترامی بشه.

البته فکر کنم منظور شما دیزایر اس بود
    2 روز دیگه که اندروید 4 اومد ( حدود 45 روزه دیگه با نکسوس پرایم ) برای گالکسی اس هم میاد رسمی نیاد کاستوم حتمیه خیالت راحت.
    مرسی. شرمنده من سوتی میدم ، چون زیاد اهل گوشی و اینا نیستم.

8. 2 کاربر از Amir Varasteh بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز Mig33's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007

پيش فرض

خواهش.....
    به نظر من همه بچه های این فروم هم با ظرفیت هستند و هم با اطلاع و هم شوخ ...
    زیاد حرف هائی که مربوط به احساس یک نفر به برند خاصی میشه رو جدی نگیرید ، احساسشه بزارید راحت باشه و بگه. اینجا نگه کجا بگه؟؟ خودتون اطلاعات رو از بین این حرفا استخراج کنید.
    منم دارم تمرین میکنم ظرفیت خودمو افزایش بدم و دوستان رو درک کنم .
    قربان همگی

آخر فروم باز Pedram_mrn's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2009
    محل سكونت
    Somewhere I hate

پيش فرض

چرا انقد بهتون بر خورد بابا بیخیال گوشیه ها

یه سری از این حرفایی که زدم اگه توجه کنید رو حساب شوخی بود مثل صفحه نمایش بزرگتر شکلای جلوشونو یادم رفت بزارم

واقعا مشتاق شدم بدونم شما چه رامی نصب کردی آدرسشو بذار میخوام نصب کنم امکان نداره این رام به شما 478 مگ فضا بده این مقدار کل رم هست 2.3.3 با کرنل های کاستوم 340 مگ بیشتر نمیده

کی گفته لگ فیکس مال 2.2 بود شما اگه توجه کنید تو رامهای اصلی همه کرنل دارک کور نصب میکنن بعدشم لگ فیکس میکنن
    من خودم 2.3.3 داشتم اولش لگ نداره ولی وقتی شما 37 تا بازی داشته باشی 35 تا ام برنامه لگو توش واضح میبینید
    بحث ما چه ربطی داره به سنسنشن، من متعصبم؟ من که رفتم جفتشونو خریدم

واسه مقایسه هم من الان یه 2.3.3 رسمی میریزم روش میام کامل مقایسه میزارم از هر چی که شما خواستید

عزیز به من که پول ندادن بیام اینجا دروغ بدم به خورد ملت خب تو آسفالت 6 هر موقع میومدم ماشین عوض کنم یا یه چیز بخرم براش هنگ میکرد گوشی، ولی الان با رام MIUI دارم راحت بازی میکنم

راجع به رام هم اون سیانوژن رو خودم معرفی کردم دوست من هنوز ورژن بتاست همش فورس کلوز میده و یه سری از برنامه روش کار نمیکنن ولی به نظر من رام فوق العاده ایه
    شما حتما از رامی که الان داری استفاده میکنی به من یه آدرس بده شاید من اشتباه میکنم

داداش گلم من خودم جفتشو دارم یعنی چی مثل گربه رفتار نکنید مگه من گفتم گلکسی ال سی دیش بده من گفتم رنگارو واقعی نشون نمیده یعنی اینکه شما وقتی از یه چیز عکس میگیری مثلا رنگ سبزو ابی قرمز و در نظر بگیر بعد عکسی رو که گرفتید رو مقایسه کنید با واقعیت میبینی که رنگا مثل واقعیت نیست نمیگم بده توجه کنید میگم واقعی نیست

راجع به 9 گیگ حافظه ام بخند تا دنیا به روت بخنده

شما با desire s اصلا کار کردی که میگی سنس سنگسینه دوتا برنامه باز کنی 100 مگ خالی میمونه شما این گوشی رو که اولش که روشن میکنید 350 مگ فضای خالی در اختیار دارید هر چقدم عشقت کشید برنامه باز کن ویجت بذار رو صفحه برو تو وب .....زیر 150 مگ نمیاد یعنی فضایی که وقتی تو گلکسی کاری نمیکنی داری قبول نمیکنی عکس برات بذارم

راجع به دوربین درست میگید من اشتباهی انکریدیبل اس رو دیده بودم دقت نکرده بودم اونوقت

راجع به رنگ خاکستری ام عکس میزارم منم خودم فکر میکردم مشکلی نداره وقتی خودم دیدم کلی تعجب کردم

11. 2 کاربر از Pedram_mrn بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز sAeEd_kHaAn's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    اینور آب

پيش فرض

چرا انقد بهتون بر خورد بابا بیخیال گوشیه ها

یه سری از این حرفایی که زدم اگه توجه کنید رو حساب شوخی بود مثل صفحه نمایش بزرگتر شکلای جلوشونو یادم رفت بزارم

واقعا مشتاق شدم بدونم شما چه رامی نصب کردی آدرسشو بذار میخوام نصب کنم امکان نداره این رام به شما 478 مگ فضا بده این مقدار کل رم هست 2.3.3 با کرنل های کاستوم 340 مگ بیشتر نمیده

کی گفته لگ فیکس مال 2.2 بود شما اگه توجه کنید تو رامهای اصلی همه کرنل دارک کور نصب میکنن بعدشم لگ فیکس میکنن
    من خودم 2.3.3 داشتم اولش لگ نداره ولی وقتی شما 37 تا بازی داشته باشی 35 تا ام برنامه لگو توش واضح میبینید
    بحث ما چه ربطی داره به سنسنشن، من متعصبم؟ من که رفتم جفتشونو خریدم

واسه مقایسه هم من الان یه 2.3.3 رسمی میریزم روش میام کامل مقایسه میزارم از هر چی که شما خواستید

عزیز به من که پول ندادن بیام اینجا دروغ بدم به خورد ملت خب تو آسفالت 6 هر موقع میومدم ماشین عوض کنم یا یه چیز بخرم براش هنگ میکرد گوشی، ولی الان با رام MIUI دارم راحت بازی میکنم

راجع به رام هم اون سیانوژن رو خودم معرفی کردم دوست من هنوز ورژن بتاست همش فورس کلوز میده و یه سری از برنامه روش کار نمیکنن ولی به نظر من رام فوق العاده ایه
    شما حتما از رامی که الان داری استفاده میکنی به من یه آدرس بده شاید من اشتباه میکنم

داداش گلم من خودم جفتشو دارم یعنی چی مثل گربه رفتار نکنید مگه من گفتم گلکسی ال سی دیش بده من گفتم رنگارو واقعی نشون نمیده یعنی اینکه شما وقتی از یه چیز عکس میگیری مثلا رنگ سبزو ابی قرمز و در نظر بگیر بعد عکسی رو که گرفتید رو مقایسه کنید با واقعیت میبینی که رنگا مثل واقعیت نیست نمیگم بده توجه کنید میگم واقعی نیست

راجع به 9 گیگ حافظه ام بخند تا دنیا به روت بخنده

شما با desire s اصلا کار کردی که میگی سنس سنگسینه دوتا برنامه باز کنی 100 مگ خالی میمونه شما این گوشی رو که اولش که روشن میکنید 350 مگ فضای خالی در اختیار دارید هر چقدم عشقت کشید برنامه باز کن ویجت بذار رو صفحه برو تو وب .....زیر 150 مگ نمیاد یعنی فضایی که وقتی تو گلکسی کاری نمیکنی داری قبول نمیکنی عکس برات بذارم

راجع به دوربین درست میگید من اشتباهی انکریدیبل اس رو دیده بودم دقت نکرده بودم اونوقت

راجع به رنگ خاکستری ام عکس میزارم منم خودم فکر میکردم مشکلی نداره وقتی خودم دیدم کلی تعجب کردم
    ای عزیز شما اگه با مدرک 100 مستدل هم بخای بعضی هارو قانه کنی بازم یه دلیل الکی واست میارن
    مثلا رم دیزایر اس بیشتره طرف میاد میگه رم مهم نیست بعد از اینور میگن اره اون فقای خالیش بیشتره اگه اون مهم نیست چرا این مهمه ؟ کلا ...
    " نرود میخ اهنین در سنگ "
    مشکل اینجاست که طرف تاحالا گوشی که داره ازش بد میگه رو تو دستشم نگرفته فقط تو چند تا سایت یه چیزی دیدیه دیگه فکر کرده گوشی خوش خداست و بقیه اشغالن
    Last edited by sAeEd_kHaAn; 29-08-2011 at 11:50.

13. 2 کاربر از sAeEd_kHaAn بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز vahidhgh's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

برو بچ بیخیال بشین
    هر گوشی یا بهتر بگم هر برندی یه نقطه ضعفهایی و یه نقطه قوتهایی داره
    پس هیچ گوشی کامل نیست که بر میگرده به سیاست های اون برند
    پس مقایسه بی دلیله
    با هر چی حال کردین اون خوبه

15. 5 کاربر از vahidhgh بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز milad_takjoo's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    Draem Within Dream

پيش فرض

نداشتن GPS
    الان یه گوشی 200 تومنی داره بعد i9000 نداشته باشه؟؟/توی 10 ثانیه هم وصل میشه

دیر اومدن Update ها برای سامسونگ.
    بابا 2.3 واسه ما اسفند اومد ...خود htc گفت آپدیت 2.3 واسه نمیده اونقد بهش حرف زدن که داد...هر چی مبینی باور نکن برادر
    4. ضعف توی طراحی ظاهری
    امری سلیقه ای هست که به نظرم گلکسی خیلی خوشگل تره

فک کنم منظورت desire s بود نه؟؟؟
    شما یه بار سامی دستت بگیر عاشقش میشی.... (شوخی... الان دویاره نتوپی به ما)
    ما هرگز نگفتیم خداست...مقایسه کردیم همین....

آقا پدرام جواب شما رو هم دارم ولی به قول دوستمون
    " نرود میخ اهنین در سنگ "
    Last edited by milad_takjoo; 29-08-2011 at 16:44.

17. 2 کاربر از milad_takjoo بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز Amir Varasteh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

یه سوال دیگه.

دوسمتون گفت که برای i9000 اندروید 4 اگه رسمی نیاد ، غیر رسمیش حتما میاد !

برای HTC Desire S هم همینطوره ؟ غیر رسمیه ؟

و کلا حق امکان آپگرید کردن به نسخه های بالاتر اندروید برای گوشی ها هست یا نه ؟

ببخشید که زیاد در این مورد میپرسم. چون به نظرم امکان آپگرید گوشی یکی از مهمترین نکاتی هست که باید بهش توجه کرد.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •