تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 532 از 626 اولاول ... 32432482522528529530531532533534535536542582 ... آخرآخر
نمايش نتايج 5,311 به 5,320 از 6251

نام تاپيک: کلـوپ Lenovo Z500

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2013

پيش فرض

سلام.
    تو device manager برای گرافیک علاوه بر geforce gt740 یک intel hd دیگه هم وجود داره. چرا؟
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

کاربر فعال انجمن های سخت افزار و لپ تاپ afshin b's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    ساری

پيش فرض

سلام.
    تو device manager برای گرافیک علاوه بر geforce gt740 یک intel hd دیگه هم وجود داره. چرا؟
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    خود پردازنده هم یک گرافیک ضعبفتر داره. برای کارهای عادی از اون استفاده میشه تا مصرف و دمای لپتاپ کم بشه.

3. 2 کاربر از afshin b بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2013

پيش فرض

دوستانی که z500یا z510دارن میگن کیبورد این لپ تاپ ضعیفه برای تایپ طولانی مدت ساخته نشده منم با توجه به اینکه زیاد با کیبورد سرو کار دارم واسه برنامه نویسی میگن مناسب نیس ..در ضمن چند نفر گفتن بدنه ضعیفی هم داره واسه حمل و نقل هم مناسب نیس البته z510نسبت به z500یه کمی نازک شده. من اینz510 رو هم واسه دانشگاه میخواستم هم خونه..آیا واقعا اینجوریه ؟ اگه این جوری باشه با اینکه زیاد اژش خوشم نمیاد اما باید thinkpad e531رو بگیرم.یه نکته دیگه با توجه به اینکه صفحه نمایشz510مات هست میگن صفحه براق رنگ ها رو عمیقتر و تصویر رو به مراتب با کیفیت تر از مات نشون میده مزایای صفحه مات هم بیرون نور رو منعکس نمیده معایبشم کیفیت تصویر پایینی داره و فک کنم چشم رو هم اذیت میکنه کلا این موضوع هم صحت داره یا نه ؟
    Last edited by BlackSound; 13-12-2013 at 10:25.

داره خودمونی میشه mika90's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2013

پيش فرض

دوستانی که z500یا z510دارن میگن کیبورد این لپ تاپ ضعیفه برای تایپ طولانی مدت ساخته نشده منم با توجه به اینکه زیاد با کیبورد سرو کار دارم واسه برنامه نویسی میگن مناسب نیس ..در ضمن چند نفر گفتن بدنه ضعیفی هم داره واسه حمل و نقل هم مناسب نیس البته z510نسبت به z500یه کمی نازک شده. من اینz510 رو هم واسه دانشگاه میخواستم هم خونه..آیا واقعا اینجوریه ؟ اگه این جوری باشه با اینکه زیاد اژش خوشم نمیاد اما باید thinkpad e531رو بگیرم.یه نکته دیگه با توجه به اینکه صفحه نمایشz510مات هست میگن صفحه براق رنگ ها رو عمیقتر و تصویر رو به مراتب با کیفیت تر از مات نشون میده مزایای صفحه مات هم بیرون نور رو منعکس نمیده معایبشم کیفیت تصویر پایینی داره و فک کنم چشم رو هم اذیت میکنه کلا این موضوع هم صحت داره یا نه ؟
    درسته کیبورد z500 برای تایپ طولانی مدت اذیت میکنه ولی z510 رو خبر ندارم
    اتفاقا صفحه مات خیلی بهتره من اگه جای شما بودم z510 میگرفتم

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2013

پيش فرض

سلام دوستان.
    منم تازه این لپ تاپ رو گرفتم اما متوجه شدم وقتی باطری اش پر میشه LED اش سبز نمیشه.فکر می کنید مشکل از کجا باشه.آخه من شنیدم بهتره وقتی که لپ تاپ خاموشه شارژ بشه.بدون سبز شدن LED من از کجا بفهمم باطری فول شده

آخر فروم باز lionf3's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2012
    محل سكونت
    ایــــ تهــران ـــران

پيش فرض

سلام دوستان.
    منم تازه این لپ تاپ رو گرفتم اما متوجه شدم وقتی باطری اش پر میشه LED اش سبز نمیشه.فکر می کنید مشکل از کجا باشه.آخه من شنیدم بهتره وقتی که لپ تاپ خاموشه شارژ بشه.بدون سبز شدن LED من از کجا بفهمم باطری فول شده
    دوستِ من این لپتاپ دو تا LED داره که هردو فقط رنگ های سفید و نارنجی رو نشون میدن معمولا وقتی باطری کم بشه چراغش نارنجی میشه و وقتی به حدِ وسط شارژ برسه(۵۰-۶۰٪) چراغش سفید میشه
    و تقریبا راهی برا این نیست که بفهمیم فول شده یا نه.

آخر فروم باز lionf3's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2012
    محل سكونت
    ایــــ تهــران ـــران

پيش فرض

کیبورد Z500 به هیچ عنوان بد نیست اما عالی هم نیست و تو ریویو های معتبر نمره خوب رو گرفته.
    میخواستم اول بهتون یه کیبورد وایرلس جدا پیشنهاد بدم اما با توجه به جابجایی و اهمیت وزن به دردتون نمیخوره.
    صفحه نمایش هم من که راضیم البته اکثر اوقات فیلم رو باهاش تو TV Fhd میبینم اما از نظر وبگردی و کارهای مدِ نظر شما خوبه
    در ضمن Z510 هم گزینه خوبیه هرچند نمیدونم چقدر تفاوت قیمت داره با Z500

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2010

پيش فرض

سلام ذوستان
    2 تا usbسمت راست لپ تاپ من از کار افتادن و جواب نمیده
    جکار کنم

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2010

پيش فرض

سلام
    دوستان من تمام صفحاتو خوندم. میشه یکم بیشتر در مورد z510 بیشتر بنویسید؟؟؟ در مورد تفاوتهاش با z500?
    و اینکه نسبت به زد500 بهتر شده یا نه؟؟؟ چون میخام بخرم بینشون دودل موندم؟؟
    یه ریویوی خوب از زد510 بزارین با تشکر؟؟؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2013

پيش فرض

کیبورد Z500 به هیچ عنوان بد نیست اما عالی هم نیست و تو ریویو های معتبر نمره خوب رو گرفته.میخواستم اول بهتون یه کیبورد وایرلس جدا پیشنهاد بدم اما با توجه به جابجایی و اهمیت وزن به دردتون نمیخوره.صفحه نمایش هم من که راضیم البته اکثر اوقات فیلم رو باهاش تو TV Fhd میبینم اما از نظر وبگردی و کارهای مدِ نظر شما خوبهدر ضمن Z510 هم گزینه خوبیه هرچند نمیدونم چقدر تفاوت قیمت داره با Z500
    حالا اگه فقط تو خونه استفاده میکردم میتونستم به قول تو با یه کیبورد دیگه کار کنم اما چون دانشگاه هم میبرمش و با توجه به اینکه بدنه ی ضعیفی میگن داره فک کنم مناسب من نباشه.پس با این حساب باید قید ‏510رو بزنم تینکپد531رو بگیرم که اینم از لحاظ مقاومت خوبه اما صدا و گرافیک و دیزاین ضعیفی داره ‏:‏|‏

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 2 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 2 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •