تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 532 از 947 اولاول ... 32432482522528529530531532533534535536542582632 ... آخرآخر
نمايش نتايج 5,311 به 5,320 از 9467

نام تاپيک: Adsl Fanava / شركت فن آوا

پروفشنال Khan gholi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2009

پيش فرض

گرونی نامحدود که 1ماه بیشتر شده تازه فهمیدی
    من حدود 25 روز پیش از طریق پنل یک ماه تمدید کردم که اگر میدونستم اینجوری میشه 1 سال حداقل تمدید می کردم که هم تخفیف دار باشه هم نخواسته باشم تغییر سرویس بدهم.پس مطمئنا بیشتر یک ماه نیست خیلی باشه 3 هفته است.تا اینجا من میدونم این موضوع گریه اوره تا خنده دار.الان راضیم پول 1 سال جلو بدهم ولی همون قیمت قدیم سرویس 512 نامحدود داشته باشم با اینکه از لحاظ قیمت با یک مگ که تا 6 مگ هم میره فرقی نداره ولی اینجوری ادم راحت تره.هر وقت خواستی یک کلیپ میبینی یک تریلر میبینی.سایت ها رو با ارامش خیال باز میکنی.عکس 4 کیلو نگاه می کنی. نه اینکه هر روز مثل خفاش منتظر شب باشی که لیست کارات انجام بدی

2. 3 کاربر از Khan gholi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

الان انصافا شبانه فن اوا رو حالا اگه چشم نکنیم خوب ِ ! حداقل برای من که اینطور بود

با سرویس 1 مگ، شبی راحت 3.5 رو داشتم، هر شب همینطور بود

فقط چون مصرفم بالا بود مجبور شدم نامحدود بگیرم که توی روز ترافیک محدودم راحت تموم نشه !

پاک شود....
    Last edited by which; 14-11-2014 at 18:57.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2009

پيش فرض

من حدود 25 روز پیش از طریق پنل یک ماه تمدید کردم که اگر میدونستم اینجوری میشه 1 سال حداقل تمدید می کردم که هم تخفیف دار باشه هم نخواسته باشم تغییر سرویس بدهم.پس مطمئنا بیشتر یک ماه نیست خیلی باشه 3 هفته است.تا اینجا من میدونم این موضوع گریه اوره تا خنده دار.الان راضیم پول 1 سال جلو بدهم ولی همون قیمت قدیم سرویس 512 نامحدود داشته باشم با اینکه از لحاظ قیمت با یک مگ که تا 6 مگ هم میره فرقی نداره ولی اینجوری ادم راحت تره.هر وقت خواستی یک کلیپ میبینی یک تریلر میبینی.سایت ها رو با ارامش خیال باز میکنی.عکس 4 کیلو نگاه می کنی. نه اینکه هر روز مثل خفاش منتظر شب باشی که لیست کارات انجام بدی
    همشهری دمت گرم... حرف دل منو زدی
    من 21 روز پیش، زمان تمدید متوجه این افزایش قیمت شدم
    خداکنه نماینده محترم جواب قانع کننده ای برای این مسئله داشته باشه

5. 2 کاربر از ilyasr بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

نه 1ماه و چند روز شده خودم 20مهر به فن آوا انتقاد کردم ثبت شده! دیگه نمیدونم چطوری شما اون موقع با قیمت قبلی تمدید کردی!!!
    امیدواریم حل بشه تعرفه ها که حتما تغییر میکنه اگه اهل عمل باشند.

7. این کاربر از hadi777 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه WHICH1's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2013
    محل سكونت
    نزدیک خیام فردوسی نادر شاه

پيش فرض

الان انصافا شبانه فن اوا رو حالا اگه چشم نکنیم خوب ِ ! حداقل برای من که اینطور بود

با سرویس 1 مگ، شبی راحت 3.5 رو داشتم، هر شب همینطور بود

فقط چون مصرفم بالا بود مجبور شدم نامحدود بگیرم که توی روز ترافیک محدودم راحت تموم نشه !

خوب اون مال یکماه پیش بود تو این کشور 1 شبه هزار تا اتفاق میفته از اون موقعه که شما نداشتی جشنواره شروع شده و ایتنرنت 3 ماه رایگان باعث شد کاربرها زیاد بشن سرعت روزشم خراب شد و سرور خارجی سرعت زیر 40 هست الانم که شبانه برداشتن کاربرها بیشترم میشن بهترین ایتنرنت هم باشه چون کاربر زیاده و سرعت تقسیم میشه سرعت نوسان زیادی داره تو این یکماهی که شما نداشتی من تست و ویدیو از سرعت و دانلود روزانه و شبانه گداشتم بیشتر شب ها 2.3 گیگ میگرفت کمتر شبی 3.4 میگرفتم فرشچی هم که من و شما هستیم بخاطر کارکنان افتضاحش و تعداد شماره ها زیاد و کاربر زیاد همیشه کمبود پهنای باند داره
    Last edited by WHICH1; 14-11-2014 at 19:06.

9. 2 کاربر از WHICH1 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه sam09ft's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2012

پيش فرض

خط روی 4 مگ بسته میشه ؟
    هه شما که گفتید 9 مگ در ضمن اگه بکشه و خوب باشه و از این حرف ها سرعت شب 1 مگ هم داشتید
    حالا میگید حداکثر 4 مگ که اونم سرعت میشه تو روز 400-500 و توی شب هم قطعا بالای 200 نمیاد
    من الان پارس دارم خطم راحت 9 مگ رو میکشه شب هم سرعتم روی 1 مگابایت هست
    اینطوری که همون مخابرات میرم اگه بهتر از این نباشه بدتر هم نیست
    تعرفه ها هم بهتره
    خسته نباشید

این چیه ؟ اینو فقط ماه اول میدید که کاربر جذب کنید؟

11. این کاربر از sam09ft بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال sorooshfm's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2012

پيش فرض

در خصوص سرویس ها تغییراتی داره اعمال میشه. بله امکان داره و لی احتمالش ضعیفه.
    آیا احتمالش هست که شما هم مثل شرکت های دیگه روی سرویس های نامحدودتون محدودیت اعمال کنید یا نه چون تنها امید دانلودرها تو ایران اینترنت شرکت شما هستش اگه شبانه ها و یا سرویس های نامحدود رو محدود کنید خیلی بد میشه امیدوارم اگه شرکت شما خواست تغییراتی در سرویس هایش اعمال بده قبلش نظر کاربران و نمایندگانش رو بپرسه.

13. 3 کاربر از sorooshfm بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Aug 2012

پيش فرض

من که فکر نمیکنم تعرفه ها پایین بیاد ولی اگه پایین بیاد به احتمال زیاد شبانه رایگان محدود میشود

15. این کاربر از sorooshfm بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Aug 2012

پيش فرض

گران شدن سرویس ها پیشکش شبانه و نامحدود فاتحه اش خونده نشه خیلیه چون پول خیلی وسوسه کننده است مخصوصا واسه بعضی از شرکت ها مثل صبا و پارس آنلاین که اخیرا نتونستون خودشونو کنترل کنن در ضمن به نظر من محدود شدن شبانه رایگان هم به خاطر سود بیشتر و هم به خاطر فروش بسته های دانلود شبانه نسل سوم ایرانسل هستش
    Last edited by sorooshfm; 14-11-2014 at 21:17.

17. 2 کاربر از sorooshfm بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه Fanava-Mashhad's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2014
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

من این گزینه رو پیدا نکردم. کجای تنظیماته؟

در خصوص احتمال ارزون شدن سرویس ها، اونایی که قبلا سرویس گرفتن و ارزون بشه چی میشه؟ به اونا تعلق نمی گیره؟
    مودم های مختلف فرق می کنه و ممکنه نداشته باشه. معمولا در تنظیمات LAN می تونید پیدا کنید.
    والا چون هنوز مشخص نیست چه اتفاقی بیفته در اون مورد هم اظهار نظری نشده. ولی احتمالا تعلق نمی گیره.

19. این کاربر از Fanava-Mashhad بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •