تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 53 از 456 اولاول ... 34349505152535455565763103153 ... آخرآخر
نمايش نتايج 521 به 530 از 4557

نام تاپيک: تاپیک اختصاصی FC Barcelona | آبی اناری ها

حـــــرفـه ای boy iran's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2006
    محل سكونت
    طحرآن

پيش فرض

مسي:
    بازي پله را نديده‌ام اما مارادونا بهترين است
    محكوم به قهرماني هستيم

بهترين بازيكن جهان در دو سال اخير مي‌گويد در صورتي كه از بارسلونا جدا شود ديگر فوتبال بازي نخواهد كرد.

به گزارش خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا) ليونل مسي كه فصل رويايي را به همراه بارسلونا پشت سر گذاشته، اكنون تنها به رقابت‌هاي كوپا آمريكا مي‌انديشد و قصد دارد به همراه تيم ملي آرژانتين پس از 18 سال، قهرمان آمريكاي لاتين شود. اتفاقي كه آخرين بار زماني رخ داد كه مسي 5 سال بيشتر نداشت.

ستاره بارسلونا درباره شرايطش در سال‌هاي آينده گفت: اگر از بارسلونا جدا شوم، به آرژانتين برمي‌گردم و احتمالا ديگر فوتبال بازي نخواهم كرد. در حال حاضر از شرايطم در بارسلونا راضي هستم و به هيچ وجه فكر رفتن به باشگاه ديگري را هم در سر ندارم.

مهاجم تيم فوتبال بارسلونا كه به تازگي جشن تولد 24 سالگي‌اش را پشت سر گذاشته، به مقايسه‌اش با كريستيانو رونالدو چندان علاقه‌اي ندارد و مي‌گويد هر كس همان گونه كه خودش است ارزش دارد. دوست ندارم با كس ديگري مقايسه شوم. من دنياي خودم را دارم و مردمي هستند كه من را دوست دارند به همين دليل نيازي نمي‌بينم با ديگران مقايسه شوم.

مسي در پاسخ به اين سوال كه كدام يك از دو اسطوره فوتبال جهان را برتر مي‌دانيد گفت: فكر مي‌كنم نيازي نباشد من انتخاب كنم. من بازي‌هاي پله را نديده‌ام اما فكر مي‌كنم مارادونا بهترين باشد.

ستاره تيم بارسلونا درباره آغاز ورودش به دنياي فوتبال گفت: از زماني كه يادم مي‌آيد، توپ روي پايم بود و با همسايه‌ها بازي مي‌كردم. زماني كه به بارسلون رفتم، همه چيز عوض شد. دوستان جديدي پيدا كردم و دوستان قديمي‌ام را از دست دادم. براي رشد و پيشرفت مجبور بودم در يك كشور ديگر زندگي كنم اما زندگي در بارسلوند واقعا لذت‌بخش بود. مردم اين شهر با من و خانواده‌ام بسيار مهربان بودند. با زندگي در اسپانيا شايد برخي چيزها را از دست دادم اما هرگز پشيمان نيستم.

وي ادامه داد: از زماني كه در روزاريو بودم، خانواده‌ام هميشه اطمينان داشتند كه من مي‌توانم يك بازيكن جهاني شوم. پدر و عمويم هميشه از كودكي به من مي‌گفتند كه مي‌توانم يك بازيكن برجسته شوم. زماني كه به بارسلونا آمدم خيلي كم سن و سال بودم اما رفته رفته همه چيز به سمت حرفه‌اي شدن پيش رفت.

ستاره بارسا با احساس قدرشناسي نسبت به مربيانش اظهار كرد: همه كساني كه با من كار كرده‌اند برايم مفيد بوده‌اند و توانسته‌اند چيزهاي زيادي به من ياد بدهند. زماني كه در آكادمي بارسا بودم، يك مربي آرژانتيني به نام جيلرمو هويوس كمك زيادي به من كرد و باعث پيشرفت من شد.

مسي در پايان درباره كوپا آمريكا كه تا چند روز آينده آغاز مي‌شود عنوان كرد: ما محكوم به پيروزي و قهرماني هستيم. آرژانتين يكي از شانس‌هاي قهرماني است و هميشه براي رسيدن به افتخار تلاش كرده است. در اين دوره از ميزباني هم بهره مي‌بريم و اين موضوع شانس ما را بيشتر خواهد كرد. من هم تلاش مي‌كنم بهترين بازي خودم را انجام بدهم اما موفقيت يك تيم فقط به مسي برنمي‌گردد. ما 11 بازيكن هستيم و نبايد فراموش كنيم كه به تنهايي نمي‌توانيم پيروز شويم.

2. 9 کاربر از boy iran بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز s-a-l-i-m's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    North

پيش فرض

شما انتخاب کنید؛ زیباترین لباس فصل آینده اروپا را چه تیمی می پوشد؟
    پیراهن سیاه بارسلونا خوشگله ولی کلا من عاشق لباس های لیورپولم ...
    خیلی خوشم میاد از لباس هاش بخصوص اون لباس خاکستری که فکر کنم لباس دومشون بود .
    به نظر می رسد که درخواست دوم بارسا برای جذب موفقیت آمیز بوده است
    فقط امیدوارم...
    با این بازی هایی که تیاگو توی تیم اسپاینا کرده واقعا به شخصه دلم نمی یاد بره آرسنال...
    به دو دلیل...
    یکی اینکه فابرگاس بازیکن خیلی خوبی هست ولی واقعا قیمتش به شدت الکی بالاست.
    دوم اینکه دوباره چند سال دیگه که بخوایم تیاگو رو برگردونیم دوباره مشکلاتی که فعلا با انتقال فابرگاس داریم تکرار خواهد شد...
    ولی از یه طرف می بینم گواردیولا خیلی اصرار داره که فابرگاس بیاد و تا به حال به شخصه اینجوری ندیده بودم که پپ روی یه بازیکن انقدر زوم کنه.مطمئنا برنامه های خاصی داره.
    تا الان که فصل نقل و انتقالات کسل کننده و لوسی رو داشتیم!!!
    دقیقا منم حس تو رو دارم...احساس می کنم 2 سال بعد سر همین دارم اینجا پست میدم که چرا گذاشتیم مفت در بره
    ولی اگه قرضی بره بد نیست.
    Last edited by s-a-l-i-m; 28-06-2011 at 22:02.

4. 5 کاربر از s-a-l-i-m بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای nw_nk's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

Quote of the day: Nani

Barcelona are not invincible, perhaps in a different game we could have defeated them, but they are the best team in the world right now

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    June 28, 2011

Quote of the day: Gago

Barcelona are the best team in history. They are well above Real Madrid and the fans do not want to admit it

کد:
    June 28, 2011

6. 9 کاربر از nw_nk بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای nw_nk's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

Stat of the day: Barcelona rules the world!

FC Barcelona sells 200 million official jerseys every year worldwide.

کد:

June 27, 2011

Stat of the day: Thiago passes his way to victory

FC Barcelona starlet Thiago Alcantara averaged 120 passes for every 90 minutes he was on the field during the U-21 European Championship 2011. He was the leading passer in the tournament by far, eclipsing the second place contender by 38 passes (his teammates Ander Herrera, with 82).

کد:
    June 28, 2011

8. 9 کاربر از nw_nk بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Dec 2006
    محل سكونت
    طحرآن

پيش فرض بهترین سال در تاریخ باشگاه

کسب عنوان قهرمانی توسط تیم فوتسال، پایان بخش بهترین فصل در تاریخ حرفه ای بارسلونا بود. باشگاه همچنین در رده بانوان کوپا د لا رینا و همچنین تیم فوتبال جوانان باشگاه نیز موفق به کسب مقام قهرمانی شد.

باشگاه بارسلونا هرگز در تاریخ 112 ساله ی خود در یک سال به اندازه ی جام هایی که در فصل 2010/11 کسب کرد موفق نبوده. این دستاورد وقتی تکمیل شد که یکشنبه تیم فوتسال نیز قهرمانی لیگ اسپانیا را بدست آورد، و این شانزدهمین عنوان حرفه ای امسال بود. طی عملکردی فوق العاده، تیم فوتسال مقام قهرمانی لیگ، جام حذفی و همینطور لیگ کاتالونیا را کسب کرد.
    3 جام فوتبال
    در بین تمامی جامهایی که در فصل 2010/11 کسب شد، قهرمانی جام باشگاههای اروپا که در ورزشگاه ومبلی و در مقابل منچستر یونایتد (3-1) بدست آمد بیشتر مورد توجه بوده است، زیرا همه سزاوارانه بودن این جام را تایید میکنند. همچنین همین بازیکنان در این فصل موفق به کسب عنوان قهرمانی لیگ و سوپر کاپ نیز شدند.
    شادی در پالائو
    همانند تیم فوتسال باشگاه، رگال بارسا (تیم بسکتبال) نیز با کسب 4 عنوان قهرمانی (لیگ، کوپا، سوپر کاپ و لیگ کاتالونیا) که شامل تمامی عناوین ممکن بود فصل فوق العاده ای را پشت سر گذاشت. تیم هندبال نیز با کسب عنوان قهرمانی در اسپانیا، اروپا و همینطور جام Pyrenees League به نوبه ی خود در کسب این دستاورد سهیم بود.
    بانوان و جوانان نیز به همین ترتیب
    در بین 16 عنوان قهرمانی که در این فصل توسط بارسلونا کسب شد، باید به عناوین کسب شده توسط بانوان و جوانان باشگاه نیز اشاره کرد. تیم بانوان باشگاه که توسط ژاوی لورنس هدایت میشد، موفق شد برای اولین بار طی 17 سال گذشته کوپا د لا رینا را کسب کند. در عین حال جوانان باشگاه نیز که توسط اسکار گارسیا رهبری میشدند موفق شدند عنوان قهرمانی لیگ، جام قهرمانان و کوپا دل ری را بدست آورند.

10. 9 کاربر از boy iran بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Dec 2006
    محل سكونت
    طحرآن

پيش فرض الکسیس سانچس: یا به بارسا می روم یا در اودینزه می مانم

بازیکن شیلیایی اودینزه از مسئولان این باشگاه ایتالیایی خواست با انتقالش به بارسلونا موافقت کنند

سایت گل – الکسیس سانچس با مسئولان باشگاه اودینزه تماس گرفت و از آنها خواست تا با انتقالش به بارسلونا موافقت کند. او همچنین اعلام کرد علاقه ای به بازی در لیگ برتر ندارد.
    سانچس به مسئولان اودینزه اولتیماتوم داد و به آنها اعلام کرد یا در 24 سالعت آینده با پیوستنش به بارسا موافقت می کنند یا پرونده انتقال او به یک تیم دیگر بسته خواهد شد.
    به نوشته روزنامه ال موندو دپورتیوو سانچس به مسئولان اودینزه گفت:" یا به بارسلونا می روم یا در اونیزه می مانم."
    این در حالی است که مسئولان اودینزه با پیشنهاد باشگاه منچسترسیتی که 40 میلیون یورو بعلاوه 5 میلیون یورو پاداش است وسوه شده اند می خواهند سانچس را به این باشگاه لیگ برتری بفروشند. این در حالی است که بارسا برای جذب سانچس پیشنهادی 39 میلیون یورویی ارائه کرده است.
    سانچس که در سال 2006 از باشگاه کوبرلوا به اودینزه پیوست تا سال 2014 با این تیم ایتالیایی قرارداد دارد.

12. 8 کاربر از boy iran بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Dec 2006
    محل سكونت
    طحرآن

پيش فرض

ترجمه تیتر روزنامه ال موندو در روز 27 ژوئن

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

الکسیس

" یا بارسا یا هیچ جا " هشدار هشدار ستاره ی شیلیایی به اودینزه

سسک

آرسنال رضایت داد اگر پیشنهاد بارسا بهتر شود ، آنها " میفروشند "

نانی

چشمک به بارسا : بازکن یونایتدی گفت :" آنها بهترین تیم دنیا هستند "

فاصله ی زیاد تعداد عناوین قهرمانی رئال مادرید و بارسلونا : بارسلونا 17-1 رئال مادرید

---------- Post added at 09:27 PM ---------- Previous post was at 09:27 PM ----------

ترجمه تیتر روزنامه اسپورت در روز 27 ژوئن

توافق قریب الوقوع

هدف : پایان عملیات جذب سسک قبل از دوشنبه

در انگلستان همه متقاعد شده اند که این قرار داد با مبلغ 39 میلیون یورو انجام شده است

احتمالا فابرگاس اولین بازیکنی است که پیراهن جدید بارسا را به تن خواهد کرد

والدس و بوسکتس هم اکنون او را در نوکمپ تصور می کنند

اتلاف پول توسط فلورنتینو پرز ادامه پیدا می کند

14. 10 کاربر از boy iran بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Dec 2006
    محل سكونت
    طحرآن

پيش فرض

کاریکاتور روز اسپورت:

با قهرمانی در لیگ فوتبال داخل سالن ، بارسا در یک سال 16 عنوان به دست آورده

قهرمانی در فوتسال و فوتبال و بسکتبال و هندبال و هاکی و ... و فقط یک شخص دیوانه وجود دارد که همچنان میپرسد " چرا؟ "

کاریکاتور روز ال موندو :

"سسک و تیاگو کاملا با هم سازگارند ... تیاگو می تونه بخش هایی از فصل رو بازی کنه در حالی که سسک همیشه مصدومه

16. 9 کاربر از boy iran بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن فوتبال خارجی romantic's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007

پيش فرض

چقدر این روزها بدون بارسا سخته. ندیدن بازیهای بارسا و ندیدن ژاوی و اینیستا و مسی در کنار هم باعث میشه تلخی این روزها بیشتر بشه. بعضی اوقات ترس از مردن و نیست شدن میتونه زندگی رو زهر کنه، اما خنده دار اینجاست که من گاهی اوقات فکر اینکه پپ ممکنه روزی بره و این بارسای رویایی با فوتبال بی مانندش هم، یه جورایی ناامید میشم.
    گاهی وقتا فکر میکنم ایکاش این بارسا، این ترکیب استثنایی از ژاوی و اینیستا و مسی، زمانی که 10-12 سالم بود، وجود داشتن. اون زمان که بعد تماشای هر بازی با دوستام میرفتیم و تا زمانی که از پا نیفتاده بودیم، فوتبال بازی میکردیم. اون موقع میتونستم توپ رو بگیرم و با هر شوت داد بزنم مسیییییییییییییییی
    امیدوارم مسی و کوپاامریکا یکم از این خلا فوتبالی رو که فقط بارسا میتونه پرش کنه، جبران کنه

18. 11 کاربر از romantic بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Dec 2006
    محل سكونت
    طحرآن

پيش فرض همگی آماده برای کوپا امریکا

پنج بازیکن بارسا در کوپا آمریکا شرکت دارند. مسابقات ملی آمریکای جنوبی که از 1 تا 24 جولای در آرژانتین برگزار می شود.

لیونل مسی، خاویر ماسکرانو و گابریل میلیتو برای آرزانتین و دنی آلوز و آدریانو برای برزیل در قدیمی ترین رقابت بین الملی که هنوز برگزار می شود، کوپا امریکا، بازی خواهند کرد.

میزبان در گروه A همراه با بولیوی و کلمبیا و تیم مهمان، کاستاریا است و نخستین بازی خود را در ساعات اولیه شنبه به وقت اروپا انجام خواهد داد. در مقابل 'کانارینیا' برابر ونزوئلا، پاراگوئه و اکوادور به میدان خواهند رفت و اولین دیدار آنها روز یکشنبه برگزار خواهد شد. برزیل در دو دوره اخیر این رقابتها قهرمان شده است (2004 و 2007).

بازی های آرژانتین (GMT +1)

آرژانتین - بولیوی. شنبه 2 ، 1.45 (لا پلاتا)

آرژانتین-کلمبیا. پنجشنبه ، 1.45 (سانتافه)

آرژانتین - کاستاریکا. سه شنبه 12، 1.45 (کوردوبا)

بازی های برزیل (GMT +1)

برزیل - ونزوئلا. یکشنبه 3 ، 20 (لا پلاتا)

برزیل - پاراگوئه. شنبه 9 ، 20 (کوردوبا)

ابرزیل - اکوادور. پنجشنبه 14 ، 1.45 (کوردوبا)

12 تیم در سه گرو 4 تیمی حضور دارند. دو تیم اول هر گروه به هراه دو بهترین تیم سوم به مرحله یک چهارم نهایی راه می یابند. به غیر از بازی فینال همه بازی ها در خارج از بوینس آیرس برگزار خواهند شد.
    Last edited by boy iran; 29-06-2011 at 11:54.

20. 10 کاربر از boy iran بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •