تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 53 از 133 اولاول ... 34349505152535455565763103 ... آخرآخر
نمايش نتايج 521 به 530 از 1322

نام تاپيک: Battlefield: Bad Company 2

اگه نباشه جاش خالی می مونه KAHAKDAM's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2009
    محل سكونت
    کهک

پيش فرض

دوستان مثل قبلیه هست که اسمش یه تاریخ بود
    وهنوز مخصوص کیم نت یا تک نفره هم میشه بازی کرد

بیشتر منظورم اینه که یه خط داستانی برای تک نفره داره مثل cod mw2 یانه
    سلام.bfbc2 حالت قدیمیه خودش رو از دست داده و داستانی شده.ولی اینطور که من دیدم حالت پرچمی هم در اینده بهش اضافه میشه.
    یون ببخشید این مشکل خیلی ها بوده ولی باز نمی تونم راح حل ای رو که گذاشتن پیدا کنم
    من جایی هستم که یه helicopter نزدیک می شه و مثل اینکه باید زدش توی مرحله ی snowblind هستم
    ولی helicopter رو که می زنم بدون هیچ پیامی دوباره از Save قبلیم میاد!!!
    چی کار کنم؟ خواهش میکنم کمک کنید
    بله.باید بگم که منم چنین مشکلی رو دارم.البته بازی من به مرحله ی قبل برمی گرده.من بیچاره که دوباره بازی کردم باز همون اش و همون کاسه.بچه ها کسی سیو مرحلهی بعدشو نداره.خواهش میکنم اگر دارید دریغ نکنید.لازم داریم!!!!!
    Last edited by KAHAKDAM; 14-03-2010 at 17:19.

2. این کاربر از KAHAKDAM بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال فوتبال خارجی vahidreza2007's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

خوب منم بازي رو تموم كردم . در كل بازي خوبي بود اما پر از باگ

اول كه بازي رو شروع كردم گفتم اين مي تونه با مدرن وار فار ها رقابت كنه اما الان كه تمومش كردم ميبنم كه نه بابا خيلي كار داره تا به پاي اون بازي برسه .

امتياز هاي من به بازي اينطور هستش .

گرافيك 8.5
    صدا گذاري 9
    موسيقي 6.5
    فيزيك 9
    گيم پلي 9
    داستان بازي 7

اخر بازي هم كه معلوم شد قسمت بعدي هم در كار هستش . اميدوارم با تجربه اي كه تو اين قسمت بدست اوردند بتونند قسمت دوم رو بهتر كار كنند .

---------- Post added at 05:34 PM ---------- Previous post was at 05:32 PM ----------

راستي از تا يادم نرفته از دوست گلم با ايدي RAMB0o0 هم تشكر مي كنم كه سيو خودش رو داد تا بتونم اون مرحله 10 رو كه با باگ مواجه بودم رو رد كنم . بازم مرسي داري دوست من .

آخر فروم باز *hamedkhatar*'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2006
    محل سكونت
    Esfahan

پيش فرض

سلام
    من فکر کنم آخرای بازی باشم
    اونجا که این یارو کچله پشت اون شیشه هست شیشه رو منفجر میکنیم یه چیز گرد میچرخه بعد از چند ثانیه منفجر میشه
    اونجا باید چکار کرد؟
    ممنون
    کسی نمیدونه چطوریه؟
    یعنی کسی بازی رو تموم نکرده؟

داره خودمونی میشه mamaloo_shz's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2008
    محل سكونت
    شیراز

پيش فرض

بفرمایید دوست عزیز منم از همین کرک استفاده کردم درست بود فقط تمام محتویات کرک
    رو بدون هیچ کم و کاستی کپی کن در ضمن یک فایل به اسم rld-bbc2 در پوشه هست که به شما
    شماره سریال نصب بازی رو اگر در هنگان نصب درخواست کرد بتونید از طریق این فایل استخراج
    کنید و در آخر این رو بگم در ابتدای بازی شما باید از چاقو در کشتن دو تن از دشمنان اقدام کنید که
    برای این کار باید از کلید پیش فرض دکمه وسط ماوس استفاده کنید که بیشتر ماوس ها این رو ندارن
    اگر از شما داره که هیچی اگر نداره در تنظیمات بازی این کلید رو تغییر بدید و اگرم joystick به سیستمتون
    وصله اون رو در بیارید تا بازی قاطی نکنه

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    درود
    دوست عزیزم من بعدز از دانلود و اوررایت کردنش ، باز هم نمیتونم وارد بازی شم و اررور قبلی رو میده :

The application has failed to start because the application configuration is incorrect. Reinstalling the application may fix this problem

اما بازیو 3 دفعه نصب کردم ... هر 3 دفعه همین مشکل رور داره :(

پروفشنال hadi h's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    فک کنم بهش می گفتن طهران

پيش فرض

کسی نمیدونه چطوریه؟
    یعنی کسی بازی رو تموم نکرده؟
    باید به وسط اون وسیله ای که در حال چرخش هست شلیک کنی تا خاموش بشه !
    همین

7. این کاربر از hadi h بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه RAMB0o0's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2010

پيش فرض

خوب منم بازي رو تموم كردم . در كل بازي خوبي بود اما پر از باگ

اول كه بازي رو شروع كردم گفتم اين مي تونه با مدرن وار فار ها رقابت كنه اما الان كه تمومش كردم ميبنم كه نه بابا خيلي كار داره تا به پاي اون بازي برسه .

امتياز هاي من به بازي اينطور هستش .

گرافيك 8.5
    صدا گذاري 9
    موسيقي 6.5
    فيزيك 9
    گيم پلي 9
    داستان بازي 7

اخر بازي هم كه معلوم شد قسمت بعدي هم در كار هستش . اميدوارم با تجربه اي كه تو اين قسمت بدست اوردند بتونند قسمت دوم رو بهتر كار كنند .

---------- Post added at 05:34 PM ---------- Previous post was at 05:32 PM ----------

راستي از تا يادم نرفته از دوست گلم با ايدي RAMB0o0 هم تشكر مي كنم كه سيو خودش رو داد تا بتونم اون مرحله 10 رو كه با باگ مواجه بودم رو رد كنم . بازم مرسي داري دوست من .
    سلام.خیلی ممنون وظیفم بود
    شما اگه میخوای جذابیت بازی رو ببینی باید حتما قسمت مولتی شو بازی کنی تاجذابیت بازی رو بفهمی.ولی اگه بخوایم در مورد سینگلش نظر بدیم حق کاملا با شماس و بازی از MW2عقب.

---------- Post added at 10:03 PM ---------- Previous post was at 10:00 PM ----------

درود
    دوست عزیزم من بعدز از دانلود و اوررایت کردنش ، باز هم نمیتونم وارد بازی شم و اررور قبلی رو میده :

The application has failed to start because the application configuration is incorrect. Reinstalling the application may fix this problem

اما بازیو 3 دفعه نصب کردم ... هر 3 دفعه همین مشکل رور داره :(
    این مشگل شما هیچ ربطی به کرک نداره معمولا این ارور در هنگامی که یه نرم افزار خاصی روی پی سیه شما نصب نباشه میده مثلX یا C++

9. این کاربر از RAMB0o0 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Mar 2010

پيش فرض

اقا یون ببخشید این مشکل خیلی ها بوده ولی باز نمی تونم راح حل ای رو که گذاشتن پیدا کنم
    من جایی هستم که یه helicopter نزدیک می شه و مثل اینکه باید زدش توی مرحله ی snowblind هستم
    ولی helicopter رو که می زنم بدون هیچ پیامی دوباره از Save قبلیم میاد!!!
    چی کار کنم؟ خواهش میکنم کمک کنید

---------- Post added at 06:28 PM ---------- Previous post was at 06:25 PM ----------

من تو این لینک می تونم مشکل خودمو حل کنم؟ کدوم یکی رو باید دانلود کنم؟ البته اگه مشکل از کرک باشه اگر نه فقط راهنمایی کنید
    زمان خاصی داره که helicopter رو بزنی یا مشکل از کزک هست؟
    دوست من مشگل شما از کرک نیست. در اون مرحله شما به هلیکوپتر نباید اجازه بدین که اون تانکر بزرگ رو(همونیکه از آسمون میوفته زمین شکل یه بمبه همونو میگم) با RPGبزنه باید با راکت هلیکوپترو بتر کونی خیلی زود یعنی دیر بجونبی اون تانکرو میتر کونه و از سیو قبلیت باید ادامه بدی.

11. این کاربر از RAMB0o0 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه mamaloo_shz's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2008
    محل سكونت
    شیراز

پيش فرض

این مشگل شما هیچ ربطی به کرک نداره معمولا این ارور در هنگامی که یه نرم افزار خاصی روی پی سیه شما نصب نباشه میده مثلX یا C++
    نصب نباشه ؟ یا نصب باشه !؟

الان C++ روی سیستمم هست ... باید پاکش کنم !؟ ؟!

اگه نباشه جاش خالی می مونه KAHAKDAM's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2009
    محل سكونت
    کهک

پيش فرض

سلام.نه باید نصب باشه.توی خود دی وی دی بازی یه سری برنامه جانبی هست باید اون هارو نصب کنی.

تاريخ عضويت
    Mar 2010

پيش فرض

نه پاکش نکن

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •