تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 53 از 54 اولاول ... 343495051525354 آخرآخر
نمايش نتايج 521 به 530 از 533

نام تاپيک: مشاوره و راهنمایی برای خرید مانیتور

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2006

پيش فرض

سامسونگ نخريد كه ز لحاظ زاويه ديد واقعا مزخرفه

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2007

پيش فرض

اون چیزی که شما برای سامسونگ دیدی زاویه دید از هر دو سمت هست. برای همین نوشته 170 درجه

ولی این چیزی که زیراکس نوشته زاویه دید از هر سمت هست. برای همین نوشته 85/85 که وقتی با هم دیگه جمعش کنیم میشه همون 170 درجه.

یعنی گفته :
    View Angle: H 85/85
    View Angle: V 85/75

اینم لینک مشخصات همگیه مدلهاش هست که دوستان دیگه هم قبلا گذاشته بودند.
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

3. این کاربر از shahram_yy بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2007

پيش فرض

با سلام.
    مانيتور lcd 19" با قيمت زير 240 هزار تومان ، مي خواستم ببينم بهترين انتخاب چي مي تونه باشه ‌‌؟
    اين مدل ها رو هم ديدم ، lg 1952s و چند تا مدل سامسونگ ;i ila,k كتراست پاييني داشتن ولي 2ms بودن .
    ممنون مي شم راهنمايي كنيد.با تشكر.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2008

پيش فرض

با سلام.
    مانيتور lcd 19" با قيمت زير 240 هزار تومان ، مي خواستم ببينم بهترين انتخاب چي مي تونه باشه ‌‌؟
    اين مدل ها رو هم ديدم ، lg 1952s و چند تا مدل سامسونگ ;i ila,k كتراست پاييني داشتن ولي 2ms بودن .
    مورد شما رو خیلی از بچه های دیگه هم داشتن!
    یه گشتی در تاپیک بزنید دستتون میاد.

6. این کاربر از skyer بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال M659's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    With My Dignity

پيش فرض

با سلام.
    همون 1952 انتخاب خوبی هستش.

8. این کاربر از M659 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2006

پيش فرض

ببخشيد آقايون يك سوال اساسي دارم :
    چرا به نظر مي رسه بعضي از آنهايي كه در اين بخش به سوالات كاربران با قاطعيت جواب مي دهند هيچ اطلاعات تجربي ندارند و فقط مسائلي را كه شنيده اند به عنوان اطلاعات شخصي به كاربران منتقل مي كنند. در اينجا بحث روي راهنمايي در مورد يك نرم افزار نيست بلكه روي هزينه سخت افزاراست. كسي كه 200 تا 350 هزار تومان هزينه ميكنه ممكن است با يك راهنمايي اشتباه از خريد خود پشيمان بشه و ديگه راه برگشت نداشته باشه.
    به عنوان مثال من در چند پست قبلي سوال كردم كه چرا تصوير 1953 سامسونگ از زواياي پايين و بالا تغير ميكنه و اينطور جواب شنيدم كه چون پنل آن نوع c است و ايراد داره و پيشنهاد همه 1952 است. احساسي كه به من دست داد مثل كسي بود كه پولش را دور ريخته باشه . ولي امروز كه مجددا به بازار رفتم به چشم خودم ديدم تمام مانيتورها از جمله dell و lg و بقيه مدلهاي سامسونگ (2053 , 226 , ...) تمامي همين مشكل را دارند. و حتي كيفيت 1953 خيلي بهتر از 1952 ال جي است.
    در انتها خواهش ميكنم لااقل بگوييد در مورد فلان مانيتور اطلاعات ندارم و يا نميتوانيم فرق نوع پنل را تشخيص دهيم.

10. 2 کاربر از vahidpsr بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه kasra_masiha's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    آستارا

پيش فرض

ببخشيد آقايون يك سوال اساسي دارم :
    چرا به نظر مي رسه بعضي از آنهايي كه در اين بخش به سوالات كاربران با قاطعيت جواب مي دهند هيچ اطلاعات تجربي ندارند و فقط مسائلي را كه شنيده اند به عنوان اطلاعات شخصي به كاربران منتقل مي كنند. در اينجا بحث روي راهنمايي در مورد يك نرم افزار نيست بلكه روي هزينه سخت افزاراست. كسي كه 200 تا 350 هزار تومان هزينه ميكنه ممكن است با يك راهنمايي اشتباه از خريد خود پشيمان بشه و ديگه راه برگشت نداشته باشه.
    به عنوان مثال من در چند پست قبلي سوال كردم كه چرا تصوير 1953 سامسونگ از زواياي پايين و بالا تغير ميكنه و اينطور جواب شنيدم كه چون پنل آن نوع c است و ايراد داره و پيشنهاد همه 1952 است. احساسي كه به من دست داد مثل كسي بود كه پولش را دور ريخته باشه . ولي امروز كه مجددا به بازار رفتم به چشم خودم ديدم تمام مانيتورها از جمله dell و lg و بقيه مدلهاي سامسونگ (2053 , 226 , ...) تمامي همين مشكل را دارند. و حتي كيفيت 1953 خيلي بهتر از 1952 ال جي است.
    در انتها خواهش ميكنم لااقل بگوييد در مورد فلان مانيتور اطلاعات ندارم و يا نميتوانيم فرق نوع پنل را تشخيص دهيم.
    شما وقتی دسترسی داری بری همه مدلا رو از نزدیک مقایسه کنی کار عاقلانه ای نیست بیای اینجا یا هر جای دیگه نظر کسی رو بخوای .
    من دسترسی به هیچ کدام رو نداشتم که اینجا امودم.
    یه سرچ تو نت بکن مشخصات فنی رو در بیار بعد خودت برو مقایسه کن .
    دوستان هم چند بار تاکیید کردن که بهترین انتخاب رو چشمان شما میتونه انجام بده .
    همه مانیتور های ال سی دی این مشکل رو دارند . شاید نظر دوستانی کنی که راهنمایتون کردن اشاره به تفاوت کمی که میتونه باشه بین 2 مانیتور بود باشه . ولی در کل باز باید به چشمات اعتماد کنی نه حرف من یا کس دیگه .
    Last edited by kasra_masiha; 28-08-2008 at 17:33.

اگه نباشه جاش خالی می مونه m.r.s's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

سلام.من با 250 تومن چه مانیتور Lcd میتونم بگیرم؟ترجیحا سامسونگ باشه.

حـــــرفـه ای Actros's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    تهران-کرمانشاه

پيش فرض

سلام.من با 250 تومن چه مانیتور Lcd میتونم بگیرم؟ترجیحا سامسونگ باشه.
    تو این رنج LG W 1952 S فک میکنم مناسب ترین گزینه باشه

داره خودمونی میشه angels_eye2006's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008

پيش فرض

سلام دوستان
    من دنبال یه مانیتور می گردم که tv هم باشه(پورت hdmi داشته باشه) توی رنج 20 تا 22 اینچ
    دوستان بهم LA22S81B رو معرفی کردن می خوام بدونم آیا اسکارت 22 یا 22 داره اگه داره قیمتش چنده؟
    سامسونگ یه مدل T220HD زده آیا تو ایران هست اگه هست قیمت 22 اینچش چنده؟؟
    اگه مدل دیگه ای هست که هم tv &monitor باشه توی اون سایز با درگاه hdmi لطفا بهم معرفی کنید
    (برای بازی با ps3) می خوام.
    مایه هم تا 400 می تونم بدم.
    Last edited by angels_eye2006; 28-08-2008 at 23:39.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •