تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 53 از 69 اولاول ... 34349505152535455565763 ... آخرآخر
نمايش نتايج 521 به 530 از 687

نام تاپيک: Prince of Persia: Warrior Within

کـاربـر بـاسـابـقـه am_merman01's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2006
    محل سكونت
    یه جایی گوشه دهکده جهانی تو یه کانکشن دایال آپ

پيش فرض

باز هم سلام.
    ظاهرا مشكل دستگاهم رو نمي تونم به اين راحتي ها حل كنم ولي يه نسخه از پرنس رو پيدا كردم كه تمام فيلم هاش رو حذف كرده بودن واسه همين بدون مشكل اجرا ميشه نميدونم مشكل از كجاست كه دستگاه موقع پخش فيلم هاي باز پرنس و فقط همين باز نه بازي ديگه اي ريست ميشه؟!!!!!
    توي اين نسخه نتونستم پروفايل قبليم رو بهش اضافه كنم واسه همين مجبور شدم از اول بازي كنم و تقريبا 6 ساعته موفق شدم شمشير آب رو به دست بيارم ولي چون بازي فيلم نداره اصلا حال نميده.!!!!
    انشا الله فردا ادامش رو ميرم تا ببينم ماجراي پايان بازي چيه .؟
    راستي من هنوز نتونستم سلاح هاي فرعي رو بدست بيارم . در مورد دستكش فرموده بوديد كه بايد جاي سلاح رو خراب كنم ولي چه جوري من كه شمشيرم شكسته و نميشه .
    اگه راهنمايي كنيد ممنون مي شم.
    موفق باشيد .

آخر فروم باز Mist's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2008
    محل سكونت
    جوخه اعدام

پيش فرض

با همون شكسته هم كار ميكنه (;

بعد چند وقت پريروز سر ذوق اومدم نشستم دوباره بازيش ميكنم تا 4 بياد فك كنم بايد سه تاشو دوباره برم

آخر فروم باز Ali Pacino's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    021

پيش فرض

شمشی شکسته دیگه چه صیغه ایه من که چیزی یادم نمی یاد؟!
    منظورم از جایگاه اسلحه هموناییه که وقتی با شمشیرت بهش ضربه می زنی یا تبر بهت می ده یا شمشیر یا خنجر

تاريخ عضويت
    Jun 2008
    محل سكونت
    جوخه اعدام

پيش فرض

بابا پرنس كايلينارو شكست ميده مياد بيرون با دهاكا روبرو ميشه اون موقع شمشيرش چجوريه

شكسته ديگه نصف D:

بعد ميره قضيه ي ماسكو ميفهمه كه اگه ازش استفاده كنه ميتونه سرنوشتشو عوض كنه بعد او مقبره رو مياره بالا

يادت اومد يا بگم بعدم كه ميره شمشير ُScorpion رو ميگيره

تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    021

پيش فرض

بابا پرنس كايلينارو شكست ميده مياد بيرون با دهاكا روبرو ميشه اون موقع شمشيرش چجوريه

شكسته ديگه نصف D:

بعد ميره قضيه ي ماسكو ميفهمه كه اگه ازش استفاده كنه ميتونه سرنوشتشو عوض كنه بعد او مقبره رو مياره بالا

يادت اومد يا بگم بعدم كه ميره شمشير ُScorpion رو ميگيره
    همه اینا رو یادمه اما یادم نمی یاد شمشیرش شکسته شده باشه خیلی عجیبهاصلا چرا شمشیرش می شکنه؟!

تاريخ عضويت
    Jun 2008
    محل سكونت
    جوخه اعدام

پيش فرض

خوب ببين تو دموش نشون ميده آخر مبارزه شميشيرشون به هم گير ميكنه بعد كايلينا فاتحه ميشه مي افته زمين اون موقع مثلا

ميشكنه در عجبم چجوري يادت نيست چون بعد اون كه مياي كسي رو بكشي عذاب ميكشي تا بميره البته من هارد بازي ميكردم

ولي سخت تر ميشه چرا چون شمشيرش شكسته

اصلا باور نداري نصب كن از وقتي كه دموي ماسك مياد و دهاكا دنبالشه به بعد رو دقيق ببين شمشيرشو در آر ميبيني

تاريخ عضويت
    May 2006
    محل سكونت

پيش فرض

سلام مجدد خدمت دوستان عزيز
    من دوباره رفتم و بالاخره پيداش كردم و خيلي حال داد سلاح جالبي بود.
    راستي دوستان چيزي راجع به جاي بقيه سلاح هاي مخفي يادتون نمياد؟؟ خيلي دوست دارم بقيه رو هم ببينم .
    راستي راجع به پرنس 4 يه سري به سايت يوبي سافت بزنيد . يه فيلم جالب ازش گذاشته كه خيلي جالبه بد نيست ببينيدش.
    موفق باشيد.

تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    021

پيش فرض

خوب ببين تو دموش نشون ميده آخر مبارزه شميشيرشون به هم گير ميكنه بعد كايلينا فاتحه ميشه مي افته زمين اون موقع مثلا

ميشكنه در عجبم چجوري يادت نيست چون بعد اون كه مياي كسي رو بكشي عذاب ميكشي تا بميره البته من هارد بازي ميكردم

ولي سخت تر ميشه چرا چون شمشيرش شكسته

اصلا باور نداري نصب كن از وقتي كه دموي ماسك مياد و دهاكا دنبالشه به بعد رو دقيق ببين شمشيرشو در آر ميبيني

من نرمال بازی می کردم و زیادم به شمشیرش دقت نکردم دیگه هم حال نمی کنم بازیش کنم پرنس 3 رو شاید 2 باره برم چون از اون دیگه اصلا هیچی یادم نیستبازم ممنون از راهنمایت

راستي دوستان چيزي راجع به جاي بقيه سلاح هاي مخفي يادتون نمياد؟؟ خيلي دوست دارم بقيه رو هم ببينم .
    راستي راجع به پرنس 4 يه سري به سايت يوبي سافت بزنيد . يه فيلم جالب ازش گذاشته كه خيلي جالبه بد نيست ببينيدش.
    موفق باشيد.
    سلام
    یکی دیگشم اینه همون راهروی اصلی اهرم رو به طرف بالا دری که به سمت ساعت شنی می ره بذار
    بعدش سمت چپت یه راهی هستش که به طرف یکی از آپگریدای جونا می ره اونا یه سوراخی هستش که ازش شن می ریزه با شمشیرت دیوار رو خراب کن فک کنم چوب هاکی باشه وردار حالشو ببر

تاريخ عضويت
    Jun 2008
    محل سكونت
    جوخه اعدام

پيش فرض

من نرمال بازی می کردم و زیادم به شمشیرش دقت نکردم دیگه هم حال نمی کنم بازیش کنم پرنس 3 رو شاید 2 باره برم چون از اون دیگه اصلا هیچی یادم نیستبازم ممنون از راهنمایت
    خواهش ميكنم قابلي نداشت منم چون تازه دوباره بازي ميكنم بيشتر يادمه

علي جان اگه ممكنه به تايپيك پرنس 3 بيا منو راهنمايي كن منم تو اون گير كردم

موفق باشيد.
    يه شمشير مخفي داره رنگش سبزه كه هيچ وقت خراب نميشه منظورم مثل بقيه از بين نميره از شمشيرهاي فرعي پرنس محسوب

ميشه جاشم مرحله ي مه هست وقتي ماسك داري وقتي كه اهرم رو ميدي تو در باز ميشه تو اون چاله كه اهرم در بعدي هست

بايد با شمشير به ديوار سمت چپ بزني كه خراب ميشه ديوار اونجا ميتوني پيداش كني
    Last edited by Mist; 08-07-2008 at 13:14.

تاريخ عضويت
    May 2006
    محل سكونت

پيش فرض

خواهش ميكنم قابلي نداشت منم چون تازه دوباره بازي ميكنم بيشتر يادمه

علي جان اگه ممكنه به تايپيك پرنس 3 بيا منو راهنمايي كن منم تو اون گير كردم

يه شمشير مخفي داره رنگش سبزه كه هيچ وقت خراب نميشه منظورم مثل بقيه از بين نميره از شمشيرهاي فرعي پرنس محسوب

ميشه جاشم مرحله ي مه هست وقتي ماسك داري وقتي كه اهرم رو ميدي تو در باز ميشه تو اون چاله كه اهرم در بعدي هست

بايد با شمشير به ديوار سمت چپ بزني كه خراب ميشه ديوار اونجا ميتوني پيداش كني
    باز هم سلام خدمت دوستان عزيز
    در مورد شمشير سبز توي چند پست قبل نوشته بودم كه اونو پيدا كردم . ولي در مورد چوب هاكي برام تازگي داره بايد پيداش كنم .

دوست عزيز در مورد پرنس 3 هم بايد بگم كه بالاخره دانشگاه من تموم شد و به افتخار دوستان دوباره اونو از فردا ميرم و جاهاي مخفيش رو براتون مي نيويسم چون فعلا يادم نيستن . ولي من شخصا با پرنس 2 خيلي بيشتر حال مي كنم. به هر حال هر كي يه نظري داره .
    موفق باشيد.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •