تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: آیا با تغییر رشته خود در مقاطع بالاتر موافقید؟

راي دهنده
1276. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • بله

542 42.48%
  • خیر

734 57.52%
صفحه 53 از 55 اولاول ... 34349505152535455 آخرآخر
نمايش نتايج 521 به 530 از 547

نام تاپيک: ✔ مـبـاحـث عـــمـــومـــی مـرتــبــط با تــغــیـــیـــر رشـــتــــه

داره خودمونی میشه amirmahmod's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2013
    محل سكونت
    TEHRAN

پيش فرض

سلام به دوستای پی سی ورلدی
    میخواستم بدونم چه راهی برای تغییر رشته از ترم 1 کاردانی نرم افزار کامپیوتر(بدون کنکور سما) به رشته روانشناسی وجود داره دانشگاه های علمی کاربردی و پیام نور چی دانشگاش فرقی نداره فقط یه راهی باشه از این رشته در رفت
    باید حتما فوق گرفت یا مدرک پیش انسانی داشت؟
    خواهش میکنم راهنمایی کنید .

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2015

پيش فرض تغیر رشته به پزشکی؟

سلام دیپلم الکتروتکنیک سال 74 بعد برق قدرت فارغ التحصیل 79 مثل خیلی ها فکر میکنم راهنما و حامی مناسبی نداشتم به پزشکی رشته پوست علاقه مندم هنوز رویاش از سرم بیرون ترفته فرض کنید بیش از اندازه علاقه دارم و با توجه به روحیاتم فوق العاده این حوزه باهام سازگاره چند روزه مثل خوره رفته تو ذهنم که یه بارم شده نترسم و برم دنبال آرزوهام اما میخام ریسکم منطقی باشه- متاهل هستم یه بچه 2 ساله-10 سال رئیس فروش شرکت برقی بودم و یه ساله برای خودم فعالیت میکنم-سوالم اینه که با توجه به سنم معقول هست برم دنبال ش؟عملا شدنیه؟ وسط راه نمیبرم؟هزینه های زندگی رو میشه گذروند؟؟؟لطفا راهنماییم کنید خیلی نیاز به نظر تخصصی دارم شاید آخرین باریه که بتونم به آرزوی 30 سالم پاسخ بدم-از بچگی با یه بیماری پوستی درگیرم که همیشه آرزو داشتم من درمانشو کشف میکردم چون هنوزم ناشناخته است درمانش-

آخر فروم باز hamid3369's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2013
    محل سكونت
    ایلام

پيش فرض

سلام دوستان خسته نباشید

با چه مدرکی میشه علمی کاربردی ثبت نام کرد یعنی دیپلم یا پیش

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2016

پيش فرض

سلام.
    من ترم یک مهندسی برق هستم.
    میخاستم بدونم میتونم به رشته دبیری زبان خارجی تغییر رشته بدم؟
    کنکور زبان رو هم داده ام.
    ممنون میشم اگه سریع تر مرا راهنمایی کنید.

ناظر انجمن های لپ تاپ و نرم افزار Public Enemy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2012
    محل سكونت
    San Andreas ( محله ی بنفش ها )

پيش فرض

با سلام خدمت دوستان عزیز

سوالی داشتم . در صورتی که بنده در امتحان کارشناسی ارشد یک رشته را به عنوان رشته ی شناور انتخاب کنم ، برای آزمون منابع امتحانی رشته مربوطه را باید مطالعه کنم یا خیر ؟

آخر فروم باز DJ POLESTAR's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2008
    محل سكونت
    Tabriz

پيش فرض

سلام به دوستای پی سی ورلدی
    میخواستم بدونم چه راهی برای تغییر رشته از ترم 1 کاردانی نرم افزار کامپیوتر(بدون کنکور سما) به رشته روانشناسی وجود داره دانشگاه های علمی کاربردی و پیام نور چی دانشگاش فرقی نداره فقط یه راهی باشه از این رشته در رفت
    باید حتما فوق گرفت یا مدرک پیش انسانی داشت؟
    خواهش میکنم راهنمایی کنید .
    درود
    منم از این رشته در رفتم منتها اشتباه کردم و کاردانی رو تموم کردم (عمرم رو به بطالت گذرانیدم!) و بعدش خدمت سربازی رفتم و تموم کردم و الان تغییر رشته دادم از اول بسم الله دارم رشته دبیری زبان انگلیسی میخونم که البته راضیم!
    خیلی کار خوبی میکنی. وقتی به رشته ای علاقه نداری زندگی و عمر و پولتو صرفش نکن!
    دانشگاه آزاد اگه مدرک پیش دانشگاهی داشته باشی خیلی راحت میتونی تغییر رشته بدی ولی اگه رشتت مثل من فنی هست باید مدرک کاردانی رو بدی بهشون که به منزله پیش دانشگاهی قبول میکنن که البته شما ترم یک کاردانی هستین پس با این اوصاف باید پیش دانشگاهی جور کنید.
    بازم این چیزارو برید از قسمت آموزش دانشگاهی که میخواید ثبت نام کنید جویا بشید تا راهنماییتون کنن
    علمی کاربردی یا پیام نور رو نمیدونم.

سلام دیپلم الکتروتکنیک سال 74 بعد برق قدرت فارغ التحصیل 79 مثل خیلی ها فکر میکنم راهنما و حامی مناسبی نداشتم به پزشکی رشته پوست علاقه مندم هنوز رویاش از سرم بیرون ترفته فرض کنید بیش از اندازه علاقه دارم و با توجه به روحیاتم فوق العاده این حوزه باهام سازگاره چند روزه مثل خوره رفته تو ذهنم که یه بارم شده نترسم و برم دنبال آرزوهام اما میخام ریسکم منطقی باشه- متاهل هستم یه بچه 2 ساله-10 سال رئیس فروش شرکت برقی بودم و یه ساله برای خودم فعالیت میکنم-سوالم اینه که با توجه به سنم معقول هست برم دنبال ش؟عملا شدنیه؟ وسط راه نمیبرم؟هزینه های زندگی رو میشه گذروند؟؟؟لطفا راهنماییم کنید خیلی نیاز به نظر تخصصی دارم شاید آخرین باریه که بتونم به آرزوی 30 سالم پاسخ بدم-از بچگی با یه بیماری پوستی درگیرم که همیشه آرزو داشتم من درمانشو کشف میکردم چون هنوزم ناشناخته است درمانش-
    درود
    بسیار کار ایده آلی میکنید که پیِ آرزوهاتونو میگیرید. خیلی هم عالی!
    سن رو بی خیال، همت داشته باشید غیر ممکن ها رو ممکن میکنید اینو مطمئن باشید ولی شرایطتتون رو هم باید بسنجید ما نمیدونیم وضعیت مالیتون چطوره و در طول روز چقدر میتونید برای مطالعه و صرف زمان برای دانشگاه وقت بذارید. همینطور چون چند سالی درگیر دانشگاه و تحقیق و مطالعه خواهید بود تا مدرک مربوطه رو اخذ کنید باید تمرکزتون از شغل فعلیتون هم غافل نشه که در کل همه اینا بستگی به شرایط ذهنی و جسمی و زمانی خودتون داره و هیچ کس جز خودتون نمیتونه (این سوال هایی که پرسیدین) رو پاسخ بده!

موفق باشید.

کـاربـر بـاسـابـقـه mohsen_gh1991's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    در جای خشک و خنک، دور از دسترس اطفال

پيش فرض

سلام دوستان
    من الان دانشجوی ارشد رشته مهندسی هستم . میخواستم بدونم اگه بخوام دوباره لیسانس یک رشته علوم انسانی رو بخونم تقریبا چند ترمه تموم میشه ؟
    ممنون

- - - Updated - - -

سلام دوستان
    من الان دانشجوی ارشد رشته مهندسی هستم . میخواستم بدونم اگه بخوام دوباره لیسانس یک رشته علوم انسانی رو بخونم تقریبا چند ترمه تموم میشه ؟
    ممنون

8. این کاربر از mohsen_gh1991 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال شبکه اینترنت و سرویس های آنلاین
    تاريخ عضويت
    Oct 2015

پيش فرض

سلام دوستان
    ممنون

- - - Updated - - -

سلام دوستان
    ممنون
    سلام دیگه حسابشو بکنید

برید دروس همون رشته رو دربیارید و ببینید چقدر براتون معادل سازی میکنند فکر کنم 30 واحد میشه

شما از مهندسی میخاین برید انسانی بخونید خب دروس زیادی باید بخونید

اصلا چرا لیسانس میگیرید دروس لیسانسو بخونید و ارشد رشته انسانی شرکت کنید

اینم در نظر داشته باشید دانشگاه های دولتی اگر قبول بشید شبانه حساب میشید و باید پول بدید

10. این کاربر از محمد7966 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کـاربـر بـاسـابـقـه mohsen_gh1991's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    در جای خشک و خنک، دور از دسترس اطفال

پيش فرض

سلام دیگه حسابشو بکنید

برید دروس همون رشته رو دربیارید و ببینید چقدر براتون معادل سازی میکنند فکر کنم 30 واحد میشه

شما از مهندسی میخاین برید انسانی بخونید خب دروس زیادی باید بخونید

اصلا چرا لیسانس میگیرید دروس لیسانسو بخونید و ارشد رشته انسانی شرکت کنید

اینم در نظر داشته باشید دانشگاه های دولتی اگر قبول بشید شبانه حساب میشید و باید پول بدید
    ممنون واسه ازمون وکالت میپرسم که نمیدونم با فقط مدرک ارشد میشه شرکت کرد یا نه

12. این کاربر از mohsen_gh1991 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال شبکه اینترنت و سرویس های آنلاین
    تاريخ عضويت
    Oct 2015

پيش فرض

ممنون واسه ازمون وکالت میپرسم که نمیدونم با فقط مدرک ارشد میشه شرکت کرد یا نه
    تو اینترنت سرچ کردید؟معمولا قوانین و شرایطشو میزنن که مثلا چی میخان و...

ممکنه براش محدودیت سنی هم گذاشته باشند

ولی به نظرم نمیصرفه برید لیسانس بگیرید مگر اینکه اینقدر علاقه داشته باشید که حاضر باشید حداقل 3 سال دیگه بشینید لیسانس بگیرید

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •