تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 527 از 531 اولاول ... 27427477517523524525526527528529530531 آخرآخر
نمايش نتايج 5,261 به 5,270 از 5301

نام تاپيک: Windows Seven مباحث و مشکلات

پروفشنال extreme2006gh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

خب هاردتون چیه ؟
    ببینید شما باید سرعت سیستم رو بعد از اجرای نرم افزار با xp بسنجید نه سرعت باز شدن نرم افزار رو . چون سرعت هارد خیلی تو این کار موثره . مثلا رونتر شدن بازی چیزیه که همه تو 7 می بینن و نمیشه انکارش کرد . شما می تونید از ویندوز 64 بیتی هم استفاده کنید که سرعتش بالاتره .

اصلا همون اول که میخواد ویندوز بالا بیاد جون آدم رو در میاره در حالی که XP اصلا اینطوری نیست و در 30 ثانیه لود میشه .
    منظور من هم توی نرم افزارهاست . توی همین نرم افزارها خیلی کند عمل میکنه و اگه قرار باشه یه پردازش توی یک نرم افزار انجام بدم کلیه بخشهای دیگه ویندوزم به کلی از کار می افته یا خیلی کند میشه

هارد بنده هم به نظرم هارد خوبی هست Western Digital 64 mb با بافر 64 هست . البته از هارد فکر نمیکنم از هارد باشه چون یه هارد 320 Hitachi i هم دارم که روی اون هم نصب کردم ولی باز هم همینطوری هست .

در کل به نظرم ویندوز 7 با سخت افزارهای من همخونی نداره .هر چند که سخت افزارهای من هم چندان قدیمی نیستند.
    Intel C2d 2 3000
    Ram 2Gb

به نظر شما این امکان وجود داره که از نسخه ویندوز هم باشه ؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه a.l.d's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2009

پيش فرض

من می خوام Repair کنم چون ویندوزی که روی لپ تاپ ریجسترشده هست درضمن من یک بارRepair کردم ویندوزاومدبالا اما من دوباره رفتم درهمان مسیرStart-Computer-Manage درایوی که ساخته بودم delete کردم (چون درMy Computer نشان داده نمی شد )بعدیک درایوی هم بود بانام System recovery که اونم Delete کردم ویک بار Restart کردم که پیغام دادSystem Operation not found حالا چی کارکنم
    درضمن درایوویندوزوپاک نکردم مطمئنم
    می خوام ویندوز برگرده
    چی کارکنم

خب شما زحمت کشیدی و ریکاوری رو پاک کردی دیگه. مدل لپ تاپ رو بفرمائید شاید بشه به نحوی برگردوندش. فکر میکنم اگه یک ویندوز دیگه با همون مشخصات ویندوز ارجینال لپ تاپ نصب کنید مشکلی نخواهید داشت

مدل لپ تاپ aser Extensa 5635 مدلWindows 7 home basic

میشه باابزارHerin cd
    patistion tools درایو هارابه حالت اول برگردوندیعنی recover کرد بعدش repair کردتادرست شه اگرمیشه بگید باکدوم قسمت ازPartition toolsمیشه توضیح بدبد من با herin cd کارنکردم

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2010

پيش فرض

خواهشا این دفعه یکی جواب بده
    تو ویندوز 7 دایمون تولز نصب نمی شه ، برنامه ای نیست که جایگزین این بر نامه بشه؟

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    May 2010

پيش فرض

چگونه از ویندوز بک آپ بگیرم، تا اگر مجبور به نصب دوباره ویندوز هفت شدم، مجبور نباشم دوباره همه را نصب نمایم
    در ضمن libraries و محتویات musics و video و document هم حفظ میشوند یا باید آنها را جداگانه بک آپ بگیرم؟
    چگونه میشه در ویندوز سون بک آپ گرفت؟

داره خودمونی میشه mohsen3544's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2010

پيش فرض

چطوری می‌تونم فارسی ساز نصب کنم رو win7؟

آخر فروم باز KING iMAN's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007
    محل سكونت
    خوزستان - بندر امام خمینی(سربندر)

پيش فرض

آقا این DVD ویندوز 7 من همه چیزش روبراهه.روشم نوشته Booatable ولی نمیدونم چرا وقتی بوت میکنم ارور میده(-Code 5).یعنی چی؟

پروفشنال جاسم کدخدایی بنت's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2010
    محل سكونت
    بلوچستان

پيش فرض

چگونه از ویندوز بک آپ بگیرم، تا اگر مجبور به نصب دوباره ویندوز هفت شدم، مجبور نباشم دوباره همه را نصب نمایم
    در ضمن libraries و محتویات musics و video و document هم حفظ میشوند یا باید آنها را جداگانه بک آپ بگیرم؟
    چگونه میشه در ویندوز سون بک آپ گرفت؟
    خوب برنامه های مختلفی هست تابتونی از بک آپ بگیری

برنامه عالی و کاربردی برای تعمیر و گرفتن بکاپ کامل و ری استور کردن ویندوز 7 جهت رفع مشگلات از طریق بوت سیستم مربوط به کامپیوتر های رومیزی یا لب تاپ ها
    این برنامه ریکاوری دیسک عالی دارای قابلیت های ویژه جهت رفع مشگلات ویندوز 7 و غیره می باشد
    این برنامه را که بصورت فایل ISO استاندارد می باشد باید بر روی دیسک های DVD / CD رایت کنید تا ویندوز ریکاوری دیسک بدست آید .
    این دیسک دارای ابزار هائی مانند : System Restore / Complete PC Backup / automated system repair / command-line prompt for manual advanced recovery می باشد
    چنانچه ویندوز 7 کامپیوتر یا لب تاپ شما دچار مشگل شد با استفاده از این ریکاوری دیسک براحتی از طریق بوت می توانید سیستم را بطور اتوماتیک تعمیر یا ریستور یا بکاپ کامل و فول از سیستم بگیرید
    قابلیت ساپورت برای انواع لب تاپ های Dell, Acer, HP, Toshiba, Lenovo , Sony
    فایل‌ها به صورت ISO هستند که باید آن‌ها را روی CD رایت کنید.

دانلود برنامه 32 بیتی با حجم 137مگ

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    دانلود برنامه 64 بیتی با حجم 159مگ

کد:
    Last edited by جاسم کدخدایی بنت; 17-05-2010 at 23:35.

حـــــرفـه ای ask_bl's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2007
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

آقا این DVD ویندوز 7 من همه چیزش روبراهه.روشم نوشته Booatable ولی نمیدونم چرا وقتی بوت میکنم ارور میده(-Code 5).یعنی چی؟
    شما سیستم عامل رو سیستمتون نصب هست ؟
    اگر هست این رو دانلود کنین و نصب کنین ببینین مشکل حل میشه ؟
    کد:

R e b i r t h Kurosh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    همون جا ! :دی

پيش فرض

سلام
    یه مشکل دارم و اون اینه که:
    وقتی روی آیکن Windows Explorer روی Taskbar کلیک راست میکنم دیگه پوشه های Pin شده رو لیست نمیکنه!هر پوشه ای هم پین میکنم نشون نمیده توی لیست.
    با اینکه کلی پوشه Pin شده دارم ولی هیچ کدوم رو نشون نمیده.
    بدبختی اینجاست من به این pin عادت کرده بودم!
    با سلام. گزینه هایی که همیشه با راست کلیک روی Windows Explorer در Taskbar نمایش داده میشد ( Recent) محو شدند و حتی shortcut هایی که توی اون منو گذاشته بودم هم دیگه نیستن لطفا راهنمایی کنید با تشکر
    سلام دوستان...
    کسی واسه این مشکلی که نقل قول گرفتم راه حلی پیدا نکرده؟

اشتباهی روی این آیکون فولدر ها (اینی که Pinned ها و Recent ها رو نشون میده) رایت کلیک کردم و Unpin رو زدم ، اما هر چی گشتم ، راهی برای برگردوندنش نیافتم...

اینو میگم:

البته وقتی فولدری رو باز کنیم ، میاد توی تسکبار ، اما من منظورم به طور کلیه...یعنی وقتی هیچ فولدری باز نباشه ، این آیکون این پایین باشه...(اون وقت اگه روش Left کلیک کنیم ، پوشه ی Library رو باز می کنه...)

آیا راهی هست برای برگشتش؟ 

یه کم فوریه ، لطف می کنید اگه زودتر پاسخ بدید 

پروفشنال جاسم کدخدایی بنت's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2010
    محل سكونت
    بلوچستان

پيش فرض

- ابتدا برنامه Ultimate Boot CD را دانلود کنید

کد:
    http://www.ultimatebootcd.com
    2- برنامه رو توی سی دی رایت کنید

3- بعد سی دی رو توی دی وی دی رام بذارین وبوت کنین سیستم رو توجه کنید که تنظیمات بایوس برای بوت روی دی وی دی رام باشد

4- بعد از داخل برنامه ultimate boot cd به قسمت زیر بروید

Filesystem Tools->Boot Managers->Smart BootManager

5- حال در مدت زمانی که Smart BootManager لود میشه سی دی رو بیرون بزایرن و ویندوز 7 رو بذارین حالا بیاین یکم پایین واینتر

موفق باشید

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •